24199
Chelsea Fan Club
  • Jagumo
    #13663
    18 perc és áááá :)
  • SLICK
    #13662
    Remélem nyertek ^^
  • Legend Killer
    #13661
    okés, akkor dobom, semmi lényeges, de gondoltam szólok róla.
  • asfa
    #13660
    nekem jöhet.. hg én vagyok
  • Krisz018
    #13659
    Toom hogy a Tv jobb énis ott nézem
  • Legend Killer
    #13658
    kösz a linket, de tévé jobb.
  • Krisz018
    #13657
    Aki nem tudja a Tv-ben nézni az itt tudja nézni:

    Chelsea - ManU

    Gooo Chelsea goooooo nyerni kell!!!!!
  • Legend Killer
    #13656
    Ki itt a főnök? :D Annak küldenék egy privit.
  • kretyás
    #13655
    ez a csávó próbajátékon volt az Arsenalnál és nem tartottak rá igényt... nemtom nektek minek, akkor már inkább a meglévőkből használnék vkit
  • Krisz018
    #13654
    Mineiro fogja helyettesíteni Essient


    A Setanta Sports szerint a brazil középpályás alá ír a Stamford Bridgere. Állítólag már tegnap átesett a játékos az orvosi vizsgálaton és ma ír alá a Chelsea-hez.

    "Gyakorlatilag végeztünk mindennel és megszereztük Mineirót!"-nyilatkozta Scolari segéde.

    A brazil játékosnak lejárt a szerződése korábbi csapatával a német Herta Berlinnel és nem hosszabbítottak vele a fővárosi csapat előjárói, ezért szabadon igazolhatóvá vált.

    Az átigazolásra azért volt szükség, mert a Chelsea "Bölénye" megsérült hazája válogatott mérkőzésén és fél évre ki dőlt. Egyébként a héten megműtötték Essient Franciaországban. A beavatkozás komplikáció mentes volt és az orvosok szerint minimum öt hónapig nem léphet pályára.

    A 32 éves játékos nemsokára új csapatával edz és John Obi Mikellel kar öltve szűrik majd meg az ellenfél támadásait.

    Mineironak jelenleg nincs csapata. Utoljára a német Herta Berlin-nél játszott és innen kerül Londonba. Pályafutása nagy részét szülőországában Braziában töltötte. Játszott a Sao Paulo-ban, a Sao Caetano-ban és a Ponte Preta csapatánál is megfordult.

    A játékos 25 alkalommal ölthette magára a brazil mezt. Érdekesség, hogy Mineirót az Arsenal is leakarta igazolni, amikor elhagyta Matthieu Flamini és Gilberto Silva az ágyúsokat.

    Forrás:www.goal.com
  • balljuggler
    #13653
  • balljuggler
    #13652
    [flash]http://www.youtube.com/watch?v=N5KXq2_UFxk[flash]
    Na ezzel az eredménnyel kiegyeznék!
  • balljuggler
    #13651
    Látom naprakész vagy!
    Obi Mikel menetrend szerinti lapja...
    de kettőt azért csak nem kéne rúgnotok!
    még 13 óra és 40 perc!
    LOL
  • Cabell
    #13650
    2:3
    Gólok: Ronaldo 1.), Tevez 2.) ill. Lampard 15.) Drogba 89.) 90.)

    Piros lap: Obi Mikel
  • balljuggler
    #13649
    Na akkor kezdem a sort!
    Ki milyen eredményre számít?
    [b]3-1[b]
  • balljuggler
    #13648
    Ma i világban nincs klubhűség...Annyi pénzért te is összehordanál hetet havat!
    meg szerintem mindenki...
  • Cabell
    #13647
    Ez valószínű. KB 20%ot adok magunknak. De ettől még Bosingwa nem tudom miért beszél úgy, mintha világ életében Chelsea-s lett volna:)
  • sygmaBlueJersey
    #13646
    Arsenal nagyobb? haha
    Cabell magyarázz csak,de a lényeg hogy holnap te sírsz mi meg (legalabbis én) iszom na ennyi vóna
  • balljuggler
    #13645
    Chelsea 13 - 10
    Draw 21 - 10
    Man Utd 11 - 5
    ezt a klub honlapján találtam!
  • balljuggler
    #13644
    Ennek a döntetlennek akkor lesz értelme ha mi hazai pályán behúzzuk a 3 pontot!
    Óva intek mindenkit!Nagyon nehéz meccs lesz.Ne tévesszen meg senkit a MU vergődése!(pl: Bayern-Werder 5-2:S)
    Holnap 17:00kor okosabbak leszünk és remélem az elején megszerezzük a vezetést valamint nem állunk majd be és nem adunk terert nekik, 2 gólos vezetésnél már nyugodt lennék...
    Van olyan jó csapat hogy meglepetést okozzon de bízzunk benne hogy meglesz a meccs!
  • Oncsi
    #13643
    Liverpool 0 - 0 Stoke C.


  • balljuggler
    #13642
    ne káromkodj....
    am meg mindenki azt mond amit akar...szólásxabaxág van
  • balljuggler
    #13641
    SAF:
    "Vasárnap az angol bajnoki címvédő Manchester United látogat a Chelsea otthonába, és Sir Alex Ferguson nem mulasztotta el, hogy olajat öntsön a tűzre a találkozó előtt: a skót menedzser elmondta, hogy szerinte az Arsenal nagyobb klub, mint a vasárnapi ellenfél."
    ------------------------------------------------------------------------
    Nem tudom gyerekek de kicsit már megint sok volt a tinta a vörösarcúnak.
    Ha nem megy játékkal , akkor majd szájjal....
    Tipikus szájjal baxás esete!LOL

    Ahogy Hamvai testvérünk mondaná:"...majd beleszájalsz egy öklösbe..."

    Ő akar lenni a 2.JM???
  • Japep
    #13640
    Ez valahol egyértelmű volt...
    De remélem van esze Ronaldónak, és nem fog az "ellenséghez" szerződni... :)
  • Krisz018
    #13639
    Scolari örülne Ronaldónak

    Luiz Felipe Scolari nyilatkozatában elmondta, hogy nem fél Ronaldotól és kifejezetten örülne annak ha Cristiano pályára lépne a vasárnapi Chelsea-Manchester United rangadón.

    Mint mindenki jól tudja a nyár egyik nagy kérdése volt, hogy Ronaldo megy-e a Real Madrid-hoz vagy marad marad a United-nél. Végül a portugál szélső nem igazolt el és továbbra is Manchesterben keresi a kenyerét. Scolari elmondása szerint a nyáron ő is leszerette volna igazolni Ronaldót a Chelsea-be.

    "Ő a világ három legjobb játékosának egyike."-kezdi nyilatkozatát Scolari a Daily Mail-nek.

    "Amikor még a portugál válogatott szövetségi kapitánya voltam, választanom kelet minden évben egy játékost, hogy kinyerje el az Év játékosának járó díjat."

    "Az első évben Didier Drogbára szavaztam, a második évben John Terryre és legutoljára Frank Lampardra adtam le a voksom."

    "Most ez a három játékos a csapatomnál van aminek nagyon örülök, de az is lehet, hogy Ronaldo is itt lesz a következő szezontól kezdve."

    "Ha újonnan el akar igazolni én leszek az első aki ajánlatot tesz neki." -fejezte be vágy álmával Scolari mondandóját.

    Forrás: www.skysports.com

    -------------------------------------------------------------------------

    Scolari: Meg akarom szerezni Ronaldot!

    Luiz Felipe Scolari hadat üzenet Alex Fergusonnak: "Meg akarom szerezni Ronaldót" kijelentésével.

    A Chelsea menedzsere nyilatkozott a holnap esedékes rangadó előtt, ahol csapata fogadja a Manchester United-et.

    "Talán a következő szezontól újra együtt dolgozhatok Cristianóval. Ha el akar menni a United-től én tárt karokkal várom Londonba!"

    Scolari rendkívül jó stratéga és ezzel a kijelentésével nem csak a vágyát mondta el, hanem kellően felbosszantotta a United menedzserét Sir Alexet, hiszen a mester megnyugodott, hogy rábeszélte szélsőjét a maradásra még a nyáron, most meg újabb kérője akadt a portugálnak.

    Másik idegesítő tény a United számára, hogy az angol labdarúgó szövetség az FA eltörölte John Terry a Manchetser City ellen összeszedett piros lapját, így a válogatott védő ott lesz a holnapi rangadón.

    Feguson biztosan nem zárta szívébe Scolarit mivel a brazil mester már korábban is keresztbe tett neki. Történt ugyanis az Európa bajnokságon, hogy Scolari akkor még portugál szövetségi kapitányként azt tanácsolta Ronaldónak, hogy hallgasson a szívére és igazoljon el Madridba.

    "Egyszer úgyis elhagyja a United-et, hiszen nem játszhat ott 50 éven keresztül."

    "Ha egy másik klubba igazol nem fog rosszul esni. Ő a barátom, nagyon szeretem és úgy tekintek rá mintha a saját fiam lenne."

    "Amikor megérkeztem Portugáliában, Ronaldo gyerek volt. Egy fiatal 17 éves fiú. "

    "Elképesztő fejlődésen ment keresztül pár év alatt és most már a világ egyik legjobb játékosa. Két évvel ezelőtt én megmondtam, hogy ő lesz a legjobb és bejött."-fejezi be Scolari.

    Forrás: www.thesun.co.uk
  • Cabell
    #13638
    Az ex-Portos cáfolja mestere nézetét - Sky Sports
    Jose Bosingwa, a Chelsea egyik nyári igazolása szerint csapat társai égnek a vágytól, hogy legyőzzék a Manchester Unitedet a vasárnap délutáni csúcsrangadón.

    A Vörös Ördögök tavaly mind az angol pontvadászatban, mind pedig a Bajnokok Ligájában felül kerekedtek az akkor még Avram Grant vezette Kékeken, ezért némileg érthető ha Terryék revánsot szeretnének venni a manchesteri gárdán.

    Ám ezt a gondolatot Luiz Felipe Scolari elvetette, mondván ez a találkozó sem jelent többet, mint mondjuk egy Chelsea Stoke City összecsapás.

    A mai nap folyamán azonban az ex-Portos védő felül bírálta Scolari szavait, s szerinte igen is fontos, hogy elég tételt vegyenek a tavalyi év fájó vereségeiért.

    "Nagyon idegtépő volt a Bajnokok Ligája elvesztése, valamint a Premier League 2. helyezése is kudarcnak nevezhető, így érhető ha szeretnénk bosszút állni ezekért, de persze csak sportszerű keretek közt."

    "Ha megnézzük az eddigi eredménysorát a két együttesnek akkor egyértelműen mi vagyunk a találkozó esélyesei, no meg persze hazai pályán is játszunk, ahol már időtlen-idők nem győztek le minket."

    "Portugáliában már volt szerencsém hasonlóan nagy derbikhez, elég ha csak a Benfica, vagy a Sporting ellenieket említem meg."

    "Mindenki nagyon akarja ezt a sikert, és tudjuk, hogy a Unitednek egy esetleges vereség igen csak nagy fricska lenne."


    ?DS_?ADS:AD:_A:DS_?DAS_:?S_:AS_:ADS?_ Bosingwa hol volt még tavaly?:D
  • bonebeni
    #13637
    amúgynemhiszem el hogy még mindig a piroslapon lovagolnak egyesek
  • Japep
    #13636
  • Oziris666
    #13635
    Mindent meg lehet adni!Láttad a BL dötőben is "kedves" Lubos úrtol és tavaly Mikel kiállításánál is!Ugyh szerintem tavalyi sok plusz után most kár sírnotok ezért az eltöröl pirosért:)
  • balljuggler
    #13634
    Bécóóóóó!
    Tarti mindenütt LOL
    Elkenem a szád hiába erősködsz, meg a cseleket is felvételről lesheted majd!
    És jelizz a bajnokságomra!
    Arsenal csikócsapat és ki fog pukkadni megint!
  • tarti19
    #13633
    Janikám ez a rajongásod nem fog még megtanítani fifázni:P:D:D

    Mondjuk 90-es fifával nagyon megszerettem a Chelseat, szal még azért meg is kedveltem őket
  • balljuggler
    #13632
    Hát igen...
    Meg kell nyerni ezt a rangadót nincs mese!
    Nagyon nehéz lesz de remélem sikerrel vesszük ezt az akadályt is mint ahogy eddig is ezt tettük...de mondom---> mi játszuk a legjobb és legszebb focit mostanság európában és ehhez semmi kétség.
    Anelka kezdi helyettesíteni Drogbát , és ez már-már az igazi önmagára emlékeztet!Hihetetlen hogy sokadvirágzást éli ugy mint a királyi gárdánál teszi ezt Raul vagy a nagy visszatérő Del Piero is!
  • Japep
    #13631
  • asfa
    #13630
    akartam írni, legyetek szívesek
    nincs megtiltva egyik Mu-snak sem,hogy ide írjon sőt kiváncsi vagyok a véleményükre majd a meccsel kapcsolatban is, azok az Mu-sok nem hiányoznak akik fikázni járnak ide, Cabell nem ilyen.
    és itt vége
    a vasárnapi rangadó nagyon veszélyes lesz, X ami nem hiszem h jo eredmény kivéve ha hátrányba kerülünk.. meg kell nyernünk ugyanis esély a továbblépésre, ellépésre az MU-tól.. két meccsen most nem tudtak győzni mi pedig formában vagyunk, ők ezt kihasználták tavaly (formabeli különbségre gondolok)
    szal várom és sajnálom h Essien nincs, nagyon hiányzik de remélem a többiek tudják potolni az ien fontos meccseken is!
  • Monoton
    #13629
    Fejezzétek be!
  • Cabell
    #13628
    Atyaég, ilyenkor hova tünnek a normális kommentelőitek, mint japek meg asfa? meg másokat is említhetnék, akik értik a viccet, mellesleg a cimborád hozzászólását sem értem, hogy jön ide ez a tökéletesek vagyunk dolog, amikor csak arról beszéltem, ez után a lap eltörlős eset után teljesen egyértelmű lesz, hogy ilyen helyzetben röhögve felrugják majd a támadót, mert mindenki tudja, egy bíró sem akarja kockáztatni a pozícióját, és a jóhírét, azzal, hogy esetleg egy jogosnak tűnő pirosat megad...és vidic esetét nem láttam, de azt mondom utólag, inkább kellett volna akkor egy pirosat kapnia - hiszen később úgyis kapott...a taktikai faltot szankcionálni kell, és nem úgy, ahogy egy bármilyen más belépőt, hanem annál jóval keményebben...
  • Krisz018
    #13627
    Appiah érkezhet?




    A ghánai játékos sok klub kinézte magának. Appiah szabadon igazolható, hiszen a Fenerbahce-nél nem hosszabbították meg a szerződését.

    A 27 éves középpályás szeretné már valamelyik csapat kötelekében érzeni magát, így szinte bármely együtteshez aláírhat, amely előnyös szerződéssel áll elő.

    Az Arsenal, a West Ham, a Portsmouth, a Juventus, a Bayern München és a Schalke élénk érdeklődést mutat a kitűnő képességű labdarúgó iránt.

    A Chelsea menedzsere, Luíz Felipe Scolari nemrég elárulta, szeretne egy védekező-középpályást igazolni a sérült Essien pótlására.

    Az előbb említett Essien honfitársa, Appiah nagyon jó választás lenne, hiszen ugyanolyan fáradhatatlan, csupaszív játékos, mint a Bölénynek becézett Essien. A Kékeknél már jó ideje figyelik, így nem kizárható, hogy még a januári átigazolási időszak előtt megszületik a megegyezés.

    Forrás:Forrás: www.skysports.com
  • Jagumo
    #13626
    a névnapom on játszunk a MU ellen nem veszíthetünk :D
  • frank08
    #13625
    Azt nem értem hogy mu-s létedre minek irogatsz ide????
    Mert engem konkrétan az a kis képecskéd is zavar::::::
    Na meg ez is - "nemtom ki, de vegyük meg!"
    Amúgy itt kire is gondolsz talán az aranylabdás SEVÁRA aki mindent megnyert a Milánal hát öt aztán tényleg nem ismerte senki!!!!!!
    Amúgy meg a Liverpool hiába koncentrálódik jobban a BL-re igy is elvert titeket:::::::::
  • Etelkozi Vata
    #13624
    Ezt szeretem, amikor a manure-osok mindig mindent megmagyaráznak és mindig nekik van igazuk, csak veres igazság létezik. És ettől olyan arrogáns és visszataszító a manure érzés.

    Ezért javasoltam aláírásnak kiegészíteni, hogy "Manure: tökéletesek vagyunk".

    Egyértelmű sárga volt Terry esete, a bíró elismerte, hibázott, a bizottság rehabilitálta, nincs miről beszélni.
    Ugyanilyen hiba történt a Pool-manure meccsen, csak fordítva, ott elmaradt az egyértelmű piros.

    Ennyi. Figyeljünk mostmár a vasárnapi rangadóra.