24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #14383
    23-2 a golhelyzetek aránya nekünk
  • asfa
    #14382
    Joe Cole le
    Ballack be
    és lassan vége.. 0-0 és nem megy be semmi :S nagy a fölényünk de semmi gol eddig
  • asfa
    #14381
    Malouda le
    Kalou Be
  • asfa
    #14380
    Joe Cole lövéés mellé, pedig jok vagyunk! GOGO BLUES!
  • asfa
    #14379
    egfyoltában helyzeteink vannak.. GOGO BLUES!
    semmi nem megy.. de Kalou lassan jön
  • Krisz018
    #14378
    City - Arsenal 2-0
  • asfa
    #14377
    GOGO BLUES
    0-0ás félidő, sok kihagyott helyzet
    meglesz
    Arsenalnak nyernie kell mert különben minket vernek meg.. :S szal HAJRÁ CHELSEA!!
  • Krisz018
    #14376
    Chelsea - Newcastle United

    Itt tudjátok majd nézni!!!

    GO BLUES, HAJRÁ CHELSEA!

  • zsomazs
    #14375
    ja jólvan nem értek hozzá fan vagy fun azt tom h imádja a chelsea-t!!!:D
  • Cabell
    #14374
    ha megígéred, hogy soha többet nem írod a fan-t funnak, én leszek az első:D
  • zsomazs
    #14373
    Sziasztok
    Lenne 1 nagyon fontos kérdésem..
    Az iskolánkba van ien angyalkázás, és én egy chelsea fun-t húztam ki, na szóval az a helyzet, hogy meg van szabva, hogy csak 1500-2000 Ft értékben lehet vásárolni.Már megnéztem az online sportshopokat, de minden drága.PLZ Segítsetek!!!
    Előre is kösz
    Sziasztok
  • Krisz018
    #14372
    Scolari: A Cole-ok visszatérnek!

    A Chelsea menedzsere Luiz Felipe Scolari szerint a csapat két Cole-ja Joe Cole és Ashley Cole is pályára léphet már a Newcastle ellen, noha nem lendültek még formába.

    A két visszatérő játékoshoz Frank Lamapard is csatlakozik, szóval lehet, hogy a középpályás is szerepet kap szombat délután. Lampard nem játszott hazája Németország elleni győztes mérkőzésen a hétközben kisebb borda sérülése miatt, így frissebben léphet majd pályára a "szarkák" ellen.

    "Újra egészségesek, de nincsenek száz százalékos formában, mivel tizenöt, húsz napot voltak kénytelenek kihagyni. De holnap már akár játszhatnak és ott vannak a keretben." -nyilatkozta Scoari a két Cole-ról.

    "A dolgok jól alakulnak Lampard-dal kapcsolatban. Szerdán már edzett és ha ma is jól teljesít a tréningen, holnap akár kezdőként léphet pályára. Jó kondiban van, csak fájt a bordája, de már nem panaszkodott nekem tegnap." -ecseteli Frank Lampard állapotát a brazil mester.

    Forrás
  • Japep
    #14371
    Drogbát három meccsre tiltották el
    Ahogy az várhatóa volt, Didier Drogba három meccses eltiltást kapott a Burnley elleni Ligakupa-meccsen történtek miatt.
    A döntés azonnal hatályba lép, vagyis a csatár a Newcastle, az Arsenal és a Bolton elleni meccseken sem léphet pályára.


    Hát pedig ez nem nagyon kellett...még egy hiányzó... :S
    Legalább az Arsenal ne lenne benne... :(
  • Atti12
    #14370
    hülyeségeket ne írjunk..

    És ezt nem azért mondom, mert MU szurkoló vagyok. Szerintem aki ért valamennyit a focihoz, belátja hogy Ronaldo jól lövi a szabadrugásokat. Aki elfogult az meg így járt :).

  • BlueJersey
    #14369
    bődületes
  • Japep
    #14368
    Köszönjük!
  • banok
    #14367
    klikk
  • BlueJersey
    #14366
    bosingwa gólról tudna valaki videót? köszi!
  • Japep
    #14365
    Ok, ez végül is érthető, de vannak sokkal komolyabb dolgok, amiért nem jár...ez nem szabályzattól, hanem moderátortól függ.
    De hagyjuk, mert ebbe nem jó belemenni... :)
  • Cabell
    #14364
    Szerintem az egész hozzászólás eléggé irritáló, így komolyan nem kéne írni, senki nem szereti Ronaldot, de ez már túlzás volt...
  • Japep
    #14363
    Istenem, ezért büntetőpontot adni...még ha nem itt lett volna, hanem máshol...voltak itt már csúnyább szavak is...

    De inkább nem is mondok semmit...
  • Cabell
    #14362
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=208844


    Jajj ez a kép találó a cikkhez, mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lampard úgy néz ki, mint egy 6 hete éheztetett menekült, Ballack pedig az oltalmazó kéz:D

  • Cabell
    #14361
    tyű öcsém...ennyire azért nem kéne lefitymálóan írnod, pláne igaztalan dolgokat...
  • Etelkozi Vata
    #14360
    A 6 gól kötül, amin vitatkoztok, valóban Welbeck-ké volt a legszebb, szegény fiú életében nem fog még egyszer ekkora gólt lőni, bár kívánok neki még sok ilyen gólt, csak ne ellenünk...

    Szvsz ahova a kis faszkalap lőtte a szabadrúgásokat, az még Sörensen jobb napjain is sima védés izgalom nélkül, de ma rossz napja volt és potyázott.
    Ronaldo szarul rúgja a szabadokat, ez kétségtelen, vagy bemakizza neki a kapus, vagy veszélytelen...

    Legtöbbször sorfal meg lelátó, ebből választ... Tegnap együtt álltak a csillagok és nem elég johy kétszer eltalálta a kaput, mindkettőt be is makizta a kapus.

    Szumma: nálam is Walbeck nyert.
  • Jagumo
    #14359
    bazd bosingwa mekkora gólt lőőőőőt :D
  • asfa
    #14358
    szép meglett a 3ont simán.. sajnálom,hogy nem rugtunk többet mer nevetve megtehettük volna de ez is elég!
    GOGO BLUES szép győzelem volt!
  • banok
    #14357
    go MU topik mert van videó általam.
  • Japep
    #14356
    Terry-Ferreira csere.
  • Japep
    #14355
    Én nem láttam a MU góljait, de ebből nekem is ez a véleményem... :)
  • asfa
    #14354
    őő :) hát az a szabadrugás amit C.Ronaldo rugott az bárhogy nézem kapusgol...az első :) Berbatov kézzel vette át aztán rugta be! :) ez eddig kettő ha jol számolom.. Welbeck golja szép volt! Ronaldo második golja megint csak ugy éreztem h odaigy berugni 30%ig tehetség 70%ig kapus kérdése.. ugyanis kb ott állt :)Carrick golját nem nagyon láttam h lefordult és rövidre bevágta vmi iesmire emlékszem.. Bosingwa ballal(jobb lábas) becsavarta a rövidre a 16os szélérőől.. őőőő :) nem tudom :) lehet h sarkallatosnak tűnik, vitatkozni lehet, de vhol nyilvánalo h ezt a golt szebbnek fogom találni mint Ronaldo középre bombázott golját :)
  • Japep
    #14353
    Anelka-Drgoba csere...
  • Japep
    #14352
    Eleve hülye hasonlat, MU-s védi Ronaldót, Chelsea-s Bosingwát... :)
  • Cabell
    #14351
    Na azért ez a vélemény picit erősen sarkallatosnak tűnik....:D Mintha Bosingwa se csontnélkül rúgta volna be..:)
  • asfa
    #14350
    Kalou le
    Ballack be végre!
  • asfa
    #14349
    sztemis :DD aztán beleszoknak és rugnak 2 golt és 0-5 lesz :D
  • Japep
    #14348
    Ja...jöjjön már Drogba és Ballack, de álljunk át 4-4-2-re Dorgba-Anelka kettőssel... :D

    GO BLUES!
  • asfa
    #14347
    Bosingwa sárga lap, jogos, csunyán odalépett :S
  • asfa
    #14346
    már cifrázzák, de belefér azt hiszem
  • asfa
    #14345
    2.félidő!
    GOGO BLUES!
  • asfa
    #14344
    hát nemtom meikre gondoslz :D Berbatov kézre vagy a szabadrugásra ami szvsz lepke volt :D nemtudom azé a srácé szép volt valoban.. többi lepke szagu..