24199
Chelsea Fan Club
  • Barnabyka
    #15143
    azért ha láttátok a meccset ezen a meccsen többet hibázott a két csapat mint az összes többi a forduló alatt.
  • asfa
    #15142
    igen,ez inkább szomoru..
    GO BLUES!
  • Japep
    #15141
    Nevetséges, de az is, hogy egy Portsmouth tud nekik 2 gólt lőni, mi meg egyet sem...no comment!

    GO BLUES!
  • asfa
    #15140
    Pompey-Pool 2-3
    szokásos kép, 85ben egyenlit 90.után megszerzi a vezetést a Pool :)
  • Japep
    #15139
    Én nem sírtam, de sírhatnék, mert ugye egyértelmű volt, és nem igaz, hogy nem látta egyik sem - egyszerűen hihetetlen...de jogosan sírhatnék, ha jól tudom a szezonban még nem kaptunk 1 büntetőt sem, pedig nem egyszer kellett volna...ez megint csak arra bizonyíték, hogy nem jár minden csapatnak fair bíró...erről ennyit, ezt már elkönyvelhettük volna korábban is, de mindig emlékeztetnek rá.
    Sajnos nekünk még nem volt olyan szánalmas eredményünk amit büntető döntött volna el...
    Nem mondom, hogy a bírói ítéletek miatt szar a csapat, mert hazudnék...rosszak vagyunk, aminek nem igazán látom okát (talán tényleg az edző...), de erre rásegítenek az ilyen esetek is...most is kaptunk egy kiváló, "újonc" bírót...
  • Krisz018
    #15138












  • pAtOcA
    #15137
    Sírjatok me nem kaptatok 11-est...
  • Japep
    #15136
    Vele nem volt semmi gond, volt egy nagyon szép húzása - megkapta a labdát, elhúzta, és majdnem betette a sarokba, csak a kapus kitolta...
    Én pl őt sem hoztam volna le, és Ballackot sem, inkább Anelkát...
  • limperatore
    #15135
    Quaresma milyen volt?
  • asfa
    #15134
    én se kommentálom inkább.. GO BLUES!
  • Japep
    #15133
    Én már semmit nem mondok...ennél könnyebb meccsünk már nem lesz...otthon a Hull ellen...
    Volt helyzetünk, nem is kevés, nekik is volt 1-2, meg persze megint ott az a kezezés, amit csak a vak nem látott - persze a mi bíróink vakok...egyszerűen nem hiszem el.
  • asfa
    #15132
    ez az X nem jön jol :S
  • Japep
    #15131
    Ballack - Deco csere

    GO BLUES!
    Muszáj lenne egy gólt lőnünk... :S
  • Japep
    #15130
    Köszönjük csak meg megint a bíróknak, egyértelmű kezezés volt - befújatlanul...

    GO BLUES!
  • Japep
    #15129
    Quaresma - Drogba csere

    Lőni kellene már 1 gólt... :S

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #15128
    Mikel - Belletti csere

    GO BLUES!
  • Barnabyka
    #15127
    húú szegény ember..=D
  • Japep
    #15126
    Nagyon jól játszunk, de érezhetően Quaresmával akarunk gólt rúgatni...ezt inkább 1-0-nál kellene erőltetni!

    GO BLUES!
  • Barnabyka
    #15125
    jézusom..mekkora helyzet így tovább go blues!!
  • Barnabyka
    #15124
    Nah quaresma...hajrá chelsea nyerni kell kiváncsi leszek mennyit újdonságot tud a játékunkba vinni az új fijú

    Hajrá kékek.
  • Japep
    #15123

    CHELSEA - Hull City
    - PL 25.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 16:00, Eurosport 2 -
    - vezeti : Lee Mason -
    - előző : 3-0 (Lampard, Anelka, Malouda -




    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Luiz Felipe Scolari

    Hilario
    Bosingwa - Alex - Terry (c) - Ashley Cole
    Ballack - Mikel - Lampard
    Quaresma - Anelka - Kalou

    Cserepad : Teylor, Ivanovic, Belletti, Deco, Stoch, Di Santo, Drogba

    - - - - - - - - - -

    Hull City : (4-4-2)
    Manager : Phil Brown

    Duke
    Ricketts - Turner - Zayatte - Dawson
    Geovanni - Ashbee (c) - Marney - Kilbane
    Garcia - Fagan

    Cserepad : Myhill, Doyle, Hughes, France, Barmby, Manucho, Folan


    -----------------------------------------------------------
    GO BLUES!
  • Krisz018
    #15122
    Chelsea várható kezdő 11:

    4-3-3
    40 Hilario
    17 José Bosingwa
    33 Alex
    26 John Terry (c)
    3 Ashley Cole
    13 Michael Ballack
    12 John Mikel Obi
    8 Frank Lampard
    18 Ricardo Quaresma
    39 Nicolas Anelka
    21 Salomon Kalou

    Cserék
    30 Rhys Taylor, 2 Branislav Ivanovic, 35 Juliano Belletti, 20 Deco, 43 Miroslav Stoch, 9 Franco Di Santo, 11 Didier Drogba.

    Hull City várható kezdő 11

    4-4-2
    Duke
    Ricketts
    Turner
    Zayatte
    Dawson
    Geovanni
    Ashbee (c)
    Marney
    Kilbane
    Garcia
    Fagan

    Cserék:Myhill, Doyle, Hughes, France, Barmby, Manucho, Folan.

    Játékvezető:
    Lee Mason.

    Forrás:www.chelseafc.com
    ------------------------------------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • Japep
    #15121
    Na nekem már az IE behozza...letöröltem teljesen a gépről az Adobet, aztán behoztam az oldalt és úgy szedtem le, ahogyan ő ajánlja...az FF még mindig nem hozza be.
  • Krisz018
    #15120
    Firefox-al nekem sem jön be!!! hiába telepítettem újra, meg tettem fel a leg újabb Flash Palyer,akkor sem jön be.

    De viszont a Google Chrome-val bejött!!!


    google chrome letöltése ha valakit érdekel.



  • Japep
    #15119
    Még ezekkel sem jön be...se Firefox, se IE... :S
  • Krisz018
    #15118
    A leg újabb Flash Palyer
  • Japep
    #15117
    Köszi!
  • Japep
    #15116
    Ez nagyon nagy... :D
  • Krisz018
    #15115
    Innen
  • Japep
    #15114
    Azt honnan kell? :D
  • Japep
    #15113
    Itt a New York Red Bull új meze, ha hihetünk az előzőeknek, ilyen lesz a miénk is... :S
    (stílusban)
  • Monoton
    #15112
    Telepitsd a legujabb flashplayert.
  • Japep
    #15111
    Nekem is bejön, de a főhírek nem...csak fehérség... :S
  • asfa
    #15110
    nekem is
  • Krisz018
    #15109
    Nekem bejön
  • Japep
    #15108
    Másnak sem jön be a chelseafc.com?
  • Krisz018
    #15107
    Michael Ballack
  • Krisz018
    #15106
    Quaresma bizakodik!

    Quaresma az olasz Internazionale-ből érkezett kölcsönbe a Stamford Bridge-re fél évre. A Serie A-ban nem ment igazán jól neki és mindössze 13-szor kapott lehetőséget José Mourinho-tól. A Nerazzurri 20 millió fontért igazolta a nyáron az FC Porto-ból a szélsőt.

    Továbbá nem vált be neki a spanyol élvonal sem, most szeretné ezeket a rossz időszakokat elfelejteni és csak a Chelsea-re koncentrálni. Elmondása szerint már alig tudta kivárni, hogy újra Luiz Felipe Scolari keze alatt dolgozhasson.

    "Mindenhol kritizáltak eddig, mióta elhagytam Porto-t. De ez úgy érzem együtt jár az élettel és a futballal ha valaki nem sikeres." - mondta a 25 éves portugál.

    "Azonban mostantól nem ezzel fogok foglalkozni. Képességeimhez illően szeretnék majd játszani és trófeákhoz segíteni a Chelsea-t. Jó érzés itt lenni, hisz Mr. Scolari bízik bennem."

    "Tudtam, hogy az Inter kölcsön akar adni. Mihelyst meghallottam a Kékek ajánlatát, nem kellett kétszer meggondolnom hová akarok menni."

    Quaresma már a hétvégén bemutatkozhat Londonban a Hull City elleni bajnokin, ugyanis Joe Cole sérült, Florent Malouda pedig nagy valószínűséggel nem fog játszani.

    "Nem bántam meg, hogy anno az Inter-hez igazoltam. Vannak dolgok az életben, amelyeket nem tudunk iránytani."

    "Most csak a csapatra fogok koncentrálni, Mr. Scolari meg akart szerezni és itt is vagyok. Minden tudásommal azon leszek, hogy a Chelsea góljainak számát gyarapítsam."

    "Bízom benne, hogy már szombaton is a pályára léphetek és megmutathassam mit tudok." - fejezte be Ricardo.

    Forrás:www.skysports.com
    ----------------------------------------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • bonebeni
    #15105
    úúúúú szerintem az "új" mezek brutálisan jók..remélem tényleg ezek lesznek
  • lippet
    #15104
    Hát bízok benne én is, hogy nem komoly, de ha mégis akkor Taylor pados lesz:D