24199
Chelsea Fan Club
  • karajjj
    #16789
    ja hogy ez a kuruvcsi, csak nevet változtattak :D
  • hedonist
    #16788
    Rijkaard is a Pana-nal kötött ki végül:)
  • SLICK
    #16787
    hát jó... a pénzre én is gondoltam, mivel mégis csa üzbég csaaptról van szó.
    De hát Scolari elég nagy név, nem hiszem, hogy kevesebbért ne lett volna vmelyik európai topcsapat edzője.
    Bár a Chelsea-ben mutatott teljesítménye alapján megértem, ha nem kapkodtak utána.
  • Matthew Prosac
    #16786
    rengeteg a pénz, nem véletlenül van ott Rivaldo is. gondolom olyan fizut ajánlottak neki amit képtelenség visszautasítani.
  • SLICK
    #16785
    azigen :o

    Nem hiszem el, hogy nincsen olyan európai top csapat ahol ne lenne rá szükség
  • hedonist
    #16784
    jah, bocsánat, merthogy 2005 ben alapították:D
  • hedonist
    #16783
    srác nem maradt sokáig:)

    khm khm: Scolari új csapata az üzbég Bunyodkor:D

    Rivaldo is itt játszik, miután elment az AEK athens-ből.

    Sok sikert neki:DD

    A patinás csapat wikioldala:D
  • szarazfifa
    #16782
    sajnos Kakáról lecsúztunk, Patot meg David Villát jó lenne megszerezni, de Villát már évek óta ígérgetik, szóval nem tudom mi lesz belőle...
  • hedonist
    #16781
    Harcolunk David Villa-ért a Real Madriddal
  • hedonist
    #16780
    Pato kész beszélni Ancelotti-val az esetleges chelsea-hez igazolás ügyében

    Alexandre Pato elárulta, beszélni fog Carlo Ancelotti-val a Chelsea manager-ével, mielőtt döntene, hogy Milánóban marad vagy Londonba költözik.

    Azóta hozták szóba a Kékekkel, mióta volt vezetője vette át Guus Hiddink helyét a klubnál.

    A 19 éves brazil pár hete még tagadta az állításokat,h eligazolna az A.C. Milan-tól, de úgí néz ki,h megváltozott a véleménye erről és nem zárkózik el az esetleges klubváltástól.

    Pato a Konföderációs Kupa után beszélne előbb Ancelotti-val azután pedig a Milan vezetőségével, és elmondta,h június végére tisztázódik a jövője.

    Hozzátette, természetesen büszkeséggel tölt el,h egy iylen klub, mint a Chelsea nagyra becsül engem,h le szeretne igazolni!

    forrás
  • Bulykin
    #16779
    U21 England [6 - 0] Azerbaijan és még van 13 perc...
    első gólt Mancienne szerezte!!!
  • Atti12
    #16778
  • Matthew Prosac
    #16777
    iskolázatlan embernek hiába magyarázol, mi többiek pedig értjük, tudjuk mi a norma. amúgy is kapott egy banánt a srác, szóval tényleg mehet tovább a témázás Chelsea-ügyben -.o
  • Monoton
    #16776
    Témát le lehet zárni.
  • hedonist
    #16775
    Mi megpróbálunk itt úgy viszonyulni egymáshoz (rivális csapatok szurkolói), h attól függetlenül,h általában érdekeink,véleményeink legtöbbszor eltérő,de ez visz előre egy beszélgetést,h megvitatjuk ezeket, és ebbe nem férhet bele semmiféle romboló szándék ez a lényeg. A legjobb példa,h angliában régen inkább iszonyú harcok folytak a szurkolók közt, néha halálesetek is voltak, de mindig ott volt a tartás az emberekben, volt határ mindig, ma meg már mivel visszafogták őket a rendőrök, már nem nagyon van, de a meccseken lehet látni olyanokat,h a manchester mezes ölelkezik a chelsea mezessel, mindezt az old trafford-on vagy a bridge-en, szóval ezek a dolgok nem vérre mennek.
  • asfa
    #16773
    én leírtam, ha nem akarsz egyetérteni megértem, de ne csak elvárd h hozzád igazodjanak,hanem te is figyelj egy kicsit a másik véleményére, nem ellened vagyok, félre ne érts, modorról beszélek, s azt,hogy menjen innen trágár szavakkal, semelyikük nem érdemelte ki, amelyik igen azt én is elküldöm, de most nincs feszültség a táborok között, ne is legyen
  • kuzco007
    #16772
    elolvastam és sztem nem követtem el kihágást
  • Rash87
    #16771
    Szerintem meg az a baj az Sg-vel,hogy ilyenekkel van tele szép számban,mint Te...Bár ahogy most megnéztem életkorodat,nem adna okot rá,de hát nem mindenki nőhet fel :) Szal én nem lennék ennyire büszke a viselkedésemre...Mindenki elmagyarázta hogy mi van,de még ebben az utolsó hozzászólásodban is érezni az iróniát,ilyeneket el kéne valahova ásni.


  • Atti12
    #16770
    Haggyad, nemérti :) Else olvasta amit linkeltem, legalábbis a #16768-as komment szerint :)
  • Japep
    #16769

    Az rendben van, hogy megvan a véleményed - mint mindenkinek, csak ha van valami, akkor nem kell rögtön "akkor meg itt a neved pofa be" vagy "jaj ez a sok divatbuzi". Nem ismered a másikat, ahogy ő sem téged, nem tudsz róla semmit.

    Nem beszólni akarok most neked, csak jobban jársz, ha megfogadod ezt, mert még kivág innen valaki... :S

    Amúgy persze hogy nem simogattuk meg a bírót, de ez hogy jön ide? :D
  • kuzco007
    #16768
    szóval akkor itt rajtam kívül mindenki megsimogatta a norvég bíró skalpját...és mit keresnek itt manchesteriek? menjenek vissza a saját topikjukba...a másik meg...amiből az egész kiindult, átfogalmazom, h mindenki tetszését elnyerje: áá látom, a Manchesteri Sördögöknek még macskákra sem futja:) ez a szar itt sg-n, h tele van a sok divattal, mindegyik focis topikba...
  • asfa
    #16767
    tényleg fejezd be kérlek szépen, sikerült kialakítani nagyjából a többi csapat szurkolótáborával egy olyan viszonyt amikor nem egymás fikázása a fő cél, hanem a kedvenc csapatunk támogatása kulturált és nem primitív szurkolással, ami nem foglalja magában azt,hogy bárki aki nem "kék" szar ember, tényleg kérlek szépen, hogy hagyd abba, legyen béke és nem fikázás legalább itt
  • Japep
    #16766

    Most már tényleg nem vicces - én nem tudok mit tenni veled, csak megkérlek szépen, hogy hagyd abba. Köszi.
  • Atti12
    #16765
    Tudod, amíg te nem jöttél ide béke volt, próbáltuk objektíven (és nem elfogultan) megbeszélni a dolgokat. Nem attól lesz valaki drukker hogy szidja a másik csapatát :).
    Nem érzem azt, hogy bármivel is rászolgáltam volna arra hangnemre amit te itt produkáltál nekem. És láss csodát, a saját szurkolótársaid is nekem adnak igazat. Nem hiszem hogy velünk lenne a probléma.
    Na mind1, innentől kezdve én lezártam a témát, ajánlom figyelmedbe ezt itt. Olvasd el figyelmesen, és rájössz hogy ezen a forumon mi is a szabály.
    Azért remélem 1-2 büntit kapsz a sok flémért
  • hedonist
    #16763
    nézem 12 uj üzenet, erre csak a szarsagaid miatt van telefosva a forum..zsír!
  • Atti12
    #16762
    csak a saját szellemi szinted tükrözöd :)
  • pilboy
    #16761
    upsz, ezt 1gyel lejjebb szántam :D
  • pilboy
    #16760
  • bonebeni
    #16759
    ne legyél már ilyen nagyember!
  • Rash87
    #16758
    szánalmas vagy...
  • Monoton
    #16757
    Fejezd már ezt be.
  • kuzco007
    #16756
    akkor meg itt a neved pofa be:D
  • Atti12
    #16755
    nem vagyok.
  • kuzco007
    #16754
    oké, bocs srácok;)
  • bonebeni
    #16753
    Ha nem Blue akkor is igaza van..azért ennyire ne vidd már el magad
  • kuzco007
    #16752
    1. miért Te ki vagy?
    2. nem vagy blue?:D
  • Atti12
    #16751
    nem tetszik a hangnem, visszakéne venni az arcból :)
  • Bulykin
    #16750
  • kuzco007
    #16749
    - moderalva -
  • kuzco007
    #16748
    igen:D