24199
Chelsea Fan Club
  • BlueJersey
    #14423
    malouda, alex???
  • BlueJersey
    #14422
    nem tudja vki h a tvuplayer oldalan ahol megjelenik a chat azt,h lehet leszedni vagy kikapcsolni? mert elég zavaro amiket irnak és vhogy mindig odanézek:)
  • asfa
    #14421
    5ezer sérült nálunk :| náluk majdnem mki rendben van..MU,Pool után remélem itt már 3pont lesz! HAJRÁ KÉKEK
  • Japep
    #14420

    CHELSEA - Arsenal
    - PL 15.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 17:00, Eurosport 2 -
    - vezeti : Mike Dean -




    CHELSEA : (4-1-4-1)
    Manager : Luiz Felipe Scolari

    Cech
    Bosingwa - Ivanovic - Terry (c) - Ashley Cole
    Mikel
    Kalou - Ballack - Lampard - Kalou
    Anelka

    Cserepad : Hilario, Ferreira, Alex, Bridge, Mineiro, Stoch, Malouda

    - - - - - - - - - -

    Arsenal : (4-4-2)
    Manager : Arsene Wenger

    Almunia
    Sagna - Djourou - Gallas - Clichy
    Denilson - Fabregas (c) - Song - Nasri
    Van Persie - Adebayor

    Cserepad : Fabianski, Gibbs, Silvestre, Ramsey, Wilshere, Vela, Bendtner


    -----------------------------------------------------------
    Kemény meccs lesz...remélem ma hozzuk a formát a sok sérült ellenére, és begyűjtjük a 3 pontot...GO BLUES, HAJRÁ CHELSEA!!!
  • asfa
    #14419
    HAJRÁÁÁ CHELSEA!!!
  • Freedom88
    #14418
    danke!
  • banok
    #14417
    TVUPlayer - 21500 (soccer)
  • Freedom88
    #14416
    Hol lehet nézni interneten keresztül? nincs eurosport2m:S
  • asfa
    #14415
    igyvan
    GOGO BLUES! Ma Arsenal verést akarok! :) HAJRÁÁÁ CHELSEA!!
  • Jagumo
    #14414
    na ezt a meccset ma nyugodt körülmények között megnézem :)
  • BlueJersey
    #14413
    drogba ban miatt nemjátszhat...
  • BlueJersey
    #14412
    holnap mindent bele!
  • BADE
    #14411
    Srácok,ha karácsonyra akar vki Chelsea-s melegítőt,pólót,pulóvert jóval bolti ár alatt vasárnapig szóljon priviben!
    Ha zavartam,akkor törölhetitek.
  • BlueJersey
    #14410
    nem értem... szerintem tényleg butaság volt,ezt a kijelentést tenni,de engem nem igazan izgat..

  • Barnabyka
    #14409
    nah ezt fejezzétek már be légyszives mert büntipont lesz a vége... -.-'
  • SLICK
    #14408
    pont te beszélsz? D:_?SA

    Egyébként baj, hogy túl nyersen fogalmaztam? :o És mielőtt lehurrognátok, szimpatizálok a Chelsea-vel is, szal nem kell megmondani mivel foglalkozzak vagy mit csináljak köszi.

    na ok OFF vége
  • BlueJersey
    #14407
    hát igen,nem túl releváns a szájából
  • Bulykin
    #14406
    mert 2 sárgát kapott, sztem jogos volt...
  • Krisz018
    #14405
    Lampard.ot mért állították ki???
  • Oziris666
    #14404
    Mondja ezt egy reálos pff:D
  • Barnabyka
    #14403
    this is the end: 1-1

    szvsz még mi örülhetünk neki...
  • asfa
    #14402
    1-1 lett..nembaj most nyerni fogunk Arsenal ellen érzem..két rossz meccs után, muszáj győzni!
  • asfa
    #14401
    Lampard piros... bazzeg
  • asfa
    #14400
    1-1 :SS ajj
    GOGO BLUES!
  • asfa
    #14399
    ANELKA :) ISTEN :D
  • Japep
    #14398
    Anelka - Drogba csere

    Lampard hatalmas passzt adott...
  • Barnabyka
    #14397
    GÓÓÓÓL Anelka 0-1


    Nem érdemeltükmeg de Lampard hatalmas labdát adott..igaz kelett a védelem is amit nemtok ,h merre volt:D
  • Japep
    #14396
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!

    ANELKA!!!

    Első rálövésünk a meccsen... :S
    :D

    GO BLUES!
  • asfa
    #14395
    ezt ne kezdjétek el!
  • ForzaInter
    #14394
    inkább foglalkozz a kis madridodal
  • Barnabyka
    #14393
    húú nah ennyi csak ne éreztem volna...de legalább az első "helyzete kiamaradt...Hála az égnek ,h Cech nagyformában van...Ez a Gourcuff nagycsapatban fogja végezni =S..csak ne ellenünk bizonyítson


    Hajrá Chelsea!
  • asfa
    #14392
    GOGO BLUES!!
  • Barnabyka
    #14391
    jaah és az ellenfélről annyit ,h szerintem amire igazán kell vigyázni az az ,h Gourcuff ne jusson 30m-en vagy annál közelebb lövőhelyzethez..(már nem egyszer bizonyította kivételes rúgótechnikáját a Borduex-ban és aFrancia nemzeti csapatban egyaránt
  • Barnabyka
    #14390
    szvsz minden esélyünk megvan a győzelemre...Hiába az elmúlt 5 tétmeccsből csak 2őt nyertünk és akármilyen hiányzóink is vannak elég nagy csapat a chelsea ahhoz ,hígy is nyerjen.( a kezdő csapatunk szerintem deco nélkül is fantasztikus(sztem csak ő az igazi hiányzó)
    Szal nyerni kell utána lehet szurkolni ,h x legyen kolozsváron és már meg is van a csoportelsőség.

    Go Blues!!!
  • Japep
    #14389

    Girondins de Bordeaux - CHELSEA
    - BL 5.forduló, Stade Chaban Delmas -
    - ma 20:45, TV6 -
    - vezeti : Frank de Bleeckere (Belgium) -
    - előző : 0-4 Lampard, Joe Cole, Malouda, Anelka -




    Girondins de Bordeaux : (4-3-3)
    Manager : Laurent Blanc

    Valverde
    Chalme - Planus - Diawara - Jurietti
    Fernando - Gourcuff - Diarra
    Gouffran - Chamakh - Wendel

    Cserepad : Olimpa, Obertan, Trémoulinas, Traoré, Placente, Bellion, Cavenaghi

    - - - - - - - - - -

    CHELSEA : (4-1-4-1)
    Manager : Luiz Felipe Scolari

    Cech
    Bosingwa - Ivanovic - Terry (c) - Ashley Cole
    Mikel
    Joe Cole - Ballack - Lampard - Malouda
    Anelka

    Cserepad : Cudicini, Alex, Ferreira, Bridge, Stoch, Kalou, Drogba


    -----------------------------------------------------------
    Nyerni kell, de minimum egy X...de nyerni kell!
    Deco eltiltva, de szerencsére megjött Ballack.
    Reméljük elfelejtik az előző formát, és lejátsszuk őket.
    GO BLUES, HAJRÁ CHELSEA!!!
  • SLICK
    #14388
    na mi van? Bundáséknak nincs pénzük? :c
  • Krisz018
    #14387
    Drogba egyre közelebb az Interhez

    Újra fellobbanhat az a bizonyos "láng" José Mourinho és Didier Drogba között. Nem is olyan régen a mester és tanítványa ugyanannak a csapatnak a szekerét tolta, a mindeközben barátokká váló felek a Chelsea-ben ismerkedtek meg egymással 2004-ben.

    Nos, úgy tűnik, a portugál edző nem felejtette el védencét és mindent megtesz azért, hogy Londonból Olaszország egyik futballközpontjába csábítsa át. Mi sem bizonyítja ezt jobban mint az a kedd esti összejövetel, amelyen az elefántcsontparti játékos, illetve a milánói egyesület illetékesei találkoztak egymással.



    "Nem úgy vettük észre, mintha csupán egy baráti beszélgetésről lenne szó, inkább tűnt egyezkedésnek a dolog - nyilatkozta a fulhami étteremben éppen ott tartózkodó, ám nevét titkoló egyik szemtanú. - Jó hangulatban költötték el Drogbáék a vacsorájukat. Szerintünk az olaszok elé szeretnék vinni a futballistát Angliából."

    Az afrikai már a nyáron el szerette volna hagyni a kékeket, az akkor frissen kinevezett menedzser, Luiz Felipe Scolari ugyanakkor ragaszkodott a támadóhoz.

    Mourinho és Drogba szeretnének ismét együtt dolgozni, az álom pedig akár már a télen megvalósulhat. Felmerült az a megoldás is, hogy az elefántcsontpartiért egy brazilt kapna cserébe a Chelsea, állítólag a problémás Adrianóval enyhítené az Inter a britek esetleges fájdalmát.

    Forrás: www.sporthirado.hu

    ------------------------------------------------------------------------------

    40 millió + Adriano = Drogba

    A Chelsea megválna idősödő támadójától Didier Drogba-tól. Az afrikai játékosnak van is kérője nem más mint a Jose Mourinho által edzett Inter.

    A londoni csapat vezetősége már meg is szabta a csatár árát, akiért 40 millió eurót és a brazil Adriano-t kéri a "kékek" vezetősége.

    Olasz lapértesülések szerint Jose Mourinho jobbkeze Jorge Mendes hétfőn Londonban találkozott a Chelsea illetékeseivel és megvitatták az átigazolás részleteit.

    Nem tetszésének maga az Inter elnöke Massimo Moratti is hangot adott. Nyilatkozatában elmondta, hogy Drogba nagy játékos és szívesen leigazolnák, de nevetséges a Chelsea hozzáállása az ügyhöz.

    Azonban Moratti hozzá tette, hogy a Manchester City egy mega ajánlattal már megkereste őket és vinnék a kegyvesztett Adriano-t. Könnyen elképzelhető az elnök szavaiból kivéve, hogy inkább a manchesteri csapatnak eladják a brazil játékost és az érte befolyó összegből megvennék a hőn áhított afrikai támadót.

    Forrás: www.goal.com
  • BlueJersey
    #14386
    sztem minden csapat ilyen szándékkal jön max, általában sikertelenül... most nem sikerült betalálni,van ilyen.
  • Japep
    #14385
    Kapura lövések / kaput eltaláló lövések:
    Chelsea: 33/9
    Newcastle: 2/0

    Hát ez mindent elmond arról, hogy milyen szándékkal jött a N'castle a Stamford Bridgere... :S
    Annyi, hogy legalább a L'pool is X-elt a Fulhammel, az Arsenal pedig 3-0-ra kikapott a Citytől...reméljük az Aston Villa is remekelni fog...
  • asfa
    #14384
    0-0maradt
    Pool is 0-0 legalább
    Arsenal 3-at kapott