24199
Chelsea Fan Club
  • Bulykin
    #12298
    Chelsea: Lampard 140 ezer fontos heti fizetésre mondott nemet
    Frank Lampard elutasította a Chelsea új, heti 140 ezer fontos fizetési ajánlatát, amivel nagyon meglepte Roman Abramovics tulajdonost.
    Aligha véletlen, hogy nem sokkal a hír után az Internazionale bejelentette: új ajánlatot tesz a középpályás megvásárlására.

    Forrás:Nemzeti Sport
  • Krisz018
    #12297
    Scolari mégsem ragaszkodik Lampardhoz



    Luiz Felipe Scolari, a Chelsea labdarúgóklub brazil mestere nem gördít akadályt Frank Lampard távozása elé - értesült a The Sun brit napilap szombaton. A szakvezető a hírek szerint úgy van vele, csak az maradjon, aki százszázalékig elkötelezett a londoni "Kékekhez."

    A The Sun tudni véli, hogy Scolari az első sajtótájékoztatóján mondottakkal ellentétben mégsem tekinti alapembernek a középpályás Frank Lampardot.

    A pletykák szerint már kinevezése előtt elbeszélgetett a játékosokkal az edző, és Lamparddal közölte, ha nem akar minden áron maradni, akkor inkább álljon odébb.

    Lampard és "holdudvara" illetve a Chelsea FC között azóta feszült a viszony, hogy a fővárosiak nem voltak hajlandóak elég nagyvonalú szerződésajánlattal "meglepni" a 30 éves sztárt.

    A történtek után nem valószínű, hogy a futballista a Kékeknél fejezné be karrierjét, sokkal inkább kedvenc edzőjét, José Mourinhót követné az olasz élklub Internazionalébe.

    Az átigazolási hercehurcából Roman Abramovicsnak, a londoniak multimiliárdos tulajdonosának is elege van, aki nem is érti, miért nem zárult már le a Lampard-ügy, hiszen csak egy aláíráson múlik az egész. A kétszeres angol bajnok csillag szerződése jövő nyárig érvényes aktuális egyesületénél.

    Forrás: www.sporthirado.hu
  • lippet
    #12296
    Belletti a Blackburn-be tart?

    Belletti egy évet töltött eddig a Chelsea csapatában, azóta, hogy tavaly leigazolták őt a Barcelona-ból. Azonban az új menedzser tervének egyik áldozata lehet.

    Luiz Felipe Scolari a hét elején tette nyilatkozata így hangzott: "23, 24 vagy maximum 25 játékossal szeretnék együtt dolgozni. Jelenleg 32 van belőlük, de most kell megváltoztatni, azt amit szeretnék. Ha 30 labdarúgóval kell együtt dolgoznom, akkor nem tudom előtérbe helyezni a fiatalokat."

    "A játékosaim tudják ezt, külön nekik is elmondtam. 23, 24 vagy 25 játékosra van maximum szükségem."

    Steve Sidwell biztos és Frank Lampard kétes távozásával már "csak" 5 játékosnak kellene elhagynia a Stamford Bridge-t.

    Paulo Ferreira, Tal Ben-Haim, Claude Makelele, Shaun Wright-Phillips, Andriy Shevchenko és Claudio Pizzaro nevei merültek fel a legtöbbször, mint lehetséges távozók, és most egyes hírek szerint az Edwood Park-ból érdeklődnek Belletti iránt.

    Paul Ince épp azon van, hogy megerősítse új klubját, állítólag Juliano Belletti lehet az egyik célpontja.

    Forrás: www.goal.com
  • Krisz018
    #12295
    Újabb fejezet a Lampard-ügyben

    Mint ismeretes hétfőn az Inter hivatalosan is bejelentkezett Lampardért, azonban a Chelsea egy 7,95 millió fontos ajánlatot utasított vissza. Ezt követően a Chelsea ügyvezető igazgatója Peter Keyon többször is hangoztatta: Lampard nem eladó!

    Ekkor tehetjük fel a kérdést mi van ha egy klub maradásra kényszeríti a játékost, de ő távozni akar? (kétségtelen Lampard álláspontját nem ismerjük)

    Az említett lap szerint viszont ha Lampard menni akar, egy ügyes csellel az olasz bajnoknál találhatja magát.
    Ugyanis a FIFA átigazolási szabályzatának van egy pontja, amely a szerződésük utolsó idénye előtt álló játékosoknak ad lehetőséget, hogy távozzanak csapatuktól. A labdarúgónak a szerződésében foglalt utolsó évi keresetét kell megtérítenie klubja részére, azaz lényegében kivásárolja magát, hogy szabaddá váljon. Frank esetében ez 10 millió euró körül van.(ha ezen múlik szerintem Mourinho zsebből kfizetné)
    További kitétel, hogy ezt csak a szezon végeztével, illetve a játékos 28 életéve előtt aláírt szerződés értelmében teheti meg.

    Mivel Lampard minden feltételnek megfelel, így tehát a távozás ezen módját is választhatja a Kékek középpályása.

    Rentgeteg érvet, ellenérvet, nyilatkozatot hallottunk már Lampard ügyével kapcsolatban.
    Jó lenne mostmár az ő álláspontját is világosan megismerni, s feltenni neki az egyszerű, bár annál fontosabb, két klub jövőjét meghatározó kérdést:
    "Frank menni vagy maradni akarsz?"
    (Forrás: Chelseafc.hu)
  • Japep
    #12294

    Scolari: Lampard mehet, ha akar


    A Chelsea menedzsere nem szeretné erővel a csapatnál tartani az angol középpályást.

    Frank Lampard elkeseredett harcot vív annak érdekében, hogy megszabadulhasson a Chelsea-től, és az Interbe szerződhessen. A londoniak vezetői eddig hallani sem akartak a játékos elengedésről, ám Lampardnak a napokban egy váratlan szövetségese akadt: Luis Felipe Scolari.

    - Scolari egyetértett abban, hogy nincs értelme a klubnál tartani egy olyan játékost, aki nem akar a csapatban játszani, nem érzi jól magát az együttesnél. Az utolsó dolog, amit Scolari szeretne, hogy olyan játékosok alkossák a Chelsea-t, akik nem százszázalékosan elkötelezettek a klub iránt -
    nyilatkozta Scolari egy bizalmasa a Sunnak.

    --------------------------------
    SS.hu...ez már szánalmas, ezen csak nevetni lehet... :D
    Elkeseredett harcot vív...könyörgöm, nem utálja a csapatot - nagyon sokat köszönhet neki és viszont, ez nevetséges. Ha menni is akar, akkor sem menekül...
    És ami a hírt "hitelessé" teszi, az a forrás...egy vicc, amit művelnek...
  • 9csöves9
    #12293
    arra akartam utalni,hogyha elengedik Lampardot akkor azt nem a "szaros" 10-12 milla miatt fogják
  • ForzaInter
    #12292
    van sok pénze, de azért ő sem hülye...
  • Bulykin
    #12291
    hát ezekszerint akkor a 19es:)
  • Krisz018
    #12290
    Helló!!!

    Akkor most már Deco mez száma a 19-es? mert a tréning felsőn az van, a megastore.ba kerestem de oda még nem irták ki a számát.
  • Bulykin
    #12289
    Japán játékos is érkezhet?!

    Már korábban Nakata is érkezhetett volna a Chelsea-hez, de ő végül 20 millió Fontért a Bolton-ba szerződött, így Nakamura lehet a klub történelmének első Japán játékosa.

    Most ez az üzlet létrejöhet, ugyanis a játékos iránt erősen érdeklődik a Chelsea.

    A hírek szerint a Chelsea egy kész ajánlattál áll majd elő a játékosért, és Nakamura is szívesen jönne a Stamford Bridg-re. A Chelsea 8 milliót fizetne a tapasztalt ballábas játékosért.

    Rendkívül jól lövi a szabadrúgásokat és a szögleteket, és a Celtic keretének jelenlegi legjobb játékosának tartják.

    Annyi biztos, hogy ez a 8 millió nem egy nagy összeg érte, és Malouda idei teljesítményét nem esne nehezére űberelni...

    Forrás: www.chelsea.vitalfootball.co.uk
  • Japep
    #12288
    Még meg kell szokni... :)
  • 9csöves9
    #12287
    szerintem 10 millió euró nem tétel Abramovicsnak
  • asfa
    #12286
    fura látni Lamparddal meg Terryvel :) de jól áll neki
  • Krisz018
    #12285






  • Japep
    #12284
    Elmehet, ha akar, mert 3-4 (pontosan nem tudom) évet már kitöltött a szerződéséből - csak a maradék 1 év fizetését ki kell fizetnie a csapatnak.

    De én már unom ezt a témát, lehet ő is csak nevet rajta...ki tudja? Csak Ő. Ennyi. Lezárva részemről, mert senki nem tudhat itt semmit, csak amit kitalálnak/megengednek neki a hírportálok/csapatok.
  • ForzaInter
    #12283
    ezt mondom, ha elakar menni, mindenképp elkell adnotok...
  • asfa
    #12282
    őő nekem fogalmam nincs, az h mit irnak meg Lampard mit mond két különböző dolog.. nagyon össze visza húzzák de szerinte meflgo igazolni,ugyanis amig ne mhosszabbít megvan az esélye.. márpedig ha elmegy Chelseanek jobb ha pénzért adják mint ingyen kicsúszik a kezükből
  • ForzaInter
    #12281
    nem vásárolhatja ki magát, mert a szabály ugy szól hogya szezon vége előtt 15 nappal jeleznie kell távozási szándékát, márpedig ilyenre én nem emlékszem, de ti jobban tudjátok...
  • asfa
    #12280
    ha Lampad menni akar kivásárolhatja magát, ha a Chelsea nem engedi.. mert utolsó éve lesz és akkor bármelyik játékos megteheti.. ha meg marad 1 évet marad és ingyen távozik.. erről ennyit
  • ForzaInter
    #12279
    ha Lampard menni akar akkor Chelsea elfogja engedni hidd el, azért nem hülye Abramovic se, mert ha menni akar valóószínű nem fog hosszabítani és akkor jövőre ingyen igazolható lesz, mindenképp pénzt akartok belőle látni ha menni akar... egyébként hogy Scorali igazat mondott-e vagy nem, nem tudhatjuk, mert tegnap Gabriele Oriali az Inter átigazolásaiért felelős embere, azt nyilatkozta hogy Lampard jönni akar Inter-be... na innét döntse el mindenki ki hazudik:D
  • bonebeni
    #12278
    így van!
  • Etelkozi Vata
    #12277
    Kiegészítés: a bulvárhírekben természetesen már meg isjelent egy cikk, mely szerint Scolari hazudott, és Lampard szétordította a vezetés fejét a hazugság miatt.

    Elég hihető a sztori ismét, legalább is számomra.

    Amúgy bocs mindenkitől, aki unja esetleg a témát, meg az én hozzáállásomat, de nekem Lampard szívügyem, mondhatni... :)
    Nekem ő a Chelsea, ő a kedvenc játékosom...
  • Etelkozi Vata
    #12276
    Ne vicceljetek már!!!!!!
    Szerintetek Scolari megérkezik Londonba, és az eső sajtótájékoztatóján, ország-világ előtt elkezd hazudozni????
    Kezdem sajnálni az intereseket (amúgy 26 éve sajnálom őket, mert azóta vagyok Juventus szurkoló lol ), hogy ennyire beleélik magukat Lampard leigazolásába.

    Tudomásul kell venni, hogy Lamparddal kapcsolatban az alábbiakat tekinthejük egyelőre ténynek, és csak ezeket:

    - Lampard Londonban akar maradni, a Chelsea-nél, és ezt ki is nyilvánította.
    - A Chelsea ragaszkodik Lampardhoz.
    - Lamps jobb szerződést, több pénzt és + 4 évet akar, a klub egy kicsivel kevesebb pénzt, és + 2 évet ajánlott, most ezen rágódnak.
    - Az Inter szeretné (hangsúlyozom, csak szeretné) Lampardot bagóért megszerezni.

    Ha valaki berág, Lamps elmegy az Interbe, de ennek kicsi az esélye. Mert maradni AKAR!.

    Ennyi.

    Eddig a legbiztosabb info erről a dologról Scolari sajtótájékoztatón tett nyilatkozata. Nem zárom ki, hogy Lampard hazudott Scolarinak, ez benne van, de ebben meg nem hiszek.
  • Japep
    #12275
    Jogos. De ha már itt tartunk, kiállt már a sajtó elé Lampard, hogy Interes akar lenni csak a Chelsea nem engedi el?
    Csak tisztán akarok látni... :)
  • ForzaInter
    #12274
    majd ha Lampard ki áll sajtó elé és elmondja mit akar, abban lehetünk biztosak.
  • Etelkozi Vata
    #12273
    Scolari egy sajtótájékoztaton mondta, amit magam is láttam és hallottam...

    Kutner meg "állítólag mondta egy bulvárújság szerint.

    Ti melyiknek hisztek jobban????
  • bubu13
    #12272
    Közben meg Lampard ügynökje nyilatkozta hogy Lampard nem mondott ilyet Scolarinak
  • Etelkozi Vata
    #12271
    De ha egyszer Lampard nem akar elmenni, akkor miért használná ki a kiskaput.
    Scolarinak (aki nyilván nem hazudozással fogja kezdeni a londoni pályafutását) megmondta, hogy nem akar menni sehova.

    A hosszabbításról meg majd csak megállapodnak.
  • Krisz018
    #12270
    Lampard a FIFA jogi kiskapuját kihasználva távozhat a Stamford Bridge-ről
    Bár a Chelsea visszautasította az Internazionale által ajánlott majd’ 8 millió fontot Frank Lampardért, mégsem zárható ki, hogy az angol középpályás Milánóban folytatja pályafutását. Erre egy eddig ritkán alkalmazott jogi kiskapu adhat lehetőséget.
    A Chelsea hétfőn utasította vissza az Internazionale hivatalos, 7.95 millió fontos ajánlatát, és Peter Kenyon, a londoniak ügyvezető igazgatója azt nyilatkozta, Frank Lampard a szerződése utolsó évében is a Chelsea szolgálataiban áll majd. Azonban úgy hírlik, Lampard s a klub viszonya visszavonhatatlanul megromlott az elmúlt napokban, és a Guardian című lap azt írja a cikkében, az angol válogatott játékos egy jogi kiskapu segítségét veheti igénybe, hogy mégis korábbi edzője, José Mourinho kezei alatt folytathassa karrierjét.

    Lampardnak a Chelsea négyéves szerződést kínál, de a felek immár tizennyolc hónapja nem jutnak egyezségre, így a futballista egy jogi kiskaput kihasználva távozhat a Stamford Bridge-ről, amire Andy Webster két évvel ezelőtti távozása a skót Heartstól a precedens.A FIFA átigazolási szabályzatának van egy pontja (a 17. cikkely), amely a szerződésük utolsó idénye előtt álló játékosoknak ad lehetőséget, hogy távozzanak csapatuktól. A labdarúgónak a szerződésében foglalt utolsó évi keresetét kell megtérítenie klubja részére, azaz lényegében kivásárolja magát, hogy szabaddá váljon. (Lampard esetében ez az összeg nem csekély, mintegy 10 millió fontot jelent.)

    A szabálynak további feltétele, hogy a játékos csupán 28 éves kora előtt aláírt szerződéssel tehet így, illetve csak akkor, ha véget ért a szezon. Az idény végét követően 15 napon belül kell megfelelő indok(ok)kal kiegészítve benyújtania a távozási papírokat. A szabályt azonban eddig kevesen próbálták kihasználni. A skót Andy Webster távozása a Hearts csapatától (lásd keretes írásunkat) a precedensügy, de ezt is több mint kétéves bírósági hercehurca követte.

    Lampard és tanácsadói azonban nem zárták ki a távozás ilyetén módjának lehetőségét – annak ellenére sem, hogy ezzel kivívhatják a FIFA ellenszenvét –, amiből arra lehet következtetni, hogy a 30 éves klasszis valóban komolyan gondolkozik a távozáson.

    „Mi azt a célt tűztük ki magunk elé, hogy megtartjuk Lampardot, és az ajánlatunk is ezt irányozta elő. A szerződés továbbra is az asztalon van. Franknek él a jelenlegi megállapodása, és abból még mindig hátra van egy év. Reméljük, sikerül egyezségre jutnunk, de ha nem, akkor is úgy gondoljuk, hogy Frank kitölti a szerződését. A Chelsea nagyon világosan kifejezte az ügyben elfoglalt álláspontját: az Internazionale ajánlatát visszautasítottuk” – nyilatkozta Kenyon nem minden ingerültség nélkül.

    Frank Lampardnak tehát három lehetősége van. Aláírja a hosszabbítást jelentő papírokat; kitölti az élő szerződéséből visszamaradt egy évet, és utána távozik; vagy megpróbálja kivásárolni magát – minden bizonnyal ez lenne a legérdekesebb, egyben legkacifántosabb megoldás.
  • Krisz018
    #12269
    Nem Chelsea hír de érdekes!!

    Terroristák kezében az angol focicsapat?

    A Daily Mail híre szerint a Premier League-ben szereplő Newcastle Unitedre próbálja rátenni a kezét Oszama bin Laden családja.

    Persze nem az inkognitóban rejtőzködő, a 2001-es szeptemberi terrorcselekményekért felelősnek tartott szaúdi áll a készülő biznisz hátterében, hanem a féltestvére.
    300 millió fontért, mintegy 90 milliárd forintért a Saudi Binladin Group építési vállalkozás megvásárolná az angol Newcastle Unitedet. A szaúd-arábiai cégcsoport vezérigazgatója pedig nem más, mint Oszama bin Laden féltestvére, Bakr bin Laden! A SBG-t egykoron Mohammed bin Laden, Oszama és Bakr édesapja alapította, és egy ígéret szerint a cég a hatalomátvétel esetén azonnal hozzálátna a St. James Park újjáépítéséhez.
    A hírre természetesen ráharapott az angol sajtó, s bár Mike Ashley, a Newcastle jelenlegi tulajdonosa nem győzte cáfolni a tranzakciót, vannak, akik máris azon aggódnak, hogy terroristákkal kapcsolatba hozható személyek kezébe kerülhet a Newcastle.
    – A hírből csak annyi igaz, hogy valóban eladó a Newcastle. De a Bin Laden családról szó sincs, sokkal inkább egy amerikai befektetési céggel állunk tárgyalásban – magyarázkodott Ashley.
    Angliában nem véletlenül óvatosak. Éppen egy esztendővel ezelőtt, 2007. július 6-án szerezte meg ugyanis a Manchester City részvényeinek 75 százalékát a korábbi thaiföldi miniszterelnök, Thaksin Shinawatra, akit előzőleg katonai puccsal fosztottak meg hatalmától. Noha elűzése óta rendre vádat emelnek ellene, ez nem akadályozta meg abban, hogy legutóbb a brazil Ronaldinhónak tegyen ajánlatot.
  • Bulykin
    #12268
    még Sheva is fetámadhat, ha Scolari úgy akarja
  • Nuno88
    #12267
    Én meg Shevchenko-nál mondtam ezt, és lám ide jött a Chelsea-hez...
  • Jagumo
    #12266
    Villa nemlenne rossz :D
  • Matthew Prosac
    #12265
    énis ezt mondtam anno Beckhamnél..
  • sygmaBlueJersey
    #12264
    Hát jah én is,de nagyon remélem lesz közben vmi ilyesmi hír,h Chelsea have signed david villa,vagy huntelaar vagy vmi hasonló:D
  • Jagumo
    #12263
    kiváncsi vagyok milessz nyár végére :))
  • Japep
    #12262
    Végülis nem rossz játékos, a gond ez: Lampard, Ballack, Essien, Joe Cole, Makelele...stb - ja, és sajnos Deco (legalábbis számomra).

    Nem fér be... :)
  • Rockynhooo
    #12261
    én kevésbé :\ örültem vna ha a Chelsea-ben játszott volna.. :)
  • Japep
    #12260
    Ezt tudtuk is, hogy csak kitaláció volt a "leigazolása"...én örülök is ennek. :)
  • Rockynhooo
    #12259
    Rafael van der Vaart kijelentette, hogy egy évet még biztosan eltölt a Hamburg csapatánál, megnyugtatva ezzel a klubért szorítókat. A 25 éves támadó középpályást legutóbb a spanyol Atletico Madrid környékezte meg, de a nyár eddigi részében már a Chelsea és a Juventus érdeklődéséről is hallani lehetett.
    Az Ajaxban nevelkedő, 57-szeres holland válogatott labdarúgó 2005-ben érkezett a kikötővárosba, ahol azóta egyszerűen le sem tudja magáról "vakarni" az érte és a csodaszép feleségéért rajongókat.

    ennyit erről.