24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #13343








  • Japep
    #13342
  • Bulykin
    #13341
    SWP az első meccsén 2 gólt rúgott új csapatában a Man.Cityben^^ grat neki:)
  • Japep
    #13340
    Megnéztem a gólokat... :S
    Essien hatalmas kapufa a gól előtt közvetlenül...hihetetlen ember! :D
    És a Joe Cole "gólpassz" (ha jól láttam ő, de rossz volt a minőség)...és utána egy félidőn át semmi...remélem nem lesz több ilyen, de legalább a L'pool is x-elt (0-0), a MU pedig úgy sem fog 5-0-ra nyerni (reméljük) és akkor maradunk az élen!
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Krisz018
    #13339
    A Madrid vezetősége csalódottságát fejezi ki

    A királyi gárda támadója Robinho ma sajtótájékoztatót tartott, ahol kijelentette, hogy elvágyódik Madridból és a Chelseahez Londonba szeretne igazolni.

    A 24 éves játékosról úgy tartották, hogy még a hét elején alá ír a Kékekhez, de a Madrid vezetősége élén az elnökkel Ramon Calderónnal mindig akadályokat görgetett a szerződés megkötése elé. Ennek ellenére a Chelsea már elkezdte árulni a Robinho névvel ellátott kék trikókat, ami csöppet sem tetszett a Blancóknak.

    "A klub értesült a Chelsea szándékáról, miszerint megszeretnék szerezni Robinhót. A Real Madrid nem áll játékosa útjába, de nem kaptunk meggyőző ajánlatot." -A Real hivatalos klubhonlapjáról szóló nyilatkozat.

    "Mély csalódottságunkat fejezzük ki a Chelsea FC vezetősége felé, aki nem vette figyelembe a Real Madrid döntését és elkezdte árulni Robinho nevével ellátva klubja hivatalos mezét."

    Még nem született végleges döntés, de ha a játékos elszeretne igazolni nem állhat senki az útjába. A Real nem szeretne megválni szélsőjétől, de Robinho vágya, hogy Londonba igazoljon. A királyi gárda vezetősége még egyszer megfontolja a játékosáért kapott ajánlatot és nagy a valószínűsége annak, hogy rábólint az elnök Ramon Calderon is.

    Ezek után szinte biztosra vehető, hogy Robinho eligazol. Másik bizonyíték erre az, hogy Bernd Schuster nem nevezte a kis brazilt a ma esti Deportivo La Coruna elleni keretbe.

    Forrás:www.goal.com
  • asfa
    #13338
    de tul kell dramatizálni mert 2 pont az sok :) lásd 2 ponttal nyert tavaly bajnokságot a MU :)
    minden pont minden feleslegesn elhullajtott pont oriási veszteség, ha bajnokságot akarunk nyerni.. ha idegenben le x-elünk egy Tottenhammel az nemgáz.. de itthon.. ugy h ez az első pontjuk és egy lövésük volt kb.. hát nemtudom :)
  • Japep
    #13337
    A meccsek frissítése majd a desingnal együtt...
    Remélem rá kell vésni Robinhot... :D

    Azért az a Deco=Zizou kicsit erős szerintem...nincs még egy Zidane, nem is lesz soha!
  • Japep
    #13336
    Na most jöttem haza melóból... :S
    Szomorúan látom ezt az 1-1-et... :S
    És hogy Bellettinek kellett azt is bevakarnia?
    Érdekes meccs lehetett, majd megnézek egy összefoglalót.
    Végül is nem olyan nagy dráma, csak a Spurs, de jó lett volna az a 3 pont...meg jön most a két Manchester is... :S
    Na mindegy, GO BLUES!
  • Freedom88
    #13335
    nem kell túldramatizálni a helyzetet...vesztettünk 2 pontot és kész. Jön a következő meccs, arra kell koncentrálni
  • sygmaBlueJersey
    #13334
    Sokszor azt látom rajta,h olyan úrias nagypapa stílusban játszik.De ettől függetlenül nagyon jó,és megkell tartani,csak jó lenne rajta látni újra a kűzdeni akarást,és az agressziót.
  • asfa
    #13333
    1-2 hét sztem.. de nemtudom.. kicsit hiányzik, meg Ballack is kell mer Lampard ma se játszott jól.. ugy tűnik mintha nem lenne kedve már nem olyan nagy szívvel játszana itt..
  • Jagumo
    #13332
    bazd :( 1 pont
  • sygmaBlueJersey
    #13331
    Drogbára még mennyit kell várnunk?:S
  • asfa
    #13330
    atyavilág de gyengék voltunk...uristen.. hát Hajrá Chelsea!de ilyen játékkal ne jelentsék ki nekem h mindent megnyerünk.. megvan az esély h elhuzzunk de nem tesszük meg...
  • sygmaBlueJersey
    #13329
    vége?:S
    elég fura felállás ez:S minek 5 védő??? egyáltalán minek játszik belletti?nah mind1
  • asfa
    #13328
    Anelka le
    Di Santo be
    de mér a 89.percben...
  • asfa
    #13327
    AAJJJ RUGJUNK MÁR EGY GÓÓLT!! HAJRÁ KÉKEK
    GOGO BLUES!
  • asfa
    #13326
    Joe Cole le
    Florent Malouda be
    HAJRÁ CHELSEA
    GOGO BLUES!!! NYERNI KELL!!
  • asfa
    #13325
    aj.. még mindig 1-1 :SSS
  • PS3Fun
    #13324
    Lampard gólpassza D.bent-nek...nem jött jókor a gól...:S
  • asfa
    #13323
    1-1... ez hiba.. első gól a szezonban..
    azonnal ujítani kell és a második félidőben kettőt rugni mer nem játszunk nagyon jol
  • PS3Fun
    #13322
    szépen kapcsiból!védő létére juhéééééééé
  • Jagumo
    #13321
    teljesen megérdemeltük!! Deco gólpassz, Belleti gól
  • PS3Fun
    #13320
    belletti
  • asfa
    #13319
    GÓÓÓÓÓLL
    1-0
  • Jagumo
    #13318
    ésottvan végre 1-0!
  • Jagumo
    #13317
    ESIEEN... nemmhiszem el hogy nemjönössze :(
  • Jagumo
    #13316
    ANELKAAAAAAAAAAAA........ neeeeeeeeeeeeeeeeee:(
  • PS3Fun
    #13315
    Hát nem egy könnyed vasárnap délutáni meccsecske lesz az tuti...
    vért fogunk izzadni..
    sopcast progival nézném...
  • PS3Fun
    #13314
    stream valaki???
    mert nemigaz h 100Mbittel szaggat:(
  • asfa
    #13313
    HAJRÁÁ CHELSEA!!
  • Jagumo
    #13312
    Mekkora emelés lampard!
  • kretyás
    #13311
    elég szar a spurs padja most... berbatov sehol :D
  • Krisz018
    #13310
    Chelsea - Tottenham
    2008. augusztus 31., 14:30 - Stamford Bridge

    Chelsea
    Felállás (4-1-4-1): Cech; Bosingwa, Carvalho, Terry (c), A. Cole; Belletti, Deco, Essien, Lampard; J. Cole, Anelka
    Cserepadon maradt: Hilario, Ferreira, Bridge, Alex, Malouda Di Santo, Kalou

    Tottenham
    Felállás (4-4-1-1): Gomes; Zokora, Woodgate, King (c), Gunter; Giovanni, Jenas, Modric, Bale; Bentley; Bent
    Cserepadon maradt: Cesar, Gilberto, Assou-Ekotto, Dawson, Huddlestone, O'Hara, Lennon
  • Krisz018
    #13309
    Robinho megerősítette: Jönni akar!

    Robinho jövője ugyan továbbra is függőben, de innentől kezdve a Madrid kényszerpályán mozog, a klub ugyanis aligha akar mindenáron megtartani egy olyan játékost, akinek már nem jelent motivációt a Real Madridban szereplés...

    A sajtótájékoztató némi késéssel, 12:30-kor vette kezdetét a Hotel Eurobuildingben, nem meglepő módon újságírók, televíziós munkatársak szépszámú jelenléte mellett. Az elkövetkezendőkben Robinho sajtótájékoztatója olvasható, kommentár nélkül, csaknem teljes egészében:

    "Semmi sem változott meg, álmom az, hogy a Chelseaben szerepelhessek. Ezt már tudattam az edzőmmel, az elnökkel és Mijatovic-csal is. Az ok, hogy már nem akarok maradni ebben a csapatban, mert én is hallottam az elnökúr szavait, aki azt mondta, hogy jó ajánlat esetén távozhatok. És ez egy jó ajánlat. Schuster az, aki nem szeretni elengedni, ő azonban nem az apám, hanem csak az edzőm, és nem szabhatja meg, hogy mit csináljak. Ha így is meg akar tartani, az legyen az ő felelőssége. Csak a Chelsea jár a fejemben."

    "Egészen májustól kezdve édesapám és ügynököm ezerszer járt a Bernabéuban, hogy meghosszabbítsák szerződésemet, és rendre azt kapták válaszként, hogy majd szeptemberben. A klub bizonyította, hogy nem érdeke meghosszabbítani szerződésemet, helyette inkább Cristiano Ronaldót igazolnák le. És most, hogy nem tudják leigazolni Ronaldót, sem pedig senki mást, most akarják meghosszabbítani szerződésemet."

    "Az öltözőben nincs problémám senkivel, nagyon jóban vagyok mindenkivel. Az sem érdekel, ha egy évig a lelátón kell ülnöm, még fiatal vagyok, egy év után visszatérhetek akkor is, ha addig nem játszom. Amikor a Madridba jöttem, úgy terveztem, hogy 10 évig fogok itt maradni, most azonban szeretném elhagyni ezt a csapatot."

    Forrás: www.madridista.hu
    ---------------------------------------------------------------------------------------

    Scolari: Deco lesz a mi Zidanunk!

    A dél-amerikai mester a Sunday Mirrornak nyilatkozta, hogy Deco ugyanolyan hatással van a Chelseare, mint amilyen hatással volt Zidane a Real Madridra.

    Deco a nyáron 8 millió fontért csatlakozott a Chelseahez a Barcelonától. Bemutatkozása új csapatában remekül sikerült, két mérkőzésen két gólt szerzett és csapata legjobbja volt.

    Scolari aki jól ismeri Decót, hiszen a portugál válogatottnál is együtt dolgoztak, így a mester sok közöset talál a két játékosban. "Ők nagyon hasonlóak. Ha vissza emlékszünk, amikor Zidane játszott, mindig más cselt alkalmazott a pályán, mint amire a néző számított volna. Deco is ilyen, ő is képes erre."

    A korábbi Barcelona játékos most 31 éves, de koránt sem hanyatlik csillaga, nem mutat egyre rosszabb formát, sőt ellenkezőleg.

    "Én kedvelem őt és ott van Lionel Messi és Cristiano Ronaldo mellett a világ legjobb játékosai között."

    A menedzser szerint Deco jelenléte a Chelseanél jót tett a csapatnak, pozitív hatással van a portugál csapattársaira. "A játékosaim megértik, hogy sok bizalmat kap Deco tőlem, hogy igazán azt tudja játszani ami neki a legjobban megy. " - folytatja a brazil szakember.

    A korábbi Porto játékos jól érzi magát a Premier Leagueben, amin nem lepődik meg Scolari. A Premiershippről köztudott, ahhoz, hogy megfelelő legyél itt jó fizikumúnak kell lenned. A szakember nem fél attól, hogy az új igazolások emiatt nem fogják megállni helyüket Angliában.

    "Deco túl okos és túl ügyes, ahhoz, hogy valaki legyőzze őt egy párharcban. Alázatos a labdarúgás iránt már a kezdetektől fogva, amikor még a kis falujának az utcáján focizott. Ott sok mindent megtapasztalt és ő egy nagyon dörzsölt játékos." - fejezte be Scolari.

    Forrás: www.goal.com
  • Jagumo
    #13308
    mint a hangyafoci a Tévében :D
  • Krisz018
    #13307
    Chelsea
  • Jagumo
    #13306
    biztos :)
  • Krisz018
    #13305
    Uhh bocs nem ezt akartam.
  • Krisz018
    #13304
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8cKPxWK1YfA&hl=en&fs=1&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8cKPxWK1YfA&hl=en&fs=1&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>