24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #17749

    Érdekes eset után (szerintem szabályos volt) nem adták meg Ivanovic kapásgólját...

    GO BLUES!
  • Freedom88
    #17748
    köszi
  • banok
    #17747
    Bolton-Chelsea streamek itt
  • Freedom88
    #17746
    streamet tudtok dobni majd?
  • hedonist
    #17745
    igen elég fura, bár lehet,h az atlético elleni meccs miatt.
  • Japep
    #17744

    Ha jól számolom 6 ember neve változott a Boltonnál a hétközi meccs óta.
  • Japep
    #17743

    Bolton Wanderers - CHELSEA
    - PL 11.forduló, Reebok Stadium -
    - ma 16:00, Eurosport 2 -
    - vezeti : Peter Walton -




    Bolton Wanderers :
    Manager : Gary Megson

    Jaaskelainen
    Ricketts - Cahill - Knight - Samuel
    Muamba - Basham - Cohen - Lee
    K Davies (c) - Elmander

    Cserepad : Al Habsi, A O'Brien, Taylor, Gardener, Robinson, Steinsson, M Davies

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Cech
    Ivanovic - Carvalho - Terry (c) - Ferreira
    Essien
    Ballack - Lampard
    Deco
    Anelka - Drogba

    Cserepad : Turnbull, Belletti, Alex, Malouda, Joe Cole, Borini, Sturridge


    -----------------------------------------------------------
    Ferreira Ashley helyett? A kirobbanó formában lévő Joey helyett Deco? A padon sincs Kalou, aki 3 meccs alatt 3-at rúgott?
    Érdekes...
    Nyerni kell ma is! GO BLUES!
  • hedonist
    #17742
    ja azt tudtam:) öö hát igazából nem a mi meccseink miatt, más csapatoknak akartam volna megnézni meccsek előtt,h állnak fel, a mi játékosaink posztját már ismerem annyira,h centire tudom hol helyezkednek el:)
    csak egy ilyen grafikus megjelenítésű előre jelzett felállást mutató sport oldalt keresek,de egyelőre a szar ESPN-en kívűl semmi..:(
  • Japep
    #17741

    Cfc.com

    De eddig az összes CA meccsünk gyémánt volt ... akkor minek? :D
  • hedonist
    #17740
    na igen, ilyen forrás iránt érdeklődtem, vagy titok?:)
  • Japep
    #17739

    Általában mindig úgy írom le a kezdőt, hogy abból kivehető a formáció.
    És ez biztos forrásból van.
  • hedonist
    #17738
    jaja végre én is:) HAJRÁÁÁF

    nem tudtok valami oldalt ahol nem csak a kezdőt írják le, hanem a formáció is "le van rajzolva" ? köszi
  • Jagumo
    #17737
    Úgy örülök, ma meg tudom nézni a maeccset :D Hajrá Chelsea ^^
  • Barnabyka
    #17736
    nem akarom elkiabálni de ez egy elődöntő gyanús eset:)
  • Japep
    #17735

    Liga-kupa sorsolás:

    Blackburn - Chelsea
    Manchester City - Arsenal
    Manchester United - Tottenham
    Portsmouth - Aston Villa

    A meccseket december 1/2-án játsszák.

    Panaszunk nem lehet, az biztos... :)
  • hedonist
    #17734
    Tegnap másfél év börtönbűntetésre ítélte Marlon King-et a Londoni bíróság szexuális zaklatás, illetve bántalmazás miatt. A wigan erre fel szerződést bontott vele, arra hivatkozva,h nem akarnak olyan játékost aki börtönviselt.

    Tudom,h nem ránk tartozik, de azért mégis csak egy régóta PL játékosról van szó!


    bbc-ís cikk
  • dragon11
    #17733
    Drogba ismét alkotott.. =)

    Deco is adta magát..
  • Barnabyka
    #17732
    ahahah ezjó:D
  • Bulykin
    #17731
    loálXD beszarás
  • Krisz018
    #17730
    Nézzétek!!! lol
  • Bulykin
    #17729
    4:0
    Didier
  • Bulykin
    #17728
    Deco! gyönyörű!
    3:0
  • Bulykin
    #17727
    lol, a nézőknél vagy egy csomó olyan labda vagy mi mint a 'Pool elleni meccsen bement a pályára...
  • Bulykin
    #17726
  • Japep
    #17725

    1-0 KALOU
    GO BLUES!
  • Japep
    #17724

    Itt szedd le, amit kér, telepítsd, aztán frissítsd az oldalt ... szinte tökéletesen megy.
  • Bulykin
    #17723
    vki egy normális streamet tud adni?
  • Bulykin
    #17722
    Kalou Sturridge Joe Malouda^^ adja:D
  • Japep
    #17721

    CHELSEA - Bolton Wanderers
    - Carling Cup 5.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 20:45, Chelsea TV -
    - vezeti : Andre Marriner -




    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Hilario
    Belletti - Alex - Ivanovic - Ferreira
    Deco
    Ballack (c) - Malouda
    Joe Cole
    Kalou - Sturridge

    Cserepad : Turnbull, Bruma, Matic, Essien, Lampard, Borini, Drogba

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Bolton Wanderers :
    Manager : Gary Megson

    Al Habsi
    Ricketts - Cahill - Knight - Samuel
    Steinsson - Muamba - Davies - Taylor - Gardner (c)
    Klasnic

    Cserepad : Jaaskelainen, Robinson, Lee, Basham, O'Brien, Cohen, Elmander


    -----------------------------------------------------------
    Hát jó a kezdő, de én hiányolom Maticot és Turnbull...
    De reméljük meglesz a meccs, meg kell legyen.
    Remélem Sturridge bizonyít és Joey betalál.

    GO BLUES!
  • hedonist
    #17720
    Agüero mégis csak meglehet!

    Pont pár napja olvastam,h az Atlético el akarja adni, mert még egy ideig csinálhat belőle pénzt és hiába van ott szarul megy a soruk ezért belőle meg Forlánból bevásárolhatnának több ügyes játékost. Remélem sikerül a fellebbezés, és valóra válik,h a kedvenc játékosom a kedvenc csapatomban:D
  • KAMIONOS KOGYO
    #17719
    Jaja
  • Bulykin
    #17718
    lulz:O holnap meccs? jee
  • hedonist
    #17717
    nááájsz:D hát igen, a mi kis dribblerünk hiányzott már:) welcome back joey!
  • Krisz018
    #17716
  • Atti12
    #17715
    " mert ha vonaton 3 üléssel mögöttem beszélsz így a csapatomról ugyanúgy hátramegyek pofánvágni téged, mintha mellettem ülnél."

    Egy ilyet azért megnéznék :DD
    respect, szép komment :)
  • Barnabyka
    #17714
    Respect Matt:)

    Hajrá Kékek!!! Maradjunk csak a tabella legtetején:)
  • hedonist
    #17713
    fair enough! :)
  • Matthew Prosac
    #17712
    Cabell: tényleg felesleges hőzöngeni a bírók miatt több okból is.
    1) Változtatni a dolgokon már nem tudsz
    2) Szubjektíven ítélsz, és ez így is van rendjén. Ami az egyiknek műesés, a másiknak egyértelmű tizenegyes. Persze, lehet mondani hogy az ember objektív tud maradni, de teljes egészében nem (kis apróságokat teljesen máshogy látsz, mint egy semleges néző).
    3) Elfelejted hogy bizonyos meccseken, bizonyos bírói ítéletek pont ellenkezőleg hatottak a végeredményre, vagyis nekünk kedveztek, s ebből következik, hogy
    4) A játékvezetői ítéletek (tévedések jó és rossz irányba) hosszú távon kiegyenlítődnek.
    5) Talán pont nem egy Chelsea-topicban kellene vitát nyitni a játékvezetés igazságtalanságairól, mert emlékeimben még jóideig kísérni fog egy bizonyos Chelsea-Barca mérkőzés, egy kopasz norvég 'úriemberrel'. Akkor mi mit mondtunk volna, ha velünk történik meg? Hagyjuk már ezt, a kékek is szopnak a játékvezetéssel néha, ahogy a pirosak, zöldek, sárgák, feketék és majd mindenki. Kiscsapatok meg fokozottan. Ettől a felsorolástól függetlenül szerintem különösebben nem kritizálható a tegnap délutáni játékvezetés, inkább áltagosnak mondható.

    Invest-nek csak annyit üzenek, hogy konszolidálja magát, mert ez a stílus max a lelátón, vagy kocsmában divat, ez pedig itt egy fórum. Az pedig nem szöveg, hogy "blues" topicban nyugodtan mondhatod a véleményed úgy ahogy akarod, mert ha vonaton 3 üléssel mögöttem beszélsz így a csapatomról ugyanúgy hátramegyek pofánvágni téged, mintha mellettem ülnél.

    go Devils. csókolom
  • Invest
    #17711
    " minimális tiszteletet köteles vagy megadni egy fórumon a másik csapatnak "

    Szép az aláírásod.

    " a "csökött agyammal" arra próbálok kilyukadni, hogy a bíró ma mindenkit segített, csak a MU-t nem, erről nem is igazán érdemes vitatkozni, mert ténykérdés. "

    Tény az, hogy a szokásos hosszabításotok meg volt megint. Megértem, hogy kiakadtál, hogy a bíró nem állított ki időben játékost az ellenféltől, mert a rangadókon nem vagytok ehhez szokva. Normálisabb bírók alapvetően úgy állnak hozzá a nagyobb meccsekhez, hogy nem nyúlnak bele kiállításokkal, kivéve persze ha valami durva eset történt. Megjegyzem a manchester sokszor az ilyen eseteket is megússza, legjobb példa erre talán scholes esete, ha jól emlékszem pont ellenünk, mikor Mikelt is killították ( de persze sok más eset is, ne kelljen már sorolni )

    Mondandóm lényege az volt, hogy most volt egy ritka alkalom, mikor nem maximálisan támagatta a bíró a csapatodat egy rangadón, pedig ezen igazán nem kéne kiakadni, elég csak megnézni a múltat és látni fogod, hogy még ígyis bőven jól álltok a bírói ítéletekkel. Egy alakalom miatt így kiakadsz ? Nem tudom akkor nekünk mit kéne mondanunk.

    Remélem ez még belefért a moderátorok részéről :P
  • asfa
    #17710
    | #17706 - Invest, nyugi van, ezt én sem szeretem, nem pálya itt ez a stílus, miután egy korrekt kapcsolat lett kialakítva az értelmesebbek közt, a rivális csapatok szurkolóinál! Köszönjük