24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #17789
    Jó lenne már Kakuta-t játszani, nagyon durván küldi!
  • Japep
    #17788

    Felfüggesztették a büntetést
    Felfüggesztette a FIFA-büntetés végrehajtását a nemzetközi Sportdöntőbíróság, amíg elbírálja a Chelsea fellebbezését. Ennek értelmében januárban igazolhat új játékost a klub.
    (Tovább...)
  • hedonist
    #17787
    drogba for president,de azé meg kéne venni tényleg ezt az agüt:)
  • Japep
    #17786

    2-2 lett, azt hittem megnyerjük, de nem olyan rossz ez nekünk...

    DROGBA
  • Bulykin
    #17785
    hát Agüero formába lendülni látszik:S
  • asfa
    #17784
    2-2 a meccs.egyenlitett a Madrid
  • asfa
    #17783
    GOGO BLUES!
  • Japep
    #17782

    Atletico Madrid - CHELSEA
    - BL csoportkör, 4.forduló -
    - Vicente Calderón Stadium -
    - ma 20:45, Chelsea TV -
    - vezeti : Bjorn Kuipers (holland) -
    - előző : 0-4 (Kalou 2x, Lampard, Perea ög) -




    Atletico Madrid :
    Manager : Quique Flores

    Sergio Asenjo
    Perea - Ibanez - Juanito - Lopez
    Assuncao
    Reyes - Simao (c)
    Santana
    Forlan - Pongolle

    Cserepad : De Gea, Ujfalusi, Garcia, Rodriguez, Jurado, Dominguez, Aguero

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Cech
    Belletti - Alex - Terry (c) - Ashley Cole
    Lampard - Essien - Maloude
    Kalou - Joe Cole
    Drogba

    Cserepad : Hilario, Ivanovic, Carvalho, Ballack, Deco, Sturridge, Anelka


    -----------------------------------------------------------
    Érdekes kezdők... az AM gyémánt alakzatban, mi pedig nem. :D
    Joey, Drogba és Alex végre a kezdőben.
    Nyerni kellene!

    GO BLUES!
  • Japep
    #17781

    Köszönjük. :)
  • banok
    #17780
    streamek
  • Bulykin
    #17779
    nemtom:)
    de aki tud egy normális streamet majd este az pls^^
  • hedonist
    #17778
    király! csak azt mondja meg valaki, miért érdekesebb a MU-CSKA, mint az atlético cfc?
  • Krisz018
    #17777
    Ancelotti: Drogba készen áll a BL-re

    Az elefántcsontparti csupán most kezdheti el az idei szezont a Bajnokok Ligája keretein belül, mivel eddig büntetését töltötte, miután a májusban Barcelona elleni elődöntőn durván sértegette a norvég Tom Ovrebo bírót és eltiltásban részesült.

    Az elvárások szerint Drogba játszani fog a keddi mérkőzésen a Vicente Calderon Stadionban.

    "Eljött az idő, hogy ujra játsszon," - mondta Ancelotti egy sajtókonferencián, "és ő készen is áll erre."

    A Barcelona mérkőzés után Drogba visszaviharzott a pályára és egy "sértegetés-zuhatagot" árasztott Overbóra, mielőtt az több büntetőt nem adott meg a Chelsea-nek és Andres Iniesta góljával a mérkőzés végén a Barcelona a döntőbe jutott.

    Ancelotti ahelyett, hogy csatárja akkor esti viselkedéséről beszéljen inkább a csapat szenzációs formáját emelte ki, mivel az utolsó három mérkőzésen 13 gólt lőttek.

    Az olasz menedzser reméli, hogy ezt a formát meg tudják tartani az Atletico Madrid ellen is, ahol ha sikerül győzni biztos továbbjutók lennének a legjobb 16 közé egy olyan versenysorozatban, ami tiszta cél az idei szenzonban az egykori Ac Milan edző és játékosnak.

    "A Bajnokok Ligája a legfontosabb számomra ebben az idényben," - mondta Ancelotti.

    "Sikerült megnyernem már, mint játékos, valamint edzőként is és elmondhatom, hogy nagyszerű érzés volt."

    "Úgy gondolom, hogy nagyon fontos megpróbálni minden versenysorozatban jól teljesíteni egész az idény végéig."

    "A Bajnokok Ligáját nagyon nehéz megynyerni. Minden nagyon jól kell működjön, hogy nyerni tudjunk."

    Forrás:
    www.goal.com
  • Japep
    #17776

    Szerintem Drogba is... :D
  • WuFraZselic
    #17775
    ez igen tetszetős :D viszont szerintem les volt :) vagyis 3 megnézésből erre következtettem :D
  • Japep
    #17774

    Eddig egyértelműen az év Chelsea-gólja, de szerintem ez lehet az és PL gólja is...
    Kötelező megnézni... :D

    Bolton - Chelsea
    0-4 Drogba
  • hedonist
    #17773
    jó de egyiknek sincs esélye:) sajna.. majd talán ha idén megnyerjuk a PL-t meg a BL-t akkor lehet,h Essien vagy Drogba vagy Lamps megkaphatja
  • Japep
    #17772

    Szerintem ha nem Messi kapja idén akkor bunda... :D
  • Bulykin
    #17771
    "Az Év Játékosa 2009 jelöltjei:
    Michael Ballack (Németország), Gianluigi Buffon (Olaszország), Iker Casillas (Spanyolország), Cristiano Ronaldo (Portugália), Diego (Brazília), Didier Drogba (Elefántcsontpart), Michael Essien (Ghána), Samuel Eto'o (Kamerun), Steven Gerrard (Anglia), Thierry Henry (Franciaország), Zlatan Ibrahimovic (Svédország), Andrés Iniesta (Spanyolország), Kaká (Brazília), Frank Lampard (Anglia), Luis Fabiano (Brazília), Lionel Messi (Argentína), Carles Puyol (Spanyolország), Franck Ribéry (Franciaország), Wayne Rooney (Anglia), John Terry (Anglia), Fernando Torres (Spanyolország), David Villa (Spanyolország) és Xavi (Spanyolország).
    "

    5 cfc játékos^^
  • hedonist
    #17770
    persze, ez csak a brit okosok véleménye:) ezzel meg nem lehet mit csinálni, becsúsznak ilyen vereségek, csak az a baj,h már korán 2 is.. még "korán" van kicsit több, mint a 1/4-e ment le a bajnokságnak, lesz egy szünet is még messze vagyunk,de idén nagy esélyünk van! remélem ez a BL-re még inkább igaz lesz!
  • Japep
    #17769

    Ja, elég, igaz akkor nem megérdemelt a cím, de ebbe akkor meg nem fér bele a Wigan és AV meccs...
  • hedonist
    #17768
    igaz viszont az is, hogy elég mindenki mást megverni a nagyokon kívül és akko is bajnok lehet valaki:) De remélem azért megverjük a nagyokat is:)
    egyébként én győzelmet jósolok MU ellen egy hét múlva, most perpill jobb formában vagyunk meg kell ragadni!
  • Japep
    #17767

    Bosingwa már játszhatna felfüggesztetten, Drogbának még van 1 eltiltott meccse (+2 felfüggesztett).
  • Krisz018
    #17766
    Drogba és Bosingwa mikor játszhatnak a BL.ben?
  • Japep
    #17765

    Köszi.
  • Japep
    #17764

    Azért várj csak, idén eddig még csak a MU volt ellenfél (az is CS-en, amit nem vesz komolyan senki) és egy rossz formában lévő L'pool - ide sorolhatjuk még a T'hamot is, bár nekik sem megy igazán.

    És persze nevetséges módon kikaptunk a Wigan-Aston Villa párostól.

    Az igazi értékmérő a jövőheti MU, de ami tényleg számít, az a hónap végi Arsenal-Chelsea.
    Ha ezeket jól vesszük, akkor nincs gond. :D

    GO BLUES!
  • hedonist
    #17763
    gyerekek, a csapat... ELPUSZTÍTHATATLAN:D

    és szerintem soha nem látott szépséggel játszunk mióta Ancelotti az edző, úgyh most már a barcá-sok is befoghatják. :)
  • banok
    #17762
    Bolton-Chelsea 0-4 ::: összeofoglaló
  • Bulykin
    #17761
    nagyon jó meccs volt! Kalou-t hiányoltam de sztem a Madrid ellen kezdő lesz(mert nincs Drogba)...és külön grat Deco-nak, ez már tényleg a régi önmaga!
  • Freedom88
    #17760
    összefoglaló van vhol?
  • asfa
    #17759
    szép sorozat, remélem így marad :P
  • Japep
    #17758

    4-0 Atletico Madrid
    5-0 Blackburn Rovers
    4-0 Bolton Wanderers
    4-0 Bolton Wanderers

    Nagyon durva. És a legszebb, hogy pl a mai meccsen nem is hajtottuk meg magunkat.
    Grat a csapatnak, és csak így tovább! :D
    GO BLUES!
  • Japep
    #17757

    Gyönyörű gól...ezt mindenkinek látni kell! :D

    4-0 DROGBA!!! GO BLUES!
  • asfa
    #17756
    azta mindennit mekkora góóól Drogba
    0-4.. les volt valoszinű de megadják
  • Japep
    #17755

    Közben Fulham-L'pool 3-1, a vendégeknél 2 piros...érdekes.
  • Japep
    #17754

    3-0 IVANOVIC
    Carvalho mit művelt... :)
  • asfa
    #17753
    huhuuu 3-0 Carvalho mit művelt.. Ivanovic bevágta.. szép volt!
    GO BLUES!
  • gyepesjoint
    #17752
    mármint Deco :)
  • gyepesjoint
    #17751
    szép gól volt :) anno ilyeneket vágott nálunk is :)
  • Japep
    #17750

    1-0 LAMPARD (11-esből)

    GO BLUES! :)