24199
Chelsea Fan Club
  • bero09
    #16265
    én nem vagyok oda sem a barcáért, sem a mu ért, de a döntőben inkább a barca nyerjen akkor már
  • Minimix
    #16264
    mostanában szerettem meg a Chelseat nagyon :)
    eddig mancheter volt a másik kedvenc de az rájöttem hogy egy kula :D
    amit Yaya Toure müvelt ott közepén az elképesztö szar volt
  • bero09
    #16263
    fura szerzet vagy, h pont ennek a 2 csapatnak szurkolsz :)
  • Minimix
    #16262
    de nem a Barca járt igy.
    és sajnálom a chelseat is mert a másik kedvenc csapatom :)

    ez az Essien bomba... :D
  • bero09
    #16261
    Ha barca járt volna így, akkor téged sem érdekelne a gólra játsszák sablon szöveg.....
  • Matthew Prosac
    #16260
    "Amúgy a bíró halálos fenyegetést kapott, és a rendőrök vigyáznak rá"
    én azt csodálom hogy még él :)
  • Minimix
    #16259
    neked is igazad van
    Csakhát a focit gólra játszák . ez most igy jött ki :S
    am énis remélem hogy a bíró több meccset nemfog vezetni :)
  • bero09
    #16258
    Ez mind szép amit leírtál, csak az a bibi, hogy a fociban nem úgy mennek a dolgok, h ki érdemli meg az éves teljesítmény alapján. Amúgy is a spanyol bajnokság csalóka, mert ott ebben az évben a színvonal a barcan kívül a felére esett vissza.

    Amúgy a bíró halálos fenyegetést kapott, és a rendőrök vigyáznak rá :)
  • Minimix
    #16257
    ez nem a Barca meccse volt
    am szerintem büntetöktöl függetlenül amikor Abidalt kiállitották(szerintem ok nélkül) nemkellett volna a Chelseanek beállnia a bunkerbe és a Barca részéröl szerintem dicséretes hogy emberhátrányba gólt löttek.
    de most bárki mondja azt öszintén hogy nemérdekelte meg a Barca ezt a döntőt az idei teljesitménye alapján.
    játévezetö xar volt tényleg "csak" 3 tizenegyest nemadott meg.És ti jobban is játszottatok mint mi.
    jobb lett volna ha nem igy jutunk tovább hanem rendes játékvezetés mellett.
    am grat a Chelseanak a Liverpoolon elleni továbbjutáshoz és a tegnapi meccshez is.
    Hajrá Barca a döntőben!!!
  • Oziris666
    #16256
    :D
  • hedonist
    #16255
    „Bizonyítottuk, hogy méltó ellenfelei vagyunk a Barcelonának, a visszavágón 93 percig közük nem volt a meccshez. Igaz az is, hogy be kellett volna lőnünk a helyzeteinket, de ha csak egy büntetőt megkapunk a hat véleményes esetből, simán besétálunk a döntőbe.”

    ez a szín igazság, nincs tovább...
  • dragon11
    #16254
    Jól tette..
  • Matthew Prosac
    #16253
    (...)Az elefántcsontparti a „Nézitek ezt? Ki…ott gyalázat” szókapcsolattal kritizálta a sípmestert, majd a kamerákkal is megosztotta véleményét, mely szerint Övrebö a szakma szégyene.

    Az őrjöngő Didier Drogba mellett José Bosingwa is alighanem eltiltásra számíthat a Chelsea–Barcelona BL-elődöntőt követő viselkedése miatt. A szélsőhátvéd szerint egyszerűen megvették a játékvezetőt.

    Egyértelmű: megvették a játékvezetőt. Nem tudom, hogy bírónak, vagy tolvajnak nevezzen. Leírhatatlan volt, amit művelt, soha többé nem lenne szabad meccset vezetnie. Szomorúan, de emelt fővel búcsúzunk” – nyilatkozta a Chelsea labdarúgója a portugál televíziónak (RTP).

    A csapatkapitány John Terry nem emleget csalást, de célozgat rá…

    „Nincs összeesküvés ellenünk, de ezt azért nagyon nehéz megemészteni. Többen is azt mondták, így nem lett volna szabad viselkednünk, ám erre azt válaszolom: hat kulcsfontosságú ítéletnél a Barcelona javára döntött a bíró a mi pályánkon, és ezt nem lehet lenyelni” – nyilatkozta a csapatkapitány a sajtótájékoztatón.

    "Nem, nem csalt a bíró, ezt a kifejezést én nem használnám – mondta a középhátvéd egy riporternek válaszolva, aki arról érdeklődött, hogy Övrebö elcsalta-e az elődöntőt – de egyenlő feltételeket szerettünk volna.”

    „Bizonyítottuk, hogy méltó ellenfelei vagyunk a Barcelonának, a visszavágón 93 percig közük nem volt a meccshez. Igaz az is, hogy be kellett volna lőnünk a helyzeteinket, de ha csak egy büntetőt megkapunk a hat véleményes esetből, simán besétálunk a döntőbe.”

    „Hihetetlen, hogy a játékvezető egyet sem fújt be. És az is hihetetlen, hogy miközben egy játékos rossz játék után kikerül a csapatból, egy bíró a rossz teljesítménye után is tovább kapja a meccseket. Remélem, az UEFA tanul a leckéből, és legközelebb tapasztaltabb játékvezetőket küld.”
    nso
  • KAMIONOS KOGYO
    #16252
    A kurvaanyát annak a büdős tetű bírónak ilyen bírót miért küldenek egy BL meccsre?
    Örökké való eltiltást érdemelne.
  • Fabio Capello
    #16251


    :D:D:D
  • bero09
    #16250
    Akkor megkélne nézned a lassításokat, mert nem 1 11 esról beszélünk, hanem 3 ról, és, jó az 1 meccsen is volt 1!!! gyanús eset, de nem 3!!!. A másik meg a barca játékosok nem ugrottak úgy fel fejelni, h ne használták volna a könyöküket, ami dani alvesnél kb 3 x ott volt, és a sárgája után is ugyanúgy könyökölgetet.
    A masik, te ismered a csapatod játékát, és akkor él a csapat ha van előtte terület, és ha az ellenfél túl akar rajtatok jutni, akkor nem ad területet, és csak úgy lehet területet foglalni, h visszaállunk, és kontrázunk. Szted mit fog csinálni majd a döntőben a Mu!?
  • Mor3llo
    #16249
    Figyelj tökkentyű, még ha kontráztak is, tegnap csak egy csapat volt a pályán. Erről ennyit. Ezen nem kell mit megmagyarázni, hogy ki kontrázott meg hogy. Arról lehetne beszélgetni, hogy hogyan lehet engedni ilyen játékvezetést profi szinten.Nem akar eldönteni egy továbbjutást egy tizenegyessel, az oké. Na de hogy 2-3-at nem fúj be??
    Én a Chelseanak tudok csak gratulálni, tegnap megmutatták hogyan kell a fegyelmezett futballt profi szinten űzni
  • Shelton
    #16248
    hát ha még csak a nou campban nem támadtatok volna, de még hazai pályán is ahogy sikerült az elején 1 (bombagólt) rúgni visszaálltatok bunkerba és kontrákra játszottatok amik veszélyesek is voltak,de nem sikerült őket kihasználni, sőt még emberelőnyben is ugyanúgy visszaálltatok pedig akkor végleg eldönthettétek volna a meccset. Én elismerem h szarabbak voltunk és qrva sokat hibázott a bíró és min. 1 büntetőt nem adott meg, de ott volt abidal kiállítása ami nem volt szabálytalan nem h alattomos.. és visszamehetnénk az 1. meccsre is ahol ballackot és alexet is simán ki lehetett volna állítani + 1 ugyanannyira megadható büntetőt mi sem kaptunk meg. szóval elhiszem h csalódottak vagytok(énis az lennék) de nem kéne átesni a ló túloldalára.
  • bero09
    #16247
    Na te is csak beszélsz, mond már meg nekem melyik az a csapat, amely kimegy a nou campba és támad, ez ellen a barca ellen?????? A chelsea azt a taktikát játszotta amely az egyetlen ami jó a mostani barca ellen !!!
    A chelsea taktikája jó volt, csak a szerencse + a bíró nem állt mellettük.
  • vili 27
    #16246
    Na de hát mit várt a chelsea mikor barcelónában beálltak védekezni ? Azt hitték a 0:0 jó eredmény egy barca ellen ? Idegenben még annál is jobban kéne hajtani hiszen az idegenben lőtt gól fontosabb mint az otthoni. Túl kombináltak a stratégiával, és az ilyen felfogású játéktól ábrándul ki az ember.
  • vili 27
    #16245
    abszolút egyetértek.

    a régi meccseken nem volt ilyen. játszottak a labdával, nem pedig sakkoztak.
  • Shelton
    #16244
    tévedsz, ez a futball szégyene, h a Chelsea és a hasonló felfogású csapatok által mutatott "játék" érvényesülni tud..
  • bero09
    #16243
    Túl nagy az Angol fölény a Bl-ben és lassan nemcsak a olasz, német csapatok szorulnak az UEFA kupába ,hanem majd a spanyol csapatok is és ezt már UEFA nem engedheti meg!, ezért valahogy be kellett juttatni a Barcát a döntőbe, de végül is ez nem Chelsea szégyene, hanem a spanyol focié, vagyis jobban mondva Anglián kívül egész Európáé!!
  • hedonist
    #16242
    és hozzáteszem ez nem véletlen volt, hanem alattomos sz és szándékos akadályozás.
  • hedonist
    #16241
    Ne idegesíts kérlek inkább nézd meg, nem te fogod itt szarni a spanyolviaszt, komoly sportszakemberek belátják,h az 11-es, ha figyelnél látnád h azért lép még EGYET nem kettőt, mert kirugja a sípcsontjával anelka bal hátul lévő lábát ami még lép előre de beleakad a jobb bokájába, ez olyan mint amit kiskorodba játszol osztálykiránduláson az előtted lévővel.
  • Atti12
    #16240
    összes közül eddig ez a legjobb :D:D
  • bp
    #16239

  • bodajoci
    #16238
    Igen és még 2 lépés minimum, utána meg esik egyet heh. Egész meccsen fetrengtek, Drogba főleg.
  • daver88
    #16237
    akkor nézd meg jobban Abidal jobb sipcsontját, és Anelka bal bokáját...
  • bodajoci
    #16236
    Kár, h hozzá sem ért, Anelka saját magát rúgta föl
  • Jagumo
    #16235
    ez nagyon nagy!
  • vili 27
    #16234
    Ilyen a foci emberek, ezen nem kell csodálkozni. Én konkrét a barcának szurkoltam. Nincs semmi gondom a Chelseavel, de amit nem szeretek a játékukban tét meccseken az, hogy ráülnek az eredményre. Túl sok a taktika, és kevés a játék. Egy olasz csapatnál ez megszokott, de angolnál könyörgöm.
  • Monoton
    #16233
    Sokan rászálltak a tegnapi meccsre, hogy elemezzék.


  • Monoton
    #16232


    Itt is elindul az a mánia ami a Zidane gifnél :)
  • bero09
    #16231
    amugy itt van hiddink nyilatkozata, ő csak ért hozzá.... http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bajnokok-ligaja-hiddink-visszafogottan-is-kemenyen-biral-234940.html?
  • bero09
    #16230
    Tegnap este ideggörcsöt kaptam, és nem azért mert a barca jutott tovább, hanem azért, hogy hogy jutott tovább ! Az nem lehet, hogy egy bíró, aki amúgy egy rohadék tirpák, akit remélem lelőnek, meglincselnek..., nem ad meg 3 tiszta 11 - est, amiből 2 kéz volt, és nem a vétlen fajta, tehát nekem ne mondja semmilyen elfogult barca drukker, hogy a tegnap esti meccsen az igazi győztes jutott tovább. A másik, hogy az is érthetetlen, hogy miért ülnek olyan emberek az m1-nél, akik bevallottan a barcát akarják a döntőben látni, és simán átsiklottak a 11-ek felett, azzal az indokkal, hogy a játékos csapat ment tovább. DE!!! Ezzel az indokkal az Arsenalnak, Romának ezt az evet leszámítva, mindent kellet volna nyerni az elmúlt években. Tehát a lényeg!!!!! A Chelsea hiába harcolt ki 3 büntetőt, amiből egyet se adtak meg, a játékvezető, csak úgy, mint a közvélemény a Barcelona-t akart a döntőben látni
  • Forza Italia
    #16229
    Lehet szidni a játékvezetőt de sztem nem csak rajta ment el. A Chelsea 1 gólt akart rúgni az elején ami hamar sikerült is és azt játszani amit barcelonába. Ezt is játszották. Amúgy Pique kezezéséért lehetett volna 11-est adni de ha azt nézzük akkor a Barcát legalább annyira sújtotta Abidal kiállításával. Talán ha nem 1 gólra játszottak volna akkor most nem Mu-Barca hanem Mu-Chelsea döntő van. Sajnos nagyon nagy hangsúlyt fektetett a Cheslea a védekezésre ezért nem is volt izgalmas a két meccs. Arra számíthatott volna Hidding is h ilyen lövőerejű barca játékosok egyike elsüthet egy bombát ami beakadhat, hát így is lett. Védekezéssel nem lehet döntőt játszani.
  • daver88
    #16228
    sztem fölösleges róla beszélni, jobb úgysem lesz..megváltoztatni nem fogják a döntést...de legalább gazdagodtunk egy Essien bombagóllal:

  • Jagumo
    #16227
    ez nagyon nagy :D:DD
  • Huszi84
    #16226
    ez nem bunda és nem a barcelona szégyene.
    tegnap lefocizta a chelsea a katalánokat a pályárol,de a norvég harmadosztálybol hozott bíró kétkézzel rángatta be a döntőbe a barcát.