24199
Chelsea Fan Club
  • Monoton
    #16185
    Drogba "It's a fucking disgrace"
  • Jagumo
    #16184
    naggyon nagy!
  • Fabio Capello
    #16183
    Ha jól sejtem, üdvözölte a bíró szüleit... :D

    Esetleg megadta a szemészének a telefonszámát :D
  • Atti12
    #16182
    én azt vettem észre hogy köztünk általában béke van :) eltekintve néhány baromtól..
  • hedonist
    #16181
    Japepnek elsősorban (mert vszinuleg épp egy betonfalat fejelgethet) jobbulást, és mindannyiunknak, az FA kupa vmennyire vigasztalhat,de igazán ezt meg a tavalyi pechünket csak 1 bl győzelem írhatja felül.
  • Monoton
    #16180
    [center]


  • Fabio Capello
    #16179
    attól még hogy szerencséjük volt, és ők jártak jobban, tessék tisztességesen leírni a nevüket.

    Tudod jól, nem dívik ezen a fórumon a csapatnevek kigúnyolása, be is pöccent rajta gabber anno.
  • Shep
    #16178
    Azt elhiszem.
  • Shep
    #16177
    Á majd annyi lesz mint mikor Gerát kiállította jogtalanul a skót, ez is bocsánatot kér és el lesz intézve.
    Egyébként valaki le tudta olvasni Drogba szájáról mit mondott a végén a kamerába?
  • dragon11
    #16176
    attól még qrvára idegesít, hogy a Barcácskát berángatta a bíró a döntőbe azé'..
  • hedonist
    #16175
    velem is ugyanez, ugyh igyunk:D
  • hedonist
    #16174
    és ez a legnagyobb baj,h már nem lehet változtatni.. de talán a fifa felakasztja a bírót. az könnyebbíteni a szívünkön, ha látnám 1 héten belül,h mehet utcát seperni dániába.
  • Jagumo
    #16173
    basszus olyan éhes voltam, aztmondtam vége a meccsnek eszek, és mikor végelett elment az étvágyam is...
  • Fabio Capello
    #16172
    jogos :)
  • Shep
    #16171
    Hát igen, a végén az tényleg szép volt. Azonban vitatkozhatunk itt napestig, hogy mit, hogy kellett volna, mi volt 11-es mi nem, megérdemelte-e a Barca vagy sem. Az eredmény már nem fog változni.
  • hedonist
    #16170
    pontosabban 3 játszmánként:D
  • Fabio Capello
    #16169
    óóóó a legjobb amikor a saját drukkertársaimat kell visszafogni
  • hedonist
    #16168
    ebben annyiban igazad van h kellett volna gól, de hát drogba és anelka is nagyon probálkozott, belletti mit megcsinált a végén, nem jött össze, talán ha drogba marad a pályán ki tudja mind1 is kellett volna gól, végig nem mertem kimondani,h ha kapunk egyet az majdnem h bukás előbb löjjunk mi egy 2. ikat és akkor már oké, de akkor sem lehet elfelejteni,h a bíró belenyúlt a meccsbe akkora hatással,h megfordította a végeedményt és kész.
  • Matthew Prosac
    #16167
    nem szégyen tisztelni az ellenfelet és mások véleményét illetve életfelfogását. itt az sg-n nem hemzsegnek a "peon-szurkolók" - hálistennek.
  • Jagumo
    #16166
    énis azon gondolkoztam, hol van Japep?
  • dragon11
    #16165
    Sztem jogos lett volna, ha orrba veri, de a büntetés hát..^^
  • WuFraZselic
    #16164
    ááá, nem láttál még szerintem egy jó kis Juve - Inter tábor közti flame-et :D én United drukkerként eleget átéltem mindenféle fórumon, de az sg-s olaszfoci topik az veszélyes ::D:D:D
  • Barnabyka
    #16163
    igaz, de azok az emberek nem is jelentősek.

    R.I.P. - szegény Japep annyira sírhat ,h már be sem ír ide.
  • Jagumo
    #16162
    úgy ahogy mondod :) mert a barcát demoralizálta volna , hogy 2 gólt KELL rúgjon :)
  • Shep
    #16161
    Hát ez az, hogy eljátszotta, tud ő azért ettől jobbat is.
    Etelközi
    Mondom lehet mondani, hogy 11-es, de ha igazán akartak volna tudtak volna rúgni még 1-et, de nem igazán volt meg az akarás mikor emberelőnybe kerültek akkor is a Barca dominált inkább úgyhogy hibás volt itt mindenki, nem lehet csak a bírót hibáztatni, aki amúgy egy hülye volt.
  • Monoton
    #16160
    Ja mert azok már ki lettek dobva :DD
  • Fabio Capello
    #16159
    a fehér sose fog kékké változni :P
  • Barnabyka
    #16158
    szerintem meg az "Arsenal-Chelsea-Mu" topik hármasból igen kevésoylan ember keveredik ki aki veszekedni járna át a másikba. "Good Friends"
  • Fabio Capello
    #16157
    vigyázz, teniszben is csak egyszer kérhetsz challange-t.
  • WuFraZselic
    #16156
    Te is tudod, hogy hova való vagy a szíved mélyén :D:D:D
  • Shep
    #16155
    Ballack ha nem a pályán vannak szerintem szerintem szétveri a fejét, így se sok híja volt.
  • Oziris666
    #16154
    Azért, Drogba eljátszott 2ziccer itt és egy mégnagyobbat múlthéten...
  • Etelkozi Vata
    #16153
    Rúgott volna, de 16-oson belüli szabálytalanságokkal akadályozták meg.
    Bármely megítélt 11-es kb. eldöntötte volna a meccset.
  • Jagumo
    #16152
    de még hogy, hiába voltam ideges nagyon nevettem :D:D:D
  • Matthew Prosac
    #16151
    amúgy pont az ilyen mérkőzések után kéne újra és újra a kedves Fifa bizottsága elé állni egy raklapnyi dvd-felvétellel, hogy miért kéne megreformálni a játékvezetést. 2 bírót, vagy 82 partjelzőt és 24 negyedik számú játékvezetőt, bevezetni a challange (tenisz) szabályt vagy akármi. mert ez így tarthatatlan. évről évre jön egy hülye, akit az egész világ felakasztana! és nem akarnak kifogyni!
  • dragon11
    #16150
    Ballack nem véletlenül ordította le..
  • hedonist
    #16149
    még mindig nem hiszem el, najo mentem corvintetőre leinni magam rewindra...
  • asfa
    #16148
    hidd el angolok között még ritkább :)
  • Jagumo
    #16147
    idióta... :(
  • Shep
    #16146
    Egyébként lehet szidni a bírót a másikat, de a Cselzinek igenis rúgni kellett volna még egyet, nem pedig csak bunkerfocit játszani, mert támadásuk nekik se igazán volt, Essien bevágta és ennyi, drogba próbálkozgatott, de ő sem volt az igazi. Igaz persze, hogy a Barca is harmatgyenge volt.