24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #12057
    Köszi... :D

    Én örülök ennek, a franciák ugye kiestek, ezért már csak az oroszok maradtak nekem! :D
  • bonebeni
    #12056
    hát nemhiszem el:@....a hollandoakt a döntőbe vártam erre tessék...hiába verték meg a vb döntősöket :( ....japep nagyon állat a logód:D
  • Japep
    #12055
    3-1 az orosz meccs... :D
    Kiütik a hollandokat! :D

    Remélem megnyerik az EB-t, de legalább döntősök legyenek! Ezt nem hittem volna... :D
  • sygmaBlueJersey
    #12054
    Hát ha magyar oldalon olvastad akkor ne lepődj meg:)
  • dragon11
    #12053
    *For them :D sry^^2en vannak xD
  • dragon11
    #12052
    Happy Birthday to you :D
  • Japep
    #12051

    Lampard 30, Belletti 32 éves!
    Két Chelsea játékos is ma ünnepli születésnapját. Frank Lampard 30 éves, míg Juliano Belletti 32 éves lett!

    HBD!
  • Japep
    #12050
    Ja, már a Twente hivatalos oldalán is ez van...

    Akkor miért lett így kirakva az Avrames hír? :S
  • sygmaBlueJersey
    #12049
    Hát sok sikert neki,de a twenténél biztos nem ugyanis:New Twente boss named
  • dragon11
    #12048
    Sok sikert..
  • sygmaBlueJersey
    #12047
    Az szép:) kiváncsi leszek ott,hogy megy majd neki.
  • Japep
    #12046

    GRANT A TWENTE CSAPATÁHOZ IGAZOLT
    A Chelsea-től távozó Avram Grant a holland első osztályban szereplő Twentéhez igazolt - állítják az angol lapok.

    Sok sikert neki!
  • Krisz018
    #12045
    Lampard sorsa tíz nap múlva eldőlhet



    Frank Lampard rajongóinak még tizet kell aludniuk ahhoz, hogy kiderüljön, kedvencük megy-e az olasz Internazionaléba avagy marad a Chelsea-nél. Az angol labdarúgó-válogatott és a londoni "Kékek" középpályásának ügynöke a jövő hét végén utazik Olaszországba, hogy képviseltje jövőjéről tárgyaljon José Mourinhóval és a milánói klub illetékeseivel.

    Megtörte a csendet Frank Lampard ügynöke, és kijelentette, tíz napon belül tárgyalóasztalhoz ül az Internazionale képviselőivel, hogy a futballista esetleges átigazolásáról egyeztessen.

    Mint ismeretes, az angol játékos remek baráti kapcsolatot ápolt a Chelsea-nél a frissen kinevezett milánói edző, José Mourinhóval, aki nagyon szeretné a következő idénytől csapatában látni a középpályást.

    „Jelenleg még egy hétig szabadságon vagyok, egyelőre semmi biztosat nem mondhatok – közölte Franco Granello, Lampard ügynöke. – Annyit azért elárulok, tíz nap múlva lesz egy találkozóm az Inter megbízottjaival.”

    A pénteken harmincadik születésnapját ünneplő játékos leszögezte, maradna a Chelsea-nél, ám a Stamford Bridge-en az általa kért négy év helyett csupán két esztendővel hosszabbítanák meg a 2009 májusában lejáró szerződését.

    Az Internél viszont kapásból öt szezonra igazolnák le Lampardot, amely már komoly tárgyalóalapot jelenthet az ügyben.

    Az egykori West Ham-futballista egyelőre nem kapkod, az angol megaklubnál újonnan kinevezett edzővel, a portugálokkal jelenleg az Európa-bajnokság negyeddöntőjében szereplő Luiz Felipe Scolarival is egyeztetne – ám csak július elseje után.

    Folytatása hamarosan következik, legalábbis José Mourinhót ismerve biztosan.
  • Japep
    #12044
    Valahogy örülök ennek...Ballack megérdemelné, hogy megnyerjék - a portugálok, mint válogatott meg nem nagyon jött be...így legalább jön Scolari és intézi a dolgait... :D
  • lippet
    #12043
    Újabb 4 Chelsea-s búcsúzott az EB-től.

    Portugália (Ferreira, Carvalho, Bosingwa, Scolari) - Németország (Ballack fejelt egy gólt:D) 2-3
  • sygmaBlueJersey
    #12042
    Boulahrouz kész játszani az oroszok ellen!

    Respekt neki!
    sry a spammért
  • sygmaBlueJersey
    #12041
    Mourinho-nak kell a chelsea párosa

    Mourinho világosan megmondta szeretne újra együtt dolgozni a duo-val.
    Van 3 játékos akikre sosem tudnék nemet mondani deco,lampard,drogba.
    Mourinho nagyon szeretné őket de tudja,hogy csak akkor jöhet létre bármelyik transzfer,ha ezzel a klubjuk is egyet ért.
  • sygmaBlueJersey
    #12040
    De tudod miért lehet már most?!:) Mert addig bármi történhet,fogadsz az esélyesebbre mondjuk,lesz pár sérülés eligazolás és ők kaszálnak a meglepetések miatt:D egyébként én is néztem már h community shieldre meg mindenre lehet már fogadni,én is bwinen vok.nem merek fogadni a mai meccsre:)
  • sygmaBlueJersey
    #12039
    Persze mindenki sajnálja:( de nekem ilyenkor mindig eszembe jut,h hány ilyen történik naponta csak azt leszarják,mert nem ismert emberekkel.De mind1 itt foci van.kék foci.

    Egyébként ha jól igazol Scolari márpedig ugy fog,akkor,ha nem megy el a muból ronaldo akkor is odaadhatjátok nekünk a kupát,de nem csak az angolt^^
  • Japep
    #12038

    Boulahrouz családi tragédia miatt utazott haza


    Tragédia árnyékolta be az Európa-bajnokságon szereplő holland labdarúgó-válogatott védő, Khalid Boulahrouz életét. Felesége koraszülött kislánynak adott életet, aki nem élte túl a megpróbáltatásokat.

    Boulahrouz rendőri kíséret mellett hagyta el a holland válogatott szálláshelyét. Mostanra kiderült az is, hogy miért. Feleségével, Sabiával elveszítették koraszülött kislányukat, Anissát. Éppen ezért a játékos kórházban lévő párjához sietett. Az Oranje csapatának tájékoztatása szerint egyelőre nem tudják, hogy Boulahrouz mikor tér vissza a válogatotthoz, de minden bizonnyal kihagyja a szombati, oroszok elleni negyeddöntőt.

    - "A játékosok és a kísérők mély megrendüléssel fogadták Anissa halálhírét. Ezúton szeretnénk részvétünket kifejezni a család iránt." - áll az Oranje közleményében.

    -----------------------------------------------
    Nagyon sajnálom... R.I.P
  • lippet
    #12037
    Remélem CHELESEA-be jön Arshavin! Bízok benne, hogy Abramovicshoz húz a szíve:D
  • Japep
    #12036
    Az egyik legszebb focit játszó csapat az orosz. És ugye ezt ki másnak köszönhetik, mint Hiddinknek...nagyon jól jártunk volna vele is.
    Mint ahogy Urbán is mondta, ismét sz*rból épített várat... :D

    A franciák kiestek ( ), ezért én már maximálisan is csak nekik szurkolok, nagyon szimpatikus csapat! Ezért is örülök ennek - ha igaz - :


    A CHELSEANEK KELL PAVLYUCHENKO, ARSHAVIN KÖZEL LONDONHOZ

    A Szpartak Moszkva 26 éves csatára, Pavlyuchenko, eddigi 3 csoportmeccsen két gólt szerzett, ezzel oroszlánrészt vállalt csapata továbbjutásában. Így a Chelseanek több vetélytársa van leigazolását illetőn: a Lyon, a Barcelona, a Sevilla és a Celitc is átigazolná a csatárt.

    Újabb hír, hogy a Andrej Arshavin, a Zenit St.Petersbourg kiváló játékosa már szinte biztos, hogy Londonban folytatja, csak még a Chelsea és az Arsenal között nem tudott dönteni. A Kékek 10 millió Eurót fizetnének az UEFA-kupa győztes csapatnak.
  • asfa
    #12035
    Nasri arsenalba ment ha minden igaz
  • lippet
    #12034
    LooL, már most???
  • lippet
    #12033
    Arshavin (ha idén nem is, de Abramovics révén elképzelhető a jövőben), meg Nasri kellene nekünk:D
  • Oziris666
    #12032
    Ha nemjön Dinnyó ,de elmegy tőletek Ronaldo akkor is odaadhatod sztem:)
    Nagyobb veszteség lenne nektek Ronaldo ,mint amekkora nyereség nekünk a jelenlegi Ronaldinho...
  • Matthew Prosac
    #12031
    ha esetleg Ronaldinho kiköt a Stamford-on, C.Ronaldo pedig elmegy tőlünk, akkor én az első forduló előtt odaadom nektek a bajnoki serleget.
  • sygmaBlueJersey
    #12030
    Sidwell-t sztem csak pont ezért vitték el akkor gyorsan ingyen,h majd kapjanak érte pénzt:) viccet félre téve,persze sose volt és nem is lesz chelsea szintű középpályás...

    Szegény Cech..:(
  • Japep
    #12029

    SIDWELL AZ ASTON VILLÁÉ
    Az Aston Villa csapata 5,5 millió fontot ad az angol középpályásáért, és a Chelsea belement az üzletbe.

    Jobb ez így neki is, nekünk is. Sok sikert neki!
  • Japep
    #12028

    Makelele visszavonult a válogatottságtól
    - "Korábban is kijelentettem, hogy ez lesz az utolsó nagy tornám. Nem bánom, hogy befejezem, úgy érzem, eljött az idő, amikor meg kell tennem ezt a lépést. Biztos vagyok a dolgomban, mint ahogyan eddig is csak biztosra döntöttem hasonlóan fontos kérdésekben. Megizzadtam a francia mezért, és nagyon sok örömömet leltem a válogatottságban. Egy új generáció lép a helyünkre, én teljes mértékben mellettük állok." - mondta Makelele.

    ---------------------------------------------------

    Cech: Miattam estünk ki!
    Petr Cech, a cseh válogatott kapusa elismerte, hogy az ő hibája okozta együttese kiesését.


    ---------------------------------------------------
    Gratulálok Makelelének az elért eredményeihez! :D Remélem még nálunk sokáig ott lesz...

    Cech meg hülyeségeket beszél...ennek a cseh csapatnak nem ment az egész tornán...az a gól tényleg az övé volt, de nem kell hibáztatnia magát!
  • lippet
    #12027
    A chelsea is harcba száll Rakitic-ért!


    A 20 éves volt hazája egyik legjobbja az EB-on. Luka Modric-csal és Niko Kranjcar-ral összeállva óriási hármast alkotnak.

    Rakitic-et kitolta Slaven Bilic a középpálya jobb oldalára, ahol technikája, összekötőjátéka és látása valami elképesztő.

    A fiatal Ivan-ban a Juventus Pavel Nedved utódját látja, de az Inter is érdeklődik a játékosért

    A The Sun jelentése szerint a Chelsea 12 millió eurót adna az ifjú titánért.

    A tulajdonos, Roman Abramovich Ausztriában saját szemével is megnézte a horvát játékát és igen megtetszett neki.
  • Krisz018
    #12026
    Ronaldinho: Scolari is gaúcho, mint én


    A brazil aranylabdás jövője még bizonytalan, de azért félre nem érthető kacsintást tett egykori kapitánya, illetve a Chelsea felé. Ronaldinho továbbra is „jól megérdemelt” pihenőjét tölti hazájában, nála jóval elfoglaltabb ezekben a napokban, hetekben testvére, Roberto de Assís, akik ügyeit és átigazolását intézi.
    A Chelsea csapatát a nyártól Luiz Felipe Scolari irányítja majd, aki szövetségi kapitánya volt annak a vb-győztes brazil válogatottnak, amelyben Ronaldinho a szárnyait bontogatta hat évvel ezelőtt. Az edző személye akár döntő is lehet a brazil klubváltásánál…

    „Ugyanúgy gaúcho vagyok, mint ő – utalt Ronaldinho a Daily Telegraph hasábjain Scolarival azonos gyökereire. – Vele lettem világbajnok 2002-ben. Nagyon sokat köszönhetek neki, és már a tudat is boldogsággal tölt el, hogy pályafutásunk ismét keresztezheti egymást.”

    Ezzel a nyilatkozattal újabb apró fejezethez érkezett tehát a nyári Ronaldinho-saga. A brazil aranylabdásért két angol klub fut versenyt egymással jelenlegi állás szerint: a Manchester City mellett szólhat, hogy már jóval előrehaladottabb tárgyalásban vannak a Barcelonával – megtették hivatalos ajánlatukat is –, a középpályás csapatával, viszont ha a Chelsea a mostaninál komolyabban beszáll a harcba, akkor ott aligha osztanak számukra lapot.

    Amit eddig megtudhattunk a brazil klubváltásáról az az, hogy a Barcelona mindenképpen eladni szándékozik a játékost, aki három szezonon keresztül húzóembere, az utóbbi idényben azonban kerékkötője volt a katalánoknak. Már amikor egyáltalán pályára léphetett, de ügyet akkor is generált, ha csak a kispadon, vagy még ott sem jutott számára hely. Sőt, különösen azzal adott témát a sajtónak…

    A Barcelonánál hivatalosan hétfőn nyert megerősítést, hogy a nyáron mindenképpen megválnak Ronaldinhótól, és azt a július 14-t szabták meg legkésőbbi eladási dátumnak, amely napon Pep Guardiola csapata megkezdi felkészülését a szezonra. Úgy látszik, a katalán klubvezetők a látszatra is adnak: nem akarják, hogy a brazil bármilyen, hozzá akár csak közvetetten kapcsolódó okból megzavarja a munkát.

    Elsőként a konkrét kérők közül a Manchester City jött képbe hivatalosan, ahol a thaiföldi klubtulajdonos, Thaksin Shinawatra – hazája volt miniszterelnöke – 25 millió euró körüli összeggel szállt versenybe. Ronaldinho viszont nincs elragadtatva attól a lehetőségtől, hogy olyan klubban futballozzon, amely nem BL-szereplő és nem meghatározó a kontinensen. Az angol lapinformációk szerinti 12 millió eurós éves jövedelem ezen a véleményén esetleg változtathat, de nem biztos…

    Ronaldinhóval régóta szemezget az AC Milan, de a brazil formáját látva a napokban végül mégis lekerült az olaszok kívánságlistájáról. Főként, hogy a BL-ről lemaradva mindez számukra mennyibe kerülne…

    A Chelsea-nél a pénz aligha akadálya az átigazolásnak. Ráadásul a londoniak Decóval együtt párban vinnék a brazilt Barcelonából. A transzferért Abramovics 30 millió eurót és Didier Drogbát sem sajnálná.

    A két játékos esetleges Chelsea-hez történő igazolásához pluszt jelenthet, hogy a londoniak vezetőedzője az a Luiz Felipe Scolari lesz, akit mindkét játékos jól ismerhet. Ronaldinho a brazil, Deco pedig a portugál válogatottból. Hogy aztán mindez mennyit számít majd a játékosok esetében, hamarosan kiderül…
  • sygmaBlueJersey
    #12025
    Naggggyon komoly volt,és +öröm,h mind2 meccsen nyertem,összesen 5e vmennyit...persze olasz románom buktam kb 4et... jah egyébként ugy hallottam,h scolari mégcsak nem is töri az angolt,ha ez igaz akkor szerintetek ez melyin lesz?:D
  • chelseafan
    #12024
    Messzebb volt az...:D De akkoris bombagól!!:D
  • Nuno88
    #12023
    Szép volt szó se róla!
  • Japep
    #12022
    Óriási Ballack-szabadrúgásgól vagy 20 méterről... :D
  • sygmaBlueJersey
    #12021
    Moutinho nagyon jo lenne,de sztem őt a barca előbb behúzza.De ha már Lampard tényleg elmegy ne már egy ugyanúgy 30 éves jöjjön(deco)...

    Japep:hogy érted h legalabb 1szer? 1 meccs? Sztem ezek az emberek nem igy gondolkodnak 1,2 egy meccsen mit ismer meg belőle?:O hidd el sajnos ha ugy gondolja szó nélkül elengedi:((( reméljük nem igy gondolja
  • chelseafan
    #12020
    Moutinho vagy Van der Vaart jöhetne, mert lassan tényleg kiöregednek az irányítóink...:/
  • Pethy23
    #12019
    Nem tom de sztem Scolari idehozza Mutinhot és vagy Ballacknak vagy Lampsnak mennie kell, ha csak Frank addig nem megy el önként:S
  • Japep
    #12018
    Engem az sem zavarna, ha járókerettel rúgná a gólokat...a csapat "szimbóluma", akkor már menjen más és ahelyett (persze ne menjen senki!)... :S