24199
Chelsea Fan Club
  • sygmaBlueJersey
    #12218
    Inter going for Lamps

    Arshavin nem megy barcába
  • Nuno88
    #12217
    Jaja nem értem mit csinálnak a karikás táblánál :D
    Shevát zaklatja a néni biztos h maradni akar-e vagy visszavágyik Itáliába :P
  • Freedom88
    #12216
    reflexet mérnek...gondolom felgyullad egy lámpa és rá kell nyomni...ezzel mérik a reakció időt
  • Japep
    #12215
    Amőbáznak... :D

    Amúgy nem tudom, érdekes képek... :D
  • Nuno88
    #12214
    Mit csinálnak? :D
  • Japep
    #12213

    Scolari "munkában" :



    < 1 >
    < 2 >
    < 3 >
    < 4 >
  • Krisz018
    #12212
    Deco maradásra biztatja Lampardot
    A Chelsea korábbi vezetőedzője, José Mourinho, miután az Internazionale menedzerévé nevezték ki, szemet vetett egyik régi kedvencére, Lampardra, akit megpróbál új csapatához csábítani.
    Deco azonban, aki sokak szerint Lampard helyére érkezett a múlt hónapban, a The People magazinnak adott interjújában maradásra biztatja az angol középpályást.

    "Úgy gondolom, tudnék együtt játszani Lamparddal a pályán. Persze ez olyasmi, amit majd az edzőnek kell eldöntenie. De rengeteg Chelsea meccset láttam a TV-ben, és úgy hiszem, Frank és én együtt sok problémát okozhatnánk az ellenfeleknek."

    Deco elárulta, hogy 2004-ben a Porto BL-győzelme után lehetősége lett volna Londonba szerződni. A Barcelona azonban már korábban megegyezett a Portóval, így Deco a katalánokhoz került. Most, négy évvel később a brazil születésű középpályás megérkezett a Stamford Bridge-re, és ennek oka szintén egy előző edzője.

    Deco Luiz Felipe Scolari első igazolása, mióta elhagyta a portugál kispadot, és arra számít, hogy korántsem ő az utolsó érkező idén.

    "Scolari Chelsea-hez kerülése nagyban befolyásolta a döntésemet. Nagyon jó a kapcsolatom vele, ezért könnyen mennek az edzések és a játék is. A Chelsea tervei pedig nagyon izgalmasak, ezért is döntöttem a klub mellett.
    A csapat már így is nagyszerű, de úgy tudom több játékos is érkezik még a nyáron."
  • Japep
    #12211

    SCOLARI LEHETŐSÉGET AD SHEVÁNAK
    A Chelsea új edzője, Luiz Felipe Scolari lehetőséget fog adni Andriy Shevchenkonak a bizonyításra. Sheva csak 17 alkalommal lépett pályára, míg Avram Grant volt a Chelsea menedzsere. Arra lehet számítani, hogy Scolari, az izraelivel ellentétben rendszeresen játsszatni fogja az ukránt a felkészülési időszakban, majd ezt követően a 2008/2009-es szezonban is.

    Ebben reménykedtem! :D
  • LasCar16
    #12210
    Galliani nem nevezte meg az összeget de nem eladó Kaká státusza. :)
  • LasCar16
    #12209
    lényegtelen h szerinted mi az igaz Gazetta is van olyan hiteles mint a kedvenc BBC-tek
  • Japep
    #12208
    SCOLARI MA ÉRKEZETT MEG LONDONBA

    Gondolom elbeszélget a játékosokkal (Lampard, Drogba, Carvalho és a többi kétes jövőjűvel) és legalább kiderül minden.
    Na ezután már tudhatunk biztosat, addig nem.
  • sygmaBlueJersey
    #12207
    bármi kétség?

    bocs a spammért,nem halunk bele
  • sygmaBlueJersey
    #12206
    vmelyik inter szurkoló szólta le a BBC-t és magasztalta a Gazzetta-t ezt azért nem kéne,főleg nem egy angol csapat szúrkolóinak
  • sygmaBlueJersey
    #12205
    Ez hiteles,miért mi nem igaz benn szerinted? tényleg most kapott az AC milan egy bid-et a chelsea-től. De egyébként azt,h hiteles nem erre mondtam,hanem az arshavin-os témára,de mondhattam volna erre is. Én nem vonom kétségbe,de főleg nem a BBC-t aminél patinásabb press nincs.
  • asfa
    #12204
    látom hitelesebb:)
  • sygmaBlueJersey
    #12203
    nah ez már röhejes: Galliani nyilatkozata szerint a Chelsea óriási ajánlatot tett Kaká-ért

    Hány felé akarják irányíttatni a játékot a chelsea-nél?
  • sygmaBlueJersey
    #12202
    SkySports

    azért ez már hitelesebb...
  • asfa
    #12201
    hülyeség hinni egyelőre ezeknek.... ha kint lesz hivatalos oldalon akkor majd beszurjuk és tényként kezeljük..addig felettébb idegesítő
  • bonebeni
    #12200
    Mégsem jön Arshavin?

    Néhány napja egyes források már tényként közölték, hogy az orosz Andrei Arshavin, Roman Abramovich közreműködésének köszönhetően végül a Chelsea-be igazol.

    Viszont most újabb fordulatot vehet az ügy, hiszen Dennis Lachter, a játékos ügynöke szerint Deco leigazolása kizárhatja az orosz középpályás érkezését.

    "Nem hinném, hogy Deco leigazolása után a Chelsea továbbra is meg akarja szerezni Andreit." - nyilatkozta Lachter a Sovetsky Sport-nak.

    Az ügynök nyilatkozata után talán a városi rivális Arsenal jelentheti a játékos legvalószínűbb célpontját, hiszen a Zenit nem nagyon szeretné eladni Arshavin-t a Barcelonának, amely szintén komolyan érdeklődik érte, de a Manchester és a Real Madrid is szóba jöhet még.

    "A Zenit legalább 30 millió eurót szeretne kapni, de a nagy klubok egyelőre csak 20 millió körüli összegeket kínálnak, ennek ellenére még bármi megtörténhet, hiszen az átigazolási időszak csak augusztus 31-én ér véget."

    "Néhány játékos eligazolása, például Adebayor, Hleb, vagy Ronaldo-é is beleszólhat az ügybe, hiszen így a klubok helyetteseket keresnek majd és Arshavin mindenhol szóba jöhet majd."

    A találgatások ellenére az is megtörténhet hogy Arshavin marad Oroszországban, hiszen a Gazprom ragaszkodik legnagyobb sztárjához és pénzügyileg biztos fel tudják venni a sztárcsapatokkal.



    Most akkor mi lészen?
  • Krisz018
    #12199
    Arsavin csatlakozik a Chelsea-hez!!!

    Orosz hírügynökségek egybehangzó jelentése szerint Andrej Arsavin a Chelsea csapatában folytatja pályafutását.

    Az oroszok középpályása az idei Európa Bajnokságon sok hívet szerzett magának, fõleg a svédek és a hollandok elleni meccsen.

    Úgy látszott, hogy az Arsavinért folyó verseny végén a Barcelona lesz a befutó, de az utolsó pillanatban a Chelsea ajánlata elcsábította a Zenit középpályását a Nou Camp-tól, így jövõre Arsavin már kék színekben fog játszani.

    Roman Abramovics akarta jobban, hogy honfitársa a Chelsea-ben kössön ki és meg is gyõzte Luis Felipe Scolarit, hogy Arsavin az a játékos akire a Kékeknek a legnagyobb szükségük van.

    A Zenit tehetsége már Londonba repült, ahol már a Chelsea orvosi vizsgálaton is átment. Így most már szinte biztossá vált, hogy Scolarinak õ lesz Deco után a második nagy fogása.

    A Zenit nem akarta eladni Arsavint, de a Chelsea ajánlata mégis meggyõzte õket és a 27 éves középpályást is, akinek kulcsfontosságú szerepe volt abban, hogy az orosz csapat UEFA kupát nyert.

    Forrás:premiership.hu
  • Bulykin
    #12198
    Drogba - Robinho csere?

    Sokan gondolják úgy, hogy Drogba idén nyáron elhagyja a Stamford Bridge-t, ezért is látott olyan sok pletyka napvilágot ezzel kapcsolatban.

    Bizonyos hírek szerint a Chelsea 8 millió fontot és Drogba-t adná Robinho-ért. Ráadásul Drogba ügynöke, Pierre Frelot elismerte, a játékost érdekelné a Real Madrid ajánlata.

    "A futballban bármi megtörténhet. És nem szeretnénk csak úgy eldobni ezt a lehetőséget." - mondta Frelot.

    "Drogba nyugodt, és örül, hogy egy ilyen nagy klubban játszhat, mint a Chelsea. De mindannyian tudjuk, a Real Madrid is van legalább ekkora klub." - fejezte be Frelot.

    Forrás: www.4thegame.com


    Lampard hatalmas fizetést követel

    Frank Lampard, a Chelsea középpályása óriási fizetést követel a vezetőktől és egy öt évre szóló szerződést.

    A klub egy négy évre szóló szerződést kínált az irányítónak, amiben hetente 140.000 fontot tehetne zsebre, ezzel a Premier League legjobban kereső játékosává válna. Azonban Lampard 5 éves kontraktust szeretne, amelyben heti 150.000 fontot markolhatna fel.

    Frank maradna, de csak úgy, ha megkapja ezeket a követeléseket, különben távozik az Internazionale-hez, ahol tárt karokkal várja José Mourinho. A játékos aktuális szerződése egy évre szól még, 120.000-rel hetente.

    Forrás: www.dailymail.co.uk
  • sygmaBlueJersey
    #12197
    kérlek abrapapa kenjé oda nekik 50 millát és ők kilábalnak a szarból,mi meg örülünk a fejünknek. 1ébként kicsit ellentmondásos,h pénzugyi krizisben vannak,DE viszont eltörölnék a szabályt és 3 millás fizut kapna:D érdekes...
  • Bulykin
    #12196
    A Valencia kész eladni Villa-t

    A spanyol válogatott játékos számos Premier League-es és La Liga-s csapat kivánságlistáján szerepel, miután fantasztikus teljesítményt nyújtott az Euro 2008 alatt, ahol ő lett a gólkirály is 4 találattal. Nyitómeccsén rögtön mester-hármast szerzett.

    A 26 éves játékos nem tette titokká, hogy szívesen maradna jelenlegi klubjánál. Azonban a Valencia pénzügyi krízisben van, ezért fontolhatják meg a Chelsea vagy a Liverpool ajánlatát.

    Ennek ellenére a csapat mégis küzd a játékosuk megtartásáért, készek arra is, hogy szerződést hosszabbítsanak vele és jelentős fizetésemelést adjanak neki.

    Valencia városának nagyobbik csapata 4 évvel ezelőtt olyan "törvényt" hozott létre, amely azt mondja, egy játékos fizetése sem lehet több, mint 1.8 millió euró évente. Villa megtartása érdekében mégis eltörölnék ezt az íratlan szabályt.

    Ha egy 40 millió eurótól magasabb ajánlat sem érkezik David Villa-ért a nyár folyamán, akkor az új kontraktusban évi 3 millió eurós fizetés várná a spanyol támadót.

    Villa már 5 éve játszik csapatának, de még most is eltökélt, hogy a "Denevérek" labdarúgója marad.
  • Bulykin
    #12195
    nem is kell, jó lesz ez így:)
  • sygmaBlueJersey
    #12194
    A Chelsea nem harcol Arsavinért

    A játékos menedzsere szerint Deco leigazolásával a londoniak érdeklődése alaposan visszaesett az oroszok klasszisa iránt.

    A Daily Telegraph-ban megjelent cikk alapján kijelenthető, hogy a Chelsea lemondott Andrej Arsavin leigazolásáról. Arsavin ügynöke szerint Deco Londonba igazolása nagyban befolyásolta ügyfele jövőjét is, a lap szerint a Kékek azok után, hogy megszerezték a portugál válogatottat, nem kívánnak újabb támadó középpályást vásárolni.

    - Nem hiszem, hogy Deco leigazolása után a Chelsea továbbra is komolyan gondolná Arsavin megszerzését. Ráadásul eddig az álláspontok sem közeledtek, a Zenit ugyanis harmincmillió eurót kér a játékosért, míg a külföldi klubok egyike sem ajánlott eddig többet húszmilliónál – jelentette ki az orosz klasszis ügynöke, Dennis Lacheter.

    2008-07-05

    __________

    SamsungSportos hír tehát semmi tényről nem beszélhetünk azt hiszem,de mindenesetre logikus,mivel egy csapatba nincs szukség 2 alapembernek felérő támadóközéppályás irányítóra,hát talán jobb lett volna arshavin,mint deco...



  • Bulykin
    #12193
    öhöm...hát nem nagyon
    azon nagyon kevés emberek közé tartozom, akik elismerik mint edzőt és embert, de nem nagyon vannak oda érte, hát van ilyen^^ viszont én inkább Avram fan vagyok/voltam
  • Japep
    #12192
    Te tán nem?
  • Bulykin
    #12191
    amúgy ennyi, én se értem, bár engem nem zavar...ő még mindig visszasírja Mourinho-t, gondolom:)
  • limperatore
    #12190
    és miköze van a chelseahez?
  • Krisz018
    #12189
    Carvalhóval pótolná Burdissót az Inter



    Sajtóértesülések szerint Nicolas Burdisso könnyen lehet, hogy záros időn belül távozik az Inter labdarúgócsapatától, helyére Ricardo Carvalho érkezhet a San Siróba. A portugál hátvéd Milánóba igazolása nem lenne meglepő, ugyanis a vezetőedzővel, José Mourinhóval legendásan jó viszonyt ápol.

    A Gazzetta dello Sport olasz szaklap úgy tudja, José Mourinho nem számít Burdissóra a következő szezonban, és jó barátját, Ricardo Carvalhót szemelte ki a középhátvéd posztjára.

    Nos, az argentin a minap bejelentette, mindenképpen részt akar venni az olimpián Pekingben, ezt pedig nem nézi jó szemmel az Inter vezetőedzője, és bennfentesek úgy vélik, erre hivatkozva intenének búcsút a labdarúgónak a San Siróban.

    A milánói klub még nem bólintott rá Burdisso augusztusi kimenőjére, ugyanis az olimpia nem tartozik a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) égisze alá, és így nem köteles elengedni labdarúgóját a nyári játékokra.

    Mourinho Carvalhóval már a Bajnokok Ligája-győztes Portóban együtt dolgozott, és a hátvéd a mester kérésére érkezett a Chelsea-hez 2004-ben.

    A szakvezető nemcsak a 46-szoros válogatott játékost vinné szívesen az Interhez, ugyanis a hírek szerint Frank Lampard szinte már minden részletben megegyezett a „bianconerikkel”. Lapinformációk szerint már csak azt nem tisztázták, „Super Frankie” ezen a nyáron vagy 2009-ben teszi át székhelyét az olasz divatfővárosba.
  • sygmaBlueJersey
    #12188
    arshavin támadóközépp. angolul ugye attacking midfielder,legalabbis a pályán igy látszott eddig..de mind1 tényleg fora lesz ez így:S és nem értem,miért nem a csatárokkal foglalkozik a vezetőség,minek állandóan középpályásokat ostromolni,abbol jol állunk igy is..
  • Krisz018
    #12187
    http://focitipp.hu/?content=hirek&id=3509
  • Csesza
    #12186
    honnan van ez a hír?
  • Krisz018
    #12185
    Mourinho döntése miatt megbüntetik az Internazionalét

    Az Inter lemondta a Birra Moretti-kupán való részvételt, s a szervezők büntetéssel fenyegetik a klubot.

    Az immár hagyományos futballtornát 1997 óta minden nyáron megrendezik Olaszországban, de a címvédő Inter ezúttal nem indul a sorozaton. José Mourinho, a Nerazzurrik új edzője az olasz lapok szerint nincs jó véleménnyel az efféle barátságos meccsekről, így az idei, augusztus 21-én rendezett minibajnokságon az Inter helyett várhatóan a Milan indul majd (a Juventus és a Napoli mellett).

    Mindezt nem nézték jó szemmel a szervezők, és a Calciomercato szerint a klub kénytelen lesz büntetést fizetni a szponzoroknak a visszalépés miatt. Érdekesség, hogy az Inter az egyetlen csapat, amely 1997 óta a sorozat összes kiírásában elindult.

    A Birra Moretti-kupán egyébként a három csapat körmérkőzéses rendszerben találkozik egymással, a mérkőzésen 45 percig tartanak.
  • Bulykin
    #12184
    jaah, és még Scolari Schweinsteiger-t is akarja, ő meg lehet középpályás és támadó is...
  • Bulykin
    #12183
    én még mindig azt mondom, hogy hülyeség volt őt leigazolni...
    Lamps sztem tuti elmegy, ha meg nem, akkor Scolari nagy gondban lesz, mert Ballack, Lamps, Essien, Makelele, Mikel és most már Deco is ott van és ha marad a 4:3:3, akkor 3an bizony nem férnek majd be...
    Arshavin érkeztével szegény SWP megint háttérbe szorul(sztem), Joe Cole, Kalou, Malouda az meg fasza lesz, viszont ha sikerülne szerződtetni Robinho-t, akkor itt is túl sok játékos lesz...
    Ha Drogba marad, akkor sztem biztos a helye elől, Anelka+Sheva, válthatja őt csereként, esetleg mellé áll be, Pizzarora viszont kíváncsi vagyok, mert azt nyilatkozta h maradni akar és bizakodó Scolarival kapcsolatban, szal kitudja...
  • lippet
    #12182
    arshavin inkább csatár/támadó
  • sygmaBlueJersey
    #12181
    hát ha már választani kell én is a kis barnára teszek,de jobb lenne,ha bikiniben a testeket is lehetne ponotzni,na ki szerez roluk olyan képet?

    Arshavin jóféle,de igy nem tiszta nekem,h ha lampard maradna akkor h nézne ki a középpálya... de ha még lamps el is megy,ugy is essien ballack arshavin deco??? és akkor nincs még szélső sem
  • Krisz018
    #12180
    Én rá szavazok
  • limperatore
    #12179
    jo rondak :D