24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #16145
    de pontosan ezt jelentette, hiszen nemtudta feltörni a védelmet a gólerős Barca, nem találta a lyukat ezáltal meghalt az ötlet.. próbálkoztak folyamatosan és nem jött a gól amire vártak.. ezt jelenti megölni a játékát,hogy nem tudtak vele mit kezdeni,ahogy ma se.
    de most megyek, jó éjszakát mindenkinek és szép volt Kékek!
    én büszke vagyok
    GO BLUES!
  • Jagumo
    #16144
    én a Pique lennék, Rómában nem mernék felmenni a pályára, sőt az utcán is lesütött fejell mennék... :D
  • WuFraZselic
    #16143
    hát jah, Hiddink nagy stratéga... kicsit összeszedte a chelseat mióta odament... a meccs valóban a birón mult, de ez nem a barca hibája akkorsem...
  • Fabio Capello
    #16142
    well én is örülök amikor normálisan lehet beszélgetni ellendrukkerekkel, ritkaságszámba megy az ilyen az SG-n, legalábbis az olasz foci esetében (angolban annyira nem vagyok otthon). De erről még Zselic kolléga tudna mesélni, Juvés létemre több időt töltök az Inter topikban mint a Juvésban :D
  • buldozer99
    #16141
    jolvan aludjatok, megyek énis, holnapra talán lenyugszotok:D, szuszááá:D

  • Jagumo
    #16140
    köszi :))
  • kuzco007
    #16139
    1. Maffiózó
    2. Ritka rendes lányt találni
    3. Landwirtschafts Simulator 2008-2009
    4. Euro Truck Simulator
    5. Chelsea Fan Club

    jók vagyunk:) nah figyeljetek én elmegyek aludni, hnap érettésgim van, addig tudjátok meg a bíró telefonszámát és címét, házhozmegyünk:D:D
  • WuFraZselic
    #16138
    na na na... a megölni a játékot és meguszni kapott gól nélkül az két teljesen más dolog. az odavágón rendkivül sok barca helyzet (-> ez nem azt jelenti hogy megölték a játékukat), most meg kb 2 normális helyzet. inkább most öltétek meg a barca játékát... bár a barca nem is támadni akart egyértelmű volt
  • Jagumo
    #16137
    és miért volt elég 1? mert gyökér a bíró... :D Nem tudod bebizonyítani hogy neked van igazad, nemes egyszerűséggel azért nem, mert NINCS igazad :DD
  • asfa
    #16136
    mindig bebizonyítod mér tisztellek Mu-s létedre :D
  • Matthew Prosac
    #16135
    bevallom én a Barcának szurkoltam, és a gól pillanatában örömködve ugráltam is, de ha félretesszük az érzelmeket és jön a realitás akkor egyértelmű hogy ezt a meccset elcsalták és a Barcelonának semmi keresnivalója a fináléban. a Chelsea a futball magasiskoláját mutatta be ma (avagy "Hogyan kell leradírozni egy Barca-támadógépezetet"), nem kérdés hogy kinek kellett volna most továbbjutnia.
    Nem is tudom mit tennék most ha az én csapatommal csinálták volna ezt. Valószínű a billentyűzet már 3 darabba lenne...
  • Barnabyka
    #16134
  • buldozer99
    #16133
    :O szeva:D
  • Jagumo
    #16132
    Aki azt mondja hogy igazságos volt a két mérkőzés egybevetve, akkor az hazudik vagy értelmi fogyatékos :/
  • penészthozópára
    #16131
    Max respect nektek. Ez a Barca semmit se fog érni a döntőbe.
  • asfa
    #16130
    stílus váltás vagy viszlát
  • buldozer99
    #16129
    és mér nem lőttetek?:D

    1-et lőttünk elégvolt a továbbjutáshoz, kiállítás után nem kelelt volna visszaállni emgint bunekrba, nah mind1 kiszoptatok...:D
  • asfa
    #16128
    jaj.. ugy h az első kapura lövésük a 93.percben volt :) sehogy máshogy, nézd meg az ismétlést és aztán gyere beszélgetni
  • asfa
    #16127
    de megölte, mert nemtudott golt rugni..az egyetlen csapat a Chelsea akire nem lehetett ráerőltetni a Barcának azt a focit,amivel 3-4-5 esetleg 6 gólokat rug.. mert képtelen volt feltörni a védelmet, igy képtelen volt nyerni.. megtörtek és a Stamfordon pedig szintén nem tudtak mit tenni, nem az a Barca volt aki realt verte vagy aki hu dejo ebben az idényben..a Chelsea az első aki elkapta őket, csak a Biro nem nézte jo szemmel
  • Jagumo
    #16126
    de érted ha arathattak volna , de nem arattak , MIÉRT? mert képtelenek voltak gólt lőni! :)
  • dragon11
    #16125
    ennyi, noob bíró..
  • Barnabyka
    #16124
    neked meg a hozzád hasonlóknak akik nem látták a meccset vagy csukott szemmel nézték jó éjszakát.
  • R0sc0
    #16123
    A bíró nem vezette jól a meccset, sőt, meg nem adott tizenegyes, barca oldalról indokolatlan kiállítás stb. De ezenkívül nem a bírókat okolnám hanem azt hogy jobban játszó chelsea egy 1-0 eredményre akart ráülni? mikor mindenki tudtha hogy ha a barca talál egy gólt akkor az az ő kiesésket jelenti??!!! Abban a 20 percben amíg emberelőnyben játszottak nem tudtak golt lőni ami biztosítja a BL döntőt?
  • hedonist
    #16122
    te meg dugd fel az 5-6 meg nem lőtt gólodat. és ha már ennyire számolod ezekt meséld már el mi ma hányat lőhettünk volna be nektek drogba az elején 2-3 at belletti a végén, anelka-nak is volt 2-3 szóval felejtsük el ezt az egyértelmű vitát.
  • bonebeni
    #16121
    anyira sajnálom hogy hiddink elmegy a szezon végén:( pedig a köv szezonba ilyen teljesítménynel biztos nyerők lettünk volna:(
  • mainevent
    #16120
    Kifejtenéd hogyan nulláztátok le a Barcat?
    Tudtommal kiestetek!
  • buldozer99
    #16119
    Ballackot hányszor lehetett volna kiküldeni az első meccsen?

    Na mindegy én nem veszekdek veletek.:)
  • Jagumo
    #16118
    tökéletesen megfogalmaztad :)
  • WuFraZselic
    #16117
    az 1. meccsen szerintem egyáltalán nem lett meglőve a barca focija... nagyarányú győzelmet arathattak volna multhéten... és hát szerintem nem olyan jó a chelsea szezonja a barcáéhoz képest... :S
  • Etelkozi Vata
    #16116
    nem rúgta le, csak összeakadt a lábuk, de ez ilyenkor nem szempont, kiállítás jár érte, ha vétlenül akadt össze a lábuk akkor is...
  • asfa
    #16115
    az h 5-6 gólt lőhetettek volna..hát mér nem lőttetek? jaaa zért mert képtelenek votlatok mert megöltük a támadofocit.. viszont ma is lenulláztuk a barcát csak mellette ők kaptak biro segédletet azáltal h két 11est minimum nem adott meg.. kezezés 11es.. ha nem tévedek.. malouda lerántását pedig lefujta tehát látta h szabálytalan de belül volt és kivülre adta.. nem értem mi a gond :) Dani Alvest is 6szor kilehetett volna küldeni..helyette ment Abidal mert lerugta Anelkát.. ennyi
  • Jagumo
    #16114
    a MU nagyon szép meccset játszott tegnap! :)
  • Etelkozi Vata
    #16113
    Na jó, ez tényleg túlzás, bár a Bl-t idén a Chelsea megverésével lehet(ne) megnyerni, helyette egy elődöntős ellen is be lehet húzni.
    Na jó, a mu-nak nem kell majd, ha úgy alakul...
  • HunnernesKonge
    #16112
    Ne vedd fel szerintem nem akarta a MU-t bántani csak rosszul fogalmazott keserűségében...
  • kuzco007
    #16111
    nagyon sajnálom a manchester drukkereket, de amióta a BL él és virul nem nyert senki sem kétszer egymás után és nem hinném, h pont a manchester lesz majd az aki nyer, bár én nekik fogok szurkolni a bl döntőben, mert ez a gay barca nem érdemli meg még aztse, h labdát kapjon...
  • Shep
    #16110
    A Cselzi mikor nagy a tét mindig többnyire nem tud úgy teljesíteni ahogy egyébként arra képes lenne. Egyébként nem vagyok a barátod és, nem akarok veled vitázni, mert most felfokozott lelkiállapotban vagy.
  • mate317
    #16109
    pontosan, finoman szólva a védekező focit támogatta...
  • asfa
    #16108
    valoban szépen teljesitett.. a két meccs alapján viszont nem érzem döntősnek őket, mert a focijuk meg lett lőve, de nem gyengén.. és mond azt,hogy a Chelsea szar szezononon van tul, és szar csapatokon ment át
  • Jagumo
    #16107
    most már végül is mind1... ez van... de ha egy 11-est belőtt volna a Chelsea az a Barcelonának nagyon demoralizáló lett volna :)
  • kuzco007
    #16106
    nah nagyon pörög a topik, lehet bekerülünk legnépszerűbbek közé:P