24199
Chelsea Fan Club
  • sygmaBlueJersey
    #13863
    uramisten lampard mit alszik meccs közben? hihetetlen,leszokhatna errol a nagypapa stilusrol.
  • Japep
    #13862
    Anelka Kalou csere...csak nehogy sérülés miatt... :S
  • sygmaBlueJersey
    #13861
    hu de jo reklamok vannak itt a star sports on:D
  • Krisz018
    #13860
    Vége az Első flidőnek!!!

    Stoke City - Chelsea 0-1

    Gól: Bosingwa
  • Japep
    #13859
    Eddig miénk a meccs, igaz a Stoke eléggé védekezik... :S
    Bosingwa csatárokat megszégyenítő gólt vágott... :D
    GO BLUES!
  • Krisz018
    #13858
    Vége az Első flidőnek!!!

    Stoke City - Chelsea 0-1
  • sygmaBlueJersey
    #13857
    ugylatszik nem:S a picsaba lemaradtam
  • sygmaBlueJersey
    #13856
    5kor kezdődik ugye? 4 az angol idő nem?
  • Krisz018
    #13855
    Bosingwa góóóóóóóól
  • Japep
    #13854
    Drogba kezdett.
  • Japep
    #13853
    Lemaradt a Stoke City cserepadja:
    Simonsen, Whelan, Soares, Fuller, Faye, Tonge, Sonko
  • Japep
    #13852

    Stoke City - CHELSEA
    - PL 6.forduló, Britannia Stadium -
    - ma 16:00, Chelsea TV -
    - vezeti : Martin Atkinson -




    Stoke City : (4-3-3)
    Manager : Tony Pulis

    Sörensen
    Griffin - Wilkinson - Cort - Higginbotham
    Lawrence - Olofinjana - Diao
    Cresswell - Kitson - Sidibe

    Cserepad :

    - - - - - - - - - -

    CHELSEA : (4-1-4-1)
    Manager : Luiz Felipe Scolari

    Cech
    Bosingwa - Alex - Terry (c) - Ashley Cole
    Mikel
    Kalou - Ballack - Lampard - Malouda
    Anelka

    Cserepad : Hilario, Ivanovic, Ferreira, Bridge, Belletti, Sinclair, Anelka.


    -----------------------------------------------------------
    Igen, tudom, van egy Anelka a kezdőben és egy a padon is...ez van a hivatalos oldalon, valamelyik tuti Drogba, de ki tudja, melyik?! :D
    Elvileg egy könnyű meccs lesz, de nem szabad leírni őket - ugye a L'pool is X-elt velük.
    De ettől függetlenül kötelező a 3 pont!
    A kezdővel nincs különösebb gond, csak sok a sérült (Joe Cole, Carvalho, Deco...)... :S
    Nyerni kell!
    HAJRÁ CHELSEA, GOGO BLUES!
  • Krisz018
    #13851
    Joe Cole nem játszik a hétvégén

    Joe Cole egy kisebb sérülés miatt kihagyja a hétvégi, Stoke elleni idegenbeli bajnoki meccset. A hirek szerint csak 2-3 nap pihenõre kényszerül, igy remélhetõleg láthatjuk majd szerdán a Kolozsvár ellen.

    -----------------------------------------------------------------------

    A Burnley az ellenfél a Liga Kupában

    Ma sorsolták a Liga Kupa negyedik fordulójának párosításait. A Chelsea a Burnley ellen játszik majd.
    A Burnley jelen pillanatban 13. helyezett a másodosztályban; az egykori magyar válogatott kapus, Király Gábor csapata.

    A mérkõzésre a tervek szerint november 11-én, 20:45-kor kerül sor.

    A teljes forduló:

    Sunderland - Blackburn Rovers
    Arsenal - Wigan Athletic
    Chelsea - Burnley
    Swansea City - Watford
    Manchester United - Queens Park Rangers
    Stoke City - Rotherham United
    Brighton & Hove Albion VAGY Derby - Leeds United
    Tottenham Hotspur - Liverpool
  • Krisz018
    #13850
    Nem adja az Eurosport 2 a meccset

    De neten tudjuk nézni

    Stoke City - Chelsea


    Stoke City - Chelsea
  • sygmaBlueJersey
    #13849
    erre koccintsunk!
  • Bulykin
    #13848
    Kalounak sok sikert a továbbiakban, csak így tovább, hozza ezt a formát, minden meccsen egy gól:) szeressük őt, legyen csak legenda...
  • Krisz018
    #13847
    Ancelotti: Találkoztam Abramovical!

    Nyáron edző kerestetett a Stamford Bridgere és volt is jelentkező szép számmal a menedzseri posztra. A média több szakvezetőt is összekötött a londoni klubbal mondván, hogy ő lesz Avram Grant utódja. Így a nyáron felmerült az AC Milan edzőjének Carlo Ancelottinak, az Inter korábbi trénerének Roberto Mancininek a neve és még sorolhatnánk.

    A Milan edzője Ancelotti a napokban bevallotta, hogy beszélgetett és találkozott a londoni sztárgárda tulajával az orosz olajmágnás Roman Abramovical, de témájuk nem az edző keresés volt. Az olasz mester a nyáron mindent tagadott, de nemrég elmondta egy sajtótájékoztatón, hogy bizony beszélgetett az orosz milliárdossal.

    "Igen találkoztam a nyáron Abramovical, de nem, azért, hogy felkérjen a Chelsea menedzseri posztjára, csupán kíváncsi volt a labdarúgás iránti filozófiámról."- nyilatkozta Ancelotti a Sky Italia-nak.

    --------------------------------------------------------------------------------

    Pulis: A Chelsea ellen nehezebb lesz!

    Pulis csapata szombaton a Britannia Stadionban fogadja a Chelsea-t, ami az újonc csapat szezonjának egyik legfontosabb meccse, hiszen az egyik bajnokesélyessel játszanak.

    A Stoke az után fogadja a Chelsea-t, hogy a hazai csapat a múlt hétvégén szinte az egész meccset kivédekezve pontot szerzett az Anfield Road-on.

    Tony Pulis azonban elmondta, hogy a Chelsea ellen még ennél is több fog kelleni, mert a londoni csapat erősebb, mint a Liverpool, és a legesélyesebb a végső győzelemre is.

    "A Liverpool ellen fantasztikusak voltunk a múlt szombaton. A gondolatai most már a Chelsea körül forognak, hiszen ők egy szinten följebb vannak." - mondta Pulis a SkySports News-nak.

    "A Chelsea-nek mindene megvan, amire egy csapatnak szüksége van, és a játékos keretük is nagyon erős. A Chelsea-nél jó dolga van egy edzőnek, hiszen gyakorlatilag, amit kér azt meg is adják neki." - fejezte be Tony Pulis.

    -------------------------------------------------------------------------

    Kalou: A Chelsea legendája leszek!

    Salomon Kalou, amikor 2006-ban megérkezett a Chelsea-hez nagyon meg volt illetődve. Az elefántcsontparti támadó az első edzésére elvitte magával a fényképezőgépét, amivel lencsevégre kapta híres, sztár csapattársait.

    Két év alatt sikerült beilleszkednie, megismerkedni csapattársaival, de nem nagyon jött össze neki az első csapatba való bekerülés nagy rendszerességgel.

    Most már teljes értékű tagja a csapatnak és Scolari is számítani fog rá az eljövendőben. Kalou nyilatkozott a kezdetekről, amikor Londonba költözött



    "Az első edzésre elvittem magammal a fényképezőgépem és minden egyes csapattársammal közös képet készítettem."-kezdi Kalou a múlt idézést.

    "Élőben látni Ballackot és Drogbát szenzációs élmény volt és megvoltam ijedve, el se hittem, hogy ez mind velem történik."

    Az afrikai játékosra számít Scolari és fényes jövőt jósolnak a csatárnak erre a szezonra a szakértők, mondhatni ez az év Kalou éve lesz. A játékos csereként állt be a Manchester United ellen és gólt fejelt, pontot mentett ezzel a találatával a Chelsea-nek. Szerda este is betalált a Porstmout elleni Liga Kupa mérkőzésen, szóval kijelenthető, hogy megtalálta a góllövő cipőjét.



    "Nagyon jó formában van és számítani fogok rá az elkövetkezendőkben."-mondta Scolari korábban Kalouról.

    A játékos azonban tisztába van vele, hogy még fiatal és van hova fejlődnie, de azt már most kijelentette, hogy a Chelsea legendájává akar válni.

    "Sokat kell majd dolgoznom a mérkőzésen és az edzésen is. Gólokat kell lőnöm és segítenem kell a csapatom. Remélem idén mind a négy kupát elhódítjuk és ebben én is kivehetem aktív részem!"-fejezi be Kalou.
  • sygmaBlueJersey
    #13846
    öö ez tulzas.
  • 9csöves9
    #13845
    arra akartam utalni hogy wikipedian rábaszom a macskát a billentyűzetre és az lesz a mezszáma
  • sygmaBlueJersey
    #13844
    különbenis angliában nem gizda a 99 es és társai számozás:D
  • sygmaBlueJersey
    #13843
    jaj gyerekek had ne szurjak már be képet,rákattintasz és a Squad Number meghatározás mellett egy 14-es fog állni.
  • 9csöves9
    #13842
    nálam 99-t ír:D
  • sygmaBlueJersey
    #13841
    tudom,h nem a legautentikusabb forrás,de itt egy wikipedia link eszerint 14-es wikinéni
  • sygmaBlueJersey
    #13840
    De simán lehet,mert először deco is 19 es tréning mezben volt edzésen, csak láttam egy fotót amin 14 esben edz már a többiekkel mineiro,de lehet,h csak hirtelen azt adták rá,majd meglátjuk:)

    Ma volt időm kicsit kutatni a fifa 09 után.. Én megértem azokat akik bírálják a pc-s verziókat főleg,és a PES-t szeretik,de én fifa párti vagyok és minden hibájával együtt szeretem,és tetszenek az uj fejlesztések,de meglepett kicsit,h a demo-ban milyen gyenge értékeik vannak a chelsea játékosainak,ahhoz képest,h azt mondták,h csak jóra számíthatnak a chelsea-sek,mivel az EA leszerződött velünk.csak egy példa: a milánban Pirlo még most is 87-es lampard 84 es:S viszont egy pozitivum is van, fabio paim benne van a first teamben jo értékkel és biztos fejlodik,di santo is és még vmi portugál balszélső is:))
  • Japep
    #13839
    Mineiro nem 27-es? (#13837)
  • sygmaBlueJersey
    #13838
    sztem mineiro 14 es lesz legalabbis egy edzésen foton a gatyajan 14 es volt. és Fabio Paim a 47-es!(ha egyaltalan A csapatos:S)
  • Japep
    #13837

    Az új-régi teljes keret a 2008/09-es szezonban :

    #1 Petr Cech
    #2 Branislav Ivanovics
    #3 Ashley Cole
    #5 Michael Essien
    #6 Ricardo Carvalho
    #8 Frank Lampard
    #9 Franco Di Santo
    #10 Joe Cole
    #11 Didier Drogba
    #12 John Mikel Obi
    #13 Michael Ballack
    #15 Florent Malouda
    #16 Scott Sinclair
    #17 José Bosingwa
    #18 Wayne Bridge
    #19 Paulo Ferreira
    #20 Deco
    #21 Salomon Kalou
    #23 Carlo Cudicini
    #26 John Terry
    #27 Mineiro
    #30 Rhys Taylor
    #33 Alex Costa
    #35 Juliano Belletti
    #39 Nicolas Anelka
    #40 Henrique Hilario
    #41 Sam Hutchinson
    #42 Michael Mancienne
    #43 Miroslav Stoch
  • Japep
    #13836
    Én is...nagyon is...
  • asfa
    #13835
    nálam sajnos a tudása, elpusztul amikor meglátom az undorito ilyen hasonló mozdulatait.. ez nem fociba való, ez öli ilyenkor a focit, és erre nincs szó.. sajnos ilyen van, de ez menjen le a focipályáról akármennyire gyorsan csinálja a bicikli cselt
    mellesleg addig tud ficánkolni amig le nem állítják..emlékszem amikor Milan-MU volt Gattuso-t ráállították és labdát nem kapott.. szal hagyjuk, nevetségesnek találom ezt az embert
  • sygmaBlueJersey
    #13834
    kövezném
  • Japep
    #13833
    Hát most "mutatták" meg nekem ismét ezt a videót...
    Ronaldo műesése Lamparddal szemben...szánalmas, és ezért undorító egy játékos...tud, elismerem, de mint ember...pfff

    Kell a színészkedés, mert azt is tudnia kell egy jó focistának...de ez már túlzás.
  • Krisz018
    #13832
    Stoke City

    2008/09/27-16:00
  • lippet
    #13831
    Hétvégén kivel játszunk?
  • Krisz018
    #13830
    Innen letudjátok tölteni a gólokat, összefoglalót és a teljes meccset:

    Lampard (35')

    Malouda (45')

    Lampard (47')

    Kalou (63')

    Összefoglaló

    Teljes mérközés
  • Krisz018
    #13829
















  • Krisz018
    #13828
    Az összefoglalót itt megtudjátok nézni

    A gólokról nemsokára lesz linkem ahonnan letudjátok tölteni.
  • sygmaBlueJersey
    #13827
    akkor végülis nem volt stream?:o

    ((annyira sajnálom h VdV végül nem ide jött,most rugott 2 golt 15 perc alatt:S))
  • Japep
    #13826
    Drogba le
    di Santo fel
  • asfa
    #13825
    nem sok van a meccsből, én bucsuzom, Szép Volt Chelsea! :)
    Lampard kettő, Kalou és Malouda tehát
  • Japep
    #13824
    Ballack le
    Ferreira fel

    Lampard le
    Sinclair fel