24199
Chelsea Fan Club
  • szucsy89
    #11573
    szomorú látni ilyen képeket
  • Japep
    #11572
  • NeoMaN
    #11571
    Kommented alapján 12 az éveid száma a nickedben, húzzál el a napközibe...
  • Matthew Prosac
    #11570
    nem szőrszálhasogatásnak szánom, de:
    Azért Drogba 11es-végrehajtására sem vettem volna mérget.
    ami rögtön eszembejut az egy Afrika kupa döntő, ahol a 11-es párbajban ő kezdett Elefántcsontpart részéről és hibázott... végül Egyiptom nyert.
    a tegnapi pont ugyanilyen szituáció lett volna, szóval az a 'HA' ott a mondatod végén így lesz teljesen jogos.
  • bonebeni
    #11569
    nekem az ilyen képektől fáj legjobban a szivem...látni hogy sírnak...hogy mennyire akarták aztán semmi..ezüst érem...nem is tudom hogy ilye nhelyzetbe ér e ez valamit a játékosoknak..Terry is ahogy ült a földön és sírt aztán Avram vállán...azokat a képsorokat soha nem fogom elfelejteni...anyira rákészültem hogy nyerünk...tegnap óta életkedvem sincs
  • Japep
    #11568


  • Japep
    #11567

    Lampard: Sajnálom Terryt!


    Drámai csatában, tizenegyespárbajban dőlt el a BL-trófea sorsa. A Manchester United a bajnokság után a legrangosabb európai kupasorozatban is megelőzte a Chelsea együttesét.

    Frank Lampardon semmi sem múlt a BL-döntőn. A középpályás gólt lőtt és értékesítette tizenegyesét is, igaz, ha a hosszabbításban értékesíti helyzetét, ő lehetett volna a Chelsea megmentője.

    - "Az elején nem úgy kezdtünk, mintha kupadöntőn játszanánk, talán túl lazára vettünk a meccset." - nyilatkozta Lampard.

    - A második játékrészben már mi irányítottunk, lőttünk két kapufát is, de nem volt szerencsénk. Nagyon sajnálom Johnt a kihagyott büntető miatt, nála jobban nem akarta senki ezt a sikert. Elcsúszott a lövés pillanatában, kegyetlen dolog ez. Igaz, nem sok középhátvéd vállalta volna az utolsó tizenegyest...."

    ---------------------------------------
    Én is...
    Szegény Terry...
    ---------------------------------------













  • Japep
    #11566
    Érdekes...mostanában ez volt a 3. büntető-párbajunk és rendre mindet elbukjuk. Eddig Cech sem mutatott semmit ezeknél, de a tegnapi teljesítményére nem lehet egy rossz szavunk sem. Megtanultunk büntetőket rúgni/védeni.
    A bíró elfújta a meccset...most nem is az, hogy 4-5 szögletet nem kellett volna megadnia ellenünk és 4-5-öt meg nem adott meg nekünk, a szabálytalanságoknál is rendre ellenünk ítélt (pl. Makelele)...a Drogbás dolog pedog nevetséges...nem is az a lényeg, hogy 2 perccel a vége előtt kiállítja, de ha egy döntőn ilyenért képes kiállítani, akkor simán ki kellett volna küldenie Tevezt, Vidicet (brutális állat) és Scholest is...Lubos bíró úr tuti piros atlétát viselt a dressze alatt, Köszönjük neki. Ha Drogba maradt volna, akkor lett volna még egy biztos pont a párbajban...HA.
    Terryt nagyon sajnálom - amúgy nem is értem, miért pont ő -, most biztos a vállán hordja a bukás súlyát...pedig nem kellene!
    Ez egy ilyen év volt, majd jövővre!

    Büszkének kell lennünk a Csapatra, hiszen PL 2-ok, FA-Kupa 4-ek, Liga-Kupa 2-ok és először a történelemben BL-döntősök vagyunk!
    Még mindig sokkal jobb szezont zártunk sok csapatnál (Milan, Barcelona, Arsenal...)...bár ez most nem vigasz nekünk, de megmutattuk, hogy itt vagyunk!
    Most nekem is nagyon sok ideig nagyon rossz hangulatom lesz, ez megrázóbb, mint a tavalyi kiesés a L'pool-tól...

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Pethy23
    #11565
    Csicska bíró... Megint megérdemeltük volna, de a k*rva sors sose nekünk kedvez....
  • gyuri12
    #11564
    A MU-t is utálom,a Chelseat is,de most a Chelsea sokkal jobb volt, jobban megérdemelte volna a fájnöl viktórit.
    Pfuj Mu, Pfuj hülye bíró!
  • sygmaBlueJersey
    #11563
    Ezek után még fanatikusabb KÉK leszek, tegnap a millenárisban néztuk,annyira felbasztam az agyam h a márványasztalra csaptam ököllel és most tiszta véraláfutás,hát ennyit erről, inkább nem mondok semmit a szerencséről/szerencsétlenségről mert ez egy tényező,egy faktor ami van és változtatni nem lehet és kész,de bíró-t ölni lehet. meg análká-t kirúgni,nem eladni...kirugni.gyűlölöm. Csak a fair play végett gratulálok a mu-nak,a játék alapján szerintem semelyikunk sem érdemelt volna BL trofeát.Van a nekunk egy gerincunk ami mondjuk jol mukodik,ez Lampard és Essien középső középpályája Terry és cech a farokrésszel,cech hibátlan a legjobb,terry hibázott a saját posztján többször is,egyszeruen nincs a centre-fullback helyén amikor kéne,de a bordák, az ágai csak hirbol ismerik egymást és közelsem ugy mukodnek mint egy csapat,még talán j.cole kapcsolodik vhogy de nem igazán érvényesül mostanában,malouda önhibáján kivul nincs beépulve az eltoltott ido és a "kispados mivolta" által.Drogba megváltozott,játszani ugyanugy tud vszinu,de a játéka akkor jön ki,ha csapatként működik,márpedig nagyon ugy látszik mintha nem jönne ki jól a társaival.el tudom képzelni mi a helyzet ott a stilusa miatt.a többiekről ne is beszéljunk szívből remélem anelka csak átutazó, itt is,shevát valoszinuleg már "elrontották" itt nálunk szóval le kell rola mondanunk ha megy azért, ha nem akkor meg azért mert pszichologiailag már el van nyomva és zéró az önbizalma amit a világ szinterén nehéz,ha nem lehetetlen visszanyerni.kalou val őszintén fogalmam sincs mi lehet,mi van,talán ő beépülhetne,megmutatta már,h ügyes lábbal fejjel,talán benne van.Én azt vallom h nüansznyi dolgokon mulik h egy csapatbol rendithetetlen gyoztes lesz, hosszutávra,szerintem ilyen és még hasonlo pszichologiai és szociologiai dolgokon.amibe persze nehez belelátni kívülről

    Nah bocs a szájtépésért de ez kijött belőlem..

    HAJRÁ CHELSEA !!! WE LOVE YOU BLUES
  • asfa
    #11562
  • lippet
    #11561
    Szép volt srácok! De sajnálom Terryt:S Na a bírórol ne is beszéljünk:S
    Na m1 majd legközelebb!

    GO GO BLUES!
  • Matthew Prosac
    #11560
    jók voltatok, gratulálok az egész évhez, az első félidőt 2-0-re hozhattuk volna simán több szerencsével, ti pedig a másodikat 0-2re megérdemelten, a játékvezető kritikája jogos, de szerintem döntően nem befolyásolta a mérkőzés alakulását, Drogba kiállítása pedig 2 perccel a vége előtt ugyancsak nem osztott nem szorzott.
    pontosan egy kapufányi különbség volt a két csapat között, ez most nektek mind kifelé pattant, "nekünk befelé", ez jól jellemzi a két csapat szezonját. jövőre több szerencsével több sikeretek lesz sztem.

    végül egy utolsó észrevétel hogy min is múlhat egy BL-döntő két ugyanolyan klasszis csapat között:
    ha nem esik az eső, valszeg Terry sem csúszik meg a döntő pillanatban, hogy aztán kihagyja a tizenegyest (én úgy láttam, h így történt)
    ugyanakkor ha nem esik az eső, akkor valószínűleg van der Sar sem csúszik el egy fontos pillanatban, és lehet hogy nem beszélünk szétlövésről. tényleg nüanszok. a ma este főszereplője nem a játékvezető, hanem a kapufa és a balszerencse volt.
    jóéjt nektek.
  • Paranoia
    #11559
    nagyon sajnálom terryt.áááh elképzelni se tudjuk,h mit érezhet...szcsétlen....
    Azt hiszem onnantól kezdve,h roni kihagyta 11est ami sokak számára(nekemis)1értelmű volt,már kezetekben volt a bajnoki cím.MEGÉRDEMELTEN!aztán jött terry...
  • Hedgehunter #11558
    jo meccs volt, MU-s vagyok......
  • webibebi
    #11557
    leírom a véleményem a kiállításról ha nem gond:) nincs semmi bajom a chelsea-val de ha drogbát ott nem állítja ki akkor sztem vége a pályafutásának mert vidic tuti eltörte volna neki a lábát ha nem állítja ki!!úgy kellett visszafogni azt a szerb állatot!a meccsről az a véleményem hogy jól játszott mind2 cspat!és sajnálom hogy terry kihagyta!
  • Skylime
    #11556
    Az én szememben igy is BAJNOKOK, veszteni tudni kell... :( :'(
  • Solten
    #11555
    CR? Jah, mikor nagyp*fával odasétált a kapu elé, látszott hogy kihagyja a kis fütyi.
  • chrissparduc
    #11554
    Amúgy igen egy unszimpatikus kis köcsög de ha bemegy a 2 kapufánk akkor nincs miről beszélnünk és örűlhetnénk!
  • Oziris666
    #11553
    Francot volt jogos,ilyen kis simogatás van minden meccsen,a nagy könyöklésekért meg lapot se adott...
    Scholes is lekönyökli Makelelét azt a francia kap sárgát,na ne már?!
    Ez a Lopós Mihel megint jól elbaszta a meccsünket...
  • Oncsi
    #11552
    Sok whisky legurult.Nagyon jó kis mérkőzés volt.Terry-re nem szabad haragudni,de amit az CR művelt..nagyképű minősithetetlen hozzáállás...mindneki tudta mellettem ,hogy kihagyja.Kapuban a Chelsea,de nem jött össze,attól függetlenül nem szabad szégyenkeznie.Sheva jöhetett volna,Kalou mega sok cseleivel elmehet a picsába megyek 2-be.
  • chrissparduc
    #11551
    A kiállítás jogos volt, bár ebben a szituban én nem állítottam volna ki de tevez is megérdemelte volna véleményem szerint! Chelsea forever
  • Nick01
    #11550
    simán megnyerhete volna a chelsea ,igy a legszarabb kikapni...
  • Rockynhooo
    #11549
    sajnálom én is .. :\ Lubos Mihel ahol eddig fújt ott mindig szopott a csapatom :S de hogy Drogbát mi a faszért kellett kiállítani még mindig nem tom ...
  • chrissparduc
    #11548
    Nem haragszunk John Terry!!!!
  • asfa
    #11547
    hát ez most egy időre elba*ta a kedvem de majd legközelebb..ha lesz ilyen valamikor.. azért jo kvoltunk megérdemeltük volna..ez van :( GO GO BLUES!
    Joéjt
  • SilverStone
    #11546
    Én is sajnálom(lehet ezzel Lampard-ot buktuk):((((
  • asfa
    #11545
    köszönjük!
  • Nuno88
    #11544
    Sajnálom Srácok, fel a fejjel!
  • asfa
    #11543
    jo8
  • balljuggler
    #11542
    Durva...
    2 kapufa...1 meg nem adott tizi...Drogba kiállítása...
    De emelt fővel nézek azok szemébe akik csak nevetnek a Chelsea-n!
    GRT az ellenfélnek!
    Nincs több hozzáfűzni valóm a meccshez...
    Jó8!
  • szucsy89
    #11541
    na ide is írok...sajnálom mert játszottatok legalább olyan jól mint az MU sőt...de hát a labdarúgás ilyen ezt ugye mindenki tudja.ha Terry berúgja...ha Drogbát nem állítják ki...ha a két kapufa bemegy...sok a HA sajnos, most ezek közül semmi se jött össze nektek, és minden összejött a manchesternek. majd jövőre javíthattok (mi sajnos rosszabb helyzetbe vagyunk csak uefa kupa jutott:(
  • hunter03
    #11540
    Szegény Terry :(((
  • hunter03
    #11539
    99-ben veszítettem a Bayern-nel most meg a Chelsea-vel :((((
    Már k.vára unom...
  • bigfoot
    #11538
    ezt nem hiszem el:'((((((((((((((((((((((((((((((88
  • desigo
    #11536
    hát ha befelé pattan xD
  • tesó07
    #11535
    Sajnálom a Chelseat,jobbak voltak 2+1 kapufa a 11-esnél ez durva.Eddig is utáltam a MU-t,de most már......
  • G_ArchAngel #11534
    miert?
    ket kapufat belehet valtani egy golra?
  • arankamama
    #11533
    :(