24199
Chelsea Fan Club
  • Jagumo
    #13303
    itt olvasom fanatics-ot, nemtudom mivan :D :D jön marad tomisén:D
  • kretyás
    #13302
    remélem szétütitek ma a spurst
  • asfa
    #13301
    idegenben pompey sosem könnyű, főleg kupában
  • Japep
    #13300

    Robinho kimaradt a Realból

    Bernd Schuster számít a brazilra, de a Deportivo elleni bajnokira még a keretbe sem jelölte a támadót.

    Egyre nagyobb az esély rá, hogy Robinho már nem lesz a Chelsea játékosa idén, a brazil futballista a Real Madridban folytatja szereplését. Bernd Schuster, a királyi gárda vezetőedzője ennek ellenére nem számít a futballistára csapata első bajnokiján, még a keretbe sem jelölte őt. A német szakember nem szeretné szurkolói támadásoknak kitenni Robinhót, ezért vár, míg elül körülötte a vihar és csak azt követően szerepelteti ismét az együttesben.

    - ,,Ez az én döntésem, nem a klub vezetőié. Úgy hiszem, ez a legjobb dolog, amit ebben a szituációban tehetek. Nem beszéltem Robinhóval, azt azonban elmondhatom, hogy nem ő döntött úgy, hogy nem áll a csapat rendelkezésére. Továbbra is tartom, hogy Robinho fontos tagja a keretnek, és szeretném, ha számíthatnék rá az előttünk álló szezonban'' - mondta Schuster.

    -------------------------
    Érdekes...mondják ők... :D
    Még 2 nap találgatás a main kívül...
  • Krisz018
    #13299
  • Krisz018
    #13298
    Sorsoltak a Ligakupában!

    Arsenal - Sheffield United
    Brighton - Man City - Derby
    Burnley - Fulham
    Portsmouth - Chelsea <-----
    Blackburn - Everton
    Rotherham - Southampton
    Swansea - Cardiff
    Ipswich - Wigan
    Stoke - Reading
    Leeds - Hartlepool
    Watford - West Ham
    Man United - Middlesbrough
    Liverpool - Crewe
    Aston Villa - QPR
    Sunderland - Northampton
    Newcastle - Spurs

    Forrás: www.chelseafc.com
  • Japep
    #13297
    Hallottam azt, hogy ellenünk még nem lesz, meg olyat is, hogy ellenünk tér vissza...remélem minél később, addig is mélyrepülés nekik... :)
  • Krisz018
    #13296
    Nem becsülöm le őket, és Ronaldo meddig sérült???
  • Japep
    #13295
    Azért nem kell lebecsülni őket, de lassan elmondható, hogy Ronaldo nélkül ennyit tud a MU...
  • Krisz018
    #13294
    Ha ManU "ennyit" tud csak akkor mit akar a Pl.ben??
  • Krisz018
    #13293
    Nem semmi, "szegények".
  • Japep
    #13292
    Valakivel biztosan összevesztek és az meg bosszúból feltörte...történt már velük hasonló, nem is egyszer.
  • Krisz018
    #13291
    Mivan most a Chelseafanatics.hu-val?
  • asfa
    #13290
    :) hát reméljük de én már mondtam szerintem idén nem igazoljuk le Robinho-t!
  • Japep
    #13289
    Amúgy szinte 99%-ra kész van az új design, csak kell egy "elem", amihez szükséges megvárni az átigazolási piac lezárását...reméljük a legjobbakat! :D
  • asfa
    #13288
    :DDDD
  • Japep
    #13287
    Benéztetek ma már a Chelseafanatics.hu-ra?
    Szegényeket mindig megszívatják valamivel... :S
    ,,Hacked by resmi'' ... :D
  • Japep
    #13286
    MU [1 - 2] Zenit
    Azért ez durva...láttam a meccset, a MU nem is játszott rosszul, egyáltalán nem tartalékolt...vagyis igen, Ronaldo hiányzott, de a Zenit lefocizta őket...jó meccs volt. Eddig elég halovány a teljesítménye idén a MU-nak - remélem nem csak azért, mert hiányzik Ronaldo.
    Az biztos, hogy vártak valakire...érdekes volt látni így a MU-t...csak 1 embertől függeni.
    Ez is durva volt...Scholes kiállítása...röplabda... :D
  • bonebeni
    #13285
    Drogbán múlik Robinho leigazolása?

    Ma reggeli jelentések szerint lehet, hogy Robinho leigazolása kudarcaba fullad, mert királyiak csak akkor adnák el a csatárt, ha egybõl megvan a brazil pótlása.

    Így Didier Drogbának új csapata lehet. Az elefántcsontparti korában már számtalanszor elmondta, nem szeret a Chelsea-ben játszani, és egyszer kipróbálná magát Spanyolországban. Ezzel a Real Madrid is tisztában van, ezért 25 millió eurót plusz még Drogbát is kérnék Robinhóért cserében.

    Ám az El Mundo Deportivo címû újság kifejtette, nem lenne kizárható a cselgép szerzõdtetése még az átigazolási idõszak lejárta elõtt mék akkor is, ha a Kékek nem engednék el Drogbát, hiszen Robinho nagyon elkívánkozik a Bernabéu stadionból.

    Robinhót a legtöbb Chelsea szurkoló mellett még Frank Lampard és Luíz Felipe Scolari is szívesen látná már kék mezben...


    Én elfogult vagyok Drogbával szemben mivel a kedvencem de Dorbáért Robinho?....azért ennyire ne akarjuk már Robinho-t...
  • Freedom88
    #13284
    bocs tényleg:)) csak az első meccsre figyeltem
  • Japep
    #13283
    Olvass vissza 3-4 hsz-t... :)

    Amúgy szerintem mindenki fejében megfordult, hogy kiutazik, de a gond, hogy a "stadionjuk" 20ezer férőhelyes, ami nagyon kicsi... :S
    Abból kevesebb, mint a felét kapja meg a vendégcsapat, ugye annak több mint a felét megkapja a törzsklub, és a többi meg marad a trublues membereknek...de azért reméljük a legjobbakat... :S
  • Freedom88
    #13282
    Azt kérdezném h tudja e vki h mikor játszik a Chelsea a Clujjal idegenben? Mármint Romániára gondolok...
  • Krisz018
    #13281
    Lampard örülne Robinho-nak

    Az utóbbi napokban már szinte biztosnak tűnt a brazil támadó érkezése, de jelenlegi klubja, a Real Madrid mindenképpen meg szeretné szerezni a játékos utódját, mielőtt belemennek az üzletbe.

    Robinho leigazolását legfőképpen a menedzser, Luis Felipe Scolari szorgalmazta, akinek már sikerült leigazolnia Deco-t, aki rögtön le is tette a névjegyét a Premier League-ben két góljával.

    Így hát érthetően Frank Lampard bízik edzőében és biztos benne, hogy Robinho is be tudna illeszkedni az angol fociba.

    "Ő egy fantasztikus játékos. Sokat láttam játszani a spanyol bajnokságban a Real Madrid színeiben." - nyilatkozta Lampard a The Sun-nak.

    "Most is több kiváló képességű játékosunk van, de úgy gondolom, hogy Robinho tudna újat hozni a csapat játékába és az angol bajnokságba."

    Sokan nem hiszik, hogy Robinho be tudna illeszkedni az angol fociba, de Lampard biztos benne, hogy a játékos meg tudná szokni ezt a stílust is.

    "Az angol foci nagyon különbözik a spanyoltól, így biztos kellene neki egy kis idő, de egy olyan világklasszisnak, mint ő ez nem okozhat problémát.

    ----------------------------------------------------------------------

    Calderon bízik Robinho-ban

    A nyár egyik legnagyobb átigazolási ügyének még közel sincs vége, hiszen a feleknek még nem sikerült megegyezniük, annak ellenére, hogy pár napja már szinte minden internetes hírportál tényként közölte Robinho távozását.

    Ezek után úgy tűnt, hogy a tárgyalások zátonyra futottak, hiszen a Madridnak nem sikerült helyettest találnia és Calderon egyébként sem szándékozta eladnia a brazil zsenit.

    "Teljesen megértem, ha egy játékos nem akar többet a klubjában játszani, így Robinho döntését is elfogadom." - mondta az elnök a Marca-nak.

    "Úgy gondolom, ha távozna nagy hibát követne el, de ez az ő gondja. Ennek ellenére továbbra is bízok benne, hogy sikerül megtartani."

    "Egy kiváló képességű játékosról van szó, aki nagyon sikeres lehet, ha itt marad velünk, de számomra az első számú cél, hogy megvédjem a klub érdekeit, amennyire csak tudom."

    Robinho egyébként ma részt vett a Real Madrid edzésén, ahol a csapat a vasárnapi, Deportivo elleni nyitófordulóra készült. Arról még nincs hír, hogy a keretbe bekerült-e a játékos.

    Forrás: www.skysports.com
  • Japep
    #13280
    Nem tudom, úgy 2-3 hete lehetett, de nem vagyok benne biztos, hogy leírtam hogyan lehet rátalálni.
    Az biztos, hogy akkor én is megtaláltam, de most már nem megy... :S
  • Japep
    #13279

    Bajnokok Ligája - csoportkör, menetrend:

    Szeptember 16. - kedd:
    CHELSEA - Bordeaux

    Október 1. - szerda: Cluj FR - CHELSEA

    Október 22. - szerda: CHELSEA - AS Roma

    November 4. - kedd: AS Roma - CHELSEA

    November 26. - szerda: Bordeaux - CHELSEA

    December 9. - kedd: CHELSEA - Cluj FR
  • Krisz018
    #13278
    Megvannak a BL-mérkõzések idõpontjai is!

    Mint ahogy arról beszámoltunk a Bajnokok Ligája csoportmérkõzések során a Chelsea az "A" jelû csoportban vívhatja ki a továbbjutást a Roma, a Bordeux, és a Kolozsvár ellen.

    Nézzük kivel mikor, és hol játszunk:

    Szeptember 16. kedd: Bordeaux ellen hazai mérkõzés

    Október 1. szerda: Kolozsvár ellen vendég szereplés

    Október 22. szerda: Róma ellen hazai találkozó

    November 4. kedd: Róma ellen vendég meccs

    November 26. szerda: Bordeaux ellen vendég szereplés

    December 9. kedd: Kolozsvár ellen hazai párharc
  • Krisz018
    #13277
    Mennyit olvassak vissza???
  • Japep
    #13276
    Én már régebben, úgy 2-3 hete is beírtam ide, hogy lehet kapni ezt a mezt...ennyire figyel itt mindenki, ha jól emlékszem egyetlen egy ember sem szúrta ki.
    Ha érdekel, olvass vissza, azt hiszem leírtam hogyan lehet megtalálni...már nem emlékszem.
  • Krisz018
    #13275
    De hogy lehet rátaláni? mert nem találom hiába írom be hogy Robinho.
  • Monoton
    #13274
    Ittis egy kis mez
  • Krisz018
    #13273
    Hogy lehet rátalálni? mert nekem sehogy nem sikerült
  • Krisz018
    #13272
  • Krisz018
    #13271
    A Chelsea kezdi árusítani a Robinhos mezeket

    Ha a felek hivatalosan is bejelentik, hogy Robinho a Chelsea játékosa, akkor a Chelsea Online Megastore elkezdi gyártani a szurkolóknak a korábban megrendelt Robinhos mezeket.

    Deco, Terry, Lampard és Cech után a Chelsea szurkoló már a Robinhos mezt is büszkén viselheti.

    Ma reggelre kiderült, hogy a Chelsea elkezdte másoltatni Robinho mezét a szurkolók részére, ez is arra bizonyíték, hogy nemsokára csatlakozik a Kékekhez a brazil cselgép.

    Igaz, hogy a szélsőnek még nincs mezszáma, de az, hogy már készítek nyomtatásra a trikókat bizakodásra ad okot a szurkolóknak, hogy nemsokára megérkezik Robinho. Peter Kenyon a Chelsea vezérigazgatója szerint már ma alá is ír a brazil a Kékekhez.

    A múlt héten Robinho hivatalosan is bejelentette, hogy elhagyja a Real Madridot a Chelsea kedvéért. A kis brazil egy eseménydús időszakon van túl, hiszen csapata nem engedte el őt az Olimpiára ez rosszul esett neki és elviselte azt is, hogy ostromolja őt a Real vezetősége szerződéshosszabbítással.

  • Jagumo
    #13270
    ezt melyik adón nézted? -.-
  • Jagumo
    #13269
    ez van :)
  • Jagumo
    #13268
    inenn biztos továbbjutunk :)
  • lippet
    #13267
    Tuti továbbjutás! Aztán lehet összejön egy meccs az Interrel:D
  • Mor3llo
    #13266
    Gratulálok a címekhez!Nem semmi négyből hármat besöpörni!
    Csak hát ugye van egy nagy szépséghiba :S
  • asfa
    #13265
    sajnálom h nem juthatott többször szohoz nálunk nagyon nagyj átékos lehetett volna de szerintem igy is az!
  • Krisz018
    #13264
    Wright-Phillips távozott

    A Chelsea és a Manchester City megegyezett egymással Shaun Wright-Phillips átigazolásáról. A szerzõdés részleteit nem hozták nyilvánosságra.

    A 26 éves válogatott szélsõ három év után tér vissza korábbi csapatához.

    SWP 2005-2008 között 121 meccsen (ebbõl 57-en csereként játszott) 10 gólt lõtt.

    Forrás:www.chelseafc.hu