24199
Chelsea Fan Club
  • thoomas
    #11655
    Grat az MU-nak!így majdnem egy nappal lutána...egy biztos, hogy Lugos-t nem kellett volna BL döntőre engedni sípolni. Mindkét oldalon voltak qrva nagy tévedések(vagy vmi más...), de sztem az tuti h nekünk nem adtak meg több mindent és nem csak azért mert elfogult vagyok:D jah és nemtom, hogy volt-e már szó a C.Ronaldo - Carvalho "kontaktusról"...nem Drogbát kellett volna kiállítani, hanem Carvalhot meg Riot...vagy inkább csak riot:D:D:D de remélem emiatt nemfog Terry vagy Lamps ugy dönteni h távozik. Terry sztem tul nagy terhet rakott magára. és most jön az h nembaj, majd jövőre!!!:D:D de hihetetlen h mostmár asszem a 3. tizenegypárbajt veszti el a csapat nagy tétmeccsen. Anelka helyett Makelele-nek kellett volna rugnia:D:Dnajóó nem:D:D
  • Vardar
    #11654
    Nekem a bírónak 1 tette nem tetszett:
    Tevez az orra előtt úgy földbe verte Makelelét, hogy az nem vigyorgott(én bárhol látom Makelelét mindig vigyorog)
    Én sajnos szeptember óta nem látok angol bajnokit de amit láttam a Szuperdöntőn az ledöbbentett...
    Pizzaro? Ben-Haim? Meg itt van ez a 2 méteres polírozott fejű néger. Nekem inkább halálnak tűnik mint focistának. Nekem nagyon unszimpatikus. Valahogy lerí róla a nagy képűség.
    Remélem nyáron vesznek valaki normálisat és ezeket meg eladják a fenébe Shevchenkoval az élen.(akár Gera vagy más magyar)
    Én Dufft, Gudjohnsent és Robbnet sajnálom. Az ő távozásuk szerintem rossz döntés volt.
  • Matthew Prosac
    #11653
    többek közt írd meg a házit holnapra!
  • NeoMaN
    #11652
  • Monoton
    #11651
    belehet fejezni ...
  • Csesza
    #11650
    mi a rákomnak jártok át egy ilyen meccs után a másiknak a topikjában?

    szánalmas némeikőtök, akinek neminge az nem veszi magára...
  • Rockynhooo
    #11649
    ahaaa ... jobban véd mint Casillas, jobban szűr mint Terry, őő jobban fejel mint Luca Toni ... őőő Jobban fejez be mint Van Nistelrooy..
    meg ugyan már ne tegyünk már különbséget ilyen szintű játékosok közt ha CSAK a középpályásokat nézzük akkor se... egy KAká vagy Messi vagy C.Ronaldo egy szinten van , világklasszisok..
  • Mike94
    #11648
    áá f*szomat már 9 óra és holnap egy csomó dolgot kell még csinálnom :S :D
    mind1 akkor én most innen lépek, am is úgy látom mkit csak magamra haragítok :)
  • Mike94
    #11647
    betartotta igéretét, azt mondta a barca meccs után h köv tizijét belövi
    be is lőtte, csak az a wigan ellen volt :D
    am azzal én se vitázok h tiziket lőhetné kicsit másképp :)
  • Mike94
    #11646
    a legjobbat úgy értettem h jelenpillanatban -.-
    és hidd el ott lesz legnagyobbak közt :)
    nem tudtok olyan játékost mondani aki jelenpillanatba jobb ronaldonál, max vele vannak egy szinten, de ronaldo most élete formájában van, szóval most ő a legjobb
    jövőre majd más lesz
    egyébként ezt kimutatták h közelse roninak van a legtöbb műesése pl-be... hanem torresnek, de őt mégse szidja senki azér mer dobálja magát :O
  • Rockynhooo
    #11645
    ilyen szintű játékosoknál már nincs olyan hogy a legjobb...
  • lippet
    #11644
    Aranycipős,de a nagyképű barátunk még gyakorolhatja a 11-es rúgástXD
    BLben egymás után kettőt kihagy!LOOL
  • Mor3llo
    #11643
    Ő a legjobb ? Nemáááár :DDD
    Ügyes focista, de most megmondom neked, sosem lesz a legnagyobbak között!
    És tudod miért ? Mert alázatot már réges rég tanulnia kellett volna.De nem tanult, és soha nem is fog.
    Drogba nem nyilatkozik össze vissza, nem nyáladzik a sajtóban minden héten.Ha fennt van a pályán, akkor rúg, harap, csíp.Nem pedig fekszik, reklamál, meg osztogatja az észt.
  • Rockynhooo
    #11642
    mi az hogy legjobb ember? ilyen nincs...
  • Mike94
    #11641
    ha ronira gondolsz akkor drogba legalább olyan nagy képű mint a friss aranycipős, én elimserem h roninak eléggé nagy az egoja, de drogbának is legalább akkora és ennek senki nem tudja bemagyarázni nekem az ellenkezőjét
    egyébként ő tett azért h legjobbnak mondhassa magát, mer télleg ő a legjobb [mondja is :D] de attól függetlenül tényleg nem szép még az ahogy viselkedik
    de fiatal még, túl hamar lett túl nagy sztár, nem kell rajta meglepődni
  • Mike94
    #11640
    összevissza fújt... azt se tudta hol van
    annyi h ezúttal ti kaptátok a pirosat és nem mi... ennyi az egész, alapjáraton mindkét oldalnak szarul fújt, most nálatok szakadt el hamarabb a cérna így ti kaptátok a pirosat ennyi, ha vidic "üti" meg drogbát, tehát nála hamarabb vége a türelemnek akkor vidicet kiküldik és mi kapjuk a pirosat
  • Mor3llo
    #11639
    "húdekeményvagyoknémetribancballack"
    Haha, ez tetszett :D mégis úgy küzdött mint 1 oroszlán...:/
    Ballack lehet hogy ribanc, ahogy nevezed, de akkor ujjal lehetne mutogatni egykét Mennyusra :)
  • Invest
    #11638
    Miert ne lehetne kitárgyalni kitárgyalni hogy a bíró egy f*szkalap volt? Elhiszem, hogy k*rva könnyen eltudod ezt fogadni, de mi mégis hogyan törödnénk bele? Az égett pofájú c*gányt is kilehetett volna állítani.
  • asfa
    #11637
    kedves, h szavaimmal élsz :) hidd el,hogy egy nem rajongot megkérdezünk azt mondja,hogy nektek fujt, nem véletlen.. és téma lezárva
  • Mike94
    #11636
    úgy nektek h ti voltatok lesen
  • Mike94
    #11635
    dehogy nincs előnyszabály
    egyébként sem esett el cole, szóval azt saját magának köszönheti h abból nem lett tizi
    előnyszabályt mindig mindenhol lehet adni, tizenegyesnél ha az esetből nem történik semmi akkor vissza szokták fújni
    am meg nektek is volt olyan h a partjelző integetett ezerrel (h a te szavaiddal éljek) mer les volt, lúgos micsel meg észre se vette
  • asfa
    #11634
    nem vitatkozunk mondtam ,hogy elkell felejteni de szerintem nyugodtan meghallgathatjuk egymást
  • asfa
    #11633
    őő 11-esnél ilyen nincs,hogy előnyszabály..ha valakit felvágnak és még megszerzi utána a saját csapattársa az akkor is 11-es, ott nincs előnyszabály. meg az hogy a partjelző integetett ezerrel,hogy 11-es..de kedves szeretett bironk bárkit felülbirálhat..
  • Matthew Prosac
    #11632
    már rég elfújták a meccset mit kell még mindig a megváltoztathatalanon vitatkozni?
  • Mike94
    #11631
    nah, kivételt teszek még se utolsó hsz
    örülök h nem úgy fogadtátok amit írtam ahogy gondoltam :)
    egyébként a spori tényleg szarul fújt mindkét oldalra :O
    a joe cole-ferdinand szitu meg: előnyszabály volt, cole ha elesik tizi és egy szót nem szólok magam se, ferdinand lehet sok materazzis vidit nézett jutúbon, az a fejbe rúglak repülés nem tom mi akart lenni
    de emlékezhetünk ferdinand fejesére is sajátkapujára... azt se magától csinálta, kifejelte volna de ballack felülről nyomta le hát nem csoda h úgy pattant ahogy, az szabadrúgás volt kifelé, idegbajt kaptam volna ha abból gól lesz
  • asfa
    #11630
    itt bukott a mondanivalod ;)
    "nem kéne a sporit okolni, ugyanolyan szarul fújt mindkét felé..."
    remélem ezt te sem gondotlad komolyan :)
  • dragon11
    #11629
    Van benne elég sok igazság..Drogbát nem állítják ki(pofozásért:D, de picit adott..de ahogy Te is említetted, nem azt értékelik.) akkor simán megnyeri a Chelsea.Ez van.
  • Japep
    #11628
    A MU-szurkolók mind ezen a véleményen vannak + még néhány ember.
    De amit olvashatsz sok helyen, az az, amit mi is vallunk és még nagyon sok focihoz értő/focit szerető ember. És amit soha nem gondoltam volna az az, hogy rengeteg ember meglátta a Chelsea játékában a szépet, és tegnap lerombolta a csapat a "pénz miatti előítéleteket" - mármint azoknál, akik értenek egy kicsit a focihoz...remélem. (Bár lehet csak azért szurkolt nekünk nagyon sok ember, mert a MUt utálják ennyien - és megkedvelték/nem utálják ezek után a Chelseat.)
    Ti fociztatok, nagyon sokszor 10 emberrel a 16-osotoknál...és igen, mi 2* többet próbálkoztunk, szebben-jobban játszottunk a meccs nagyrészében.
    99-ben Schmeichel nyerte meg nektek a BL-t, most meg vdSar.

    De a tegnapi döntővel vége, tovább kell lépni! Mégegyszer grat a győzelmetekhez!
  • balrog20
    #11627
    hát én is a chelseanak drukkoltam, jó meccs volt majd legközelebb sikerül ennyi :) :)
  • Mike94
    #11626
    itt azér tudhatnád h nem az ütés erejét díjazzák... hanem a szándékot, és ő ezért megérdemelte a pirosat... tévezt nem kellett volna kiállítani, mer terryvel csak "megbeszélték" a dolgot [heves vitával] de nem értek egymáshoz se, csak jött "húdekeményvagyoknémetribancballack" és ő meglökte tévezt, ezzel indult az egész perpatvar, ha ballack nem megy oda keménykedni akkor nem mennek oda a manchesteriek sem védeni tévezt és csak szimplán szabadrúgás a chelseanek....
    szal egy részben köszönhetitek ballacknak h drogbát kiszórták...
    másrészt akkor ennyi erővel makelele-t is ki kellett volna küldeni könyöklésért (nem a scholesosra gondolok), emlékezhetünk messit ugyanilyenért kapott ellenünk pirosat jogosan, könyöklésnél ha vérzik utána az "áldozat" akkor 99%ba az piros... de most nem
    nem kéne a sporit okolni, ugyanolyan szarul fújt mindkét felé...
    tévez nálam se játszotta volna végig a meccset, nem mer lecseréltem volna
    jah és nem kell arra fogni h nem volt szerencsétek, mer első félidő simán lehetett volna 3-1, 4-1 és akkor már fieszta lett volna a második játékrész
    és az h 2x annyit próbálkoztatok mint mi az semmit nem jelent mer fele annyiszor találtatok kaput
    nah befejeztem, most úgyis mki elkezdi az ellenkezőjét állítani annak amit most mondtam, de nekem ez volt ebbe a topikba az első és utolsó hozzászólásom
  • Japep
    #11625
  • asfa
    #11624
    igen, tul kell tenni én büszke vagyok és fáj de ez van sajnos!
    megy az élet tovább és legközelebb elkalapáljuk a Mu-t odavissza keresztbe-kasul :D ennyi és a játékoskeret alakulását hát nagyban befolyásolja majd a többi csapaté is..
  • lippet
    #11623
    Gyerekek túl kell tenni magunkat ezen! Pont most volt az aktívban a Blről, de szerencsére a fájó képeket nem mutatták. Mostmár reménykedjünk, hogy nyáron értelmes igazolások lesznek. Pl. David Villa, Agürero jól jönne a csapatnak. Ja és szem, ha Grant marad, akkor a honfitársat, Bein-Hamot nem küldi el!

    HAJRÁ CHELSEA!!!!!
  • minimize
    #11622
    az első félidő a tiétek volt akarásban, sajnálom, hogy idén mindent vinni tudott a MU, de minden nem lehet véletlen!
  • Coco
    #11621
    hát ha azt mondja h látta, akkor alap h piros. :)
    de drogbanak is ennyi esze van, hogy belemegy ilyenbe hát hihetetlen...
    attól függetlenül én a cselzinek drukkoltam neértsfélre :D
  • Japep
    #11620
    Ütötte? Inkább legyintette, de tekintettel 1-2 dologra, meg hogy nem is volt olyan súlyos elég lett volna egy sárga is...
    Vagy akkor Tevezt is ki kellett volna csapni.

    Remélem mindenhol Európában ilyen visszhangja van Lubosnak, és soha többet nem kap nemzetközi meccsen sípot...
  • Coco
    #11619
    megütötte.. ennyi. azért piros jár, az más hogy tevezt is simán kibaszhatta volna..
  • Bulykin
    #11618
    ahham
  • asfa
    #11617
    valoban Shaun
  • Taranov
    #11616
    Ja rájöttem már, Sean Wright Phillips, ugye?