24199
Chelsea Fan Club
  • atesz111
    #15743
    ha olyan szarok lettünk volna akkor nem vertük volna meg a realt hazai pályán a MU-t az OT-n. tényleg nekünk fújt a rigó az anfielden a real ellen. végülis Mascheranonak is tök fölöslegesen adott lapot ami ugye tudjuk mit jelent. a 11-es simán befújható volt, a mezlerántásról pedig annyit hogy Pepét nem tudja ey apró mezérintéssel Torres lerántani, csupán fizika.

    a stamfordon xabi megpattant lövése ok. de lövésetek nem volt a meccshez. se az anfielden. Oda-vissza vertünk titeket a bajnokságba azt hiszem nem kell kommentálni.

    első meccsen Mascherano második meccsen Gerrard hiányzott nem kicsi érvégés, pótolhatatlan játékosok.
    közületek meg hiányzott 2. meccsen Terry. na bumm.

    Részemről a téma lezárva. Jó csapatnak szerencse is kell. Amiből a Chelsea többet kap az utóbbi években mint a Pool.

  • asfa
    #15742
    jaj nézd, nem flémet keltettem
    elmondom neked miért lett 4-0
    bocsánat ha tévedek de az első kettő gól oriási biro baki volt..első gol..fernando torres barátunk félrelökte a védőt, talán pepét beszaladt középre gól..
    második 11est kap a liverpool, azért mert heinze talán vállal ért a labdához.. gól 2-0.. egy fél ora alatt elfujt meccsen amikor összesítésben 3-0-ra vezet az ellenfél mennyi esélye van a másik csapatnak? semmi, ergo feladták fejben a meccset igy kaptak még kettőt

    tultárgyalva e része.. a többi h hány 11est kaptatok.. nézd ezek számok, nem keresnék vissza de volt egy olyan időszak h meccsenként becsuszott egy 1es és egy kiállítás az ellenfélnél,elfujt meccsek.. stb

    le a kalappal a liverpool előtt ennek ellenére a tegnapi teljesitménye miatt, szo se rola nagyon alkottak, ezért mondtam h ne felejtsük h azért volt ott némi tologatás az eddigi időben

    az h hány ilyen golt volt.. nem tudom D magadra cáfolsz ugyanis tegnap is ti lőttetek olyan golt h megpattant, valamint amikor a stamfordon 1-0 lett a bajnokin és olyan golt lőtt a pool h megpattant vkin.. :D de rendben
  • atesz111
    #15741
    miért is fújt a rigó nekünk a real ellen? mennyi is lett? várj segítek 4-0.

    és hogy kinek mekkora a szerencsefaktora: olyan statisztika kéne hogy hány olyan gólt lőtt a chelsea ami valamelyik játékosán pattant meg a labda és úgy ment be. nem vitás, toronymagasan ők az elsők.
  • asfa
    #15740
    azért ne felejtsük el h ez a liverpool ősi ellenségünk és végig szidtuk őket a szezonon át ugyanis egyfolytában a 80.perc után fordítottak és 11eseket kaptak minden egyes meccsen, szóval az,hogy jo csapat nem vitatom, de azt se,hogy a real madrid elleni hazai meccsüket is gyönyörűen odafujta a biro :) maradjunk annyiban h kimeritethetetlen a szerencsefaktoruk :)
  • Etelkozi Vata
    #15739
    A bannerban, a beharangozóhoz: a Wembley-ben játszunk az arsenallal...
  • Krisz018
    #15738
    Nyáron nagy bevásárlás!

    Már úgy tűnt, hogy Roman Abramovics elvesztette érdeklődését a futball iránt (és esetleg megválik a Chelsea-től), ám a kedd esti, Liverpool elleni BL-negyeddöntő-visszavágó után visszatért a lelkesedése.

    A 4-4-es mérkőzést a londoni klub orosz tulajdonosa - akit igencsak érzékenyen érint(ett) a gazdasági válság - a helyszínen tekintette meg, és a hírek szerint ennek hatására kész ismét jelentős összeget áldozni csapatára.

    "A nyáron annyi pénzt bocsát a rendelkezésünkre, amennyi az általunk kiszemelt játékosok megszerzéséhez szükségesí." - mondta Bruce Buck, Abramovics barátja, aki egyben a Chelsea elnöke is.

    Forrás:www.nso.hu
  • Huszi84
    #15737
    Rég láttam ennyire jó meccset!
    Gratula a továbbjutáshoz.
    Remélem mi is végre a magunk szintjén tudunk játszani és léphetünk a következő szintre!
  • atesz111
    #15736
    igen óriási a szerencsefaktorunk. pl a Fulham ellen 4(!) kapufát sikerült szerezni és kifele pattant az összes. A Chelseanek a 4.góljánál Lampard kapufája mind2 kapufát érintette úgy ment be.

    Carrick lövése 6 méterrel mellé ment volna a Sunderland ellen csak pont eltalálja Machedát úgy megy be.

    Hát valóban kimeríthetetlen a pool szerencsefaktora.
  • Japep
    #15735

    Azért az teljesen más kérdés, hogyan indultunk...miért, Mi hogyan indultunk? Felkészülést is nézve 6-7 meccsen keresztül 34-4-es gólarányunk volt, aztán majdnem minden meccset 3/4-0-ra nyertünk, erre tessék...csoda kellene a bajnokság megnyeréséhez.

    Persze, van szerencse is, kell is, nekünk is nagyon sok volt a bajnoki szezonunkban, meg a MU-nak is az előző 2 évben...szerencse nélkül nem igazán lehet valaki bajnok.
    Amúgy meg szerintem magáért beszél, bár abbahagyom, mert még sokan azt hiszik, L'pool szurkoló lettem... :)

    L'pool-MU 2-1
    MU-L'pool 1-4
    L'pool-Chelsea 2-0
    Chelsea-L'pool 0-1
    Arsenal-L'pool 1-1
    Real Madridot oda-vissza 5-0-ás arányban

    GO BLUES! :D
  • Oziris666
    #15734
    Azért azt se felejtsd el h ez a pool majdnem bese jutott a BL-csoportkörében ugye 120.percben lőtt góllal jutottak tovább a selejtezőből!Kétségtelen h régóta ez a legjobb PL szezonjuk ,de azért ebbe igencsak belejátszik h idén kimeríthetetlen a szerencse faktoruk:) Rengeteg 11es, utolsó percekben lőtt gólok tömkelege!
    A ManUnak és nekünk is volt már ilyen szezonunk de azért ennyire nem volt durva mint a mostani Poolé...
  • hedonist
    #15733
    igaz,de én már optimistán álltam a dologhoz:D
  • Matthew Prosac
    #15732
    reméljük hogy az a bizonyos '4' pont , az ott 7 :)
    merthogy nekünk még van egy elmaradt meccsünk.
  • hedonist
    #15731
    ez mind igaz, csak egyet ne felejtsünk, a bajnokság ugyanúgy esélyes! 4 pontot bármikor le lehet dolgozni.. de persze fő cél a bl.
  • asfa
    #15730
    a Barcanak nehezebb valóban de az idegenbeli rangadók (Arsenal, West Ham) nagyon nagyon nehéz meccsek.. és tavaly mintha az Evertonnal leikszeltünk volna hazai pályán, a Fulham meg felszívta magát mostanság ezt is tudjuk, ezenfelül se a Sevilla se Valencia nem ellenfél a mostani formájukat tekintve a Barcának.. szal nem oly könnyű :)
  • pilboy
    #15729
    hát ezt nehéz nemkommentelni :)
    nagyon jó meccs volt!!! 2-2 után mondom kicsit odamegyek barátnőm mellé (laptopon néztem a meccset), h vele legyek, mondván eldőlt a továbbjutás... 5-10 perc múlva nézem a képernyőt: 3-4. nem akartam elhinni. fantasztikus meccs lehetett abban a 10 percben (is).
    tényleg le a kalappal ez előtt a pool előtt. sajnos most jobbnak tűnnek nálunk, nem lenne szégyen, ha megelőznének. persze szarul esne, meg bennem lenne az a sok utolsó perces gól, de amit mostanában művelnek az No. 1.
    igazából mind1 volt nekem, h ki jut tovább, de annyiból jobb lett volna a pool, h ritkábban lehet őket látni egy barca ellen és most ők ketten európa legjobbjai sztem. szívesebben néztem volna őket!
    ettől függetlenül, aki 2 meccsen 7et rúg nekik, megérdemlik a gratulációt és továbbjutást. persze nektek sem könnyű 2 meccsen 5öt rúgni... :)
    mind2 csapatnak hatalmas gratuláció!
  • Japep
    #15728

    Javítom:
    04.28. 20:45 (TV6) Barcelona-CHELSEA
    05.06. 20:45 (m1) CHELSEA-Barcelona

    Azért annyira nincs is messze...

    A Barcelonának kicsit húzósabb lesz ez az időszak:
    04.18. Getafe-Barcelona
    04.22. Barcelona-Sevilla
    04.26. Valencia-Barcelona
    04.28. Barcelona-CHELSEA
    05.03. Real Madrid-Barcelona
    05.06. CHELSEA-Barcelona

    Nekünk:
    04.18. Arsenal-CHELSEA
    04.22. CHELSEA-Everton
    04.25. West Ham-CHELSEA
    04.28. Barcelona-CHELSEA
    05.02. CHELSEA-Fulham
    05.06. CHELSEA-Barcelona

    Hááát kemény lesz...nem merek semmit sem mondani...nekik sokkal fárasztóbb lesz, szinte az összes naggyal találkoznak (lehet, hogy választaniuk kell majd), míg mi a középmezőnnyel...
    GO BLUES!
  • Japep
    #15727

    04.28./29. Barcelona - CHELSEA
    05.05./06. CHELSEA - Barcelona

    Hát senki sem mondhatja, hogy egyszerű dolgunk lenne... :S
    A vicces az, hogy szerintem tegnap megint csak bebizonyította a L'pool, hogy nagyon jó formában vannak, ma ők a legjobb formában lévő csapat - persze ennek most ellent mond a BL alakulása, de ha az egész szezont nézzük, szerintem kétségtelen, hogy a L'pool idén jobb, mint a Barcelona.
    Persze ez megint csak semmi, hiszen a BL "csak" 2 meccses fordulókból állt, ott a pillanatnyi forma számít.
    Bebizonyítottuk, hogy a legerősebbeket is képesek vagyunk megverni - ha elhiszi a csapat, hogy megnyerheti a BL-t, megnyerjük!
    És ha Essien megfogja Messit, akkor nincs is akkora gond... :D

    GO BLUES!
  • hedonist
    #15726
    nááááájsz olyan kocsmafoci hangulat volt:D nagyon nagy meccs volt, de mi jobbak voltunk és nem kevéssel, mert 2 meccsen 7 gólt lőni egy liverpoolnak, akik sztem a bl mostani keretének egyik legeősebb csapata, hát szóval ez nagy volt srácok, gyengélkedéseink,edzőcserék ellenére, ez szívből foci volt,és külön Lampard és Drogba érdemli a dícséretet, persze Ivanovic 2 góljáról se feledkezzünk meg.
  • dragon11
    #15725
    Szép volt fiúk!:)


    Hajrá kékek!=)
  • Jagumo
    #15724
    és a Liverpool mostantól csak a PL-re fog koncentrálni
  • Jagumo
    #15723
    azért még nembiztos hogy a MU kieseik holnap :D
  • Barnabyka
    #15722
    Barnabyyyiiiiyyyyyiiyyiyi               (*) üzenete (22:45):
    *am. most összeomlik a kiesés miatt a pool és szopik a bajnokságban is a Mu is kiesik holnap velük is ugyanez lesz és a Chelseaé a bajnoki cím:)
    (6)    Atti     (6) üzenete (22:45):
    *ó persze
  • Jagumo
    #15721
    4-4 ezt még mindig nem birom feldolgozni :D
  • asfa
    #15720
    köszönjük
  • Atti12
    #15719
    olyan biztos hogy nem lesz :)

    gratula, szereztetek nekem egy szép 90 percet, remélem megint találkozunk a döntőben.
  • SLICK
    #15718
    Grat a továbbjutáshoz! Nektek legalább sikerült ami nekünk nem.
    Remélem a Barcát is elveritek! ^^
  • bodajoci
    #15717
    nektek is megjár
  • Cabell
    #15716
    Gratulálok, hát tényleg jól összerakott titeket Hiddink, jobbak voltak a kékek ez elvitathatatlan

    ..viszont..

    a Poolról azt hiszem a világ minden gárdája példát vehet, egy kapalemelésen kívü nem tudok mit hozzájuk tenni, egész egyszerűen lenyűgöző ez az akarás, ami viszi előre őket...Cech hibája ide vagy oda, abban a tudabran, hogy 3 gólt kell lőniük, 2 góllal vezettek fél óra elteltével, ezt más csapat (sajnos) nem csinálta volna utánuk...

    ha holnap a MU csak fele ekkora szívvel játsszik, én elégedett leszek.
  • Jagumo
    #15715
    hát legalább essen 8 gól azokon a meccseken is :D
  • Japep
    #15714

    Ezek után teljes szívemből kívánom, hogy nyerjék meg a bajnokságot - idén senki más nem érdemli meg, és ezt nem csak e meccs miatt mondom! Még egyszer gratulálok a L'pool!

    És persze nekünk! GO BLUES!
  • Barnabyka
    #15713
    Gyönyörű mérkőzés..felejthetetlen izgalmak és a legfontosabb chelsea siker..na ezek után nagyon szeretném azt látni ,h Rómában Terry magasba emel egy serleget:) (holnap hajrá porto, egy hasonlóan izgalmas meccsen 5-0át várok:$ )
  • Jagumo
    #15712
    Ez a 4-4 szerintem igazságos végeredménye a mai meccsnek :)
  • Fabio Capello
    #15711
    Nem szurkoltam senkinek, de csak azt tudom mondani, fantasztikus mérkőzés volt, elismerés mindkét csapatnak!
  • Jagumo
    #15710
    Ezt a meccset bűn lett volna kihagyni! Legjobb 4 között a csapat :)))))
  • asfa
    #15709
    GYÖNYÖÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ VOLT KÉKEK!!
    GO BLUES!
  • Japep
    #15708

    7-5 ... nincsenek rá szavak!

    Hatalmas gratuláció a L'poolnak, és persze NEKÜNK!!!

    GO BLUES!!! KÖSZÖNJÜK!
  • asfa
    #15707
    :D hát kb nemtudtam mást:D milyen izgalmak :D
  • Jagumo
    #15706
    ugyanazt írtunk :D
  • Jagumo
    #15705
    ESSIEN MIT VÉDETT !
  • Barnabyka
    #15704
    Essien..úú ez is de kellett...:D