24199
Chelsea Fan Club
  • Pethy23
    #12017
    Én úgy gondolom egy fiatal TKP-nak jönnie kell! Muszáj! Sajna Lampard már nem minden meccsen nyújt maradandót:S
  • Japep
    #12016
    Addig nem fog elküldeni senki Scolari, amíg legalább egyszer nem játszik a keze alatt...szerintem.
  • sygmaBlueJersey
    #12015
    Terry-re én sem,de ott van mourinho ezért gondolnék én rá,és amit már a bbc,és a skysports is ír az már nem kacsa,annak ebben az esetben sajnos van igazság alapja:S és hát scolari minek akarna deco-t ha itt van Lampard.
  • Japep
    #12014
    Szerintem ilyenektől nem kell félni...gondolok itt arra, hogy Terry vagy Lamps nem fogja elhagyni a csapatot...legalábbis rájuk gondolnák utoljára.
    Remélem így is van.
  • sygmaBlueJersey
    #12013
    Nem jó hír:( Inter's top target Frank Lampard
  • sygmaBlueJersey
    #12012
    hm milan,sevilla is ott lesz nájsz:D köszi
  • Japep
    #12011
    Köszi szépen! :D
  • Nuno88
    #12010
    Július 31-Augusztus 3: Russian Railways Cup Lokomotiv Moscow-Milan-Chelsea-Sevilla
  • Japep
    #12009
    Nem tudom...az igaz, valami orosz kistorna lesz idén.
  • sygmaBlueJersey
    #12008
    Azt nem tudod véletlenül,h nekünk mik lesznek a kezdés előtti arátságos meccseink? asszem orosz csapatok ellen. BBC-n mindegyik csapatnak oda van írva kb csak nekunk nem...
  • Csesza
    #12007
    :DDDddd
  • Japep
    #12006

    CHELSEA : 2008/09-ES MENETREND

    16/08/2008 Chelsea v Portsmouth
    23/08/2008 Wigan Athletic v Chelsea
    30/08/2008 Chelsea v Tottenham Hotspur
    13/09/2008 Manchester City v Chelsea
    20/09/2008 Chelsea v Manchester United
    27/09/2008 Stoke City v Chelsea
    04/10/2008 Chelsea v Aston Villa
    18/10/2008 Middlesbrough v Chelsea
    25/10/2008 Chelsea v Liverpool
    28/10/2008 Hull City v Chelsea
    01/11/2008 Chelsea v Sunderland
    08/11/2008 Blackburn v Chelsea
    15/11/2008 WBA v Chelsea
    22/11/2008 Chelsea v Newcastle
    29/11/2008 Chelsea v Arsenal
    06/12/2008 Bolton Wanderers v Chelsea
    13/12/2008 Chelsea v West Ham United
    20/12/2008 Everton v Chelsea
    26/12/2008 Chelsea v WBA

    28/12/2008 Fulham v Chelsea
    10/01/2009 Manchester United v Chelsea
    17/01/2009 Chelsea v Stoke City
    28/01/2009 Chelsea v Middlesbrough
    31/01/2009 Liverpool v Chelsea
    07/02/2009 Chelsea v Hull City
    21/02/2009 Aston Villa v Chelsea
    28/02/2009 Chelsea v Wigan Athletic
    03/03/2009 Portsmouth v Chelsea
    14/03/2009 Chelsea v Manchester City
    21/03/2009 Tottenham Hotspur v Chelsea
    04/04/2009 Newcastle United v Chelsea
    11/04/2009 Chelsea v Bolton Wanderers
    18/04/2009 Chelsea v Everton
    25/04/2009 West Ham United v Chelsea
    02/05/2009 Chelsea v Fulham
    09/05/2009 Arsenal v Chelsea
    16/05/2009 Chelsea v Blackburn
    24/05/2009 Sunderland v Chelsea

    Rögtön a negyedik meccs a MU, aztán a visszavágók második meccse is...így sokkal jobb, mint ha a végén lenne (legalábbis akkor, ha mi vezetünk... :D ).

    Már alig várom... :D
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • sygmaBlueJersey
    #12005
    Persze hát roni csak nem felejtett el focizni:) és talán egy angol csapatnál nem engedik meg azt amit ő megtehetett ispániában,itt komoly szigorban lehet majd része:) Hát azt sajnálnám nagyon,ha nem idejön villa akkor egy másik PL csapathoz,veszélyes... wengernek nem kellett?érdekes egy arc:) hova nem férne be...
  • Japep
    #12004
    Ja, Decora nincs szükség, Ronaldinho...hát őt nem tudom. Egy jó Roni mindenhol elkell, de az utóbbi formája végett azt lehet mondani, nem férne be a csapatba.
    Villa tuti nem jön, mert mondta, hogy szívesen igazolna az Arsenalba (viszont Wengernek nem kellett), most pedig Torres miatt a L'poolba akarna menni...
  • sygmaBlueJersey
    #12003
    Deco nagyon jól játszik most az eb-n (már amennyire lehetett 2 meccsen) dehát 30 éves,nemhiszem h ennyit kéne költeni rá,arról nem is beszélve,h nagyon sok embernek antipatikus,többek közt nekem is.dehát ez ballack-al is igy volt.A chelsea-ben így is van két irányító középpályás és még veszünk 2-őt?O_o crazy... inkább david villa-ra kéne rámenni...Nagyon...
  • Barnabyka
    #12002
    Forza Németostszág
  • Japep
    #12001
    Kiesett az első Chelseas az EB-ből... :S
    Szegény Cech...

    Carvalhoék továbbléptek csoportelsőként, grat nekik. (Itt vagyunk a legtöbben... :D Carvalho, Ferreira, Bosingwa és persze Scolari.)

    Remélem ma Ballackék továbbmennek!
  • Krisz018
    #12000
    Ronaldinho és Deco Londonban?


    Roman Abramovics, az angol élvonalbeli Chelsea labdarúgó-csapatának Krőzusa újabb nagy dobásra készül: a londoniak dúsgazdag orosz tulajdonosa mindenáron meg szeretné szerezni a Barcelona két ékkövét, a brazil Ronaldinhót és a brazil-portugál Decót, s ezért az elefántcsontparti Didier Drogbát és 30 millió eurót ajánlana a spanyoloknak.

    Felforgatókönyvet ír mostanság Roman Abramovics , a Chelsea kiskirálya. Az orosz mágnás fejébe vette, ha törik, ha szakad, megszerzi a Barcelonától a világ egyik legjobbjának tartott 28 éves brazil Ronaldinhót és a portugál válogatottal az Európa-bajnokságon vitézkedő 30 esztendős Decót is.

    A fent említett úriember az első hallásra eszement ötlet megvalósulásához a Stamford Bridge csatárcsászárát, Didier Drogbát és kellő készpénzt áldozna.

    Az újonnan kinevezett edző – teljesen véletlenül a jelenleg még a portugál nemzeti csapatot gardírozó – Luiz Felipe Scolari foggal-körömmel ragaszkodna a pároshoz, így kerülhettek a futballisták Abramovics és a Chelsea látókörébe.

    „Szegény” Scolari, 120 millió eurót verhet el csapata megerősítésére, ez pedig azt is jelentheti, hogy nem okoz különösebb hasfájást a sztárok bekebelezése. Ám, a londoniak spórolnának, és Drogbát is odalöknék a Barcelonának – így nyílván kevesebbet kellene fizetniük a tranzakcióért.

    Egyetlen bökkenő azért elgáncsolhatja a tervet: a katalánok 50-55 millió eurónyi készpénzt szeretnének, hiszen 2003-ban Ronaldinhóért 40 milliót, míg egy esztendővel később Decóért – a 7 milliót érő Quaresmával egy csomagban – 14-et számoltak le az eladó kluboknak. És akkor még az olasz Milannal és az Interrel kacérkodó Drogbáról nem is ejtettünk szót.

    „2010-ig érvényes szerződés köt a Chelsea-hez, egyszóval én a londoniak alkalmazásában állok – nyilatkozta korábban nagyon bölcsen az ébenfekete támadó. – Az Inter új edzője, José Mourinho jó barátom, örülök, hogy talált magának munkát, hiányzott a futball palettájáról. Remek edző, de mégegyszer mondom, én csak a Chelsea-re koncentrálok.”

    Amúgy Ronaldinhóért a szintén angol Mancester City, Decóért pedig a már említett Internazionale is versenyben van. A Chelsea kívánságlistáján Barcelonából a kameruni Samuel Eto’o, Liverpoolból a spanyol Fernando Torres - hírek szerint 40 millió eurós ajánlatot tettek érte a londoni kékek -, illetve Valenciából David Villa is szerepel.
  • Japep
    #11999
    Szívesen.
  • Krisz018
    #11998
    Köszi szépen JAPEP
  • Krisz018
    #11997
    Igen
  • Japep
    #11996
    Ilyesmire gondoltál ???

  • Freedom88
    #11995
    cs
  • Krisz018
    #11994
    Helló mindenki
  • Japep
    #11993

    Drogba mégis inkább Londonban maradna


    A Chelsea támadója kijelentette: nincs szándékában elhagyni a londoni klubot, még José Mourinho kedvéért sem.

    Didier Drogba gyakran változtatja a véleményét, az elefántcsontparti csatár hónapokig azért nyafogott, mert nem érezte jól magát a londoniaknál, és mindenáron el akarta hagyni a klubot. Most lenne lehetősége távozni, hiszen a Milan és az Inter is megvásárolná, ám ismét meggondolta magát, és már inkább maradna Londonban, a Scolari-vezette Chelsea-ben.

    - "A szerződésem 2010-ig szól a Chelsea-hez, tehát addig a klub játékosának tekintem magam. Mourinho jó barátom, örülök, hogy ismét munkába állt, mert hiányzott a futballból. Kiváló edző, de mint mondtam, a szerződésem még két évig érvényes, ezért fölösleges a távozásomról beszélni." - nyilatkozta a SkySportsnak a támadó.

    ----------------------------------------------------------
    Remélem ez igaz! :D
  • Japep
    #11992
    Remélem nem...nincs hely... :D
  • Bulykin
    #11991
    tavaly is mondták^^
  • NeoMaN
    #11990
    Hmm, most mondják, hogy jön Deco is.
    AZTAKÚRVA!
  • Japep
    #11989

    HÉTFŐN SORSOLJÁK A PL-MENETRENDET
    Hétfőn délelőtt fogják kisorsolni a Premier League 2008/09-es idényének párosításait.
  • Japep
    #11988
  • NeoMaN
    #11987
    Aztakúrva!!!!
  • Pethy23
    #11986
    Én csak csodálni tudlak hogy ilyen kulturált voltál:D De most komolyan egy SS cikk miatt balhéztok, hát az segg törlésre való oldal...
  • limperatore
    #11985
    nem kötök bele, csak leírom a véleményem :D
    mert pl. mancinire azt mondtad h nem jó edző, mégis 3 év alatt 7 címet nyert az Interrel

    scolari meg akaratos fajta és nem túrtam fel a netet miatta, hanem a brazilok a kedvenceim ;)
    életkor: 19 fél
  • Japep
    #11984
    Bocs, ezt lehet nem kellett volna (#11982), csak felhúzott az az utolsó mondat - hirtelen felindulás... :)
    Kössz az infót, de tényleg érdekes, hogy mostanában belekötsz a hsz-eimbe... :S
  • Japep
    #11983

    BEN SAHAR KÖLCSÖNBEN A NEC-NÉL!
    A NEC Nijmegen és a Chelsea mindenben megegyezett, így Ben Sahar egy évig Németalföldre költözhet. A fiatal izraeli válogatott csatár jelenleg is Hollandiában tartózkodik, hogy egyeztessen a részletekről.

    --------------------------------
    Sajnálom, hogy nem "épül be", mert ő is nagyon tehetséges... :S
    Még a végén itthagy minket... :(
  • Japep
    #11982
    Rámszáltál, te szerencsétlen?!

    Képzeld el, én nem túrtam fel az egész netet Scolari után...de hát te igazi edzőtudós vagy, bocsi...

    "Életkor: ismeretlen" -
  • limperatore
    #11981
    *volt
  • limperatore
    #11980
    látszik semmit nem tudsz Scolariról :D

    Romárió a 2002-es vb előtt kurva jó formában voltak, csomó gólt lőtt még olyan idősen is és egész brazília mondta Scolarinak hogy vigye ki, a meccseken fújoltak kiabáltak tüntettek, de ő csak azért sem vitte ki. Mikor visszaérkeztek Brazíliába a trófeával akkor is egész közönség Romárió nevét skandálta. Szóval ha ő azt mondja hogy neki nem kell( ha tényleg ezt mondta ), akkor nem fogja játszatni.

    Látom nagyon ismered te edzőtudós :D
  • Japep
    #11979

    DECO NEM JÖN A CHELSEA-BE
    Deco ügynöke tagadta, hogy a Barcelona játékosa követné Luiz Felipe Scolari-t a Stamford Bridge-re.

    ------------------------------------
    Hál' Istennek... :S
  • lippet
    #11978
    A tehetséges Cigarini érkezhet

    Cigarini-t Olaszországban az egyik legtehetségesebb középpályásként tartanak számon, és már csak az "Új-Pirlo-ként" emlegetik.



    Miután a Parma kiesett az első osztályból természetesen több kulcsjátékosok is távozni fog, ilyen Cigarini is, akit több európai sztárcsapat megkeresett már.

    Megkereste őt már az Atletico Madrid, a Villareal és a Juventus is. A Juventus menedzsere Claudio Ranieri már dolgozott együtt a fiatal középpályással, de az olasz lapok szerint a Chelsea érdeklődik legkomolyabban a játékos iránt.

    A Chelsea-nél állítólag örülnének a játékos érkezésének, ráadásul nem is kéne sokat fizetni Cigarini-ért.

    Cigarini a nyáron az Olimpián is részt vesz majd, az Olasz U21-es válogatottban.

    Forrás: www.goal.com