24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #15063
    Örülnék én annak is... :)
  • limperatore
    #15062
    inkább annak örülj ha mind2 beindul :D
  • Japep
    #15061
    Hát én nem tudom elfelejteni, amit Drogba a csapatért, értünk tett. Ha menni szeretne, menjen - viszont az nagyon nem tetszene, ha maradni szeretne, mert bizonyított is, de mégis elzavarjuk - mint oly sok mindenkit, ezt is megbánnánk... :S
  • Bulykin
    #15060
    akkor sry, mert iagazdvan:D
    pápá DrogbaXD
  • Japep
    #15059
    A samsungsport.hu szerint Lampard pirosát eltörölték.

    Remélem igaz.
  • contraste
    #15058
    szerintem, ez még változhat
  • Japep
    #15057

    Azért írom mindezt, mert ugye azzal a feltétellel jött ide, hogy ha beválik és megakarjuk tartani, akkor nem pénzzel, hanem Drogbával fizetünk az Internek.

    Azért ekkora hülyének ne nézzetek.
  • contraste
    #15056
    arra ugysem vagyunk kiváncsiak
  • contraste
    #15055
    eléggé egyértelmű szerintem, h coley helyére érkezett. semmi köze drogbához. és kurva jó,h itt van!
  • Bulykin
    #15054
    miért? Drogba csatár, Quaresma jobb szélső nem?
  • Japep
    #15053
    Hát kíváncsi leszek, megvan benne a tehetség, de kérdés, hogy kiadja-e magából... :)

    Most legalább azt is megtudjuk, Drogba mit akar - akkor lesz gáz, ha Drogba beindul ismét, és Quaresma is... :S
    (Mert akkor ugye választani kell.)

    GO BLUES!
  • chelseafan
    #15052
    Ferreira, Deco, Bosingwa, Carvalho, Hilário, Quaresma
  • Zotyi21
    #15051
    Bocsi,de ki a 6 portugál a csapatban: Paulo Ferreira, Deco, Bosingwa.....(mostmár Quaresma)??
  • limperatore
    #15050
    pedig első 2 meccsén nagyon jó volt :D
  • ForzaInter
    #15049
    megkapta a lehetőséget, bajnokság elején folyamatosan játszott, blbe pedig minden meccsen játszott, nem ment neki... ennyi, igaza van Rudeenak olasz foci nem az ő világa, itt nem lehet cselezgetni összevissza, első csel után fel is rugták mindig, beadásiból 10 ből jó ha 1 emberhez ment...
    egy ilyen játékosnál nem szabad az önbizalommal bajnak lenni... de ha az volt a baja arról sem a klub vagy más tehet.
  • fsgh
    #15048
    Ha C.roni elvan az angoloknál szerintem Quaresma is el lesz. Valahol hasonlítanak egymásra.
  • limperatore
    #15047
    Nálunk Mourinhonak okozott fejtörést :D
  • Krisz018
    #15046
    Ricardo Quaresma érkezett!!!

    Quaresma a hatodik portugál játékos a csapatban. A nyáron érkező José Bosingwa és Deco után ő a harmadik focista aki ebben a szezonban igazolt a Chelsea-hez. Érdekesség, hogy már ő is dolgozott korábban a csapat jelenlegi menedzserével Luiz Felipe Scolari-val anno még a portugál válogatottnál.



    A 25 éves szélső mindkét oldalon bevethető. Elképesztően gyors játékos és rendkívül ravasz, így rendszeresen fejtörést okoz az ellenfelek védőjének.

    Forrás:www.chelseafc.com
    ------------------------------------------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • Rudee
    #15045
    Szerintem meg abszolút nem fexik neki az a stílus. A sokkal jáccósabb portugál bajnokságba el volt, ott lehetett trükközni. A nyomás ott is rajta volt.
  • limperatore
    #15044
    Nem az hogy nem fekszik neki, hanem nincs önbizalma nagy rajta a nyomás.
  • bonebeni
    #15043
    gyerekek Quaresma a Chelseabe! chelseafc.com
  • Krisz018
    #15042
    Hull ellen játszhat majd?
  • asfa
    #15041
    igy legyen, de én is ugy érzem,hogy most teljesiteni fog
  • Rudee
    #15040
    Szezon végéig kölcsönbe lesz. Lehetséges jövőbeli dolgokról nem írnak, legalábbis én nem láttam.
  • Rudee
    #15039
    A spanyol bajnoksághoz anno túl rutintalan volt, az olasz meg nem fexik neki. Szerintem a Chelsea-nél újra magára talál majd.
  • Krisz018
    #15038
    És ez mit is jelent?
  • Japep
    #15037
    Chelseafc.com
  • ForzaInter
    #15036
    Lampard sehol sem volt hivatalos... ha vmi official, vagy olasz ufficiale, az már hivatalos, akkor is ha nincs kint a klubok honlapján, oda ugy is utoljára kerül fel minden.
  • Japep
    #15035

    "Bosingwa ügye a Liverpool ellen a mérkőzés hajrájában mutatott sportszerűtlen magatartása miatt került az FA-hez."

    "Mike Riley a mérkőzés játékvezetője tájékoztatta az FA-t, hogy ő nem látta az esetet."

    "A FIFA játékszabályának köszönhetően egy játékost csak akkor lehet eltiltani, ha a játékvezető is látta az esetet."
    -áll az FA hivatalos nyilatkozatában.


    Érdekes, de érthető. Viszont a partjelző látta, hasonló, mint az a bizonyos Zizous eset a vb-döntőn ( )...
  • Japep
    #15034
    ,,már minden oldalon hivatalosnak írják''

    Mint anno Lampardot... :D
  • ForzaInter
    #15033
    odakerülnek fel utoljóra ezek a hírek...

    már minden oldalon hivatalosnak írják, biztosra veheted, talán nálatok jó lesz, bár kötve hiszem, se nálunk se a Barcánál nem tudott korábban maradandót nyujtani, én nyáron nagyon örültem neki, de ugy néz ki ő az a játékos aki egy gyengébb bajnokságban ahol ő legnagyobb sztár villog és lövi a gólokat, de egy topliga nagycsapatában már nem megy neki, mert egy játékos csak a sok közül... de talán itt menni fog neki, de ha itt is csődöt mond, akkor megy a süllyesztőbe, mert aki 3 nagy bajnokság 3 nagycsapatában is becsődöl, annak nincs jövője...
  • gabber_saviola
    #15032
    hivatalos
  • Krisz018
    #15031
    18:30. Quaresma kölcsönben a Chlesea-hez kerül júniusig - a La Gazzetta dello Sport is így értesült. A Chelsea és az Inter egyelőre hallgat, nincs hivatalos közelmény.
  • Japep
    #15030
    Meglepő, az biztos...gondolom lesz további fejlemény/kommentár, lehet, hogy akkor meg Lampard nem ússza meg... :S
  • Japep
    #15029
    Ez a Quaresmás dolog mennyire biztos?
    Se az miénken, sem az Inter oldalán nem látom.
  • Cabell
    #15028
    ha ez a bosingwás dolog komoly, akkor no comment.
  • Krisz018
    #15027
    És ez komoly?



  • asfa
    #15026
    Chelsea: nem kap büntetést a Benajunt letaposó Bosingwa

    Amint azt korábban már megírtuk, a vasárnapi Liverpool–Chelsea találkozó utolsó másodperceiben a vendégek játékosa José Bosingwa durván megtaposta a hátát Josszi Benajunnak, ám nem büntette meg őt Mike Riley játékvezető. A meccs után Luiz Felipe Scolari azt nyilatkozta, hogy ezért inkább elviselt volna egy piros lapot csapatának, mint amiért Lampard kapott a 60. percben.
    Az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) az átigazolási határidő lejárta után percekkel bejelentette, hogy a Chelsea játékosa ellen nem indítanak fegyelmi eljárást.

    --------------------------------------------------------------------

    Chelsea: Ricardo Quaresma érkezett az Internazionalétól

    Ricardo Quaresmával erősítette meg keretét az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Chelsea.
    A londoniak menedzsere, Luíz Felipe Scolari az Internél feleslegessé váló középpályást, Ricardo Quaresmát csábította „kékekhez”.

    Scolari így nem vett zsákbamacskát: portugál szövetségi kapitányként már dolgozott együtt a rendkívül technikás játékossal.
  • lippet
    #15025
    pont most akartam írni:D
  • asfa
    #15024
    hoppáá.. nyár végig kölcsönbe jött Quaresma hozzánk, ez ám a meglepetés erre kiváncsi vagyok! Elvileg ha továbbmarad akk Drogba megy.