24199
Chelsea Fan Club
  • Cabell
    #13623
    Elmondod, hol látsz te itt kötekedést? Én azt mondom, hogy az ilyen piroslap eltörlések ölik meg a focit, mert a bírók nem fogják merni szankcionálni az ilyen típusu taktikai faultokat...és igen, ha mérőszalaggal nézzük, Carvalho tényleg hátrébb volt, de egyértelmű gólhelyzet lett volna, 2 ment volna az 1el szemben. Mikor lerántotta Terry, én azt mondtam magamban, hogy ez mennyire gusztustalan, mert ezért a bírók általában nem mernek pirosat adni, de szerintem simán megérné...felmutatta a pirosat, mert egy gólhelyzetet okozott meg szándékosan szabálytalankodva, erre lefokozzák...elég szomorú, de mindegy, majd megnézem, mit fogtok majd szólni fordított esetben, mikor az ellenfél védője vigyorog majd a sárgalapocskájával.
    (halkan jegyzem meg, köztetek is volt, aki elismerte, meg lehetett ezt adni..)
  • Jagumo
    #13622
    azok a képek :DDDDDD
  • balljuggler
    #13621
    lol
    Most hogy nem megy a játék és nem is jönnek az eredmények akkor átmegyünk kötekedő stílusba?
    szvsz az tutkó nem volt piroslap mert a másik védő(meg nem mondom kiaz) kb 60-80cm hátrébb helyezkedett mint Terrybátja....
    És azért nehogymár egy 90kg-s gyerek egy enyhe köhinceléstől repüljön jad 2 métert....
    (amúgy a bőcs is megkapta a 3 pontot a jberénnyel szemben...most sírjak FRADISTA léttemre???NEM!)
    Amíg mással vagyunk elfoglalva addig a saját dolgunkat nem tudjuk 100%ig elvégezné..én ennek a híve vagyok!
    Amúgy meg a RANGADÓ-n a pillanatnyi forma dönt!
    Jó szurkolást flame-t befejeztem!
    lol
  • Cabell
    #13620
    Mellesleg szerintem elég abszurd, hogy eltörölték a pirosat, és ezt nem azért mondom, mert játszhat ellenünk...teljesen egyértelmű taktikai fault volt, amit ha nem követ el, egyértelmű gólhelyzet van, azzal, hogy most még le is fokozták a bírót, teljesen egyértelművé válik, hogy a játékosok nyugodtan csinálhatnak ilyet, mert csak sárgát fognak érte kapni...az ilyenekkel cseszik el a focit, a taktikai falt az egyik leggusztustalanabb dolog, amit szerintem elég keményen kéne szankcionálni...fordítsátok meg az esetet, mondjuk ha Ferdinand csinál majd egy ilyen szerelést Drogbán az utolsó percben, 0-1 es United vezetésnél, és majd lepacsizik az edzővel, meg a társakkal is, hogy csak sárgát kapott...szerintem nem fog annyira tetszeni...
  • Cabell
    #13619
    Konkrétan emlékszem az összes büntetőre, amit megitéltek tavaly, de ha nem hinnéd el esetleg, le is írhatom majd, csak majd kérj meg rá. És azt is tudom, hogy konkréten (!!!)2(!!!) volt ebből, ami nem volt jogos, viszont csomó volt, amit nem adtak meg, és jogos lett volna.

    Az a kettő ami nem volt jogos, a Chelsea és a Derby ellen volt, mindkettő a 90. perc után, vezetésnél, szóval nem sokat osztott-szorzott. Mindegyikre emlékszem, a többi mind jogos volt. Egyébként mielőtt a szinész Ronaldoval jönnél, ő egyetlen egyet harcolt ki tavaly, azt is a Derby ellen, az utolsó percben, 3-1es vezetésnél...
  • Japep
    #13618
    Hátha nem lesz annyi edzés-sérülés... :S
    :)
  • bonebeni
    #13617
    remélem legalább olyan hasznos lesz mint Steve bácsi volt:)
  • Japep
    #13616

    Wilkins visszatér

    A klub korábbi játékosa, Ray Wilkins lett az új másodedzõ a Chelsea-nél.

    Ray Wilkins lett az új másodedzõ a Chelsea-nél, aki a West Ham Unitedhez távozó Steve Clarke-ot váltja.

    Wilkins 1973 és 1979 között volt a Chelsea játékosa, meglehetõsen fiatalon csapatkapitány lett. Késõbb a Manchester United, az AC Milan, a Paris St. Germain, a Rangers és a Queens Park Rangers játékosa is volt. 83-szot szerepelt az angol válogatottban.

    Edzõként dolgozott korábban a Queens Park Rangersnél és a Fulhamnél is, majd 1998-tól két évig másodedzõként is dolgozott a klubnál, Gianluca Vialli mellett. Ezt követõen a Millwallnál Dennis Wise segítõje volt, és szakkommentátorként is dolgozott.

  • Etelkozi Vata
    #13615
    Mikor sorba kapták a kamu büntetőket tavaly, nem volt baja a bírókkal...
  • Krisz018
    #13614
    Megbüntetik a Manchester United menedzserét?

    A United menedzsere szerint Hackett "Soha nem tette volna meg ezt, ha rólunk van szó." Terryt kedden felmentették, és Hackett megjegyezte: "Minden fegyelmi ügy az FA hatáskörébe tartozik." Terry 3 meccses eltiltást kapott volna, miután Halsey leküldte a pályáról a City játékosa, Jo elleni szabálytalansága miatt.

    De az FA elfogadta a Chelsea fellebbezését, ami azt jelenti, az angol válogatott védő ott lehet a United elleni vasárnapi mérkőzésen. Ezt Ferguson nem nézte jó szemmel, mivel kénytelen nélkülözni a szerb Nemanja Vidicet, akit hasonló eset miatt állítottak ki a Liverpool ellen.

    "Tudomásom szerint Hackett azt mondta Halseynek, hogy törölje el Terry kiállítását. Ha Manchester United-jatékosról lenne szó, Hackett nem tette volna ugyanezt."

    Halsey nem vezethet a hétvégén Premier League meccset, ehelyett a Chester-Shrewsbury mérkőzésen bíráskodhat. Ha az FA jogosnak találja Ferguson felvetését, és úgy dönt, kivizsgálja az ügyet, megkérik a Manchester United menedzserét arra, fejtse ki álláspontját. De az ügyek többsége itt véget is ér.

    A BBC hírtudósítója, Gordon Farquhar elmondta: "Van egy bizonyos határ bírálat és sértés között, és ha valaki ilyet tesz, annak komolynak és ésszerűnek kell lennie."

    A folyamatot további vizsgálat követi, ha az FA az elfogultság vádját véli felfedezni. Hackett nem kommentálta az ügyet, de a szervezet - aminek Hackett a vezérigazgatója - szóvivője elmondta, nem tettek semmit Terry piros lapjának eltörlése érdekében. Nem ez az első alkalom, hogy Ferguson bírálja Hackettet.

    Miután a United búcsúzott az FA kupa tavalyi kiírásától a Portmouth ellen, Sir Alex támadta Michael Atkinson jatékvezető ténykedését, és megjegyezte, Hackett nem végzi megfelelően munkáját. Ezt illetően az FA nem találta bűnösnek a United trénerét. Luis Felipe Scolari elmondta, kellemesen csalódott mikor megtudta, eltörölték Terry eltiltását.

    "Elégedett vagyok, mert ez az első alkalom, mióta edző vagyok, hogy megváltoztatták a játékvezető döntését."

    "Úgy gondolom, ez csak Angliában történhet meg. Más országokban a játékvezető a mindenható."

    "A bíró elismerte, tévedett. Ezen meglepődtem, de kellemesen is csalódtam egyben. Az Angol Labdarúgó Szövetség elfogadta, hogy a játékvezető is követhet el hibát, mint te vagy én."

    Forrás: www.manutdfanatics.hu
  • Japep
    #13613
    Na, már egy ideje nem is írtam ide... :)

    Nagyon jó volt látni, milyen lazán is nyertünk 4-0-ra a Bordeaux ellen...hihetetlen, mennyit fejlődött a csapat és milyen kedvvel játszanak - és ha még meg is erőltettük volna magunkat, szebb is lehetett volna az eredmény... :D

    Hétvégén MU, a tegnapi meccsen hiába jött vissza Ronaldo, csak egy szenvedős 0-0 lett az eredmény. Remélem ez jól jön nekünk hétvégére, és otthon tartjuk a 3 pontot...és Terry lapját is visszavonták, ez külön jó.

    Amúgy már el lehetne gondolkozni azon, hogy Belletti lője a szabadrúgásokat...hihetetlen, amit csinált a negyedik gólnál... :D
    GO BLUES!
  • Bulykin
    #13612
    A chelseafanaticon most olvasom h Kalou el akar menni a klubbtól, mert Scolari nem ad nemki lehetőséget
    neeeee Kalúúúú!!! maraaaaadj!!!
  • Krisz018
    #13611
    Az ragasztó !!! még a válogatott mecdsen sérült meg.
  • Barnabyka
    #13610
    az uccsó képen J.Cole fején ugye nem az amire gondolok?(micsinálhatnak ezek az öltözőben O.o )
  • Krisz018
    #13609












  • bonebeni
    #13608
    hát hallod!...neked legyen igazad(kop kop)
  • Krisz018
    #13607
    Innen letudjátok tölteni a gólokat és az összefoglalót:


    Lampard (14')

    J.Cole (30')

    Malouda (82')

    Anelka (90')

    Összefoglaló
  • Krisz018
    #13606
    Összefoglaló
  • balljuggler
    #13605
    na akkor összegezzünk szépen:
    A Bordeux nem élcsapat de a BL-ben ott van és nincsenek lefutott meccsek!
    Parádésan játszik a csapat és nem csak elfogultságból mondom ,de jelenleg nincs az a csapat amelyik ilyen teljesítménnyel tudna előrukkolni!
    Szvsz a BL a miénk lesz és majd emlékezzetek vissza a döntő után mit is írtam....
    Malouda kezd beérni és hiába de még ezen a szinten is kell ilyen kaliberű játékosoknak az átállás illetve a beilleszkedés, most a 3 évvel ezelőtti csapatra emlékeztet a gárda csak annyival külömbözik , hogy ez még erősebb!
    Ui.: Most nem kiengedni és elhinni , hogy minden a miénk!
    De várjátok ki a végét és azt is amit mondtam
    ÁMEN:P
  • asfa
    #13604
    kössze
    szép volt jaja :)
  • Barnabyka
    #13603
    áldjon meg az isten:)
  • Monoton
    #13602
    http://www.youtube.com/results?search_query=chelsea+Bordeaux&search_type=&aq=f
  • Jagumo
    #13601
    énis :)
  • Barnabyka
    #13600
    Valaki ha egy összefoglalót tudna linkelni nagyonmegköszönném
  • Oziris666
    #13599
    4:0 Hát ez meglepően simára sikeredett a francia ezüstérmes ellen!Még ha a kapufák is bemennek akkor full K.O.
  • asfa
    #13598
    Anelka GÓÓÓL
    4-0
    ez szép volt fiuk
    GOGO BLUES! :) Szép volt Chelsea
  • Bulykin
    #13597
    4:0
    Anelka!! ma is jól játszik
  • asfa
    #13596
    Maloud GGÓÓl
    ez jót tesz remélem neki is
    örülök h betalált
    Szép :)
  • Bulykin
    #13595
    a lelátón ül:)
  • Bulykin
    #13594
    GÓÓÓÓÓL!!
    3:0
    Malouda^^
  • bonebeni
    #13593
    nem látom a meccset sajna, Drogba fog játszani vagy játszik már?
  • asfa
    #13592
    innen már nem lehet elszórakozni,azért remélem még rugunk egyet, aztán feldobja a csapatot mindig, ha lefocizzuk az ellenfelünket a pályáról
  • asfa
    #13591
    Joe Cole GÓÓL :) 2-0
    GO GO BLUES
    szép
  • Monoton
    #13590
    Fúú ha így megy tovább alázás lesz :)
  • asfa
    #13589
    GÓÓÓL GÓL GÓL :)
    1-0 Lampard
    szép
  • Krisz018
    #13588
    Góóóóól szép vólt
  • Monoton
    #13587
    Én vmi horvát Tvn nézem
  • Monoton
    #13586
    Lampard 1-0 Szép volt :)
  • Jagumo
    #13585
    valahol meglehet tekinkeni a meccset? vagy csak Stream-en?
  • asfa
    #13584
    remélem azért behuzzuk,mondhatni kötelező lenne de sose lehet tudni
    GO GO BLUES, HAJRÁ CHELSEA!