24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #11129
    nem,nem igazad van! javitottam ezért irtam forrást
  • Etelkozi Vata
    #11128
    Ezt ezúttal benéztem, és ezúton mindjárt bocsánatot is kérek.
    Tényleg sajnálom...
  • asfa
    #11127
    forrás: http://www.chelseafanatics.atw.hu/
  • Rockynhooo
    #11126
    asszem 2013ig aláírt szal... ^^
  • Etelkozi Vata
    #11125
    Megjegyzés: a CFC.hu-nál nem csak karosszék drukkerek vannak...
  • Etelkozi Vata
    #11124
    Forrást illene feltüntetni.

    Tudod, közülünk (cfc.hu) valaki sokat dolgozott azon, hogy ez meglegyen, ezt minimum megérdemli...
  • Japep
    #11123

    A hétvégi, Chelsea-Bolton mérkőzésen a csapat már a 2008/2009-es mezgarnitúrát fogja viselni.

    ----------
    Kíváncsi leszek élőben hogy fog nekik állni... :D
  • Japep
    #11122
    De ebben az is benne van, hogy hol a Cech sérült, Carvalho, Terry, hol pedig az egész támadósorunk.

    Azért mikor bajnokok voltunk (akkor nem voltak sérülteink ennyire) akkor a gólarányunk 72-15 (+57) és 72-22 volt.

    Nekik pedig ott van Ronaldo (30 gól +).
  • Jagumo
    #11121
    Nyáron valaki 100% ,hogy átfog jönni, de inkább támadójátékos kellene! :)

    Havrom monjda mindig: "inpotens a Chelsea játéka! " :) de ebben tényleg van valami mert a gólkülönbséget ha megnézi az ember a chelsea-nél vagy a MU-nál azért nem mindegy.

    MU: +56
    CFC: +39

    Ezért 2. most a Chelsea :( de ezt mindenki tudja mármint hogy ezért második ...
  • Jagumo
    #11120
    [center]

    A Chelsea ajánlatot tesz Ramos-ért.

    Sergio Ramos ügynökének elmondása szerint a Chelsea egy nagyon jó ajánlatot tett a fiatal hátvédért, és a Real Madrid se állna a játékos útjába.


    A "Kékek" vezetősége és a játékos testvére, René Ramos már meg is egyeztek egy 7 millió fontos évi fizetésben, ami magasan több mint a jelenlegi 3 milliós fizetése a madridiaknál. A tárgyalás a spanyolok kosárlabda meccs alatt folyt, állítja az El Mundo Deportivo.

    A Chelsea-nél felkészültek arra is, hogy nagy összeget kell a játékosért fizetni, hiszen Ramon Calderon nem nagyon akar a nyár folyamán változtatni a bajnok, Real Madrid keretén.

    Roman Abramovich úgy néz, hogy 2008 nyáron újra mélyen a zsebébe nyúl, hiszen nem akarja, hogy a Chelsea csak másodhegedűs legyen a Manchester United mögött.

    A Chelsea-nél idén már több nagynevű játékos leigazolása is felmerült, mint például Thierry Henry, Lionel Messi vagy most Sergio Ramos.

    A Real Madrid egyébként ma játszik hazai pályán a Barcelona ellen. A Mérkőzésnek nincs nagy tétje a hazaiak szempontjából, hiszen hétcégén már megszerezték 31. bajnoki címüket.
  • asfa
    #11119
    Reserves szezonstatisztikák

    A tartalékcsapat 18 meccset játszott idén, egy játékos, Shaun Cummings játszotta végig a szezont, azaz minden meccset kezdő volt és végig is játszotta. A további lista (az első szám a kezdőbe kerülés száma, a második a becserélésé):

    Magnay 14+2, van Aanholt 14+1, Stoch 10+3, Bridcutt 10, Tejera 9+1, Searle 9, Smith 9, Di Santo 8, F Ferreira 8, Taylor 8, Younghusband 7+1, Grant 7, Sawyer 6+1, Sinclair 6, Woods 5+4, Worley 5+1, Hutchinson 5, Simmonds 4+3, Sidwell 4, Pettigrew 3, Pizarro 3, Kakuta 2+6, Fernandes 2+2, Nielsen 2+2, Philliskirk 2+2, Ben-Haim 2, Ivanovic 2, Mellis 1+5, Saville 1+3, Bruma 1+2, Gordon 1+2, Ofori-Twumasi 1+2, Ballack 1, Bridge 1, P Ferreira 1, Hibbert 1, Hilário 1, Nouble 1, Sahar 1, Shevchenko 1, Tabor 1, Phillip 0+2, Borini 0+1, King 0+1, Taiwo 0+1.

    A csapat 23 gólt ért el a szezonban, a gólkirály magasan a januárban érkezett Franco Di Santo lett, hármat Sinclair, kettőt Stoch, illetve egyet-egyet lőtt Borini, Cummings, F Ferreira, Hutchinson, Kakuta, Nielsen, Philliskirk, Pizarro , Saville, Smith, és van Aanholt.

    A kapitányi karszalagot hétszer Smith, ötször-ötször Bridcutt és Hutchinson, és egyszer Shevchenko viselte.

    Mindössze egy játékost állítottak ki az év során, mégpedig Wayne Bridge-t.

    A csapat a tízcsapatos Reserves Premier League-ben toronymagasan utolsó Derby County előtt állt, de Di Santo érkeztével új lendületet vett a csapat, és jó hajrával a hatodik helyre kúsztak fel.

    A csapat sok helyen változni fog jövőre, pár jól teljesítő játékos a nagycsapatban találhatja magát (Stoch, Di Santo, Tejera, van Aanholt), illetve "idősebb" játékosok eligazolhatnak (a 22 éves Pettigrew vagy a 21 éves Grant).
  • asfa
    #11118
    megvagyunk már jó
  • asfa
    #11117
    Boldog Születésnapot Neki!
  • Japep
    #11116

    Isten éltessen Grant!


    Az összes magyar Chelsea drukker nevében kívánunk nagyon boldog születésnapot Avram Grant-nek, aki ma ünnepli 53. születésnapját.

    Grant 2007. szeptember 20.-án ült le a „Kékek” kispadjára, Mourinho távozása után. Az Izraeli menedzser eddig remek munkát végzett és reméljük, hogy irányítása alatt a Chelsea európa trónjára ül. Érdekesség, hogy Grant abban az évben született, amikor a Chelsea történelme során először nyerte meg az angol első osztályt, azaz 1955-ben. Sok szerencsét és még jó pár sikeres évet kivánunk neked Avram Grant!

    ---------------------------------
    Boldog Születésnapot kívánunk neki - és köszönjük!
  • Jagumo
    #11115
    vagyis fasza akart lenni :D
  • Jagumo
    #11114
    fasz 0-2-re nyertünk tegnap teljesen jól játszottunk :)
  • Matthew Prosac
    #11113
    én csak azt láttam ahogy Duff és Geremi kacsingat a régi csapattársak felé, Owent nem
  • sygmaBlueJersey
    #11112
    PL-ről annyi a véleményem, h sztem mindannyian kiegyeznénk egy pl 2. hely+BL győzelem csomaggal uj edző grant aki azért valljuk be nagycsapattal még nem dolgozott,drogba hiány,balhék sérülések közepette ez fantasztikus,h azonos pontszámmal állunk az 1.helyezettel...
  • Cabell
    #11111
    Just take it easy:) Csak reakció volt a West Ham elleni "elcsaltmeccs" megnyilvánulásokra, de mondjuk nem volt túl magasröptű humor, nem is nagyon értékelte senki:) De azért köszönöm, hogy egy viccnek nyilvánítottál. Ronaldo pedig egy nap a Realban fog játszani, de az majd 26-27-28 éves kora körül lesz, vagy majd akkor, amikor nem egy nélkülözhetetlen játékos lesz a klub életében. Ezek közül talán csak egy van, aki itt fog megöregedni, az Rooney. Messi igazolására pedig csak ennyit: jó lenne mi?:D

    (nem akar ő angliába jönni és kétlem, hogy elengednék 150 milla alatt...)
  • sygmaBlueJersey
    #11110
    cabell egy vicc..never mind. sajna nem tudtam nézni a meccset, mert órám volt 6ig :S sztem ez a messi-s hír SAJNOS kacsa, vagy legalábbis nagyon irreális,h eladja a barca akármennyiért is a legjobbját,márpedig ő a legjobbjuk... bár ahogy hallottam, óriási tartozásai vannak a barcelonának, lehet h ez megoldaná a helyzetuket:) pár éven belül (2-4 ) sztem c-ronaldo-t is eladja a mu figyeljétek majd meg:) nagy játékosoknál ez a tendencia nézzetek vissza az elmúlt évekbe, vszínű ezekre azért van szükség, h marketingjüket ujra fellendítsék, lásd real beckham a mu bol transfer.. különbenis ronaldo megmondta h egyszer szeretne játszani spanyolországban. ami egyenlő a reállal,ugyanis az a kedvenc csapata gyerekkora óta:)
  • asfa
    #11109
    amugy nem jo a kép Japep pedig normálisan tettem be ahogy szoktam elvileg..
  • asfa
    #11108
    okos hozzászolás :)
  • Cabell
    #11107
    Láttam ám azt a kacsintást Owentől:D Mocskos szemét csaló Newcastle, ilyen bundát...:( Mi lesz így a PL becsületével?:'(:':D
  • lippet
    #11106
    hát ha csak 5-10 perceket kap nem is naon fog:S
  • Matthew Prosac
    #11105
    ok :P
  • Invest
    #11104
    Nem tudom mit vársz :P Leírtam, hogy ha majd alapból úgy állnak ki a szarkák, hogy " verjetek szét ", majd akkor bocsanátot fogok kérni. Az első félidőnek csak az összefoglalóját láttam, de k*rvára nem tűnt olyan simának :P Összehasonlíthatatlan azzal amit a WH csinált. Szoval erről ennyit :P
  • Matthew Prosac
    #11103
    #11063 utolsó mondat
    khm
  • Japep
    #11102
    MEGVAN A 3 PONT!

    Egy nagyon jó meccsen!

    Ballack, Malouda - nagyon jól ment nekik, nem csak a góljuk miatt mondom!

    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #11101
    Sheva mekkora passz Essiennek! :D
  • Japep
    #11100
    Nigériai háború van a pályán... :D
  • asfa
    #11099
    augusztus ota nem rugott golt
  • Japep
    #11098
    > SHEVCHENKO
    < Drogba

    :D

    GO SHEVA, GO BLUES!
  • Japep
    #11097
    Nagyon megy a csapatnak itt a bajnokság végén...egy most nagyon jó formában Newcastlet verünk el... :D

    Go to Moscow! HAJRÁ CHELSEA!!! :D
  • asfa
    #11096
    ez gyönyörű gól volt a támmadás is szép..Drogba viszont nincs jol..Carvalho remélem h jol van!
  • Japep
    #11095
    Egy gyönyörű egyérintő után.

    TERRY - BALLACK - LAMPARD - MALOUDA

    Igen, ő is itt van! :D
  • asfa
    #11094
    GÓÓÓÓÓL MALOUDA!!!
  • Japep
    #11093
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!

    MALOUDA!!!!!!!!!!!!!!! :D
  • Japep
    #11092
    > ALEX
    < Carvalho

    Sérülés... :S
    Csak nehogy súlyos legyen! Nagyon nem kellene most.
    GOGO BLUES !!!
  • Japep
    #11091
    Carvalho a hátára esett... :S
    Lehet csere lesz.
  • Japep
    #11090
    Cech nem viseli az "állvédőt".

    Ballack 30 méterről! :D