24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #13903
    Na most értem haza...
    A tegnapi meccset tesómmal együtt élőben néztük meg Kolozsvárott...hihetetlen érzés volt... :D
    Hosszú volt az út, meg bonyolult is, de hála a Magyar Chelsea Szurkolói Klubnak összejött a dolog...és nagyon megérte.

    Nem annyira rossz ez a 0-0, igaz nyerni kellett volna - de majd otthon elverjük őket!
    GO BLUES!
  • asfa
    #13902
    tévedés.. rengeteget ahogy az ellenfelünk is.. kicsit alábecsültük a csapatot de ennek ellenére nem vészes a 0-0
    GO GO BLUES!
  • sygma7
    #13901
    nah én mindenről lemaradtam,mi arák 0-0? gondolom 5000 helyzetet elpuskáztunk:S
  • Matthew Prosac
    #13900
    végeredményben is 0-0.
    eddig mindegyik kiscsapat nagyon jól teljesít, Anorthosis 4 pont, Bate-X a Juvéval, Cluj 4 pont. Elképesztő!
  • Bulykin
    #13899
    a vége is az lett:)
  • Jagumo
    #13898
    félidőben 0-0 :S
  • Krisz018
    #13897
    A Chelsea figyeli a Bayern sztárját

    A német középpályás szerződése lejár a "Bőrnadrágosokkal" a jövő nyáron és még nem sikerült Schweinsteiger-rel új szerződést alá íratni a müncheni csapat előjáróinak.

    Lapinformációk szerint a Chelsea lehet a végső befutó és már januárban megkezdhetik a tárgyalásokat a német játékossal.



    A londoni kékeken kívül a szintén szigetországbéli Manchester United, és a három olasz él csapat az AC Milan, a Juventus és az Inter is vinné Schweinsteigert.

    Korábban már érkeztek Bajorországból játékosok a Chelsea-hez, név szerint Michael Ballack és Claudio Pizzaro. Érdekesség, hogy mindkét játékos ingyen érkezett az angol fővárosba és hozzájuk most Bastian Schweinsteiger csatlakozhat.

    Forrás: www.eatsleepsport.com

    ----------------------------------------------------------------------------------


    Scolari: Anelka mehet, ha boldogtalan!


    Anelka ez év januárjában érkezett a Chelsea-hez, egyszemélyes mentő alakulatként, hogy helyettesítse az akkor sérült és az afrikai nemzetek kupáján lévő Didier Drogbát.

    Anelka stabil kezdő volt csatár poszton, de mivel felépült Drogba és Kalou is jó formában van, nagy lett hirtelen a konkurenciája a gall támadónak, noha Shevcenko és Pizzarro is eligazolt.

    Igaz Drogba még nincs száz százalékos állapotban, de javulgat, így Anelka kezdhet izgulni, annak ellenére, hogy a hétvégén gólt lőtt a Stoke City-nek.

    Luiz Felipe Scolari jó csapat szellemet akar teremteni a Stamford Bridgen, így aki nem érzi jól magát itt, szedheti a sátorfáját.

    "Azt akarom, hogy mindenki jól érezze magát a csapatban. Drogba hosszabb ideig volt sérült, de most vissza tért, így Anelka kezdő csapatban való helye erősen kérdőjeles. Nemsokára jön a január és aki el akar menni, az elé nem görgetek semmi akadályt."-fejezi be a brazil mondandóját.

    Forrás:www.goal.com

    ----------------------------------------------------------------------------

    A Cluj sztárja szerint van esély a győzelemre

    Az argentin középpályás a Roma elleni győzelemnek meghatározó játékosa volt, remekül játszott és a kolozsvári csapat 2. gólját is ő szerezte.

    A 25 éves labdarúgó, aki majd egyszer román válogatott játékos szeretne lenni, azt mondja, az erdélyi csapat ismételten meglepheti a világot, ha sikerülne legyőzni a londoni "Kékeket".

    "Csak úgy nyerhetünk, ha kiszívjuk az életet a nagy klubokból." - mondta Culi a The Sun-nak.

    "Ha sikerülne legyőzni a Chelsea-t, akkor olyan híresek lennénk, mint Drakula."

    "Tudjuk, hogy nincs sok esélyünk, de félelem nélkül fogunk játszani, és így talán elérhető cél lesz a győzelem." - fejezte be a dél-amerikai.

    Forrás:www.skysprts.com
  • asfa
    #13896
    Valóban az első félidő, aztán pedig jött az többek közt h 2 kapufánk volt.. azt ne felejtsd el ha a biro van olyan kedves és apro dolgokat pl bedobásokat meg szögleteket ad az ellenfélnek ami a bl döntőben rengeteg volt hogy Ronaldo kirugta a labdát senki sem pattant meg és szöglet... a helyzet az h azt szokták mondani h egy szöglet fél gól.. a másik pedig az h ha a biro a játékosok ellen van az nagyon nagyon kiirtja a morált, és elmegy a játékosok kedve,ez a legundoritobb amit egy biro tehet, ellene fuj egy csapatnak.. mindegy h korrupcio áldozata vagy csak utálja a Chelseat(zárojelben mondom az a biro épp utálta a Chelseat) a biro képes eldönteni a meccset, és ezt nem ugy kell érteni h mindenre büntetőt ad, hanem pont ilyen apro dolgokkal(bedobás,szöglet,szabadok,sárgák)

    az h mivel jutottunk tul a liverpoolon hát szerencse nemtudom.. ezzel tudnék vitatkozni ugyanis a liverpool számunkra egy bl mumus de tavaly idényben nem tulzok ha azt mondom, hogy jobbak voltunk náluk

    nem fröcsög senki arra mindenki a MU-t akarja legyőzni én a duplázás ellenére mondtam,hogy érthető h kevesebb a szimpatizáns, hiszen nem volt szép játék, és Chelsea fan vagyok vagy sem, nem érdemelte a döntő alapján az Mu.. és ez egyéni vélemény, de 50 focirajongotol hallottam ugyanezt, olyanoktol akik ki nem állhatják a Chelsea-t

    Az,hogy Ronaldo kihagyta a büntetőt hát ennyit tud.. felelősség van rajta és képtelen koncentrálni..

    "szegeny Terry pedig mellerugta, meg meg is csuszott, es ferfi letere keservesen sirt..."

    ezt annyival letudnám,hogy férfi embernek sírni nem szégyen, sem bl döntőben sem a premier ligában sem más sportban sehol, és soha.. ha te ezt annak tartod hát akkor erősen gondolkozz el

    én akkor is gratuláltam a döntőhöz hisz oriási meccs volt de nekem mondhat bárki bármit nem elfogultságbol mondom mi érdemeltük volna, alátámasztani azzal nem lehet h lehetett volna 2-3-0 a félidőben mert erre azt mondom h két kapufánk volt, akkor lehetett volna 3-1; tehát... ez nem érv.. hozzátéve még nem a szezon utolso 45percét nézzük hanem a teljes szezont, és azért teljesitettünk, sérültek tömkelegével a hátunk mögött.
  • banok
    #13895
    akinek meg nincs TV6-ja
    streamekj a meccshez itt
  • Krisz018
    #13894
    TV6:

    20:45 UEFA Bajnokok Ligája

    Csoportkör, 2. forduló: Kolozsvári CFR 1907 vs. Chelsea FC
    - élő közvetítés Kolozsvárról, a Gépész utcai stadionból -
  • Cabell
    #13893
    (most vhogy erzem, hogy mindenki fog reagalni, csak asfa nem, baljugger, krisz, meg mindenki..:D mar szinte varom..:D)
  • Cabell
    #13892
    Vmeik nap unatkoztam, es olvasgattam a kommenteket, amiket a BL donto alatt irtatok, es az elso felidoben tobbek kozott te is irtal olyanokat, meg a vezeto golunk utan, hogy "jezusom, mindjart kapunk megegyet, stb.." Nem kaptatok, mert van egy zsenialis Cech kapusotok, de az elso felidoben 2, 3 golt is verhettunk volna, ehelyett egyet rugtunk, es egyet kaptunk, nem kicsi szerencsevel egyenlitettetek, ezt azt hiszem te is alairod...a masodik felidoben ketsegtelenul jobbak voltatok, es persze az emberben az marad meg inkabb, amit a vege fele lat...

    persze lelektanilag is olyan "a gonoszok megvertek szegeny jokat", benyomasa lett, hiszen a bunko paraszt siros kocsog Ronaldo kihagyta a tizit, a kuzdo, szegeny Terry pedig mellerugta, meg meg is csuszott, es ferfi letere keservesen sirt...

    ilyenkor mar persze senki nem gondol arra, hogz ti a Poolon pl hogy jutottatok tovabb, hogy akkor ti, Chelsea fanatikusok is csak nevettetek Riise ongoljan, ami lassuk be, perdonto volt...ilyenkor mindenki csak a szezon utolso 45 percet nezi, amiben ketsegtelen,a Chelsea jobb volt...

    Es persze nem varom, hogy az az elotti elodontoket figyelembe vegye valaki egy BL donto utan, de azert nem csak Lampard meg Drogba aluminiumjat, meg azt a par szogletet meg bedobast, amit nem adtak oda kene nezni, hanem azt, hogy az elso felidoben 2-3 null is lehetett volna ide...

    Osszessegeben ugy erzem, teljesen megerdemelten szereztuk meg a BLt, es megha Ronaldot el is kene tiltani a focitol, a MU nem ertem, hol rontotta el a dolgokat, amikor duplazott tavaly...
  • asfa
    #13891
    hát nézd lehet erre fogni, lehet másra, de abban egyet kell h értsünk ha te nem is mondod h nem érdemeltétek meg a bl-t de én ugy gondolom mivel láttam a meccset nem is egyszer, h rengeteg eset volt akkor amikor a biro oda fujt, és keményen játszott a MU, ezért szimpatizánsok tömkelege pártolt a bl másik fő csapatára,ránk, amiből az lett h eddig MU pártiak inkább átmentek máshova, esetleg Chelseahez ugyanis mást nyujtott a két csapat tavaly.. nem azt mondom ezzel h szarok vagytok sőt, viszont rengetegen gyűlölik már Ronaldot és lehet is mért azt hiszem.. ha pedig egyszer nem a hírnévért, a pénzért hanem a klubért focizik majd, fejet hajtok előtte. és nem a büntetőre gondoltam konkrétan ez volt a Chelsea-MU meccsen is ahol nemcsak Lampard de még a biro is kiröhögte h feldobta magát, tehát ehhez nincs mi hozzáfűzni.. egyre többet csinálja nyilván h egyre többet beszélnek rola és egyre többen fogják utálni mert nem tetszik ez senkinek..
  • Cabell
    #13890
    Igazad van, mint ember szerintem a MUbol is mindenki utalja, persze nem ezert, hanem a palyan kivuli dolgaiert, a klubhutlensegeert, a hienara emlekezteto neveteseert, etc...de a birok mar egyaltalan nem hisznek neki, a multkori eset pedig....szerintem nevetseges, mekkora ugyet csinalnak belole, szerintem nem szineszkedett, egy kemeny szereles volt, ami utan mindenki elesett volna, az mas kerdes, hogy a biro elsore szabalytalannak latta az...

    Szerintem minden egyes MU golnal milliok lazadoznak a BL donto ota, ami persze nektek pozitiv, szerintem nektek is teljesen egyertelmu, hogy a nepszerusegi indexunk azota nagyon megingott...szerintem ebbol a buntetobol tavaly nem lett volna ekkora perpatvar, mostmar, hogy egy duplazason vagyunk tul, igen...
  • asfa
    #13889
    én nem lázadozok és nem is irigységből mondom, ha kisebb játékos volna, akkor pedig nem lenne ennyire felkapott és nem lenne miről beszélnünk.. mint ember undorito, ahogy Ibrahimovic is az, őt egy Magyar-svéd meccsen utáltam meg amikor 10másodpercenként a földön volt.. multkori meccsen amikor 2 vagy 3-0ra nyert a MU és egy 11es gólt lőtt Ronaldo, szintén feldobta magát, undorito modon és a biro bevette, egyfolytában ezt csinálja.. ez nem irigység, és nem utálat nem csapat kérdése.. ezek tények, mint ahogy az is h az ilyet én nem tartom normális focistának akár Ronaldo, akár Lampard lehetne a neve..aljas, sunyi s szánalmas játékos, amellett h nagyon tudja a bicikli cseleit, egyszer unja meg valaki rácsúszik és kettétöri a lábát kb..de felőlem csinálja, nem lázadozás, ezek tények
  • Cabell
    #13888
    Szerintem nem utalnad ennyire, ha nem lenne ennyire jo jatekos...amugy igazad van, nem nagy jatekos, Gattuso, Pirlo, Kaka, Fabregas nagyobbak nala, mert nagy csapatok ellen is tudnak jatszani, nem ugy, mint O.

    De szerintem ha nem lenne ennyire jo, nem lone ennyi golt, nem utalnak ennyien, es ti sem lazadoznatok igy...
  • lippet
    #13887
    Este nem kellene egy rossz eredményű meccsbe beleszaladni (gondolok itt a Romara)!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!
  • Monoton
    #13886
    espn.com
  • BlueJersey
    #13885
    Nem pont erre gondolotam,de köszi! megosztod az oldal címét is esetleg?thx
  • Monoton
    #13884
  • SLICK
    #13883
    lopnád az ötletet mi? :D
  • II Rocky II
    #13882
    bocs most látom,hogy ott van!
    sorry jo a banner nagyon :)
  • II Rocky II
    #13881
    a weboldalt is a hg csinálja ?
    a régi bannerban az tetszett hogy lehetett látni az eredményt !
    de a szövegdoboz nagyon fain lett gratta hozzá!
  • BlueJersey
    #13880
    tud valaki olyan statisztikát amin az látszik,h egy meccsen vagy akár általaban a játékosok hol játszanak v hova mozognak? egy pálya felülnézetből amin foltokkal v pöttyökkel jelölik. köszi
  • BlueJersey
    #13879
    jah és kiszopott az arsenal az ujonc Hull-tól az Emirates-ben:D:D:D:D ugyhogy mi vunk az elsok
  • BlueJersey
    #13878
    mindenhol azt irják,h az arsenal is figyelte,de én azt hallottam,h probajatekon volt es elkuldtek:S
  • Krisz018
    #13877
    Scolari: Mineiro olyan mint Makelele

    A 33 éves brazil középpályásnak nem volt szerződése egy profi klubbal sem, ezért szabadon igazolhatóvá vállt. A Chelsea ezt a helyzetet ki is használta és leigazolta Mineirót John Obi Mikel mellé.

    "Mineiro sok szempontból hasonlít Makelelére!"-kezdi az össze hasonlítást Scolari. Uralja a középpályát és a védelemben is megállja a helyét. Nagyon jó játékos és remek ember." - fejezi be dicsérő szavait a brazil mester.



    A Chelsea új másodedzője Ray Wilkins is nyilatkozott az új szerzeményről. "Ugyanazon a poszton játszik, ahol játszott Makelele. Fáradhatatlan az edzéseken és jó döntéseket tud hozni pillanatok alatt. Egyből a középpontba került. Gyorsan összeszokott csapattársaival és a többi játékos is szereti őt."

    Mineiro korábbi klubja a német Herta Berlin volt, ahova tavaly nyáron igazolt, de korábban megfordult szülőhazájában is a Sao Paulo, a Sao Caetano és a Ponte Preta csapatánál.

    A huszonötszörös brazil válogatott játékost az Arsenal is figyelte, de a Chelsea tudta megszerezni.

    Forrás:www.goal.com
  • Krisz018
    #13876
    A gólokat innen letudjátok tölteni:

    Bosingwa (35')

    Anelka (75')
  • Jagumo
    #13875
    énis hazaértem, de n táborban volt, jómeccsvolt fiuk!
  • asfa
    #13874
    hazaértem sikeresen, láttam gólokat, szép volt fiuk :) kötelező volt!
    GO GO BLUES
  • Monoton
    #13873
    gol 1

    gol 2

    Ballack bomba

    Malouda kapufa
  • Krisz018
    #13872














  • sygmaBlueJersey
    #13871
    tavaj láttam utoljára ilyen szarul jatszani a srácokat.
  • Krisz018
    #13870
    Vége

    Stoke City - Chelsea 0-2 Gól: Bosingwa, Anelka
  • Krisz018
    #13869
    Vége

    Skoke City - Chelsea 0-2 Gól: Bosingwa, Anelka
  • sygmaBlueJersey
    #13868
    végre,természetesen potyagól..mert a sima helyzeteket kihagyjuk:(
  • Krisz018
    #13867
    Anelka góóóól
  • sygmaBlueJersey
    #13866
    kommentátor is csak annyit tett hozzá,h wild finish from the french man :)
  • sygmaBlueJersey
    #13865
    cseszed még jobb lábbal is jobban ellővöm 6 méterről mint anelka...
  • sygmaBlueJersey
    #13864
    gólt mert ugy járunk mint a livo.