24199
Chelsea Fan Club
  • Taranov
    #11615
    Ki az az SWP?
  • Taranov
    #11614
    Nagyon dühös voltam a kommentátorra, hogy Ballackról egy jó szót nem mondott, miközben hatalmas passzai voltak és nagy lövései, Ronaldoról meg akkor is csak áradozott, amikor már nem is látszott, hogy fent van-e a pályán.
  • sygmaBlueJersey
    #11613
    sajnos ez sorsolás nem választás. Átigazolásokról annyit,h remélem SWP marad,mert ő tényleg jó.sidwell pizarro,ben haim nem ide valóak max egy középcsapatba, mehetnek,nagyon remélem h anelka nem marad,de ha marad akkor se legyen alapember.Szerintem is inkább fiatal tehetségeket kéne hozni mint sztárokat.az ismert okokbol.Di Santo-t remélem végre felhozzák,és sinclair is visszajöhetne.
  • dragon11
    #11612
    Jah..nem baj, gg Chelsea.
  • asfa
    #11611
    nem semmi :) kitarto
  • Vardar
    #11610
    A szlovák remélem nem akar több Chelsea meccsen felbukkanni.
  • Japep
    #11609
    Ballack: Déja vu


    A német középpályás három sorozatban is nagy küdelemben a második helyre szorult csapatával, csakúgy, mint 2002-ben a Leverkusennel.

    2002. Ez az év Ballacknak igen csak keserédes. Bejutottak a Leverkusennel a BL-döntőbe és a DBF Kupadöntőbe, a német válogatottal a VB-döntőben, ám abban az évben egy trófeát sem emelhetett magasba, sőt, még a bajnokságban is második lett.

    "Nagyon keserű szájízzel zárult a szezon. Vereség a Carling Cup döntőben, a BL-döntőben, a Premier League-ben az utolsó percbekben kapott gólok az utolsó fordulókban a bajnoki címbe kerültek. Nagyon szomorúak vagyunk, hogy egy trófeát sem nyertünk." - mondta tegnap a középpályás.

    -------------------------------------
    Őt is nagyon sajnálom...az egyik legmeghatóbb képen Ballack látható... :(
  • Japep
    #11608
    SWP tuti nem, azt mondta pár napja, hogy 2010-ig van szerződése és az a minimum...rendes ember... :)
  • asfa
    #11607
    hát sokára lesz a köv meccs :) kiváncsi leszek az átigazolásokra a keret változására a nyár folyamán, a távozók mellet,úgy gondolom,hogy egy-két tehetséget kellene most igazolnunk akik motiváltak és hajtanak, sztráok helyett, bár eddig is jól posztra igazoltunk.. csak nem játszik mki.. pl SWP.. nagyon hiányzik, talán tegnap is pörgetett volna a meccsen,ha játszik szegény.. szerintem ő lesz az egyik távozo egyébként Pizarro,Sidwell, meg akár Ben-haim mellett
  • Japep
    #11606

    Ten Cate: Összetörtünk


    A Chelsea menedzser asszisztense elmondta, a csapat teljesen összeomlott a Bajnokok Ligája döntőében elvesztett tizenegyespárbaj után.

    John Terry megcsinálhatta volna, de elcsúszott és a kapufáról kifele pattant a labda. Ezek után a Manchester United-en már nem volt nyomás, és Anelka kihagyott tizenegyese után ők vihették haza a Bajnokok Ligája serlegét.

    Cate úgy véli, megérdemelték volna a győzelmet.

    "Összetörtünk a vereség után. Úgy érzem, a második félidőben és a hosszabításban is mi voltunk a jobbak."

    "Sok lehetőség adódott előttünk, de nagyon szerencsétlenek voltunk. Kétszer is eltaláltuk a kapufát, majd következtek a büntetők, ahol mi húztuk a rövidebbet."

    "Rengeteg kritika ért minket, különösen a menedzsert. Fantasztikus munkát végeztek a srácok idén!"

    Emellett hozzátette még, hogy nem Terry lett volna az ötödik, de Ő elvállalta.

    "Egyszerűen hihetetlen. Csak elcsúszott. Gyakoroltuk a tizenegyeseket az edzéseken, és mindig magabiztosan berúgta."

    "Kicsit magabiztosabbak voltunk. Terry nem szerepelt az első öt rúgó között, de amikor választásra került sor, valaki odaszólt, hogy nem érzi jól magát, és Ő elvállalta."



    Cech úgy látta, hogy Terry a kapuba talál


    A Chelsea kapusa szerint a sors játszott közre a moszkvai BL-döntőben a Chelsea ellen.

    Petr Cech kapusként főszereplőjévé vált a szerdai Bajnokok Ligája-döntőnek, a Chelsea cseh kapusa azonban nem vált hőssé, miután csapata alulmaradt a Manchester Uniteddal folytatott idegölő küzdelemben. Cech szerint sorsdöntő volt John Terry elhibázott büntetője, amelyről a kapus a helyszínen úgy hitte, hogy a kapuban kötött ki:

    - "Terry büntetőjénél láttam, hogy a kolléga rossz irányba mozdul, és az én helyzetemből úgy tűnt, hogy John a kapuba talál. Sajnos nem így történt, de ilyen van, ebből is látszik, milyen drámai meccs volt a szerdai. Kétszer eltaláltuk a kapufát, és a döntő tizenegyesnél az ellenfél kapusa rossz irányba vetődött, de Terry elcsúszott. Természetesen bement volna, ha nem csúszik meg ilyen szerencsétlen módon "– jelentette ki Cech. – "Nagy csalódás ez mindannyiunknak, mert a meccs nagy részében mi játszottunk jobban. De nem volt szerencsénk, és emiatt mindenkit nagyon sajnálok."


    Ezek szerint nem Terry volt a "6-os számú", hanem a "6-os" lett rosszul és helyette ment...ha jól emlékszem, Terry Anelkával beszélt...akkor Anelka lett volna rosszul???
    De már nincs jelentősége.
    Szegény Cech...rajta nem múlott semmi, mindent megtett a győzelemért... :S
  • BECKHAM7
    #11605
    gyerekek..... nincs igazság a fölfön
    olyan jól alakult minden, végig a csoportmeccseken kersztül, minden!
    már olyan közel volt! de én azt mondom, amit idén sikerült pordukálni az dícséretre méltó! nekünk sajnos semmi nem jött össze az idény során, a b**** mu-nak meg szinte minden-ugye gondoljunk csak arra hogy csomó meccsükön az utolsó 10-15 percben lőtték a győztes gólt...

    Lehetne vitatni hogy mi lett volna ha....de mi értelme?
    Mondják, hogy a másodiknak a legrosszabb lenni, de így hogy tudjuk a mu semmivel sem jobb a Chelsea-nél így rosszabb

    (amúgy ma egész nap a meccsről beszéltünk és veszekedtünk osztálytársakkal)

    !!HAJRÁ CHELSEA!!
  • Japep
    #11604

    Dráma és könnyek


    Drámai csatában a Manchester United büntetőkkel győzött a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében.

    A Chelsea másodedzője, Henk ten Cate azt mondta: az ötödik büntetőt Didier Drogba lőtte volna, ha még a pályán van. Mivel az elefántcsontpartit azonban a szlovák Lubos Michel játékvezető kiállította Vidics megpofozásáért, így a labda mögé John Terry állt.

    Az a John Terry, aki a hosszabbításban góltól mentette meg csapatát. Az a John Terry, akinek külön motivációt adott, hogy visszaszerezze az angol válogatott csapatkapitányi tisztségét Rio Ferdinandtól. Az a John Terry, aki ha kell, arcvédőben, vagy könyökficam után is vállalta a játékot. A Chelsea saját nevelésű játékosa és legeredményesebb csapatkapitánya lehetett volna az első a klub történetében, aki magasba emeli a BL-serleget, vagyis élete legnagyobb lehetősége előtt állt.

    Henk ten Cate szerint sokat gyakorolták a büntetőket edzéseken, és Terry, az egész csapathoz hasonlóan magabiztos volt. A védő remekül elküldte Edwin van der Sart, de a rúgás pillanatában megcsúszott az esőtől nedves talajon, így a labdát sem találta el jól. A lövés a kapufáról pattant ki. Ez talán plusz erőt adott a manchesterieknek, és miután a későbbiekben már nem hibáztak, és a hetedik párban Nicolas Anelka lövését pedig a holland kapus kiütötte, a United diadalmaskodott.

    Miközben a manchesteriek ünnepeltek, a Chelsea kapitányának könnyei úgy potyogtak, ahogy az eső Moszkvában. Mindenki Terryt próbálta vigasztalni.

    "John nem mondott semmit a meccs után. Nagyon szomorú volt, sírt, de ő a fő oka annak, hogy a döntőig jutottunk. Ez nem volt egy normális idény, sok problémával kellett megküzdeni, és ő vállalta a felelősséget, ahogy az utolsó büntetőnél is. John továbbra is egy nagyszerű játékos és egy kiváló vezér. A döntőn is fantasztikus teljesítményt nyújtott, ő volt az oka, hogy az ellenfélnek kevés helyzete akadt" – mondta a meccs utáni tájékoztatón az Avram Grant.

    A tréner azt ígérte a Kékek szurkolóinak, nem ez az utolsó alkalom, hogy döntőben látják csapatukat. „Visszajövünk, és megnyerjük a finálét. Büszke vagyok arra, amit idén elértünk, és arra is, ahogy a döntőben játszottunk.

    Frank Lampard sem hibáztatta társát a kihagyott büntető miatt – a középpályás a 2006-os vb-n a portugálok elleni negyeddöntőben élt át hasonlót.

    "Tudom, hogyan érez, és ilyenkor nehéz bármit is mondani. Azzal vigasztaltam, hogy ez csak egy játék, és képes felállni ezek után is. Ő Mr. Chelsea, mindenkinél jobban akarta, hogy nyerjünk. Nem kell aggódnia, ő a legerősebb ember, akit valaha láttam a futball világában, az egyik legjobb és legbecsületesebb ember. Továbbra is az első, akit magam mellett akarok tudni a csapatban."

    -------------------------------------------------------
    Maradjon Grant és mindenki! Nem akarunk még egy kiváló edzőt elveszíteni, sem játékosokat!

    Jövőre ugyanitt, ugyanekkor, máshogy! HAJRÁ CHELSEA !!!
  • lippet
    #11603
    A bannerban az elején meg főleg a végén, mért nem az a fránya 1-es van:S
  • asfa
    #11602
    teljesen igy van :( ugyanigy gondolom és érzek

    Japep, köszi a bannert :) tetszik
  • Japep
    #11601
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1102884804&no=11592]#11592[/URL] < És tényleg igaz...sosem hittem volna...milyen jó is ezt most látni, és nem azt, hogy a MU drukkerek itt örülnek maguknak... :)
  • Mor3llo
    #11600
    Szerintem ők is érzik, hogy van esélye ennek a csapatnak, nem is kicsi.Csak most sajna nem jött össze.
  • bonebeni
    #11599
    Remélem azért a csapat emiatt nem fog széthullani..olavstam pár helyen hogy volt már ilyen hogy elesztett döntő után könyebben elmentek játékosok a klubbtól stb stb....Most lélekben nagyon erősnek kell lennie a Chelseanek
  • Japep
    #11598
    Én is tuti sokáig szarul leszek emiatt...utoljára szezon elején volt ilyen érzésem, mikor JM elment...azon már túlvagyok, erre most meg ez...hihetetlen... :(
  • bonebeni
    #11597
    ezabaj ebben hogy sokáig megfog maradni a szurkolók emlékezetében...én is aztóa olyan avgyok mint a mosott szar...olyna is leszek egy darabig meg komolyan mint valami rémálom hogy előugrik az a kép amikor terry bőg...hihetetlen....nemtom hány éve erre várok hogy BL döntő...elment Mourinho na mondom ha vele nem lett BL döntős a CFC akkor majd pont Avrammal lesz....és tessék
  • Mor3llo
    #11596
    Rossz elviselni, tudom, gondoljunk csak '99-re.Mai napig keserű a szám íze, ha rágondolok.Bár erre rátesz egy lapáttal még a magyar média is.Tegnap is csak kb 20x kellett meghallgatnom h 'Emlékezzünk csak '99-re...'
    Hát emlékezzen az any*d!
  • Jagumo
    #11595
    fenébe :/ áh... Terry beruhgatta volna s akkor WIN ... :(
  • Japep
    #11594
    Szívünkből beszélsz... :(

    Úgy legyen!
  • Matthew Prosac
    #11593
    anno letettem volna a nagyesküt hogy Becks-nek is a MU, hogy Henry-nak a Gunners, Shevának a Milán, stbstb.. fociban sosem tudhatod!
  • chelseafan
    #11592
    Egy idézet az nso-n lévő hozzászólásokból:
    "AZ ERKÖLCSI GYŐZTES A CHELSEA LETT, MAGA MELLÉ ÁLLÍTVA OLYAN FOCIRAJONGÓKAT, AKIK EDDIG NEM VOLTAK ODA A CHELSEA JÁTÉKÁÉRT"
  • Mor3llo
    #11591
    Tegnap ismét megtörtént az év foci szégyene.Körülbelül mint tavaly, hogy a Milan csatárok nélkül nyerni tudott 1 BL-t.
    A játékvezetőre szavak nincsenek.Elképesztő, hogy fújt a vörösöknek.Nem vagyok Chelsea drukker, de már úgy volt, hogy leköpöm a TV-t, mikor Céronyáldó biciklizett egyet, és ballal olyan szépen mellélőtte, ahogy illik.Erre látom hogy ez a szerencsétlen Lubos Mihel integet a szöglet fele.Komolyan...2008-ban, BL döntőben ilyen szintű ítéleteket...
    De akkor essen szó egy kicsit részemről a meccsről.Hogy tud egy olyan csapat győzni, ahol 10 emberrel védekeznek, a csatárjuk egész meccsen KAPURA SEM LŐ, valaki mindig fekszik a földön, és csak reklamál(szerintem nem nehéz kitalálni kik ezek a személyek ?!
    Azt mondják sokan, hogy Lampard gólja szerencsés volt.Igen, az volt.És a 2 kapufa ? Ha az a kettő bemegy, egy rossz szava sem lehet senkinek, hiszen a kétszer annyi kapuralövés a Chelsea részére minden volt, csak védekező foci nem.Csak sajnos az a fránya HA...
    Terryt hihetetlen módon sajnáltam.Elképesztő, amilyen mezőnymunkát végzett, nem ezt érdemelte volna.De az egész csapat.Gondolok itt Ballack-ra például, akiről lassan bátran állíthatom, hogy anno a Leverkusenben, és a Chelsea-ben is vezéregyéniségként elveszt 2 BL döntőt.Szörnyű lehet...:/
    Anelkát sosem tartottam nagy focistának, tegnap pedig bebizonyította, hogy hiába a rá sok kiadott pénz, nem éri meg az árát.Ha valaki profi, és ennyit adnak érte, akkor igenis, álljon be, játszon 1 percet, utána pedig nyomás alatt rúgjon alá annak a rohadt lasztinak.Biztos vagyok benne, hogy Seva berúgta volna.
    Kár siránkoznom, de hihetetlen letört vagyok.Viszont rendkívül szimpatikus lett ez a kék csapat számomra, és azt kívánom, hogy a jövőben vegyetek revansot, nyerjetek már jövőre címeket!
  • chelseafan
    #11590
    Ebben biztosak lehettek, hogy Terry és Lampard SOHA nem hagyják el a Chelsea-t. Nekik ez a klub a mindenük.
  • lippet
    #11589
    Remélem a kövi szezonban minden simábban megy!
  • Barnabyka
    #11588
    Három klasszis csatár a Milan célkeresztjében! Az olaszok a DIDIER DROGBA,Samuel Eto'o,Emanuel Adebayor harmasból egyiket szerződtetnék. //t-zones by Mobilpress
  • lippet
    #11587
    A Terry törzsgyökeres Chelseas! Csak nem hagy itt minket:S
    REmélem ez Lampard is igaz!
  • HunnernesKonge
    #11586
    HA Tevez tíz centivel magasabb, HA Terry megcsúszik a gólvonalon a hosszabításban akkor meg az én kedvenc csapatom nyer...

    Nemtudom látod -e azt a szót hogy HA (ezt nem írtad bele te a kommentedbe) na az ilyeneken felesleges pörögni...
  • dragon11
    #11585
    Droga nem ba***** el azt a bomba lövését ami kapufára megy, megnyeri simán a kedvenc csapatunk.
  • szucsy89
    #11584
    ne légy már azért bunkó....
  • bonebeni
    #11583
    látod vannak még bunkó emberek...idepofátlankodik a szemtelen üzenetével aztán meg "én kérek elnézést"?...valahogy érzem benne az iróniát...
  • Japep
    #11581
    Kössz szépen, de ezt nem most kellene...erre most írhatnék sokmindent, de nem vagyok olyan szerencsétlen, mint Te...
  • Japep
    #11579

    Carvalho: Az öltöző hangulata leírhatatlan volt



    Ricardo Carvalho, a Chelsea portugál hátvéde elmondta, hogy nagyon szomorú volt a hangulat a meccs után az öltözőben és John Terry vigasztalhatatlan volt...

    120 percnyi küzdelem után John Terry eldönthette volna a tizenegyes párbajt, de a védő megcsúszott és a labda a kapufáról mellé vágódott. Ezután a Manchester nem hibázott, de sajnos Nicolas Anelka igen - így eldőlt a kupa sorsa.

    "Sok könny hullot az öltözőben. John-t senki sem bírta vigasztalni, perceken át magába roskadva sírt." - mondta Ricky.

    A Chelsea másodedzője, Henk ten Cate a meccs után elmondta, hogy nem John Terry rúgta volna az ötödik büntetőt, hanem Didier Drogba, de őt a hosszabbításban kiállították.

    ----------------------------------
    Terry... Csak ne hagyjon itt senki minket a nyáron...
    Ismét köszönjük meg szépen a Bíró Úrnak...
  • Zenszkij
    #11578
    Akkor csókolgasd helókittidet :D
  • terron
    #11577
    Mikor hisztisliba(c.ronaldo) mellélőte, akkor már temettem a meccset... Milyen hangulat volt a kocsmában... az egyik csaj (pedig Menchester drukkoló) elsírta magát annyira megsajnálta, a Chelsea-t mikor látta milyen szomorúak.
  • Japep
    #11576
    Nem lehet Anelkát hibáztatni...igaz én is Shevát hoztam volna be, de Kalou helyett...ide tapasztalt játékosok kellettek volna (mint Ballack, Sheva, Anelka, Drogba).
    De mindegy, Bellettit cserélte be, amin meglepődtem, de úgy látszik, tud valamit.
    Nem Anelkán ment el és nem is Terryn...nem lehet őket hibáztatni...így alakult!
  • szucsy89
    #11575
    jaja...

    én csak azt nem értem hogy miért nem Sevát cserélte be Grant....ott ül a kispadján egy aranylabdás, több bl döntőt is megjárt játékos és akkor még arra se méltatja hogy becserélje. most nem azt mondom hogy akokr nyer a chelsea de én egyből tudtam h Anelkát rossz döntés volt behozni.na mind1 ezen már nincs mit gondolkozni, msotmár nehéz dolgotok lesz, ilyenkor szokott egy csapat széthullani amikor semmit sem nyertek meg és minden játékost szinte hívják különböző klubok....
  • Japep
    #11574
    A legszomorúbb kép (legalábbis számomra) mikor Terry Grant vállán sír...
    Szegény Terry... :'(