24199
Chelsea Fan Club
  • Rockynhooo
    #12258
    ezt azért így nem lehet kijelenteni...
  • Etelkozi Vata
    #12257
    Tényleg felesleges az Intereseknek hiú ábrándot kergetniük.
    Mourinho ide vagy oda, Lampard a Chelseaből fog nyugdíjba menni.
    Slussz.
  • Japep
    #12256
    Igen, de akár itt-akár ott felmerül ez a téma vita van belőle...lásd most is. :D

    Ezért mondtad te is meg én is, amit mondtunk!
  • Csesza
    #12255
    az korrekt, ahhoz képest, hogy semmit nem játszott :)
  • Japep
    #12254
    Ingyen jött, 5 millió fontért megy... :)
  • Csesza
    #12253
    nem-nem :)

    én a "vitánk" közben írtam, hogy ez ügyben nem szeretnék több hozzászólást látni :)
  • Japep
    #12252
    ,,ezzel az üggyel kapcsolatban többet ne írjatok ide''

    ,,Úgyis csak vita lenne belőle, mert nálatok már megegyezett, nálunk meg marad - ezért rossz téma''


    Ezt mondtad nekem is, és én ezt mondtam neki is...hol a kiforgatás?
  • Csesza
    #12251
    mennyiért vettétek és mennyiért adjátok el?

    (csak mert nagyon pénz csinálásról volt szó)
  • Csesza
    #12250
    ne forgasd ki a szavaimat!

    azt mondtam hogy azt a témát hanyagold hogy kinek miben van igaza Lampard ügyben, szerinted neked ebben van igazad, szerinted így van és nem úgy ahogy mások mondják, csak nem érdekeltek a veszekedések hogy márpedig ez van, ha te is csináltad ha más is (ez a honlap ezt írta úgyhogy nem lehet más effektus)
    ha van témába vágó dolog akár Lampard sztori akár nem, azzal nekem nincs bajom, úgyhogy ne magyarázd már meg másoknak, hogy én kitiltom onnan az embereket, mert ez kb. ilyen jellegű volt, mert nem a Lampard üggyel volt bajom hanem a vitákkal
  • Japep
    #12249
    Ő is, mi is jobban jártunk. :)
  • chelseafan
    #12248
    Sidwell -> Aston Villa
    link

    Legalább csináltunk egy kis pénzt belőle...
  • Japep
    #12247
    Ok, én megértem, írtam is, hogy nem az én "ötletem", hanem a Ti házigazdátoké... :)

    Felőlem is írhatsz ide, de akkor is hanyagolni kellene ezt a témát.
  • ForzaInter
    #12246
    oda írok ahova épp kedvem tartja, ráadásul nem is off témával kapcsolatban írtam, Inter topikba meg tőlem akkor írsz mikor akarsz...
  • Japep
    #12245

    Scolari hét játékost eladna

    A Chelsea új menedzsere, Luiz Felipe Scolari azt tervezi, hogy legalább hét játékostól megválik ezen a nyáron.


    - ,,Mintegy tizenöt percet beszélgettem Frankkel, aki megnyugtatott, hogy nagyon jól érzi magát a klubnál, így esze ágában sincs eligazolni. Tudunk az Inter érdeklődéséről, de ezek után a magam részéről lezártnak tekintem az ügyet. Didier Drogba kapcsán is kijelenthetem, hogy a játékos marad, mert én számítok rá. A keret valóban átalakításra szorul, de a sztárokat nem szabad elherdálnunk.'' - jelentette ki Scolari.

    - ,,Jelenleg 32 játékosom van, itt az idő, hogy kicsit átalakítsam a keretet. A szezon kezdete előtt pár játékos érkezni, illetve távozni fog. 23, 24, vagy 25 emberrel akarok együtt dolgozni. De ha 30 játékosom lesz, akkor sem fogok párat a tartalékok közé száműzni.''

    - ,,Tegnap beszéltem velük. Elmondtam nekik, hogy 23, 24, esetleg 25 játékos lesz az, akikre számítani fogok. Ez a maximum, amire szükségem van.'' - mondta Scolari az első Chelsea-s sajtótájékoztatóján.
  • Bulykin
    #12244
    nem láttam még focizni, szal kíváncsi vagyok rá, de az tuti hogy Carvalho-nál nem jobbXD talán Alex, de azt se nagyon hiszem
  • Bulykin
    #12243
    Ivanovic játszani akar!

    Ivanovic a januári átigazolási szezonban csatlakozott a Chelsea-hez, de azóta nem mutatkozott be az első csapatban, viszont most azt üzeni csapattársainak, kész megharcolni a helyéért.

    Állítása szerint nagyon csalódott volt és nem értette, miért nem adott neki bizonyítási lehetőséget Avram Grant, hiszen jobb védőnek tartja magát, mint csapattársai Alex és Ricardo Carvalho.

    Ennek ellenére Ivanovic bízik benne, hogy az új menedzser, Luis Felipe Scolari több lehetőséget ad majd neki a bizonyításra.

    "Jobb vagyok mint Alex és Ricardo Carvalho. Nagyon jó formában vagyok és nagyon szeretnék játszani." - nyilatkozta Ivanovic a The Sun-nak.

    A szerb védőért egyébként már a Juventus is bejelentkezett és a játékos bízik benne, hogy legalább kölcsönbe elengedik a "Zebrákhoz".

    "A Chelsea 9 millió fontot fizetett értem, de eddig még senki sem mondta meg nekem miért nem játszhatok, ezért bízom benne, hogy elmehetek kölcsönbe a Juventus-hoz."

    Forrás: www.skysports.com
  • Japep
    #12242
    Én is olvastam olyasmit, hogy nem tud nagyon.
    Azt mondta, tud 3 fontos szót... :D

    Amúgy biztos tud, vagy ha nem, akkor gőzerővel tanulja... :)
  • Pethy23
    #12241
    Kb mint én de tud angolul:D Egyébként azért nem voltam biztos benne mert szó volt róla hogy pl Ancelotti, és Lippi se tud angolul.
  • Japep
    #12240
    Bocsi, nem akarok kötekedni és megsérteni sem téged (sem az Inter-szurkolókat), de mint ahogy engem is "elzavartak" az Inter topikból úgy én is megkérnélek téged/titeket hogy ezzel az üggyel kapcsolatban többet ne írjatok ide.
    És ezt nem én mondom, hanem végülis Csesza. Köszönjük szépen előre is!

    (Úgyis csak vita lenne belőle, mert nálatok már megegyezett, nálunk meg marad - ezért rossz téma. Nem tudhatjuk, majd kiderül - ha itt kezdi a felkészülést akkor valószínűleg marad és én Scolarinak is hiszek...)
  • Bulykin
    #12239
    most mé'XD hát eredetileg nem angol, sose lehet tudni...
  • NeoMaN
    #12238
    #12233
  • Bulykin
    #12237
    biztos
  • NeoMaN
    #12236
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ForzaInter
    #12235
    jól van, te is tudod hogy még nincs lefutva Lampard ügy, majd ha ad egy interjut akkor megtudjuk hogy döntött, mert most hiába adott ki Chelsea olyan közleményt hogy nem adják Lampardot, ha Lampard menni akar akkor menni fog, várjuk meg hogy mit fog mondani.
  • Freedom88
    #12234
    biztos h tud
  • Pethy23
    #12233
    Scolari egyébként tud andolul?
  • Japep
    #12232

    Scolari a Chelsea TV-nek /2

    - Mi a helyzet a nyomással? Korábban, pl a braziloknál elvárás volt minden meccset és a Világbajnokságot megnyerni. Kicsit hasonló mint itt a Chelsea-nél.
    - Igen, tudom hogy minden meccset meg kellene nyernünk. De tudjuk, hogy az ellenfelek időnként jobbak nálunk. A nyomás? Brazíliában hozzászoktam, az emberek a futballal kelnek és fekszenek. Úgy érzem felkészültem rá.

    - A média felől is van nyomás. Az angol média tolakodó, mindent tudni akar Önről, néha nehezítik majd a munkáját. Erre is felkészült?
    - Igen, kész vagyok. Egyszerű ember vagyok, van családom, vannak barátaim. Átlagos, olyan mint mások.

    - Egy időben jelöltként emlegették az angol válogatott élére. Akkoriban azt mondták, hogy a média aggasztotta, és ezért nem vállalta el. Igaz ez?
    - Nem, nem. Mi is történt akkor? Nem volt jó az időzítés, mert Anglia és Portugália is ment ki a VB-re. És lehet hogy pár meccs után találkoztunk volna. És akkor kinek az oldalán álltam volna? Ez volt a döntő ok.

    - Visszatérve Önre, azt mondja hogy Ön egy átlagos ember?
    - Igen.

    - Nagy nyomást helyez magára? Mit akar elérni?
    - Mivel 42 éve játékos és most már edző vagyok, minden egyes meccset meg akarok nyerni, ez jár a fejemben. Nehezen fogadom el a vereséget. Edzőként mindig az "életemért küzdök", nem fogadom el a vereséget.

    - Az egykori játékosai azt mondják, ön egyfajta "apa figura" számukra, akikkel beszélhetnek. Vannak nagy egyéniségek a Chelsea-nél, velük is szívesen dolgozna így?
    - Nézze, néha olyan vagyok, mint egy apa, és néha mint egy testvér. Olyan korúak mint a fiam, és tudom hogy néha neki is kemény szavakat kell mondanom, mert nyernie kell, hallgatnia rám, elfogadnia a javaslatom, és ez a rendszer a játékosokkal is. A játékosoknak megadok mindent amire szükségük van, de vannak szabályok amiket be kell tartanunk, és el kell fogadnunk a győzelem érdekében. Ebben eltökélt vagyok.

    - Úgy érzi hogy ön egy "különleges személy"? ("the special one" - Mourinho első sajtótájékoztatóján így mutatkozott be. a szerk.)
    - Különleges vagyok a barátaim és a családom számára.

    - És végül, mit gondol, mi jelenthet sikert a Chelsea számára ebben a szezonban?
    - Én, a stáb, a játékosok és a vezetőség egyaránt meg akarunk nyerni minden trófeát.

    - És úgy érzi, meglesz?
    - Úgy érzem megvan a lehetőségünk mindent megnyerni. És megteszünk mindent a Chelsea-ért, a játékosokért, a szurkolóinkért. Nem tudom hány bajnoki címet nyerünk - egyet, kettőt, hármat vagy négyet, nem tudom, de megpróbáljuk.
    ( forrás : chelseafc.hu )
  • Japep
    #12231
    Nem akarok kötekedni, de ezt hol olvastad?
    A Chelsea vagy Inter oldalán?

    Mert ez annyira hivatalos, hogy már jobban nem is lehet az. És nem hiszem, hogy Scolari hazudozik.
  • Freedom88
    #12230
    ez a találgatás már fárasztó:)
    Lampard elfogja dönteni hol folytatja pályafutását. Majd lesz egy hivalatos nyilatkozata
  • bubu13
    #12229
    ügynöke most azt nyilatkozta hogy Lampard nem mondta Scoralinak hogy maradni akar..
  • Japep
    #12228

    Két fontos kérdés :

    - Sokat beszélnek Frank Lampardról - tudott már beszélni vele?
    - Igen, tegnap beszéltem a játékosokkal. Utána beszéltem Lamparddal negyed órát, és a végén boldog voltam, mert azt mondta hogy szeretne a Chelsea-nél maradni.

    - És Didier Drogba? Vele is beszélt?
    - Igen, beszéltünk tegnap. A térdéről, nyaralásról, hogy hány napot hagyott ki az edzésből, és hogy mit várok el tőle a következő szezonban. Jó beszélgetés volt.



    Következtetés: Maradnak!
    :D
    Kíváncsi leszek a kezdőre... :)
    Köszönjük és várjuk a folytatást!
  • Japep
    #12227

    Scolari a Chelsea TV-nek

    Scolari első hivatalos interjúját adta a Chelsea TV-nek! Az interjút hossza miatt két részletben közöljük! Íme az első rész:


    - Felipe, üdvözöljük a Chelsea-nél! Nyolc évig dolgozott válogatott szinten, és most visszatért a klubfutballhoz. Miért most? Miért a Chelsea?

    - Most, mert úgy érzem ez egy új kihívás az életemben, és Chelsea, mert a világ egyik legjobb csapata, és tőlük kaptam a felkérést a munkra.

    - Nehéz volt elhagyni az otthont, és a családdal Angliába költözni?
    - Nem volt nehéz, a családom eddig is követett mindenhová; ez mindannyiunknak kitűnő. Anglia egy új kultúra az eddigiekhez képest, de legalább többet tanulok az életben. Nem volt nagy döntés. Együtt döntöttük el, és együtt erősek vagyunk.

    - Mikor találkozott először a Chelsea-vel (Abramoviccsal és a vezetőséggel), és mik voltak a benyomások?
    - Először meglepődtem, mert a Chelsea túl nagy klub, mindannyian elmondták mit éreznek a klubról, és hogy én is lehetnék a klub edzője. Felkészültem rá, és az EB után, miután megkaptam a munkát, többet tanulok, és több időm lesz beszélni Romannal, Peterrel és a többi emberrel. Ez az én csapatom a jövőben.

    - És elmondták, milyen elvárásaik vannak a Chelsea-nél?
    - Igen, igen. Ez rendben van, rendben. A klubok meg akarnak nyerni mindent; sosem hallassz olyat egy edzőtől, hogy csak meccseket játszani akarnak. Nyerni akarok. Ez így van rendjén.

    - És most a Premier League. Egy új bajnokság, egy új kihívás. Mennyire ismeri a Premier League-et? Sokat nézte korábban?
    - Igen, sokat néztem. Portugáliában és Brazíliában is. És itt a Chelsea-nél megkapok minden szükséges információt. Ez egy remek stáb. Amióta itt vagyok, rengeteg információt kaptam a játékosokról, csapatokról, klubokról, analízisekről, és mindenről.

    - És ott van a többi menedzser, aki mostantól rivális lesz. Arsene Wenger például azt nyilatkozta, hogy Ön erősítést jelent a Premier League-nek. Várja már hogy találkozzon Fergie-vel vagy Arsene Wengerrel?
    - Igen, meg akarom köszönni Arsene-nek és mindenkinek, aki jót mondott rólam. Igyekszek pár barátra lelni, amíg itt vagyok.

    - Beszéljünk Önről, mint edzőről. Milyen típusú edző az edzőpályán? Együtt él az edzéssel, vagy inkább csak a háttérből figyeli a játékosokat?
    - Nem, együtt élek mindennel. Egy helyen vagyok, de a szemem mindenütt ott van, és a játékosok 10-15 nap múlva már ismerni fognak. Ha egy edző máshogy csinálja, az nem jó.

    - Portugáliával gyakran játszott 4-3-3 felállásban. Két labdaszerző középpályást is láthattunk. Brazil klubedzőként is hasonlóképp taktikázott? Gondolkodott már rajta, a Chelsea-vel mit fog játszatni?
    - Igen, de jobban meg kell ismernem a játékosokat. Plusz 10-15 nap edzésmunka után jobban fogom látni. A játékosok mások Portugáliában, Brazíliában és Angliában. Ismernem kell őket. Utána meglesz a rendszer.

    - Tehát nehéz döntéseket hozni?
    - Nézze, a Chelsea több rendszerben is játszhat a jövőben. Szórakoztatónak kell lennünk, és 3-4 taktikát is kidolgozni, mert a nehéz helyzetekben váltani kell. Legalább egy hónap edzésmunka kell, hogy eldönthessem, mi lesz a legjobb.

    - Önnek most gyors döntéseket kell hoznia átigazolásokról. Sokat beszélnek Frank Lampardról - tudott már beszélni vele?
    - Igen, tegnap beszéltem a játékosokkal, és elmondtam hogy 23-24 játékossal szeretnék együtt dolgozni. Utána beszéltem Lamparddal negyed órát, és a végén boldog voltam, mert azt mondta hogy szeretne a Chelsea-nél maradni.

    - És Didier Drogba? Vele is beszélt?
    - Igen, beszéltünk tegnap. A térdéről, nyaralásról, hogy hány napot hagyott ki az edzésből, és hogy mit várok el tőle a következő szezonban. Jó beszélgetés volt.

    - Hamarosan Ázsiában turnéznak. Várja már? Minden játékos el tud majd utazni?
    - Ez az átigazolási időszak. Lehet hogy érkeznek újak, mialatt ott vagyunk, mert most van itt az ideje. A csapat 95-99 százaléka lehet ott Ázsiában.
    ( forrás : chelseafc.hu )
  • Japep
    #12226

    ROBERTO CARLOS FELAJÁNLKOZOTT A CHELSEA-NEK!
    A jelenleg a török Fenerbahce alkalmazásában álló veterán brazil Roberto Carlos bevallotta, hogy nagy örömmel igazolna a Chelsea labdarúgócsapatához és szívesen dolgozna újra Scolari keze alatt.


    Mikor hívtuk nem jött, hanem a Fenert választotta...nagyon bírom, nagy játékos, de 35 éves már és nem lenne jó, ha miatta elmenne Bridge vagy Ashley.
    Meg amúgy is, ki tudja mi lesz itt...annyi portugál van a csapatban, hogy a végén a szélsők Ferreira és Bosingwa lesznek, mint a válogatottban... :S
  • Japep
    #12225

    LAMPARD MARAD, ÁLLÍTJA SCOLARI!

    Frank Lampard és Scolari első találkozása után a szakember állítja: „Nincs semmi esélye annak, hogy Lampard kövesse korábbi vezetőedzőjét, José Mourinho-t az Interhez!

    A minap a ChelseaTV-ben tett nyilatkozatában a következőt hangoztatta:
    Nagyon boldog vagyok, mert mikor megkérdeztem őt, hogy marad-e a klubnál, azt felelte, hogy igen, marad a Chelsea-nél!

    Bárhogyan is, a klub hivatalos honlapján a mai naptól olvasható egy nyilatkozat, miszerint a vezetőség értesítette az Internazionale együttesét, hogy nem bocsátkoznak tárgyalásokba a 30 éves középpályás átigazolásával kapcsolatban!

    Ennek ellenére sajnos nem nyugodhatunk meg teljesen, ugyanis Lamps szerződése jövő nyáron lejár, így ha klub nem jut dűlőre vele az új kontraktus kapcsán, lehet egy év múlva ingyen távozik…
  • Japep
    #12224

    Joe Cole autóbalesetet szenvedett

    Történt ugyanis, hogy a tréningre igyekvő szélső, Joe Cole terepjáróval balesetbe keveredett. A 26 éves játékos Range Roverébe hátulról belecsúszott egy 40 tonna súlyú Scania teherautó, miközben a dugóban várakozott.

    A "belecsúszás” erejére jellemző, hogy Cole autója az előtte álló gépkocsit is összetörte, annak sofőrje pedig eszméletét vesztette. A Chelsea labdarúgója komoly sérülés nélkül megúszta az esetet, mindössze a karja fájt kissé az ütközés után.

    Cole egyébként az ütközés után azonnal az előtte szerencsétlenül járt autós segítségére sietett, aki eszméletét vesztette és éppen akkor tért magához, amikor a válogatott játékos dörömbölt az autójának ablakán. Miután kiderült, hogy az 50 éves - foglalkozását tekintve liftszerelő - férfi jól van, hívott egy sofőrt és elment edzésre.

    "A körülményekhez képest jól érzem magam, egy kicsit ugyan felkavart az eset, de rendben végigdolgoztam az edzést. Annak örülök, hogy nem sérült meg senki." - közölte a Cole egy szóvivőjén keresztül.

    "Joe Cole nagy mázlista, hogy életben maradt és ilyen olcsón megúszta. Ha nem egy ilyen terepjáróban utazik, hanem egy kisebb, könnyebb kocsiban, könnyen otthagyhatta volna a fogát, azelőtt a monstrum előtt." - fogalmazott John Jury, az 50 éves liftszerelő.

    ---------------------------------
    Még jó, hogy nem lett senkinek komoly baja...
  • Japep
    #12223

    SCOLARIT BEMUTATTA A CHELSEA :






  • Japep
    #12222
  • chelseafan
    #12221

    Lampard wants to stay - Scolari

    CHELSEA REJECT INTER APPROACH
  • Bulykin
    #12220
    A Milan igényt tart a duóra

    Mind a 2 labdarúgóról hallhatunk már eleget a nyár folyamán, hogy a San Siro-ba igazolnak, annak ellenére, hogy az idén csak az UEFA kupában induló csapat egyik játékosért sem tett hivatalos ajánlatot.

    Drogba-ért a leghosszabb ideig és legerősebben a "Rossoneri" érdeklődött, azonban a múlt hónapban "kihűlni" látszott a közeledésük.

    Habár egyik futballista sem jelezte, hogy elhagyná jelenlegi klubját, az AC Milan technikai igazgatója, Leonardo elismerte, az afrikai csatárpáros még mindig szerepel a kívánságlisájukon.

    "Nem titok, hogy megakarjuk őket szerezni." - mondta a brazil.

    "Drogba egy kitűnő játékos, akárcsak Adebayor. Már csak a jó pillanatra várunk, hogy hivatalos ajánlatot tegyünk értük."

    Leonardo még szólt pár szót Kaká ügyében is: "Amit nemtudunk elégszer elmondani, az az, hogy Kaká nem eladó. Még a Chelsea-nek sem." - mondta a 'BBC'-nek.

    "Hivatalos ajánlatot még nem kaptunk érte. Kaká hihetetlen közel áll a Milan-hoz és rendkívül szoros kapcsolatot ápol klubjával."

    Forrás: www.skysports.com
  • Japep
    #12219
    Eddig ez még mindig csak spekuláció, mert a szabadságuk után még csak mostanában jönnek vissza - és majd akkor beszél Scolari a kétes emberekkel, és eldől, hogy mennek-e vagy nem.