24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #11977
    örülök az edzőnek , Quaresma meg kétlem h ide irt alá, gyanitom,hogy a Poolhoz
  • Japep
    #11976

    Quaresma aláírt, de nem mondja el, hogy hova

    A hírek szerint a Real Madrid, a Chelsea, a Liverpool és az Inter érdeklődött igazán Quaresma iránt.

    ------------------------------------------
    Érdekes... :S
  • Japep
    #11975
    Ez viszont már nem a legjobb...hátha csak valami kínai gagyi van a képen... :D
  • chelseafan
    #11974
    Akkor így, hogy mindenki lássa:D
  • Japep
    #11973
    A tréning cuccból itélve fehér lesz...bár a sárga nekem tetszik. :)

    (Amúgy csak az aranybéka jelent meg... :D ...de sejtem melyikre gondolsz.)
  • chelseafan
    #11972
    Ha minden igaz, ilyen lesz (ezek pár hónappal ezelőtti képek, és teljesen ugyanazok, mint a bemutatott új mezek):

  • Japep
    #11971

    Az új tréning mez :



    Akkor tuti jön az új harmadik számú mez, ami szerintem ismét fehér lesz... :)
  • Japep
    #11970



    Az új kapusmez :







    Ez is sokkal jobb, mint a narancs... :D
  • asfa
    #11969
    fuu egy iet bekell ujitanom vhogy.. ez nagyon durva
  • Nuno88
    #11968
    Ez a Lampard szóbeszéd kb. olyan mint nálunk Kaká esete tavaly. Beszélték beszélték majd nem lett belőle semmi.
  • Japep
    #11967

    Az új idegenbeli mez :






    Ezek nagyon durva mezek... :D
    Jobban tetszenek, mint az új kék! :D
  • Japep
    #11966
    Azért írtam..."a jó játékukat mindkettőnek elismerem

    Igazad van, ettől függetlenül szánalmas dolog...ez van.
  • Japep
    #11965
    Valószínűleg ennek a hírnek az igazságtartalma 0.
    Lampardnak bérelt helye van a kezdőben, és nem a neve, hanem a teljesítménye miatt...ő sem hülye...
  • ForzaInter
    #11964
    "de mint emberek és fair play játékosok.."

    ez számít legkevésbe pályán... az a lényeg hogy játszanak.
  • ForzaInter
    #11963
    az job lesz nektek ha cserepadot fogja koptatni?
  • Japep
    #11962

    Scolarinak nincs szüksége Lampardra

    Ez úgy hülyeség, ahogy le van írva...edző dönt a játékosokról, az igaz - de olyanokról, mint Lampard és Terry nem...nincs olyan hülye, hogy elküldje a csapat 2 "jelképét", ezt ő is tudja, ha ez igaz lenne, az nem lenne jó bemutatkozás számára a szurkolók előtt...
    - forrás : SS.hu < lehet ez mindent megmagyarázna... :S
  • Japep
    #11961
    Menjen, ugyanolyan stílusa van, mint Ronaldonak...a jó játékukat mindkettőnek elismerem, de mint emberek és fair play játékosok...

    Amúgy sincs nagy szükségünk középpályásokra... :)
  • limperatore
    #11960
    eh, iszonyat jól jártatok scolarival világ egyik legjobb edzője

    jah és quaresma hozzánk jön beeee :D
  • Bulykin
    #11959
    áh, szerintem A.Cole-t nem fogja kivenni a csapatból, csak azért h P.Ferreira játszon a bal oldalon...legalábbis remélem:)
  • Japep
    #11958


    Ez nagyon jó! :D
    Még ha tényleg idehozzák Quaresmát és Mautionhot akkor már tiszta portugál csapatunk lesz... :S
    Arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz a baloldalunkkal...mert ugye most az EB-n Bosingwa a JSZ, Ferreira pedig a BSZ...ez így nem a legjobb.. :S
  • lippet
    #11957
    jeeeeeeeeeee:D:D
  • sygma7
    #11956
    Ezt nem hiszem el Scolari!!!! ha kivánhattam volna,h ki legyen mourinho után ő lett volna az első :D nyertem bwin-en a török győzelemmel egy csomót:Djo kis este,már csak egy hír kéne,h leigazoltuk david villa-t:DD
  • chelseafan
    #11955
    SCOLARI IS NEW CHELSEA MANAGER
    Istenem, milyen jó ezt olvasni:D:D
  • Bulykin
    #11954
    A chelseafaantics.atw.hu azt írja, hogy Carvalho mindenképpen Mourinhonál akar játszani, ezt nyilatkozta...sajnálnám ha elmenne, ő az egyik kedvencem:(
  • sygma7
    #11953
    http://www.skysports.com/story/0,19528,11668_3674197,00.html
    ______

    Azt hiszem ez még jobban megerősíti azt a híresztelést,h a portugálok edzője augusztustól a chelsea-t irányítja. A nyilatkozata tömör lényege,h nem lenne ellenére,ha kipróbálhatná magát más országban is.
  • Pethy23
    #11952
    Még Van Basten is jöhetne:)
  • Pethy23
    #11951
    Egyértelmű!
  • Japep
    #11950
    A kettő közül mindegy lenne...de ők lennének a legjobbak a csapatnak, szerintem! :D
  • lippet
    #11949
    Remélem Scolari:D
  • Japep
    #11948

    Megvan a Chelsea új menedzsere!


    A brit Daily Mail úgy tudja, hogy a londoni klub már kiválasztotta új menedzserét, névvel azonban még nem tudott szolgálni.

    A lap biztos információkra hivatkozva írta meg, hogy a Chelsea vezetői már megegyeztek a gárda új szakvezetőjével, de az Eb végéig titokban tartják a menedzser személyét. Az tehát valószínűnek látszik, hogy a leendő szakvezető valamelyik európai csapatot irányítja jelenleg, így azonban csak két lehetséges edző jöhet szóba a találgatásoknál.

    A Daily Mail szerint majdnem biztosra vehető, hogy Luis Felipe Scolari a kiválasztott, a brazil szakember azonban kérte, hogy az Eb végéig ne tárják a nyilvánosság elé döntését. Ha nem Scolari, akkor Guus Hiddink lehet a befutó, bár a holland tréner korábban már jelezte, hogy továbbra is az orosz válogatott mellett szeretne maradni, és nem kíván visszatérni a klubszintű focihoz.

    ( forrás : goal.com )

    -----------------------------------------------------------
    A cím elolvasása után félve olvastam tovább...
    Mondjuk azt eddig is sejteni lehetett, hogy csak az EB után lesz... :S
    Remélem igaz a hír, és akkor a lehető legjobbak közül kerül ki az edzőnk... :)
  • lippet
    #11947
    de nem menjen el Lamps:D
  • Bulykin
    #11946
    Chelsea és Barca csata Moutinho-ért

    A Chelsea és a Barcelona is 20 millió eurót ajánl a Sporting Lisbon portugál fiataljáért, Joao Moutinho-ért -írta a chelseafanatics.atw.hu

    Hát szerintem ha Lampard tényleg elmenne akkor lazán beférne a csapatba...
  • Japep
    #11945

    Cisse visszavágyik a Premiershipbe


    Az Olympique Marseille játékosa szerint még van benne annyi, hogy bizonyítson az angol élvonalban.

    Djibrill Cisse bízik benne, hogy a nyáron bejelentkezik érte egy angol klub, és a következő szezont már újra a Premier League-ben töltheti. A Velodrome stadion közönségének kedvence Cisse, aki ugyan örömmel gondol majd vissza marseille-i éveire, de már nagyon visszavágyik a szigetországba:

    - Remek időszakot töltöttem Marseille-ben, de most már valóban vissza akarok térni Angliába. A feleségem wales-i, és számomra is jobban fekszik az angol foci – jelentette ki Cisse. – Még elég erősnek és gyorsnak érzem magam, hogy az angol élvonalban játsszak. Ezt szeretném bizonyítani is.

    ---------------------------------------------
    El kell cserélni Anelkára vagy Pizarrora... :)
  • Japep
    #11944

    Henk Ten-Care londoni távozása után a görög Panathinaikoshoz szerződött.


    Sok sikert neki! :)
  • sygmaBlueJersey
    #11943
    ne röhögj
  • Rockynhooo
    #11942
    :D
  • sygmaBlueJersey
    #11941
    egyébként,azért hihetetlen,h a real csak másoktól tudja elvenni kva nagy pénzért a jó játékosokat és már vagy 8-10 éve nem nevel ki rendesen senkit,mert azokat is eladja:S (15 éves koromig real szurkolo voltam,mai napig is van helye a szívemben,mint csapat,de nem a mai.realraúl meg örök kedvencem;))
  • sygmaBlueJersey
    #11940
    Minek akarunk mi középső középpályást venni????? jaj neee ez ugye nem Lamps távozását jelenti??:O
  • Rockynhooo
    #11939
    nem hinném h eladnánk bal oldalrol.. bár megeshet mert ott van Robben helyette.


    Chelsea-ről vmi pletyka h kiket akar igazolni ?? rég olvastam már vmi új hírt :D
  • LasCar16
    #11938
    35millió Eurós ajánlat Pirloért