24199
Chelsea Fan Club
  • Immigrants
    #16747
    LOl XD ASDASD
  • Krisz018
    #16746
    LOL
  • KAMIONOS KOGYO
    #16745
    Nem!
  • Krisz018
    #16744
    Helló nektek bejön???
  • hedonist
    #16743
    Nem amiatt fogtok alul maradni a köv idényben:)
  • Matthew Prosac
    #16742
    kaká úgysem kerül hozzátok, egy patoval meg nem lennétek sokkal "beljebb", szóval részemről hajrá :)
  • Japep
    #16741

    A Kaka' iránti érdeklődésünket hivatalosan is tagadtuk.
  • Atti12
    #16740
    hát persze, 2 emberen múlik az egész... :)
  • kuzco007
    #16739
    eljönne hozzánk, kaka, meg pato, olyan csapatunk lenne, manchester keresztbe sz...a minket:D
  • hedonist
    #16738
    meglátjuk, egyelőre semmi sem biztos semmivel, én is csak akkor hiszek el bármit is 100% ra amikor már ott játszik a pályán:D mert az sem biztos még, amikor bemutatják a mezben, lásd mikel esete a MU-nál:D
  • Nuno88
    #16737
    Tök jó így hogy CA elment már mindenkit összehoznak mindenkivel :D
  • Matthew Prosac
    #16736
    háp háp.. akarom mondani, hát hát... :)
  • hedonist
    #16735
    Mienk lehet Pato?

    Ennek nem kicsit örülnék!
  • Fabio Capello
    #16734
    Chelsea: Jurij Zsirkov tagadja, hogy a londoniakhoz igazol

    Jurij Zsirkov, a CSZKA Moszkva középpályása tagadja a híreket, miszerint a Chelsea-hez igazolna a nyáron.

    „Őszintén szólva ugyanannyit tudok az ügyről, mint bárki más. Olvastam az újságokat, hallgattam a rádiót, és igencsak meglepődtem. Nem kaptam semmilyen ajánlatot sem a Chelsea-től” – mondta Zsirkov.

    Korábban a médiában megjelent hírek arról tanúskodtak, hogy az orosz válogatott játékos – akit a Bayern München is meg akar szerezni – 21.5 millió eurójába kerül a „kékeknek”, és négy évre szóló szerződés ír alá a londoniakhoz.
  • hedonist
    #16733
    Andriy Sevchenko kölcsönszerződése a milanhoz 30-ikan jár le. Szóvivője szerint fél,h ugyanúgy nem kap itt lhetőséget Ancelotti-tól, mint Milánóban.De mi állítólag nagyon meg akarjuk tartani.

    Daily Star hír szóval nem a legmegbízhatóbb. Daily Star
  • Immigrants
    #16732
    de ha a bárpult __________________________________________ így vann és az
    emberek ____________ _ ____ __ ___________ __ __ így állnak akk téged vesznek észre elöbb

    OFF EXIT
    ON
  • KAMIONOS KOGYO
    #16731
    Jaaaa thx!
  • hedonist
    #16730
    nagy..
  • KAMIONOS KOGYO
    #16729
    de ha ??negy?? a sor a bárpultnál......?????
  • Immigrants
    #16728
    kül nemcsak fociban de pl ha póker közben full pirosba vagy az is jó de ha negy a sor a bárpultnál kit vesznek észre legelösször na kit háppersze hogy a piros emberkét
  • Barnabyka
    #16727
    én elolvastam --> vélemény: :D

    De nekem igazán tetszett és teljesen felkeltette az érdeklődésemet(de kimaradt a real-leverkulsen döntő =)
  • hedonist
    #16726
    most már el fogom olvasni rendesen:)
  • Matthew Prosac
    #16725
    no problem, nem egri csillagok
  • hedonist
    #16724
    és mi van, ha az a "haverja" tegyük fel kaká vagy pato?:D
  • hedonist
    #16723
    az lehet, mert csak beleolvastam és láttam miről szól, úgyh ott is hagytam.bocs.
  • bmate17
    #16722
    csak nehogy idehozza fél baráti társaságát a milánbol, gondolok ienekre mint seedorf v a másik, iet hogy essien pirlo csere..ink soha, jo a pirlo, de essien hiányzása miatt bukott meg a scolari is..sztem
  • Nuno88
    #16721
    Majd belejön, még nagyon nem megy neki :)
    Sok sikert neki mégegyszer!
  • Matthew Prosac
    #16720
    úgylátszik nem láttál a sorok mögé és nem olvastál figyelmesen :D
  • bonebeni
    #16719
    Szegény végig hogy küszködik már:D...De majdcsak megtanulja rendesen az angolt:)
  • LasCar16
    #16718
    Carlo interjú angolul :D
  • Japep
    #16717

    Az első felével igen, a másodikkal nem értek egyet.
  • Zenszkij
    #16716
    Sztem Avram Grantet nem kellett volna elküldeni, nem ő tehetett arról, hogy Terry kapufát rúgott anno. A Chelsea egy nagyon jó csapat, de nem fog BL-t nyerni mert defenzívek. Ez egy két meccsre jó, benne is vannak a legjobb 8-ban Európában, de ennyi.
  • LasCar16
    #16715
    ne parázzatok nagy edző Carlo csak nálunk belefásult, pluszban Berluék megkötötték a kezét, ez volt az eredménytelenség legnagyobb oka, megfelelő igazolásokkal, tud dolgozni, remélem eredményesek lesztek vele :)
  • hedonist
    #16714
    ez meg egy jó vicc:) te sem gondolhatod,h van logika és ésszerűség benne..
  • hedonist
    #16713
    ahhoz h Hiddink visszajöjjön lehet, h kell is az,h Ancelotti-nak ne sikerüljön jól a debütálás, amit persze senki sem kíván.
  • hedonist
    #16712
    én is így vagyok ezzel, nem utasítom el csak, mert olasz, pedig többször is hangot adtam azon véleményemnek, miszerint távol áll tőlem az olasz foci minden formája. Én reménykedem Hiddink visszatérésében.
  • Rudee
    #16711
    De itt nem fog lehúzni 8 évet. Talán 8 hónapot se.
  • 9csöves9
    #16710
    nem lenne újdonság
  • Japep
    #16709

    Elsőre nekem is ez a megérzésem...
    Scolarinál azt hittem - meg persze ahogy indult -, hogy mindent megnyerünk nagyobb erőfeszítések nélkül ... erre tessék. Szerintem egy olasz edző (nincs is más országbeli tapasztalata) nem igazán való a PL-be, de cáfoljon meg.
  • hedonist
    #16708
    hát meglátjuk mit tud itt, lehet h ennyi idő nem lenne elég ezért én inkább azt mondanám,h a bevált jöjjön vissza és Hiddinknek örülnék vb után, de nem tudhatjuk ancelottti mihez fog itt kezdeni.