24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #16225
    jók:)
    viccet félretéve szerintetek, lehet a bl-ben bunda? oké h az olaszoknál, meg itt ott van,de ilyen szinten? vagy csak szimplán ekkora gyökér volt a bíró?
  • Matthew Prosac
    #16224
  • Matthew Prosac
    #16223
    amúgy katt a képre a teljes mérethez ^^
  • Matthew Prosac
    #16222
    nemrég kalapáltam össze, sry a méretért de kisebb méretben nem olyan jól olvasható :)
  • SLICK
    #16221
    Samsung HD TV, csak h még élesebb képet adjon __D:S?ADSD:_
  • Monoton
    #16220
    [center]
  • Monoton
    #16219
    [center]
  • Jagumo
    #16218
    A kiállítás, nyílt ziccerben lévő játkost buktatott! ( ha nem direkt ez akkor is piros lap)
  • Jagumo
    #16217
    :DDDDDDDDDD
  • Barnabyka
    #16216


    pápá.
  • LasCar16
    #16215
    "That was a fucking disgrace." Kibszott szégyen volt.
  • Atti12
    #16214
    hát most félt.. :D
  • Jagumo
    #16213
    csövi, mostmár énis megyek tényleg :D
  • Barnabyka
    #16212
    akkor vajon milyen lehet a norvég futball..fúú szegény értetlen foci drukker sose fog norvég meccset nézni:)

    Nah jó nekemmára sok volt..megpróbálom ezt kialudni magamból..jóéjszakát mindnekinek.
  • Jagumo
    #16211
    szerintem ezek után soha többet nem vezethet mérkőzést :DDDDD
  • Barnabyka
    #16210
    Idézet belőle
    " Európa-bajnokság [szerkesztés]

    Tagja volt a 2008-as osztrák-svájci rendezésű labdarúgó-Európa-bajnokság játékvezetői keretének. Ez volt az első jelentősebb nemzetközi tornája. A nemzetközi eseményen két mérkőzést, a Németország-Lengyelország (2:0) nyitómérkőzést (csoportmérkőzést) és az Olaszország-Románia (1:1) csoportmérkőzést vezette.A mérkőzést követően az Olasz Labdarúgó-szövetség sportdiplomáciai úton tiltakozott a FIFA-nál, az eredménye Øvrebø ezen a tornán nem vezethetett több mérkőzést. száma: 2"
  • Jagumo
    #16209
    dettó :D
  • Fabio Capello
    #16208
    dejómár hogy hárman írtuk be ugyanazt :D
  • Monoton
    #16207
    Az "Év Játékvezetője"-ként 2001-2006 között hatszor nyerte el a Kniksen díjat, hatszor lett Norvégia legjobb játékvezetője, ő a norvég futball büszkesége.

    Ezen sírok :]
  • Rockynhooo
    #16206
    "Az "Év Játékvezetője"-ként 2001-2006 között hatszor nyerte el a Kniksen díjat, hatszor lett Norvégia legjobb játékvezetője, ő a norvég futball büszkesége."
  • Fabio Capello
    #16205
    Kitüntetései [szerkesztés]

    Az "Év Játékvezetője"-ként 2001-2006 között hatszor nyerte el a Kniksen díjat, hatszor lett Norvégia legjobb játékvezetője, ő a norvég futball büszkesége.

    hát ezt nem bizonyította ma...
  • Jagumo
    #16204
    univerzum
  • Barnabyka
    #16203
    A bosszúvágyó mebereknek egy kicsike bosszú:

    Drága barátunk wikiadatlapja

    Tessék átirosgatni ezerrel!!!
  • hedonist
    #16202
    najóóóó... ezt elnézzük neki, mert ezt kell mondania mást nem tehet, 2. nem látta a meccset, tehát nem releváns:D
  • Tyler1
    #16201
    jaaj Drogba de nagy volt a végén, még sárgát is kapott, ezt nem is láttam xD amúgy abszolút egyetértek vele!
    de itt nem a Barcával van a gond, mert ők tették azt ami a kötelességük - uccsó percig küzdöttek...viszont h egy bíró BL elődöntőn ekkorát hibázzon...
  • Monoton
    #16200
    Az országot :D
  • hedonist
    #16199
    ezt írják az indexen, tehát ez egy teljesen elfogulatlan vélemény, ennyit a vitákról. és itt még finoman kell fogalmazniuk...

    "A Barcelona továbbjutását nehéz lenne megérdemeltnek mondani, a katalánok helyzet nélkül, egyetlen kapura lövésükből szerzett góllal játszhatnak döntőt. A Chelsea-nek azonban minden esélye megvolt, hogy a tíz emberrel játszó katalánok ellen eldöntse a továbbjutást."
  • karajjj
    #16198
    „A gólom az igazság pillanata volt – mondta Iniesta a meccs után. – Megérdemeltük a munkánk és az egész idényben nyújtott teljesítményünk miatt. Amikor az ember ilyen keményen dolgozik, mint mi Londonban, akkor elnyeri a méltó jutalmát.”

    elnézte a házszámot? :S
  • Jagumo
    #16197
    najó, megyek enni aztán alszok, de ez az egész meccs egy röhej volt, szánalmas bíró.

    HAJRÁ CHELSEA :)
  • Jagumo
    #16196
    hát igen, énse understandelem hogy mi történt :/
  • Atti12
    #16195
    egyébként tegyük hozzá hogy Ballack mozgásán itt a végén még mindig röhögök :D:D Minden tisztelet az övé hogy képes volt megállni hogy ne üsse agyon. Már lendült a keze
  • Rockynhooo
    #16194
    Na jah ez van köztünk Madridosok meg Barcasok közt is... topikba kb mindenki 6-7-8-9-10 éve szurkol a csapatnak , és akkor néha bejönnek 2 napos regek h mekkora ratyik vagyunk meg h a Barca az isten :D

    nem offolok tovább csak gondoltam hozzászolok az okfejtésedhez:D
  • passatgt
    #16193
    nem láttam a meccset, tényleg ekkora tirpák volt a bíró?
    meg a kiállítás akkor hogy?:D
  • hedonist
    #16192
    ebből látszik,h mennyire éles a szitu,h már fent vannak ezek oldalakon, jelennek meg a cikkek..
  • Jagumo
    #16191
    azéert essien gólja... áááá nagyon adja!!
  • Monoton
    #16190
    Drogba kihangositva (wmv)
  • hedonist
    #16189
    ezt mikor mondja? én a disgracet nem tudom felfedezni
  • hedonist
    #16188
    mert tisztán láttok, amellett,h talán az utobbi években amellett,h mi vunk a legnagyobb riválisotok. így helyes, ha most ti lennétek a barca helyében sztem belátnátok így is.
  • Fabio Capello
    #16187
    a tősgyökeres drukkermaggal sose volt gond. A probléma az évről évre más csapatot istenítő divatdrukkerekkel van, akik egy oldalról nyalnak, a másikat pedig elküldik a sunyi laposba, mert az az antikrisztus, maga a sátán, és ugyebár nincs megélhetése az ilyen csíterfasz csapatoknak a csodálatosan mennyei és magasztolt sztárcsapatuk mellett...

    Természetesen tisztelet a kivételnek, de nyílt titok, hogy rühellem az ilyen jellegű embereket (ahogy sokan mások is - kivéve egy másik divatdrukkert, hisz ők remekül kiállnak egymásért...)
  • Monoton
    #16186
    Gólok:

    Essien
    Iniesta

    Drogba a végén