24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #11089
    nagyon nem jo ez igy..kifognak egyenliteni ha nem rugunk még egyet..máredig nem lenne nehéz rugni mert iszonyat gyengén játszik a Newcastle csak látja h van esélye..
    megin egy Owen ziccer..
  • Japep
    #11088
    > Duff
    < Geremi

    Egy volt Chelseas le, egy fel.
    De szerettem őket... :S

    HAJRÁ CHELSEA!
  • asfa
    #11087
    Geremi rugja a szabadot.. veszélyes lesz
  • asfa
    #11086
    Lampard állt be
  • Japep
    #11085
    > LAMPARD
    < Anelka

    Ezt nem értem...inkább Mikelt kellett volna.
    Átálltunk 4-4-2-re!

    HAJRÁ CHELSEA !
  • asfa
    #11084
    most értem haza, aztán megyek is de látom GOGO BLUES!
    1gól nem gol..HAJRÁ
  • ToCsEk
    #11083
    Ballack n1, GÓóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
  • Japep
    #11082
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    DROGBA SZABADRÚGÁSnál ijezget, megzavarodnak és BALLACK befejeli!!!

    HAJRÁ CHELSEA ! ! !
  • Japep
    #11081
    Szögletek 5-0 nekünk...még nem volt a labda a térfelünkön... :D

    GOGO BLUES!!!
  • ToCsEk
    #11080
    én itt nézem.
  • Japep
    #11079
    Eddig egykapuzunk, Terry szöglet után hatalmas kapufát fejelt!

    HAJRÁ CHELSEA!!! :D
  • Japep
    #11078
    EZ AZ!!!
    Megy a meccs az EU2-n!!! Van hang és kép is! :D

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #11077
    MEGJÖTT A HANG!!! :D
  • Japep
    #11076
    Most meg összefoglalót adnak a mai meccs első félidejéről...hang nélkül. :S
  • Japep
    #11075
    FÉLIDŐ!

    Eddig nem sok minden történt, remélem Grant felrázza őket a szünetben!
    GOGO BLUES !!!
  • Japep
    #11074
    Azért nincs EU2, mert Párizsban hatalmas vihar van - most mondták ez EU-n.
    Érdekes...

    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Barnabyka
    #11073
    Mi a f**sz van a EU2-ön..qvara nem a közönség érdekel engem:S
  • Invest
    #11072
    Nekem bejött az EU2, de a hétvégi meccsek ismétlései mennek és hang sincsen :/
  • Japep
    #11071
    Ballack mit hagyott ki... :S

    Az EU már jó, az EU2-n pedig hang nélkül PL-összefoglalót adnak...ekkora egy szerencsétleneket! És pont most?! Miért nem este?!?!?!

    HAJRÁ CHELSEA !!!
    Remélem helyrehozzák!
  • Japep
    #11070
    Van magyar és angol EU2-
    Magyar csak itt (Mo, Románia) és csak ezen adják a PL meccseket.
    Az angolnak semmi köze ehhez.

    Terry a gólvonalról mentett... :S

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • balljuggler
    #11069
    Terry mentett...uhh meleg volt..csak nehogy visszanyaljon a J.J-vel eltöltött bulizás....:S
  • balljuggler
    #11068
    gondolom te júpíszís vagy valami más kábeltv szolgáltatónál vagy?!mert ami ott van eurosport2 az nem azonos a gyigyi tévés eurosport 2-vel...mert csak a gyigyi tévén van eurosport 2 ami PL meccseket ad...azért írtam igy hogy ne legyen reklám benne...
  • BADE
    #11067
    érdekes nálunk van EU2,de angol meccset még 1szer sem adtak,most sem az megy rajta...Pedig kellene,lehet hogy neünk vmi másik van?
    Én itt nézem:
    http://pplive.uw.hu/(sopcast progi+explorer)
  • Japep
    #11066
    Nincs senkinek, ahogy így utánanéztem gyorsan...pont most???
    Hihetetlen...

    HAJRÁ CHELSEA!
  • Japep
    #11065
    Nektek megy az EU2?
    Nekem minden megy (azaz nem zavarja elvileg semmi), csak az EU és az EU2 nem... :(
    Pont most... :(

    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #11064

    Newcastle United - CHELSEA
    - PL 37.forduló, St. James Park -
    - ma 17:00, Eurosport2 -
    - vezeti : Steve Bennett -
    - előző : 1-2 Butt ill. Essien, Kalou -




    Newcastle United : (4-3-1-2)
    Manager : Kevin Keegan

    Harper - Beye, Taylor, Faye, José Enrique - Gérémi, Butt, Barton - Owen (c) - Viduka, Martins

    Cserepad : Forster, N'Zogbia, Cacapa, Duff, Smith

    - - - - - - - - - -

    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cech
    Ferreira - Carvalho - Terry (c) - Bridge
    Essien - Mikel - Ballack
    Anelka - Drogba - Malouda

    Cserepad : Cudicini, Alex, Lampard, Joe Cole, Shevchenko


    -----------------------------------------------------------
    Ez nagyon húzós meccs lesz, de kötelező! Mostanában nagyon keményen nyomja a NU...
    Látom Malouda kezd, ez jó hír, viszont Sheva a Lamps csak a padon van.
    A NU-nak kemény támadósora van : Owen-Viduka-Martins
    Drogba kezd, ez jó. És Ballack is, ő most a húzóemberünk.
    Szükségünk van a 3 pontra! HAJRÁ CHELSEA, GOGO BLUES!!!
  • Invest
    #11063
    Mikor idéztél tőlem, kihagytál egy lényeges dolgot. Így kellett volna: "ennyire nem rossz az a csapat, HOGY ÍGY ELLEGYENEK VERVE ". Ez azért egy fontos rész. Nem azt mondtam, hogy azért furcsa az eset, mert kikaptak. Ez baromság is lenne. De amilyen módon tették, az volt az ami szemet szúrt nekem. Legalább ügyesebben csinálták volna :) A WH nem Derby szint. Ha meg a motiváltságról beszélünk...egy kis/közép csapatnak nem kell plusz motiváció egy nagy csapat ellen...nekik az jeleneti a legnagyobb sikerélményt egy szezonban, ha sikerül legalább egy nagy csapatot elkapni, vagy legalább pontot rabolni tőle, mert a trófeákra nincs nagy esély. Még a Derby is feltudta fújni magát a Pool és a manure ellen. És tudom, hogy kikaptak, de akkor is túlteljesítették magukat.

    Ha ma a Szarkák előre lefeküdnek nekünk, akkor bocsánatot fogok kérni :P
  • Japep
    #11062
    Nem.
  • Monoton
    #11061
    voltmár? :P
  • Japep
    #11060

    Joe Cole is támogatja Grantet
    A Chelsea szélsője, Joe Cole szerint Avram Grant jó munkát végez, mióta a Stamford Bridge-n dolgozik.

    Frank Lampard napokon belül aláírhatja új, 3 éves szerződés-hosszabítását. Rajta kívül Didier Drogba is szerződést hosszabbíthat.

    Rooney meggyógyul a BL-döntőre.


    -----------------------------------------
    A szerződés-hosszabbítások remélem meglesznek... :D
    Valahol könnyebb lenne, ha Rooney sérült lenne, de ne kívánjunk neki rosszat...meg amúgy is, ha mi nyerjük meg a BL-t, akkor nehogy már erre fogják! :D

    Amúgy tényleg nevetséges volt a WH-manager nyilatkozata... :S
  • asfa
    #11059
    igy van..csak baromság volt ezt nyilatkozni a west ham edzőnek nekem ez a véleményem.. csak a feszültséget keltette baromi feleslegesen
  • Etelkozi Vata
    #11058
    Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani...

    Kiemelem a saját tegnapi hozzászólásom végét:
    "Ha CSAK másodikok leszünk, már akkor is minden okunk megvan büszkének lenni a CSAPATUNKRA, én legalábbis az leszek.
    Aztán jöhet május 21... "
  • Matthew Prosac
    #11057
    és elnézést a többi chelsea-drukkertől az offért (bár végülis témánál járunk), csak neki szól és csak azért hogy felfogja végre azt a marhaegyszerű helyzetet, hogy mi történik ha egy motivált és motiválatlan csapat találkozik, ráadásul a motivált még jobb is..
    nem akartam feleslegesen jártatni a szám, de annyira hergel az ilyesmi.

    vajon az Inter-topicban mióta lehetsz törzskritikus-bundaszagszakértő?
  • Matthew Prosac
    #11056
    ok, majd én is jövök a mai n'castle elleni derbi után hogyha nyertek, hogy a szarkák leadták a meccset mert "ennyire nem rossz az a csapat", hogy otthon kikapjanak tőletek 40.000 szurkolójuk előtt, mikor annyira de !!annyira motiváltak ezek a klubbok ott a tabella közepén!!, fényévekre a kieséstől és a kupaindulásra feljogosító helyektől is...

    érted mire céloztam, ügye?
  • Invest
    #11055
    De igazából nekem rögtön átfutott az agyamon, hogy a WH nyomta a manuret. Igazából nem gond, még így is pont egyenlőség van, hogy mindeki titeket nyom. Ennél többet még a Chelsea sem tud sajnos. Nem is ezért akartam válaszolni, hogy ezt elmondjam. Inkább az ba***** fel, hogy Te már rögtön előre meg mondod, hogy egy CFC fan se gondoljan erre. Szerintem a Chelsea megtesz mindent a bajnoki címért...most lehet mondani, hogy voltak hazai döntetlenek stb, de nem lehet egy egész szezonon át villogni. De véleményem szerint ígyis jobban megérdemli a CFC a bajnoki címet, mert igenis elég sok esetben kedveztek a manurenek a bírok. Többször mint nekünk :) És most itt van a West Ham is...ennyire nem rossz az a csapat, hogy így ellegyenek verve. Te biztos nem fogsz velem egyetérteni - és lehet pár CFC szimpatizáns sem - de a WH oda adta ezt a meccset. És megint mondom, hogyén ezt már elfogadtam ésnem írtam volna ezt le normális esetben. De ez már szerintem tényleg sok volt, hogy Te már akkor elkezded ennek az ellenkezőjét mondani, mielött egyáltalán valaki szóvá tenné.
  • Jagumo
    #11054
    [center]

    Chelsea hatalmas ajánlata Messiért

    A Chelsea egy hatalmas, 80 millió fontos ajánlatot fog tenni nyáron a Barcelona zseniéjért, állítja egy klubhoz közeli forrás.


    Ez a megajánlat majdnem a duplája az eddigi rekordnak. 2001-ben Zinedine Zidane-t 46. 5 millió fontért vette meg a Real Madrid a Juventusból.

    A Barcelona vezetősége korábban kijelentette, hogy nem hajlandóak megválni a kis Argentintól, de ha igazak a hírek ezen az ajánlaton erősen elgondolkoznak majd.

    A Chelsea tulajdonos Roman Abramovich végleg megunta a Chelsea �sótlan” játékát, és jövőre látványos és szép focit akar a Stamford Bridg-re varázsolni.

    Több megfigyelő is ott volt a hétközi Manchester United - Barcelona meccsen, ahol Messi játékát figyelték. A transzfert az is segítheti, hogy a Chelsea-nél segédedzőként dolgozó Henk Ten Cate Messi egyik jó barátja.

    A meg nem nevezet klubhoz közelim forrás, így nyilatkozott: "Abramovichot meggyőzték, hogy Messi meg tudná változtatni a Chelsea játékstílusát és Roman hajlandó leigazolni őt bármi áron."

    "Mindig ilyen játékosokat akart. José Mourinho-val elégedett volt, hiszen trófeákat szerzett, de az a fajta játékstílus nagyon untatta őt. Rengeteg dolgot meg akar változtatni, de azt Abramovich is tudja, hogy ez idő és pénz kérdése."

    "Eljött az idő, amikor Abramovich ismét mélyen a zsebébe nyúl. A magas fizetés és a Bajnokok Ligája-döntő minden játékos számára vonzó ajánlólevél."

    ----------------------------------------

    Azért ez nemsemmi :D 80 millió font, mondjuk nemlenne rossz szerintem ha átjönne csak nehogy ugy járjon mint Sheva!

  • Japep
    #11053
    Köszi, de már be volt éve ide... :D

    Amúgy a hazain kívűl még semmi nem biztos, mivel a szerződés 2 évenkénti új hazai mezről szól.
  • Gunnersboy
    #11052
    nagyon úgytűnik hogy ez:




  • LasCar16
    #11051
    fekete shorttal még ki is nézne vhogy :)
    kíváncsi vagyok h mi lesz idén a trendi az Adidasnál:P
  • Cabell
    #11050
    Azért ne feledd, hogy mi az első fordulókban kieső helyen álltunk, és az első 3 meccsen 2 pontot gyűjtöttünk, és mindegyik olyan volt, ahol csak a kapusoknak és a szerencsének köszönhették azok a csapatok, hogy pontokat szerezhettek. (már akkor naggyá tettük Hahnemannt, Haartot nameg a kapufákat...) Hogyha azokat behúzzuk, akkor a bajnokság nagyrésze csak formalitás lett volna, mert 8-9 ponttal éllovasként néztünk volna vissza hol az Arsenalra, hol meg most rátok. És bár tudom, a fociban nincs "HA", az a 9 elvesztegetett pont 80%ban csak a szerencsén múlott.

    És akkor mondjuk nem beszélnék az Arsenal elleni utolsó percben "elért" 2-2 ről, meg a West Ham elleni idegenbeli 1-2 ről, ami sima 0-2 lett volna, ha Ronaldo nem lövi úgy mellé a tizit, mint egy amatőr.