24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #13823
    Ivanovic adta a gólpasszt... :D
  • asfa
    #13822
    huh :) alázás, nem csak otthon rugunk nekik 4-et
  • sygmaBlueJersey
    #13821
    nekem van feka :) pont azért az,mert nem galléros:) és egyébként élőben még jobban néz ki,mint tv-ben vagy foton. jol nyesik a srácok:D ezt bezzeg nem adja a sport1/2 csak a mu meccsét pedig ez biztos jobb:) vmelyik fiatal beállt már?
  • Japep
    #13820
    0-4 Kalou!!!!!!! :DDDD
  • asfa
    #13819
    hát jah, én ha szerzek akkor hazai kék lesz az :) az minden eddigit üt sztem, főleg h galléros és kurvajol nézki fehéren :)
    saját névvel hátán, elég laza volna :D
  • Japep
    #13818
    Már nekem is tetszik mind...be kell szerezni valamelyikből egyet... :D
  • asfa
    #13817
    hmm Lampardnak örülök a két goljának, hát én sem gondoltam volna, de ezek szerint a 0-3 azt jelenti, nem egy nehéz meccs :)
    Kalou is remekül játszhat és Drogba remélem szerzi vissza lassan formáját :) a mez meg marhajó nekem nagyon bejön mind három
    GO GO BLUES!
  • Japep
    #13816
    Ballackot vágták fel az első gólnál, Lampard 11-es gól, aztán Kalou adott 2 gólpasszt eddig...nem gondoltam, hogy ennyire "egyszerű" meccs lesz...bár még nincs vége... :D
    HAJRÁ CHELSEA!

    Egyébként ez az első meccsünk a harmadik mezben, azaz ma debütál a sárga mezünk:

  • asfa
    #13815
    hohoo jöttem,látom h mizu :) ezt nem vártam de széppp
    GO GO BLUES! :) Lampard (Y)
  • Japep
    #13814
    0-3 Lampard

    :D
    GO BLUES!
  • Japep
    #13813
    0-2 Malouda
    Lampard büntetőből szerezte... :D
  • Krisz018
    #13812
    jaj bocs nem
  • Krisz018
    #13811
    Itt lehet nézni
  • Krisz018
    #13810
    35. perc:Lampard góljával vezet a Chelsea!
  • Japep
    #13809
    0-1 Lampard
  • Japep
    #13808
    Mondjuk most én sem találom itt a Chelsea-t... :S
  • Japep
    #13807
    Itt sokkal egyszerűbb megnézni...vagy itt.
  • Jagumo
    #13806
    kár :D
  • Krisz018
    #13805
    Állítolag itt lehet majd nézni
  • Japep
    #13804

    Portsmouth - CHELSEA
    - Carling Cup, Fratton Park -
    - ma 20:45, Chelsea TV -
    - vezeti : Steve Bennett -




    Portsmouth : (3-4-3)
    Manager : Harry Redknapp

    James
    Johnson - Hreidarssson - Distin (c) Pamarot
    Hughes - Kaboul - Mvuemba - Belhadj
    Utaka - Crouch

    Cserepad : Ashdown, D Traore, A Traore, Wilson, Little, Kanu, Defoe

    - - - - - - - - - -

    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Luiz Felipe Scolari

    Cech
    Ivanovic - Alex - Terry (c) - Bridge
    Ballack - Belletti - Lampard
    Kalou - Drogba - Malouda

    Cserepad : Hilario, Ferreira, Mancienne, Mikel, Stoch, Sinclair, Di Santo


    -----------------------------------------------------------
    Ahhoz képest, hogy arról volt szó, fiatalokkal állunk ki, csak a padon vannak...amivel nincs is nagy baj, de remélem Di Santo azért fog játszani...
    Jó már Drogbát a kezdőben látni... :D
    És az a Ballack-Lampard páros is nagyon tetszik... :D
    És végre észrevette Scolari, hogy Joe Cole nem igazán "kezdőjátékos", legalábbis nem minden meccsen...legalábbis ezt lehet leszűrni.

    Nagy meccs lesz, de reméljük sikerül most is könnyedén leverni őket...
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • lippet
    #13803
    LooL kinéz vagy 45 évesnek:D
  • Barnabyka
    #13802
    Nah kiváncsi leszek..jó ,h hasonló stílusú labdarúgó mint Essien de oylan jó nincs és ,h megközelíti-e atudását az is kérdéses szerintem..lehet többetérünk 1-el több támadóközéppályással mint vele..bár majd kiderül..Isten hozott:D
  • Krisz018
    #13801
    HIVATALOS: A Chelsea leigazolta Minerio-t!

    A megállapodás részletei titkosak, mindössze annyit tudni, a labdarúgó 1 évre igazolt a "Kékekhez".

    Minerio a 3. brazil válogatott futballista, aki Luiz Felipe Scolari keze alatt fog dolgozni. A másik kettő dél-amerikai játékos Juliano Belletti és Alex.

    A védekező középpályás 24-szeres brazil válogatott, aki már a 2006-os VB keretében is benne volt, valamint 2007-ben Anglia ellen a Wembley-ben is pályára lépett.

    Minerio-t tavaly a Hertha BSC csapata bocsájtotta el, aki azóta független labdarúgó volt.

    A csapat menedzsere, Luiz Felipe Scolari már korábban is kijelentette, szívesen látná csapatában a 33 éves játékost, végül sikerült is megszereznie a brazilt.

    "Ő egy olyan játékos, akire szükségem van. Michael Essien 6 hónapra dőlt ki, és csak egy hasonló stílusú labdarúgóm van, ő pedig Mikel."





    "Ezen a héten még biztosan nem fog játszani, de 15 nap elteltével minden bizonnyal pályára léphet majd. Első pár mérkőzését a Reserves csapatában fogja lejátszani. Örülök, hogy sikerült megszerezni, mert csak 1 hasonló játékosom van, akivel szintén bármikor történhet bármi. Alkalmazhatnám abban a pozícióban Belletti-t, Ferreira-t vagy Ballack-ot is, de az nem az ő posztjuk."

    "Azt mondtam a Chelsea szurkolóinak, emlékezzenek vissza Makelele-re, mert Minerio ugyanolyan, mint Claude. Kiváló játékos, jól helyezkedik. Ő egy olyan ember aki könnyen együtt tud működni a többi futballistával, és a pályán kívül is nagyszerű ember."

    Minerio 18 hónapot töltött a német fővárosban, ahol 36 alkalommal szerepelt a csapatban, és 2 gólt is szerzett. Debütáló gólját a Hamburg ellen szerezte.

    Minerio teljes neve, Carlos Luciano da Silva. Karrierjét hazájában kezdte meg, játszott a Sao Paulo-ban és a Sao Caetano-ban, mielőtt megkezdte profi pályafutását a Ponte Preta-ban.

    A Sao Paulo-ban ő szerezte a Liverpool elleni győztes találatot még a 2005-ös FIFA klubvilágbajnokságán.

    Forrás:www.chelseafc.com
  • Krisz018
    #13800
    Sajna nem
  • Jagumo
    #13799
    EU2 nem adja?
  • Krisz018
    #13798
    Nem közvetíti semmi a mecset???
  • banok
    #13797
    Huntelaar?

    A mai meccsetekhez legfeljebb audio stream lesz ugyanis a Chelsea TV is csak felvételről adja a Carling-Cup meccseteket. Összefoglaló lesz az fix.
  • Japep
    #13796
    Ennek megint csak nem nagyon lehet hinni...miért pont most mondaná? Az átigazolási időszak után 2 héttel?

    Hülyeség...legyen igazam!
  • lippet
    #13795
    Villa - Agüero páros ütős lenne! =)
  • Krisz018
    #13794
    Szerintetek kit kéne hozni Drogba helyére?

    Agüerónak 100 milla a kivásárlási ára, szóval ő nem fog idejönni. Viszont Villa szerintem jönne, mert a Valencia nem valami erős klub. Benzemának meg szerintem elege van egy kicsit a folyamatosan nyert sima Lyon francia bajnoki címekből, meg abból hogy mindig kiesnek a BL-ben. Szóval ő lehetne a másik aki jöhet. Ők ketten nagyon veszélyesek lennének. Drogbát olyan 30 milláért simán el lehetne adni meg még Anelkát olyan 10-ért és akkor meg is van az egyik támadó ára, a másikat meg Abra veszi zsebből.
  • Krisz018
    #13793
    Drogba: Nem maradok a Chelsea-nél!

    Didier Drogba boldogtalan a Chelsea-nél amióta menedzsere és jó barátja Joshe Mourinho elhagyta a londoni csapatot, ezért a támadó elhatározta, hogy követni fogja a portugált és nyáron a Seria-A bajnokához igazol.

    Azonban kifejezte, hogy szívesen játszik Londonban, hiszen vissza akar vágni a Manchester United-nek, de azt is elmondta, hogy ez az utolsó szezonja a Chelsea színeiben.

    "Nincs semmi. A klubom kérte tőlem, hogy maradjak még egy évig és, így maradtam."-kezdi nyilatkozatát Drogba a Eurosport-nak. "Noha 2010-ig van szerződésem a Chelsea-vel nem akarom ezt az időt itt Londonba letölteni."

    "Többször hangoztattam a vágyam, hogy Olaszországban akarok focizni. Tetszik az a játék stílus és új kihívások elé akarok nézni, de még a Chesea labdarúgója vagyok."

    "Ez volt az első alkalom, hogy nem nyertem semmit a Chelsea-vel. Nem távozhatnék így. Visszavágunk minden téren a legyőzőinknek és ennek én is részese akarok lenni."-fejezte be Didier Drogba.

    Forrás:www.goal.com
  • Legend Killer
    #13792
    nem, nemtom mire akarok utalni, inkább hagyjuk :D.
  • Bulykin
    #13791
    ezzel arra akarsz utalni h majmolunk másokat mert a fiataloknak adunk lehetőséget most? ennyi erővel akkor ne legyen jobb hátvéded mert már másnak is van
    de ha nem erre utalsz akkor sry
  • Legend Killer
    #13790
    Most ki másol kit? :D MU is fiatalokat nyomatott minap, vagy nemtom mikor. de tény, hogy nekik is esélyt kell adni :).
  • Krisz018
    #13789
    Fiatalokkal a Portsmouth ellen!

    Azt már Luiz Felipe Scolari korábban is elmondta, hogy szeretné kipróbálni a fiatalokat, és úgy néz ki, hogy eljött az ő idejük is.

    Miroslav Stoch egy szlovák Chelsea rajongói oldalnak elsőkézből adott nyilatkozatában elmondta, hogy Scolari őt is jelölte a Portsmouth elleni Ligakupa meccsre.



    De nem ő lesz az egyetlen játékos, akit az utánpótlásból emel ki a brazil mester, hiszen Scott Sincalir, Franco Di Santo és Michael Mancienne is nevezve van ama esti mérkőzésre.

    Forrás:www.chelsea-portal.com
  • Cabell
    #13788
    Respect és tisztelet..:D
  • Legend Killer
    #13787
    mindenki happy :D
  • asfa
    #13786
  • Monoton
    #13785
  • Japep
    #13784
    Igen, ez a tökéletes felfogás...
    De sajnos nagyon sokan - itt az SG-n is - más véleményen vannak... :S