24199
Chelsea Fan Club
  • lippet
    #11697
    Bocsi, ha nem lett volna szabad, de egy kis off:

    www.fifpro.mlap.hu

    Egy online FIFA 08as bajnokság! Aki akar jöjjön!

  • Pethy23
    #11696
    Az a baj ide teljesen új edző kéne hogy két csatáros játékunk legyen!
  • Rockynhooo
    #11695
    Huntelaar-ral enyhén szólva yol járnátok :D csak sztem akkor már Drogba mellé kellene, nem Drogba helyett. Robinho meg tuti nem megy el -.-'
  • balljuggler
    #11694
    Nekem ezzel a felállással csak az a bajom hogy...
    ...Drogba elől egyedül...de tudom h Kalou is ott van de...nem nagyon vált be eddig a Kalou-Drogba kettős.
    Drogba....hmm!!!Előttem elásta magát már hónapokkal ezelőtt és az utóbbi meccseken lőtt fontos góljai se olvasztották meg a jeget!A döntőbeli mozzanatai után meg kegyvesztett lett!!!Ő már nem az a Drogba aki volt!1 átalán nem hasznos tagja a csapatnak
  • Bulykin
    #11693
    a kezdőbe én Makelele helyett én Essient tenném, a többi az ugyan ez lenneXD
  • thoomas
    #11692
    sztem se a csapatnak, se a Robinhonak nem tene jót ha idejönne.Nem az ő világa a PL.Bár lehet h sikerülne beilleszkednie, de nem hiszem. ami a kezdő tizenegyet illeti...énmár nagyon sokszor próbálkoztam vele, de szinte képtelenség ugy kiállítani 11 embert h minden jó játékos benne legyen:S:D de itt van az enyém...e pillanatban:D:D:
    ------------Drogba--------------
    Kalou----------------------J.Cole
    ---Lamps--Makelele--Ballack------
    A.Cole--Terry--Carvalho--P.Ferreira
    -----------Cech-----------------

    Sztem ezzel a felállással érhető el a legjobban a Chelsea általános taktikája.De persze hol van Essien,Belletti,SWP,Malouda,Scheva...:D:D:D:D szal nehéz lehet.Annak viszont örülök, hogy A.Cole mögött végre van egy majdnem ugyanolyan szintű játékos Bridge személyében. Ilyen dolgokon kell gondolkodni és akkor eltereli az ember figyelmét 21.éről...:D most nekem is sikerült pár percre:S:D:D
  • balljuggler
    #11691
    És ezt akárhogy is nézzük lényegesen támadóbb szellemű csapat mint a mostani bár Essien a kezdőbe kéne h legyen ezért vagy Ballack vagy Lampard csücsülne...uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ezért asszem kövezést kapok...
  • balljuggler
    #11690
    dehogynem!!
    Drogba(dinho)...
    SWP sajnos azt kell hogy mondjam elég teszetosza...Malouda-nal erősebb és képzettebb játokos!J.Cole kb vele 1 szinten van!Kalou nálam csak 20 perces játékos...
    Az én elképzelésem íme:Cech-Belletti,Carvhallo,Terry,A.Cole-J.Cole,Lampard,Ballack,Robinho-Drogba,Eto
  • lippet
    #11689
    én csak egy 4-5 éve vagyok CHELSEA drukker, de nem ugrik be nagy brazil hátékos neve a csapatban:D
  • Bulykin
    #11688
    ha igaz, akkor szegény SWP megint mellőzött lesz...sok szélsőnk van, nem kell ő, itt van Kalou, J.Cole, Malouda, SWP, bőven elég...Anelka is állandóan kimegy a szélre(szerintem)...de azé' jöhet, ha akarXD
  • balljuggler
    #11687
    "Ügynöke szerint Robinho hamarosan a Chelsea-be igazolhat
    Wagner Ribeiro, a Real Madridban szereplő brazil Robinho ügynöke szerint a Chelsea hamarosan 35 millió eurós ajánlatot tesz a játékosért, aki így az angol fővárosba igazolhat."(NSO)
  • bubu13
    #11686
    Hollan-Holland
  • bubu13
    #11685
    Hollan gólkirály 33 vagy 34 góllal fiatal tehetséges csatár
  • Vardar
    #11684
    Ez ki ez?
  • Bulykin
    #11683
  • asfa
    #11682
    Drogba már nem jo olyan mint tavaly.. nem érzem ugy meccsek ota,hogy akar vmit már itt emellett egy nagy klasszis és bármikor képes golt rugin, de sokat már nemtesz a Chelseaért..
  • Japep
    #11681

    Huntelaar: Ha Drogba megy, én jövök!


    Az Ajax csillaga szívesen igazolna Londonba, de csak ha az elefántcsontparti csatár eligazolna, és garantáltan lenne helye a kezdőben.


    - "Idén eligazolok az Ajaxból. Ez biztos. Megkeresett az Inter, a Juve, a Real, a Barca, az Arsenal és a Chelsea is. Olaszországba nem szeretnék igazolni, a Barca és a Real nagyon vonz, de a Premier League feküdne nekem. A Chelseabe szívesen megyek, de csak akkor, ha Drogba eligazol. Mellette nem lenne esélyem." - nyilatkozta a holland sztár.

    ------------------------------------------------
    Ő is nagyon jó játékos, de egyértelmű, ha választani kell...DROGBA! :D
  • Japep
    #11680
    Hát igen...
  • Bulykin
    #11679
    Mourinho együtt érez volt csapatával

    A Chelsea korábbi portugál menedzsere, José Mourinho bevallotta, mélyen megérintette volt csapata Manchester United elleni Bajnokok Ligája-veresége.
    A jelenleg munkanélküli szakember rámutatott, hogy a drámai körülmények között, tizenegyesekkel elveszített BL-döntő a legutóbbi jeles példája annak, mennyire üldözi a balszerencse a legrangosabb kupaküzdelemben korábbi csapatát, a Chelsea-t.

    „Szomorú vagyok – árulta el Mourinho. – Mélységesen együttérzek a londoni klub teljes apparátusával. Üldözi őket a balsors a BL-ben. Nem elég, hogy 2005-ben egy „szellem” góllal, majd tavaly tizenegyesekkel esett ki a csapat az elődöntőben, most megint a büntetők fogtak ki rajta. Elképesztő és igazságtalan.”

    „Ráadásul, a Chelsea közelebb állt a győzelemhez. Nagyszerű futballisták vannak a csapatban, akik nem érdemeltek vereséget, de hát ilyen a futball. Az élet megy tovább.”

    „Persze, gratulálok a Manchester Unitednek – tette hozzá a szakember. – A menedzserének, Sir Alex Fergusonnak és az összes játékosának, különösen a portugáloknak, Cristiano Ronaldónak és Naninak. Figyelembe véve, hogy a portugál csapatok igen ritkán nyerik meg a Bajnokok Ligáját, nagyon fontos, hogy legalább néhány játékos szerepeljen a győztesek között.”
    -írta a sporthirado.hu
  • dragon11
    #11678
    Én 21.-én nem tudtam aludni.. azóta azt mondogatom magamnak, fel a fejjel.. és valamennyire jobb lett..de erre örökre emlékezni fogok..:(
  • Japep
    #11677

    Malouda a Barcelona 10 fős kívánságlistáján

    Hát akárhogy is alakult nálunk az idei szezonja, remélem marad. Itt a nyár, jövőre új lappal indul mindenki, megmutathatja, hogy van helye Grant kezdőjében! Remélem marad!
  • BADE
    #11676
    Az árak azok.
    Lampard ugye még nem írta alá a szerződését,gondolom a napokban fog eldőlni,inkább maradjon,minthogy az Interhez menjen:)(vagy jöjjön hozzánk(Juve))
  • Japep
    #11675
    Terry tuti marad, ezek után főleg...és szerintem Lamps is!


    Az árak ugye azok, amik a képek alatt van zárójelben?
  • Rockynhooo
    #11674
    sztem Terry az aki tuti nem fog elmenni.
  • BADE
    #11673
    kíváncsi leszek,hogy Terry és Lampard marad-e a köv. szezonra,nincs vmi hír erről?

    off:
    ha vki még rendelni szeretne Chelsea-s szurkolói pólókat,mezeket hétvégéig megteheti,akkor adom fel ugyanis a rendelést.
    Mez,póló
    ui.:
    ha vkit zavar,akkor lehet törölni:)
  • Japep
    #11672
    Én nem hibáztatok senkit (kivétel Lubos), és igen, nagyon büszkék vagyunk a csapatra!

    Ami történt, megtörtént...
  • Rockynhooo
    #11671
    senkit nem kell hibáztatni , ez így alakult, inkább legyetek büszkék a csapatotokra!
  • Japep
    #11670


    Bár szerintem ha csak valaki nem lövi mellé a 11-est, nem lehet hibáztatni, hogy kihagyta.
    És igaz, Terryt sem, mert elcsúszott.
  • fanka93
    #11669
    amúgy szerintem nem Terry-t kéne hibáztatni,mert az csak egy balszerencsés pillanat volt(elcsúszott),hanem Anelka-t,mer végülis ő hagyta ki a sorsdöntő tizit...ilyen megcsúszás bárkivel megeshet( beckham vs törökország)
    amúgy a MUnak szurkoltam,de drogba kiállítása nem volt jogos szvsz!
    grat hogy eddig eljutottatok:)
  • Japep
    #11668

    Terrynek magyarázkodnia kell


    A Bajnokok Ligája tragikus hőse ellen vizsgálat indulhat a mérkőzés hajrájában történt incidens miatt.

    John Terry alighanem hosszú hónapokig nem heveri ki a Bajnokok Ligája szerdai döntőjén történteket. A Chelsea védője hiába játszott remekül, hiába mutatta be az év egyik legnagyobb mentését a mérkőzésen, mindenki arra fog emlékezni, hogy sorsdöntő tizenegyest hibázott, és ezen úszott el csapata győzelme. A védőnek ráadásul még a hosszabbításban történt incidens miatt is magyarázkodnia kell, mert úgy tűnt, leköpte Carlos Tevezt, és ebből alakult ki az a kakaskodás, ami végül Didier Drogba kiállításához vezetett. A bekk azonban cáfol.

    - "Volt némi lökdösődés és kakaskodás, ezt eismerem, de köpés egész biztosan nem. Ez nem az én stílusom, nincs az a forró helyzet, ami oda vezethetne, hogy én leköpjek egy másik játékost" - állítja Terry, akit az UEFA vizsgálata tisztázhat a vádak alól.

    -------------------------------------------
    Ez már mocsokság...sok helyen azt írják, hogy a meccset erkölcsileg a Chelsea nyerte - muszáj valamivel ezt bepiszkítani, hiszen a MU nyert, foglalkozzon mindenki velük...szánalmas.
    Van szegény Terrynek elég baja e nélkül is... :(
  • Rockynhooo
    #11667
    gyors ki leszel bannolva :D
  • bonebeni
    #11664
    alahogy én is ugyaniylen állapotba vagyok tegnap óta
  • Invest
    #11663
    Itt ülök és próbálok tanulni a vizsgámra, de állandóan eszembe jut a meccs. Két napja én is írtam, hogy fel a fejjel stb. ,de egyszerűen képtelen vagyok túl tenni magamat ezen. Pedig jó lenne elfelejteni ezt az egészet :( Komolyan depressziós lettem a meccs óta. És ez még mind semmi, ha arra gondolok, hogy a játékosok mit érezhetnek. Ez a seb soha nem fog begyógyulni.

    Bocsánat, hogy negatív hullámokkal bombázlak Titeket, de hol oszthatnám meg a bánatomat, ha nem itt :(
  • rvn
    #11662
    1. Szép volt srácok semmivel nem volt rosszabb a Chelsea mint a MU a tizipárbaly csak szerencse kérdése már.

    2. sapkafej te meg olyan h.lye vagy mint annaka rendje te nem is lehecc normális szurkoló mi külömbség van abba h anglia v Mo n vagy focidrukker. Itt is van jópár ember aki lehet h még jobban is szereti a csapatát mint az ottani fanok...
  • bonebeni
    #11661
    hát ne haragudj meg de ezzel a kijelentéseddel nagyon nemértek egyet...miaz hoyg semmi közünk az egészhez?...uyganolyna Celsea akár Manchester szurkolók vagyuk mint Londoban vagy Man.-ben vannak...az egy dolog hogy ők olyan lazán járnak el a premier league meccsekre mint én kimegyek a falubma megnézni egy Múcsony - Sajókaza meccset de ugyanúgy a szurkolók vagyunk és nagyon is van közük a történtekhez
  • sapkafej
    #11660
    amikor így felháborodtok, jusson eszetekbe az h Mo-n éltek, nem Londonban vagy Manchesterben, úgyhogy semmi közötök az egészhez. igazából mind szánalmasak vagyunk
  • Vardar
    #11659
    Berbatov szerintem jó döntés lenne új játékosnak.
  • thoomas
    #11658
    jaja:D:D, azsem hülyeség:D de akkor már jöjjön Wise is meg a többi "öregfiu":D de amugy sztem Gudjohnsen-t meg Glen Johnson-t télleg lenne értelme visszahozni. Duff is hiányzik a bal oldalról, de ő már elégé iidős:S
  • Matthew Prosac
    #11657
    esetleg Zolát megkérkérnék hogy térjen vissza :D biztos bírná az iramot :D
  • thoomas
    #11656
    Vardarnak van igaza!!!:D visszakéne hozni egy régi "kontingenst":D:D
    ebben lenne: Crespo,Duff, Gudjohnsen,Glen Johnson meg megkeresnék Grönkjaer-t is:D:D jah meg Hasselbank-et:D:D