24199
Chelsea Fan Club
  • Magic Boy
    #13783
    Nem szoktam anyázni.
    Tény, hogy nem annaka csapatnak szurkolunk, de attól még lehhet kulturáltan vitázni nem.
    A két csapat nem ellensége egymásnak csak ellenfele. Így kéne a szurkolókkal is.

    A bírónak szerintem megyei szinten kéne mac vezetni, de lehet, hogy még ott se.
  • asfa
    #13782
    rendben, de a dolgok egy részében nem értettem egyet,szívesen meghallgatom a másik oldalt.. nem vagyok a bíró rajongója maradjunk ennyiben, szerintem nem való ilyen rangadóra.. ezzel együtt történt ami történt, már a múlt, és köszönöm a kulturált megfogalmazást, anyázás helyett
  • Legend Killer
    #13781
    így van.
    és ezzel csak a klubjukat égetik :((.
  • Atti12
    #13780
    durva, hogy angliában is ez zajlik... Feleslegesen keménykednek. ez sport, és nem háború. Ezt kéne megértenie minden szurkolónak, és akkor nem lennének ilyen esetek.
  • Japep
    #13779
    Jó ő is, legalább nem gondolja azt Essien, hogy elmegy, mert már nincs rá szükség...amúgy szerintem max 2-3 meccsen fog játszani csak, Mikel vagy Belletti lesz a poszton.
  • sygmaBlueJersey
    #13778
    hát Deco-t nagyon sajnálom,bár jo h csak 2 hét,carvalho is veszteség,de én mindig is alex párti voltam:) remélem deco nem lesz annyit sérült,mint barcában.

    egyébként scolari kiszemelhetett volna vmi fiatalabbat is ennél a mineiro-nál:D
  • sygmaBlueJersey
    #13777
    Ha 8 nem is,de j.cole lehet h megérdemelte volna a belépőjéért a sárgát,de különbség,h Rooney hasonló belépője mi után történ,ugyanis ő elvesztette a labdát és utána fejvesztve kb csukott szemmel kétlábbal lekaszálta(asszem drogba volt ott) a játékosunkat,ugye ami jellemző néha Rooney-ra,ellentétben j.cole-lal.Túlzásokba nem érdemes esni egyik oldalon sem,én szerintem sem volt normális a bíró,de az összkép alapján ezt olyan egyenlően tette a két csapat javára/ellenére,h nem rajta múlt a meccs.
    És az,h ki játszott jobban,mind1,mert 1-1 lett,de ha belegondolsz,h mi van,ha cole berugja a 2 helyzetét, anelka csak beleáll a passzba, malouda is szerencsésebb kicsit akkor kb egy bordeaux-hoz hasonló meccset láthattunk volna.volna.
  • Magic Boy
    #13776
    Én írtam az ominózus hozzászólást.

    A 11-es jogos lett volna nektek ez nem is vita tárgya ahogy Scholest is kiszórhatta volna.

    A nektek fújt a bíro részt arra értettem, hogy nektek is járt volna legalább anyi sárga, mint nekünk.

    Az meg, hogy ki focizott le kit az szubjektív, de az tény, hogy sokszor egy kapuztunk a meccsen és a második félidőben is (az elsőről nem is beszélve) sokszor percekre beszorítottunk titeket a kaputok elé.

    A stasztikáknak meg csak akkor hiszek, ha én hamisitottam tartja egy ismert mondás.

    Amúgy jó a banneretek és az üzenet felületetek kár, hogy nálunk nincs hasonló.
  • Japep
    #13775
    :D
    Ilyenek voltak, vannak és lesznek is...és igazad van, ahol foci van, ott vannak "fanatikusok" is... :)
  • Legend Killer
    #13774
    Jaja, tegnap vagy azelőtt néztem meg azt a filmet... állatság :D. Magamban már elején lehordtam őket, hogy ezek mekkora faszok, semmi keresni valójuk ott, ha ilyenek :P és szar "vallás", oszlassák fel! :D Legyenek csak rendes drukkerek :).
  • Japep
    #13773


    Amúgy pl Angliában ez egy "vallás"... :D
    Vannak, akik pl csak azért járnak meccsre, hogy aztán ilyeneket csináljanak - lásd pl Futball faktor, angol film az ilyen Chelsea-drukkerekről... :D
  • Legend Killer
    #13772
    és MU drukker vok, de tisztelem a Chelsea-t, ezt még leakartam szögezni, hogy tudjátok, nem levegő rontás céljából vagyok itt :D.
  • Legend Killer
    #13771
    Na, ez viszont nem szép! :P Tessék rendesen szurkolni és kész! MU drukker vok, de ugyanez vonatkozik ránk, MU szurkolókra is. Én is megférek a bőrömben, sokan gondolom Angliában is, akkor meg mi a rákért van ez a sok retardált, vad drukker? Mindkét oldalon és úgy az egész angol bajnokságban? Ezt soha nem tudtam és nem is fogom megérteni. Felesleges hülyeség és erőszak szítás és a vele járó kellemetlen következmények. Tessék! Most is beszopták :D, mert a Chelsea utána jár a helyi fakabátokkal együtt és sztem hamar elkapják a tökeiket a tetteseknek :D, aztán meg éghetnek, mint a rongy :PP.
    De nem csak Angliában van ez, hanem a világban szerte mindenütt és ez elszomorító :'( :(, miért nem tudunk megférni egymás mellett békében, hm, miért nem? :(

    szipszip :'(... :D.
  • Krisz018
    #13770
    Megrongálták a Manchester United buszát Londonban

    Fanatikus Chelsea-hívek rátámadtak és megrongálták a Manchester United futballcsapatának buszát Londonban, a vasárnapi bajnoki mérkőzést követően.

    A manchesteri klub beszámolója szerint a Kékek szélsőségesei palackokkal dobálták meg a Stamford Bridge-ről a játékosokkal távozó járművet az 1-1-re végződött rangadót követően, bezúzva a busz szélvédőjét.

    A Chelsea külön közleményben határolódott el a vandál akciótól, leszögezve, hogy alapos vizsgálatot indít a tettesek kilétének megállapítása és felelősségre vonásuk érdekében. "Elszigetelt incidensnek tűnik az eset, de utánajárunk a dolognak a helyi hatóságok bevonásával" - ígérte a dokumentumban a londoni elitalakulat vezetése, amely leszögezte: "Nem tűrjük el az erőszakot semmilyen formában."

    Ezzel együtt tény, hogy nem először lépi túl a normális kereteket a két klub rivalizálása. Rövid időn belül ez a második eset, hogy agresszív cselekedetek kísérik a csapatok mérkőzését. Márciusban, a Manchester United akkori fellépése alkalmával történt a Chelsea pályáján, hogy a játékosok meccs közbeni vitájába a helyi klubalkalmazottak is beavatkoztak, miáltal kisebb csetepatéba torkollott a 2-1-es hazai győzelemmel végződött találkozó.

    Forrás: www.origo.hu
  • Japep
    #13769
    HÍREK A SÉRÜLTEKRŐL
    A hétvégi rangadó "eredménye" sérülések tekintetében: a meccs elején lecserélt Carvalho 3-4 hétre dőlt ki térdsérülés miatt, míg a bemelegítéskor combizom-sérülést szenvedett Deco kb 2 hétig nem játszhat.


    Hihetetlen...nevetséges...ugyanaz, mint tavaly... :(
  • Krisz018
    #13768
    Scolari: Mineiro a kiválasztott!

    A Chelsea menedzsere hivatalosan is bejelentette, hogy csapata mindent megtesz, hogy leigazolja a brazil középpályást Mineirót.

    Michael Essienről tudjuk, hogy közel fél évig nem állhat majd Luiz Felipe Scolari rendelkezésére és Deco is megsérült a Manchester United elleni mérkőzés bemelegítésén, így kell egy játékos a középpályára, aki a nem lesz más mint a 32 éves brazil klub nélküli Mineiro.



    gen klub nélküli, ugyanis lejárt a szerződése korábbi csapatával a Herta Berlinnel, így jelenleg nincs kontraktusa, ergo szabadon igazolható. A Chelsea a következő 24 órán belül szerződést köt vele.

    "Mineiro az a játékos, akire szükségem van!" - kezdi Scolari. "Hat hónapra elvesztettük Essient és csak John Obi Mikellel tudnám őt helyettesíteni."

    "Most meg Deco is megsérült. Azt nem tudom, hogy sérülése milyen komoly, de őszintén kívánom, hogy minél előbb térjen vissza." - fejezte be a brazil szakember.

    Forrás:www.setanta.sport.com
  • Legend Killer
    #13767
    jaigen, Drogba milyen képet vágott má... hát igen, ez van.
  • Jagumo
    #13766
    kemény képek :D
  • Jagumo
    #13765
    basszus a végén a szabadod 17-ről ha megadták volna .. oo :D
  • SLICK
    #13764
    nekem konkrétan csak C. Ronaldo műesései idegesítenek :|
    Nem úgy gondolom, hogy "a MU a szemét geci", pusztán nekem nem szimpatikus, és én sztem semmi olyan megjegyzést nem írtam a csapatra. A más véleményéhez meg nekem semmi közöm. De gondolom ezt nem is rám értetted. Na mindegy off vége, nem akarok vitázni. :)
  • lippet
    #13763
    Alex jól játszott, több lehetőség kellene neki! Nem tudom Carvalhonak mennyire komoly a sérülése, de talán most Alex játszhat egy darabig!
  • Cabell
    #13762
    Szóval sem mondtam, hogy probléma...csak pl a BL döntő után a Chelsea volt a mártír csapat, a MU a szemét geci, és mostis vmi ilyesmit érzek..
  • Japep
    #13761
    Köszi!
  • banok
    #13760
    Chelsea - Manchester United 1-1 ::: összefoglaló
  • SLICK
    #13759
    Nagyon sajnálom, hogy pár bajnokságban kedvelek egyes csapatokat.
    Bevallom a Chelsea mellett az Arsenallal is szimpatizálok ebben a bajnokságban.
    Megemlíthetnék még pár csapatot más bajnokságokból, de nem akarok offolni, csak tisztázom a helyzetet. Meg remélem nem néztek divat drukkernek, mert azt viszont nagyon utálom!

    Minden esetre a Real Madrid az örök favorit, az is volt és az is marad.
  • Krisz018
    #13758














  • asfa
    #13757
    minden támadás NÉLKÜL, egy Man Utd szurkolotol egy hozzászolás a topikjukban

    "Ne haragudj, de ez igazi divatdrukker hozzáállás.

    Azt a vak is látja, hogy a Chelsea-nak fújt a bíró (elég megnézni a sárga arányt) és még így is lefociztuk őket az első félidőben és a másodikban is sokszor azt se tudták, hogy hol van a felezővonal, mert a kapujuk elé szorítottuk őket hosszú percekre.
    Eltaktikázta az öreg kicsit, de ennek ellenére szánalom amit a csapat csinált akkor nem vagy Manchester United drukker."

    egy srácnak irta..
    érdemes nézni azt h lefociztak minket,illetve h nekünk fujt a biro,nem irok neki mer 10en támadnának rám, ezért köztünk jegyzem meg és aki olvassa is látja.. h egy 11est nem fujt be ami 11es testvérek közt is h Van der Sar elhuzza Malouda lábát.. a sok sárga közül egyet kérek ami jogtalan.. és azt is számon kérném h Scholes micsinált ugyanis a sárgája előtt és utána is sunyi,aljas modon rugdosta barátainkat! C.Ronaldo várt modon 3bol 3szor dobta magát amiért végül sárgát is kapott ismételten jogosan, ferdinand sárgája a jogos és igy tovább..
    az h lefociztak.. :) hát, aki nem látta ameccset annak statisztikát mondanék h nézze meg, aki látta pedig nevet.. :)
    semmi támadás off, csak reagálok egy véleményre amit bárki irhatott volna, ezt jelenti elfogultnak lenni
  • asfa
    #13756
    hát kösz és grat nektek is, mellesleg semmibaj ninc azzal h Milan és Real szurkolók jönnek ide, sőt.. Realista szereti a Chelseat,legalábbis szimpatikus neki ezt már említett, mér ne lehetne iy és miért ne szurkolhatna.. ugyanez érvényes Slick-re és bármilyen drukkerre.. ugyérzem inkább az a baj h idejönnek és nem oda :) na de nem tudom mindegy végülis
    szép volt és nyerhettünk volna azt mondom! :)
  • Legend Killer
    #13755
    Naugye, hogy döntetlen lett :). Azért ügyes volt a Chelsea is, grat.
  • Cabell
    #13754
    Talán picit túlreagáljátok, nem a Ncastle Uniteddel ikszeltetek, és az első félidőben voltak itt ordító helyzetek, amikből szerezhettünk volna gólt. Egyébként furcsa, hogy a Real, ésa Milan drukkerek mennyire szeretnek ide járni MU meccsek után lelket pátyolgatni;)
  • SLICK
    #13753
    Hát figy, simán nyerhettetek volna több góllalis, ha Anelka és Joe Cole a kimaradt jelyzeteket belőtték volna.
    Sajnálom, mert megérdemeltétek volna a győzelmet.
    És ami biztossá vált számomra, C. Ronaldót soha nem szeretném látni a Madridban! Ilyen hülye mű esésekért kiállítottam volna simán.
    Amúgy ez a bíró (ha látom meccset vezetni) egy vicc. Olyan nyomorék ítéletei vannak, hogy olyan nem létezik.
  • Japep
    #13752
    Köszönjük, de nem ez az eredmény tükrözi a meccset...
  • Cabell
    #13751
    Lehet, hogy most nem ez legfőbb vágyatok, de: jó meccs, volt grat.
  • asfa
    #13750
    hát én inkább ugy fogom fel h nyerhettünk volna, nem mentettünk.. 17ről szabadrugás hát nemtudom Kuszczaknak... megelőlegeztem volna egy gólt, mert sanszos lett vna..
  • SLICK
    #13749
    hát legalább pontot mentettetek
  • asfa
    #13748
    ferdinand csak sárga, 13 kapura lövésünk volt és 7 mellé
    nekik 8-5 ez az arány.... veretlenségi sorozat maradt, végére jok voltunk, de nyerhettünk volna, a biro meg hülye volt
    Szép Volt Chelsea!
  • Barnabyka
    #13747
    ez a bíró álított ki 1 sárga után egy játékost a 2002-es VB-nmert összekeverte amásik kopasszal..hát szánalom...

    De legalább A MU-ban evans játszik a kövi meccsen is acsak akkor már ferdinand helyén xD
  • asfa
    #13746
    hát ez a biro ki? :DDDDDDDDD ilyen nem létezik :DDDD
  • Japep
    #13745
    EZ MEG MI A FRANC???
    Hihetetlen ez a faszkalap bíró...szánalom az egész...
  • REALista
    #13744
    Mi a szar történt itt a végén?:S