24199
Chelsea Fan Club
  • buldozer99
    #16105
    jolvan nyomd fel magadnak a bunkerfocidat:D
  • Matthew Prosac
    #16104
    ez a Manchesterre miért is igaz? ("az idei Bl győztes szégyenkezve veheti majd át a trófeát.")
  • Takezó
    #16103
    áh, mindenki ilyeneket remél, aztán semmi nem lesz, NS is megemlíti két mondatban, aztán szopja a Barcát...
  • asfa
    #16102
    azért nem cáfollak mert feleslegesnek érzem,hogy ujabb és ujabb érveket hozzak fel, mert már minden elhangzott. ha te igy látod hát sajnálom,ha nem látsz csak nézel, ez az én véleményem.. az,hogy a futball rajongok akik nem elfogultak a barca iránt,ugy látják h a Chelsea érdemelt volna továbbjutást, nagyon nagy százaléka nem hiszme h véletlen dehát vagy mi vagyunk a hülyék, vagy a barca drukkerek elfogultak pöppet
  • hedonist
    #16101
    nem így van, 2 teljesen 100% os büntetőt nem kaptunk meg, 1. malouda lerántása a 16 oson BELŰL történt,2. Pique kezezése, DE ebből egy is elég és olyan mondat nem létezik,h MAX pique kezezése, mert az a max pont elég,h a szart sem csináló barcelona szépen vegye a jól megérdemelt sátorfáját.
  • Atti12
    #16100
    reméljük meglesz :)
  • bonebeni
    #16099
    tutira a mu??? és ebbe honnan vagy ennyrie biztos barátom?
  • WuFraZselic
    #16098
    tulzás azt állitani hogy érdemtelenül jutott a barca oda, ahova... lehet hogy ma semmit nem tettek, de multhéten 5-6 góllal nyerhettek volna, és ott is volt néhány érdekes itélet... sőőt... az hogy a biró nem fujt a chelseanek, az meg nem minősiti a csapatukat... a barca igenis megérdemelte hogy eljusson a döntőig, óriási szezonjuk van... ennek ellenére a United címvédő lesz :)
  • geo91
    #16097
    hát részvétem...
    így kiesni...
  • Jagumo
    #16096
    én meg azt tudom mondai, hogy Rómában (asszem ott lesz a BL döntő már azt sem tudom :D ) lőjétek szét a kaput!!!!
  • buldozer99
    #16095
    khm, első meccsen ballackot ki kellet volna állítani,és volt még 1-2 eset amiért sárgát sem kaptak a chelsea játékosai, Abidal kiállítása nem volt az, ne mennyünk ebbe bele mivel 100 okot lehet találni...
  • Shep
    #16094
    Sajnálom a kékeket igazságtalan volt a bírói ítélet viszont ha ők jutottak volna be akkor megint tutira az MU nyert volna, így legalább van némi esély arra ,hogy nem megint ők nyernek.
  • bonebeni
    #16093
    köszönjük bíróúrHOGY ROHADNA MEG OTT AHOL VAN
  • Jagumo
    #16092
    tényleg nem 6 csak 3... :)
  • mate317
    #16091
    ha nem cáfolsz meg akkor elismered amit írtam:D
  • kiki888
    #16090
    hát tényleg elfújta a drága spori a meccset, a Chelsea megérdemelte volna a döntőbe jutást mert a Barca lóf@szt sem csinált sem a mai, sem a múltkori meccsen, ezért el lesz kenve a szájuk
    go Red Devils hajrá Man Utd, a Chelsea-t meg sajnáljuk :S
  • kuzco007
    #16089
    köszönöm:)
  • Etelkozi Vata
    #16088
    A legviccesebb, hogy a barca csapata, ahelyett, hogy besunyogott volna az öltözőbe és ott örömködne, kint ünnepeltetik magukat a pályán.
    Ez azért ebben a helyzetben több, mint vicces.
  • asfa
    #16087
    biro miatt nem vertetek meg? :D 1 tizenegyes? :) bele se kezdek..
  • Fabio Capello
    #16086
    cikk folytatása:

    talán titkos szerelmi szál áll a háttérben a norvég király és az angol királynő között?
  • karajjj
    #16085
    valami your eyes-t magyarázott és a szemét mutogatta, szóval semmi fuck nem volt ott
  • buldozer99
    #16084
    ez így van...
  • HunnernesKonge
    #16083
    Nagyon nyomják ezt a spanyol bandát onnan fentről. komolyan kezdek félni :/ Nektek meg egyszerűen nem tudok mit mondani. Sajnálom :(
  • SLICK
    #16082
    "-Norvég - Angol ellentét ?! :DDD "
    Ezen felsikítottam :D:_SA?D:_AS?D:_AS?D_:AS?D_ASD
  • galmat
    #16081
    Unitedes vagyok, de amit a csapatotokkal művelt ez a spori az több mint felháborító volt. Azért egy BL elődöntőre ilyen ürgét küldeni..... Szegény hoki válogattunk is rendesen szívott a bírók miatt az elmúlt 2 hétben.
  • mate317
    #16080
    milyen 6 tizenegyes? max a Pique kezezését lehetett volna megadni, de ne felejtsük el hogy Abidal jogtalanul kapott pirosat. És hogy az odavágón csak a bírónak köszönhetően nem nyert simán a barca. Am jó ez a chelsea, ez kellett volna legyen a bl döntő.
  • dragon11
    #16079
    gz barca, bejutottak a semmivel.. szép volt így tovább..
  • Jagumo
    #16078
    1 kaput eltalált lővés, igaz ez szép gólt volt, de melette kicsit nemnekünk fújt a bíró, sőt NEM FÚJT ! idegbeteg...
  • asfa
    #16077
    nem.. azért votl nagy tlejesitmény mert megölte a Chelsea a Barca nagyon kemény fociját, egy hete.. azt kivédekezni senkinek nem sikerült idén.. várható volt ,hogy idegenben nem fognak támadni.. a Barca viszont itt semmit se tett.. kaptak is egy gólt, csak mázlijuk volt meg egy birojuk.. ennyi volt a különbség..
  • Fabio Capello
    #16076
    D:D:D:D nap hozzászólása, megy is aláírásba :D
  • Jagumo
    #16075
    Remélem ebből vlami óriási futball botrány lesz! :D

    Ilyen címlapokat szeretnék:
    -A Norvég bíró megakadályozta a Chelsea döntőbejutását
    -A Chelsea nem tudott döntőbe kerülni, mert GYP-s a bíró
    -Norvég - Angol ellentét ?! :DDD
  • Fabio Capello
    #16074
    nem az antifoci a gond, hanem a hülye bíró :)
  • Takezó
    #16072
    a mocskos norvég szemét, tisztelem Drogbát azért, hogy nem ütötte arcon azt a szánalmas buzit...
  • WuFraZselic
    #16071
    nem értem miért csodálkoztok, a barca ugyanolyan antifocit játszott mint a chelsea 1 hete...lehet hogy a birói ténykedés szánalmas volt, de szerintem semmivel sem érdemelte meg jobban a továbbjutást a chelsea... és ez nem flame, semlegesként irok :D
  • Barnabyka
    #16070
    én is eztmondtam most az egyik legjobb haveromnak.. egész héten azthajtogattam ,h úgysem nyerhet a Mu bárki jutbe velük a döntőbe az legyőzi őket. De most teljes szívemből remélem ,h Rómában megszületik az első BL címvédés:)

    GogO Blues..soha NE add fel!!! (Hiddinkek is külön köszönet remélem az FA trófea hozzá kerül.)
  • mate317
    #16069
    úgy hallottam "i'll fuck this man"
  • karajjj
    #16068
    játékvezető 6 - 1 Chelsea
  • asfa
    #16067
    most már én is a Mu-nak drukkolok
  • Atti12
    #16066
    együttérzek.. Remélem megbosszuljuk ezt május 27.-én.... ezt a bírót meg elkell tiltani egész életére a focipályától..
  • Jagumo
    #16065
    ez egy gyökér! :D sajnos nincs rá jobb szó!