24199
Chelsea Fan Club
  • Bulykin
    #17189
    nem volt rossz ez a kupadöntő, nagyon örülök a sikernek!
    igaz, ez a taktika még nem az igazi...
    a 2.gól tényleg érdekes szitu, de a barca meccs után sztem senkinek egy szava sem lehet:D
    és hát a végén, amikor Deco átengedte Kalounak^^ ááh, Kalou az én besztem, nagyon örültem neki!! respect!!
  • hedonist
    #17188
    nagyon jó!
    meg a banner is tetszik, ötletes:)
  • Japep
    #17187

    Köszi szépen! :)
  • Japep
    #17186

    Jaja, nekem az utóbbi 3-4 év összes találta megvan, külön-külön kiírva 1-1 nyomtatható felületű DVD-re (a tavalyi DVD "borítója" pl ez)... :)

    Ezért gyűjtöm őket ilyen szorgalmasan... :D
  • Rudee
    #17185
    11esek
    Kupaátadás

    vagy

    11esek
    Kupaátadás

    vagy

    11esek
    Kupaátadás
  • banok
    #17184
    lesz az is (ti ezeket gyűjtitek?)
  • Pethy23
    #17183
    Még igen!
  • Japep
    #17182

    Köszi szépen ... esetleg a büntetőpárbajról / kupaátadásról nem tudsz ilyen letölthető videót? :)
  • Krisz018
    #17181
    Köszönöm.
  • banok
    #17180
    addig is itt a van a 4 gól letölthető állapotban
    MU-Chelsea
    1-0 1-1 1-2 2-2
  • hedonist
    #17179
    terry-alex majdnemhogy tökéletes volt hiddink alatt
    nem akarom elkuldeni carvalho-t birom én ot is,de vhogy inkabb alex még
  • banok
    #17178
    majd lesz hamarosan hosszú összefoglaló
  • Krisz018
    #17177
    Valaki a gólokat pls!!
  • Pethy23
    #17176
    Ha lenne egy jó Carvalhonk amire megint van esély akkor megint jó lehet a védelmünk, az tuti első félidőben minden labdát gond nélkül áthoztak a középpályánkon!
  • hedonist
    #17175
    nem baj essien ennél már csak jobb lesz a köv. meccseken! tényleg nem volt élete formájában,de úgy senki sem...
  • Pethy23
    #17174
    Kb 50%-ra sikerülhetett elsajátítanunk a rombusz taktikát lampard(deco becserélése után már nem) meg essien abszolút gyenge volt.
  • hedonist
    #17173
    de persze örülök és GO BLUES győzelem a lényeg, csak folytassuk!!!
  • hedonist
    #17172
    kettős érzelemmel tölt el ez a győzelem...
    nem volt tisztán fer amit nem várnék a csapatunktól, mert sztem fer csapat vagyunk. és a fontosabb,h szörnyen játszottunk, semmi szép kényszerítőzés gyors passzok hiányoztak pörgős JÁTÉK.. ez nem volt. a MU-sincs nagyon nagy formában,de mi ugy néztunk eddig ki,h igen, ez így kevés, nem túl magabiztos a csapat. és a másik,h nagyo sok hiba volt amiből 1000 eladott labda lett vagy elfuserált támadás.
  • asfa
    #17171
    köszönjük, egyetértünk végre, szép volt!
  • Japep
    #17170

    Grat a csapatnak, végre egy győztes büntetőpárbaj... :)

    GO BLUES!
  • Cabell
    #17169
    Igen, szerintem is, így korrekt.
  • Barnabyka
    #17168
    áléáléáláóóóó

    Tovább a BL trófeáig srácok:)
  • Atti12
    #17167
    Gratula.. így már korrekt..
  • asfa
    #17166
    éééés megvaaan!
    Megnyertük
    Szép volt KÉKEK!
  • asfa
    #17165
    igen tudom,mondtam én is h nem volt fer
  • asfa
    #17164
    Evra kihagyta
  • WuFraZselic
    #17163
    Igen, de meg mindig ott a 2nd option, oldalra kiguritani :) na mind1, nezzuk a meccset
  • asfa
    #17162
    Drogba is berúgta
  • asfa
    #17161
    1-0 közben.. Giggs kihagyta
  • asfa
    #17160
    hát erről van szó, azelőtt megállította akkor most mér nem? ne nekem magyarázzátok már meg, basszus, a bírónak.. én se kezdtem el ugatni nálatok amikor összevissza fujtak ellenünk egymás elleni meccseken, én se mentem h büszkék lehettek és nem is fogok..
    a bironak mondjátok h büszke lehet, h ezt tette de egy szavatok nem lehet mert szokás szerint egyenlitettetek a 100.percben :) ugyh nyugi van
  • WuFraZselic
    #17159
    Jah, csak az nem csak ugy gol lett. Kb 20 mp-e fekudt Evra, elotte 3 perccel a biro megallitotta hasonlo esetbe...
  • asfa
    #17158
    de idejössz és beirsz ilyet h büszkék lehetünk, ergo minket hibáztatsz, és kezded a flémet, mert ebből az lesz és az lett, vagy van.. úgyhogy de én vagyok felháborodva,mert gyűlölöm ha idejönnek osztani az észt, a rivális csapatoktól, feleslegesen
  • Atti12
    #17157
    sztem nem volt les, de majd úgy is lesz ismétlés :) Na lássuk..
  • Matthew Prosac
    #17156
    ne hogy már még te legyél felháborodva!
  • Barnabyka
    #17155
    a te szavaiddal élve. ezvan:)

    de tessék CS nicns már hosszabítás nélkül:)
  • asfa
    #17154
    és persze ki se kaptok mert habiszti 998. percben egyenlitetek :D ami lehet les volt, de ez van.. :)
  • Cabell
    #17153
    :)
  • Atti12
    #17152
    Gratulálok annak a tisztességteljes német csapatkapitánynak :) My game is fairplay.. hogy is vanez?
  • asfa
    #17151
    ne kezdj már el itt flegmázni mert ápoltak egyet egy meg földön volt és gól lett.. ez van ilyen a foci, nem volt fer de most úgy néz ki nem arra mentek hanem győzelemre..most tuti csaló Chelsea lesz ezentúl és ilyenkor elfelejtődik h a bl döntőben kifujták a Chelseat a Mu ellen meg stb sorolhatnám sokáig amibe bele se kezdek és te se, mert te is tudod miről van szó rengeteget beszéltünk erről.. ne kezdjünk bele ebbe, ez van, fogadd el egyszer ha kikaptok.. azt hogy hogy azt meg játszd le magadban mert mi igazán nem tehetünk rola!
  • Matthew Prosac
    #17150
    jaj, ne tedd már a hülyét tudod te miről van szó..