24199
Chelsea Fan Club
  • contraste
    #23600
    Igeeeeen! Megvan a 3 pont és az Arsenal kikapott!!!
  • Barnabyka
    #23599
    Fantasztikus, végre egy igazán élvezetes félidő a csapattól! :D
  • contraste
    #23598
    0-3 Schürrle megint:DDD Most Torres gp.:)
  • contraste
    #23597
    0-2, Schürrle megint! Hazard gólpassz megint.
  • contraste
    #23596
    Torres megfosztotta Hazard-t az év gólpasszától, azzal, hogy 2 m-ről melléfejelte...
  • contraste
    #23595
    André Schürrle,
    hogy a képéről a bőr nem sül le?

    Milyen gólt lőtt:D Hazard óriási gólpassz.
  • contraste
    #23594
    Árgus szemekkel várom Drogba és a csapatunk mai estjét:)
  • Smithie
    #23593
    Terry kapitány 3 pontot hozott ezúttal:)
  • contraste
    #23592
    Érdekes volt a vége valóban!
  • Barnabyka
    #23591
    A meccs végén olyan volt mintha bunda lenne.. mindkét csapat buzizott.
  • contraste
    #23590
    Zsír, Arsenal sem tudott nyerni, bár egy MU győzelem jobb lett volna. City meccsét elhalasztották, nagy szél miatt.
  • Bencee7
    #23589
    Hihetetlen komolyan mondom... ennél csak a csöves West Ham elleni 0-0 esett rosszabbul. Szerencsétlen Hazard sem tudott mit kezdeni magával, Etoo meg mindent egyedül akar megcsinálni, Ramires még mindig botlábú, Willant nem értem miért favorizálja ennyire (persze, sokat fut, néha labdát szerez, de azon kívül 0), Oscarnak sem ment sajnos. Ez van, ha 6 védővel állunk fel egy WBA ellen...egyetlen pozitívum Matic :)

    Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de ez a Mourinho-féle Chelsea nekem nem tetszik. Idejött és felborított mindent. Folyamatosan azt hangoztatja h nem vagyunk bajnok esélyesek, hát most tett érte. Ilyen defenzív felállással nem csoda h kevés gólt lövünk. Mi a ráknak húzzuk az időt 1-0s vezetésnél? Nem tanultuk még meg h 1gól kb nem gól?? Miért kell kihúzni, miért nem lövünk még 2t?? Benne van a csapatban. Meg ez a hátra passzolgatós biszem-baszom kiborít, rossz nézni.
    RDM-féle játék volt a kedvencem, azt sokkal szívesebben látnám inkább...
  • contraste
    #23588
    Ezt nem hiszem el, k*rva West Brom, hogy mindig kimákolják valahogy az x-et...
  • Pares
    #23587
  • contraste
    #23586
    Utolsó szó nem jön át:D de biztos, jó, ha ez azt jelenti, hogy arany lesz jövőre a PL badge a mezünkön:) De ez egy nagyon nehéz végjáték lesz, úgyhogy, ha sikerül megnyerni idén a PL-t az tényleg nagy szó volna.
  • Pares
    #23585
    Ez nagyon összejött most, csak maradjanak is az élen a végéig, és akkor bódottá.
  • contraste
    #23584
    Elsők vagyunk végre! Gyönyörűen alakult a hétvége! Arsenalt oktatták, agyonajnározott City bukott 2 pontot, Hazard mesterhármas, és az élen vagyunk:)
  • contraste
    #23583
    Hazard első mesterhármasa:)
  • contraste
    #23582
    City egyelőre 0-0-ra áll a Norwich ellen, jó lenne, ha így maradna. Azt hittem Pellegrini jobb edző annál, hogy újra elkövesse azt a hibát, hogy Demichelis-szel VKP-t játszasson.. de szerencsére nem:D
  • contraste
    #23581
    Mekkora Hazard!!!! 2-0

    Eto gyönyörű gólpassz!
  • contraste
    #23580
    Mekkora vereet kap az Arsenal:D ennel jobban nem is alakulhatna ez a meccs!
  • Oziris666
    #23579
    Meg ő azért védekezik is ,meg meg tudja tartja a labdát ahogy Mourinho szereti...

    Nem hiszem h nekünk van olcsó ár ,ha a Chelsea érdeklődik vki iránt akkor ott minimum 3szoros az ár:D
  • contraste
    #23578
    Neki és Costának is örülnék! Cavani nem biztos, hogy elég egy PL be.
  • Barnabyka
    #23577
    3 csatár JM célkeresztjében!

    Én Mandzukicot választanám, ő illene szerintem a legjobban ebbe a Chelseabe és szerintem a legolcsóbb választás is ő lehetne(nem mintha ez utóbbi számítana).
  • Oziris666
    #23576
    Hát skizó a srác néha olyat csinál h ámulunk, néha meg olyat h mintha vmi buta falábú... :D
  • Bencee7
    #23575
    Kivéve akkor!
  • contraste
    #23574
    Kivéve, amikor Váldes-t átemeli igaz?:D
  • Bencee7
    #23573
    Zongoracipelő xD ezt aláírom, védekezésben bármikor, csak ne támadjon :)

    Hétvégén kíváncsi leszek, LPool - Arsenal...Newcastle ellen pedig kötelező nyerni!
  • contraste
    #23572
    Ramires volt az egyik leghasznosabb játékos tegnap is. Van hogy hülyén elszórja a labdát, meg rosszúl lő kapura stb, de alapvetően egy hasznos zongoracipelő:)

    Alapvetően nem Agüero hiánya volt a szerencsénk, mert sok momentuma nem volt a csatáraiknak, mint inkább a csapatuk taktikai felkészületlensége, na meg egy nagy hiba a kezdőben: Demichelis, mint védekező középpályás. Megvették a hihetetlen jó képességű Rodwellt, és helyette berak egy buta bekket egy olyan posztra, ahol ész is kell:)
  • Bencee7
    #23571
    Szerencsénk, hogy Aguero sérült, de ha van is, ilyen focival meg kellett verni a City-t :) Jó volt a játék, pedig mikor megláttam a kezdőt, szúrta a szemem, h pl Lampard meg Oscar nem kezdett...

    Észrevétel: Matic játéka tetszett, jó lesz :) viszont Ramires hihetetlen milyen botlábú...én nem tudom mit csinál az edzésen, de a Mester biztos tudja miért nevezi kezdőbe :D
  • contraste
    #23570
    Ez igen! Nyertünk méghozzá nem bunkerfocival, csak jó taktikával, ami a citynek nincs csak jó csatárai.
  • Pares
    #23569
    Jó meccs volt, a Chelsea úgy működött, mint egy svájci óra. Tetszett, amit láttam.
  • contraste
    #23568
    Hazard álomszerűen játszik, nem bírják szerelni... Eto'o nagyon veszélyes, remélem még betalál!
  • contraste
    #23567
    Egyelőre jobbak vagyunk a Citynél, Iva góljával vezetünk is, meglátjuk mi lesz a második félidőben. Ilyenkor olyan bosszantó, hogy egy kiesőjelöltet nem bírunk hazaküldeni 3-4 góllal..
  • contraste
    #23566
    The agent of Chelsea new boy Mohamed Salah claims Liverpool missed out on a deal with FC Basel because they took too long at the negotiating table. Sascha Empacher said:

    "It was a long and fair negotiation with Liverpool but it took two-and-a-half months - too long. Both clubs could not agree on terms."

    Ne is csodálkozzanak, ha nem tudnak normális keretet összerakni.. Sajnáltak 11m Salah-ra?
    Csodálom amúgy, hogy Suárezt, hogy tudták elvinni.
  • contraste
    #23565
    Salah hivatalosan is a miénk. A 15-ös számot fogja viselni. Hazard lesz a 10-es jövőre gondolom.
  • contraste
    #23564
    Egy igazi sportembert vesztettünk el Juan személyében. Tiszteletre méltó minden megnyilvánulása! Sok sikert neked Juan Mata!

    :((
  • Oziris666
    #23563
  • Tyler1
    #23562
    Olvassátok el, Mata magyarázata a Chelsea szurkolóinak

    Szerintem szép gesztus, és abszolút tisztelendő szavak felétek :)
  • contraste
    #23561
    Ja, neki jobb is ennyi idősen, hogy megy, meg már nem tudja rég hozni azt a szintet... Inkább még mindig sokkban vok Mata miatt. De, ha így jobb neki hát sok szerencsét. Remélem jól fogja érezni magát, de nem fogom sajnálni, ha nem nyer semmit:)