24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #15103

    Petr Cech megsérült

    Rossz hír a Chelsea-nek és egyben a Cseh nemzeti tizenegynek is. Petr Cech megsérült és a Hull ellen biztosan nem lép majd pályára. A válogatott szereplés is kérdéses.


    Vasárnap sérült meg a bizonyos 2-0-ra elvesztett Liverpool elleni meccsen, így a következő mérkőzésen minden bizonnyal a jelenlegi második számú kapus Hilario áll majd a kapuban.

    Scolari az esetről: "A Liverpool elleni meccsen, az ellenfél egyik játékosa megrúgta a hátát. A mérkőzést végül be tudta fejezni, de egész héten nagy fájdalmakat érzett, és így lehetetlen, hogy szombaton pályára lépjen. Úgy gondolom, hogy a válogatott szereplése is kérdéses."

    Hilario-ról is szó esett: "Hiszek Hilario-ban, hiszen ő egy nagyon jó képességű kapus. Nekünk ez nem probléma. Kitűnő csapatom van, és hiszek a játékosokban is, ezért nem lesz semmilyen gond."


    Remélem csak kitaláció, hogy ne kelljen a válogatottban szerepelnie... :S
    GO BLUES!
  • Krisz018
    #15102








  • Bulykin
    #15101
    a hazai nem tetszik:) a 3. epdig igen interesXD de am jóak:D
  • Krisz018
    #15100






  • Krisz018
    #15099
    Látványtervek az új mezről

    Carefree Chris oldalán megjelentek az első rajzok a lehetséges jövő évi Adidas mezünkről.

    A rajzok olyan emberek elmondásai alapján készültek, akik már láthatták az új mezt, vagy legalább annak terveit. Az alább látható képek egyelőre csak tervek, de jó tudni hogy Carefree Chris a mostani mezünket is pontosan "megjósolta" korábban.

    Az elmondások szerint az új mez a biciklis felsőkhöz hasonló technológiával készül majd, azaz hasonlítani fog a Kappa által gyártott feszülős mezekhez.





  • Krisz018
    #15098
    Carvalho is üdvözli Quaresma-t!

    A kékek hátvédje Ricardo Carvalho szerint honfitársa Ricardo Quaresma nem csak a Chelsea-nek, de a Premier League-nek is jót fog tenni.

    A portugál szélső az átigazolási időszak utolsó pillanatában került át Londonba Milánóból. A "musztáng" becenévre hallgató szélső fél évre került kölcsönbe a Chelsea-hez.

    Carvalho nyilatkozatában üdvözölte új csapattársát: "Quaresma nagyon gyors és még talán ennél is erősebb, így nem fog neki problémát okozni a Premier League, gyorsan megszokja majd." - kezdi a hátvéd.

    "Továbbá rendkívül technikás, ami jól jöhet egy masszív, betömörülő védelemmel szemben. Elképesztő szükségünk volt egy ilyen kaliberű játékosra, aki új színt visz a csapat életébe. Ő volt a legjobb választás."

    Carvalho azt is megemlítette, hogy Quaresma régi álma vált valóra azzal, hogy Angliába igazolt.

    "Amikor a válogatottal bevonultunk az edzőtáborba, mindig kérdezgetett, hogy milyen a Premier League."

    "A múlt nyáron majdnem hozzánk került ide Londonba, de Jose Mourinho megelőzött minket. Ráadásul Scolari jól ismeri őt, ez megkönnyítheti a dolgunkat. Azonban kell egy kis idő, hogy Ricardo alkalmazkodni tudjon." - fejezi be Carvalho.

    Forrás:www.skysports.com
    -------------------------------------------------------------------------------------
    [b]C’mon Chelsea!
  • Japep
    #15097

    Quaresma a távozó Bridge számát, a 18-ast kapja.
  • Japep
    #15096
    Amúgy ebben van valami, szerintem nem is merik igazán kimondani amit akarnak, mert félnek, hogy nem fogadják be a szurkolók... :S

    Tuti megkapják a kérdéseket a bemutatáson, és másnap hozza vissza kitöltve - túl jól megfogalmazott válaszok ahhoz, hogy csak úgy, spontán jöjjön belőlük... :D
  • Matthew Prosac
    #15095
    ezeket a welcome-nyilatkozatokat minden játékos egy kottából tanulja be?
    ha másért nem is, legalább azért szerettem Mourinho-t hogy tudott nyilatkozni és nem fuldokoltam az klisékben és sablonokban (unalomban), nem úgy mint ezeknél. Azonkívül:

    "Remélem, hogy majd sok örömöt szerzek a szurkolóknak és a csapatnak, hiszen azért játszok itt, ez motivál."
    Ne szédíts már minket Ricardo. Azért játszol itt mert az Interből kirugdaltak, ahogy máshonnan is. Nem a csapatért fogsz te játszani, hanem magadért, hogy egyszer az Inter kezdőcsapatában találhasd magad. Ez motivál..

    " Győzzön a jobb én azt mondom, az edzéseken keményen fogok dolgozni, az edző meg majd eldönti, hogy valójában ki is a jobb."
    Te lettél volna az első, aki azt nyilatkozza hogy az edzéseken lazsálni fog és protekcióból próbál majd bekerülni a csapatba, de nem... Azt hittem evidens hogy egy focista megdöglik az edzésen h bekerüljön, ha pedig az, akkor minek elmondani? Ez legalább akkora újdonság, mintha azt mondtad volna hogy focizni szeretnél és gólokat rúgni.

    "Az élet teli s tele van kockázatokkal és néha neked kell kockáztatni, hogy céljaid megvalósuljanak."
    Mindig nekünk kell kockáztatni a saját céljaink megvalósításáért, nem mástól és a szerencsétől várni azt.. De miért kockázat egy Interből a Chelsea-be átsátorozni (egy Barcelona-Porto múltat követően)? Vagy mégis mire gondolt kockázat alatt? Ha kijelenti hogy mostantól soha többé nem akar az európai topligákban játszani és 5évre aláír a DVTK-hoz, az kockázat..

    Semmi bajom Quaresmával, de igazán mondhatott volna valamit, mert nekem nem mondott.
  • Krisz018
    #15094




  • Krisz018
    #15093
    Ricardo Quaresma exkluzív nyilatkozata!

    Örülsz, hogy ide Londonba kerültél kölcsönbe?

    "Nagyon boldog vagyok. A világ legjobb dolga, hogy egy nagy klub sikeréért harcolhatok. Szerencsés vagyok, hogy az Inter-be igazolhattam és most, hogy kölcsön kerültem ide a Chelsea-hez. Hálával tartozom Mr. Scolari-nak és a kékek minden illetékesének akik segítségével
    ide kerültem kölcsönbe. Célom, hogy góljaimmal és jó játékommal segítsem a csapatom. Megszeretném mutatni, hogy valójában mire vagyok képes. Szeretném ha én is részese lehetnék a klub sikereinek."

    Rajtad kívül még öt portugál játékosa van a Chelsea-nek és jól ismered a menedzsert. Hogy gondolod, ez segíthet a beilleszkedésedben?

    "Az mindig jó dolog, hogy ha van ismerősöd, esetleg barátod az új közegben ahova kerülsz, ez egyértelműen megkönnyíti a beilleszkedést. A Chelsea egy ragyogó csapat. Rengeteg kiváló játékosa van és büszke vagyok arra, hogy én is ebbe a közösségbe tartozom. Örülök annak, hogy több honfitársam is szerepel a klubnál, mivel nem érzem majd magam egyedül."

    Ismerjük a játékstílusod. Rendkívül technikás és színes. Szerinted itt a Premier League-ben könnyebb lesz ezt alkalmaznod, mint a Seria-A-ban?

    "Minden a csapatodon múlik és a szerencséden. Mikor pályára lépek a csapat érdekeit fogom képviselni és nem a sajátomat. Sajnos nem adatott sok játék lehetőség a számomra az Inter-nél, így nem tudtam megmutatni, hogy valójában mit tudok. Bízok benne, hogy azért majd itt magamat is tudom adni, ezzel színesítve a csapat játékát."

    Mi lesz a fő célod a Chelsea-nél és hogyan tudnád magad jellemezni?

    "Nem szeretek magamról beszélni, jobban szeretem, ha mások beszélnek rólam. Annyit tudok ígérni, hogy a tőlem telhetőt megteszem, rendkívül keményen fogok dolgozni az edzéseken. Nem ok nélkül fogok bekerülni a kezdőcsapatba, hanem kemény munka árán. Itt nagyszerű játékosok
    játszanak és bebizonyítom, hogy én is közéjük tartozom."

    Mindkét szárnyon bevethető vagy. Mit gondolsz a vetélytársaidról Florent Malouda-ról és Salomon Kalou-ról?

    "Nem lesz egyszerű dolgom, mivel ők rendkívül jó játékosok és nem ok nélkül vannak itt, azonban ez egy remek kihívás lesz a számomra, hogy napról-napra az edzéseken a maximumot nyújtsam. Az élet teli s tele van kockázatokkal és néha neked kell kockáztatni, hogy céljaid megvalósuljanak. Jó kis párharcok lesznek, de mégsem véresen komolyak, hiszen az ellenfeleimet teljes mértékben tisztelem. Győzzön a jobb én azt mondom, az edzéseken keményen fogok dolgozni, az edző meg majd eldönti, hogy valójában ki is a jobb."

    A Bajnokok Ligája 2006-07-es szezonjában egy szép gólt szereztél a Stamford Bridge-n, majd Portóban egy elképesztő kapufát lőttél. Hogyan emlékszel vissza ezen mérkőzésekre?

    "Rengeteg tapasztalatot szereztem a két mérkőzés alatt. Akkor az volt a célunk, hogy minél tovább jussunk és minél több nagy klubbal játszhassunk. Emlékszem nagyon boldog voltam mikor gólt lőttem a Chelsea-nek és nagyon szomorú, amikor csak a kapufát találtam el otthon. Most ugyanazt fogom csinálni immáron Chelsea játékosként, mint amit anno csináltam ellenük."

    És végezetül, mit üzensz a Chelsea szurkolóknak?

    "Remélem, hogy majd sok örömöt szerzek a szurkolóknak és a csapatnak, hiszen azért játszok itt, ez motivál. Bízok benne, hogy a szurkolók hamar megkedvelnek és befogadnak, ha látják, hogy milyen jól teljesítek. Sokkal több önbizalmam lesz, ha érzem a szurkolók felém áramló szeretetét."

    Forrás:

    www.chelseafc.com
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • skristof
    #15092
    :D
    akkor mi a feladata, teeee? :)
  • Japep
    #15091
    Hát jah, ha nem marad el az is... :D
    Szerintem nem fog játszani, mert meccshiánya van...ennek ellenére én játszatnám, inkább egy kisebb meccsen mutatnám be - szerintem max úgy a 60-70.percben becseréli Scolari.
  • Barnabyka
    #15090


    Lassan itt a Hull meccs amelyet a gyengélkedő Hull ellen hazai pályán még akkor is kötelező behúzni ha jó formában vannak. Ha játszik az új szerzeményünk remélem jól fog neki menni és már az első meccsén maradandót sikerül alkotnia.

    Hajrá Kékek.!
  • Japep
    #15089
    Szerintem zárjuk le ezt a témát, senki sem biztos a dolgában itt, de ha mégis, akkor sincs beleszólása...
    A tények azok tények... :)

    GO BLUES!
  • Barnabyka
    #15088
    de annak nem az a feladata ,h a bíró meccs közbeni döntéseit bírálja/figyelj.
  • skristof
    #15087
    viszont van játékvezető ellenőr, neki kéne eltiltatni a bírót, nem a felvételeknek
  • Krisz018
    #15086
  • Barnabyka
    #15085
    üdv. GoodLuck and HaveFun!!!
  • asfa
    #15084
    pf, nem semmi :O
  • fsgh
    #15083
    ezért marad el csomó 2.-3. osztályú meccs...
  • Japep
    #15082
    Azért ez sem semmi, hogy milyen idő van most kinnt...
    A Cobham:



  • Japep
    #15081



  • Japep
    #15080
    HIVATALOS: eltörölték.
  • asfa
    #15079
    hidd el h elolvastam, és valszeg eltörlik a piros lapot
  • Oziris666
    #15078
    Az lehet h az FA a mi javunkra tevékenykedik,de a bírok és a partjelzők nagyon nem!Ez kiderül abból h idén hány piros illetve sárga lapot kaptunk viccesen és h eddig 1db 11est ítéltek csak nekünk,a lesgólokról ne is beszéljünk!Tehát az ilyen esetekben elhullajtott(elvett) pontokat az FA "felénk hajlása"se fogja visszaadni!
    Mindenkinek jobb lenne az Fa szarna a fejünkre de a bírok nem tévednének annyit meccsbefolyásolóan!

    Amúgy az tény h az utóbbi időben annyira hurka a csapat h a legjószívűbb bíró se tudna "segíteni"...

    Bosingwa 3-4 meccse simán jó lett volna mert elég sovány ő is,legalább játszhatna Ivanovics helyette...
  • Japep
    #15077
    Hát gondolom, azért mégsem rohanhat senki be a pályára lefújás után, hogy pirosat adjon a bírónak... :D

    Amúgy teljesen jogos, megérdemelten kapta...és örülnék is neki, ha ez nem lenne ritkaság, a bírókra is ráférne a büntetés, mert némelyik kicsit eléggé istenségnek képzeli magát... :S
  • Cabell
    #15076
    nemtudod milyen nagy hiba volt ezt bemásolni:D
  • fsgh
    #15075
    Az lehet hogy mások a szabályok és akkor fölöslegesen hasonlítjuk össze az eseteket:)
  • Cabell
    #15074
    ADS?:D?S:SA
  • Monoton
    #15073
    Tel: 020 7745 4651
    E-mail: [email protected]
  • Cabell
    #15072
    még egy utolsó dolog. hogyha felvétel alapján nem tilthatják el bosingwát, akkor Rileyt most hogy-hogy három meccsre eltiltja az FA, mert rosszul látta? Mert ezt feltételezem a felvételek alapján itélik meg...
  • Japep
    #15071
    Másak az FA, és más az olaszok elvei.

    Ezen nem fogok vitatkozni, mert nem vagyok bennük biztos, nem igazán hiteles oldalon olvastam...de pl már az EU2-n is hallottam közvetítés közben (talán a City-n, de erre nem vennék mérget).
  • fsgh
    #15070
    Ezt nem jól tudod. Mind Adrianot mind Muntarit felvételek alapján ítélték el. Úgy hogy olyan szabálytalanságot csináltak amit a bíro észre se vett... mind2 3-3 meccset kaptak...

    És ha a bíró hozott volna egy sárga lapos döntést az esetekben akkor viszont videofelvételről nem bírálták volna felül.

    Tehát a bíró által elszalasztott kirívó szabálytalanságokat bíráhatják el később.

    Most pl Muntari pirosa kicsit hasonló volt Lampardéhoz és felhozta a szövetségnél Mourinho hogy mos akkor mi van és azt mondták hogy a bíró döntött ők ilyenkor ezzel nem foglalkoznak. Ezért s fura jelen esetben Lamp pirosának eltörlése(ami szerintem jobb módszer nem tudom olaszba miért nem ezt csinálják...)
  • Japep
    #15069
    Nem, így van.
    Amit a bíró nem lát, az nincs, mivel az ő jelentését kérik - és nem mondhatja, hogy ,,igen, a felvételen már láttam''...
    És Bosingwát egyértelműen nem látta, az más kérdés, hogy a partjelző igen - de ő meg nem számít, csak segíti a bírót - ezért is nem lehetett volna Zidane-t kiállítani.

    Amúgy meg ez marhaság, hogy nekünk segít az FA...az max egy sárga volt.
  • limperatore
    #15068
    pont Inter meccs alatt mondták, hogy csak azt nézik meg utólag amit a bíró nem látott, ha a bíró adott sárgát vagy pirosat akkor nem törődnek vele.
    Bár lehet ez csak a serie-a ban van
  • Cabell
    #15067
    mindegy is, nem azon fog eldőlni hogy itt ezt megvitatjuk, meg flémkeltést sem akarok. sok szerencsét a köv. fordulóban, én léptem
  • Cabell
    #15066
    miért nem olasod el a hátrébb lévő szöveget is?
  • asfa
    #15065
    "hogy az FA kicsit a Chelsea javára tevékenykedik."
    ezt nemtudom te mennyire irtad komolyan? költői kérdés és téma részemről lezárva!
  • Cabell
    #15064
    Elnézést, de ha ez is igaz, akkor sajnos az FA eljutott oda, hogy azt kell mondjam, nem pártatlan.

    Én már ezt a bosingwás dolgot sem tudtam komolyan venni: ha a bíró figyelmetlen, és nem vesz észre egy ilyet,akkor azt lehet tenni a pályán, amit csak akarunk? (Zizu esetét sem látta a bíró egyébként, és volt eltiltás) Az más kérdés, hogy szerintem csak nem merte leküldeni a Chelsea egy msik játékosát is...

    Lampard pirosra a felvételek alapján lehet mondani, hogy nem volt jogos, de az ilyet egyszerűen nem lehet eltörölni. Nem egy játékos kapott már pirosat ilyenért, és nem vonták vissza a pirosat, mert a lassításon látszik, hogy nem a lábára ment az ellenfélnek, stb...

    szerintem nektek is jobb lenne, ha ezt a pirosat nem törölnék el, elég sok jó középpályásotok van, viszont ha eltörlik, akkor elég sokan ki fogják mondani, hogy az FA kicsit a Chelsea javára tevékenykedik..