24199
Chelsea Fan Club
  • Bencee7
    #18229
    rádijó linket kérhetnék?
  • Bencee7
    #18228
    hopp 1-0
  • Japep
    #18227

    Az angolok nem adták el a közvetítés jogát... :S
    Csak rádió van.
  • Japep
    #18226

    5' 1-0 Sturridge... :D

    GO BLUES!
  • Bencee7
    #18225
    Nemigaz, semmi nem adja.de miééért?
    senkinek sem érdekes vagy mi?
  • hedonist
    #18224
    Azthiszem ez lesz az első alkalom, h Ashley,Zhirkov,Malouda együtt lesz a pályán:)
  • Japep
    #18223

    CHELSEA - Watford
    - FA-kupa 3.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 16:00, Chelsea TV -
    - vezeti : Keith Friend -




    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Hilario
    Ivanovic - Alex - Terry (c) - Ashley Cole
    Lampard - Belletti - Zhirkov
    Joe Cole - Malouda
    Sturridge

    Cserepad : Turnbull, Ferreira, Carvalho, Matic, Ballack, Kakuta, Borini

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Watford :
    Manager : Malky Mackay

    Loach
    Hodson - Mariappa - DeMerit (c) - Doyley
    Cleverley - Eustace - Severin - Lansbury - Cowie
    Graham

    Cserepad : Lee, Harley, Sadler, Bennett, Jenkins, Hoskins, Henderson


    -----------------------------------------------------------
    Hát azért nagyjából azok, akikre lehetett számítani.
    Most eljött Sturridge ideje, remélem bizonyít... Nyerni kell, vagy bukni - nem lenne jó +1 meccs.
    Nyerjünk! GO BLUES!
  • hedonist
    #18222
    Létezik a Teremtő!

    Nincs Ballack a kezdőben viszont Malouda igen, Anelka-ra valszeg még vigyázunk, mert padon se lesz, Sturridge az egyetlen csatár.Azért ilyenkor nem értem, miért nem hívtuk azonnal vissza di Santo-t.
  • hedonist
    #18221
    sztem Kakuta is ott lesz a padon azért, és sztem Malouda is kezdő lesz.
  • Japep
    #18220

    :S
    Amúgy hiába ez a "nagy" játékoshiány nálunk, szerintem max 1 fiatal lesz a kezdőben...
    Amire én számítok:
    Cech; Ferreira, Alex, Terry, Zihrkov; Ballack; Lampard, Belletti; Joe Cole; Anelka, Sturridge
    Padon talán ott lesz Hilario, Hutchinson, Borini, Bruma.

    Nem hiszem (sajnos), hogy megkockáztatna 3-4 fiatalt a kezdőben, de hátha - lassan kiderül.
    GO BLUES!
  • hedonist
    #18219
    Nane tényleg, akkor megint marad a rádió:D múltkor isa forduló legjobb meccsét nem közvetítették a ligakupában:D (Blackburn-Chelsea)
  • Japep
    #18218

    Eddig nagyon úgy néz ki... :(
  • Pethy23
    #18217
    Jól látom hogy még neten se lehet nézni a meccsünket?
  • hedonist
    #18216
    Viszont és mindenkinek!
  • Krisz018
    #18215
  • Matthew Prosac
    #18214
    az a vicces, hogy ezt jogi úton ki lehet játszani marhakönnyen. a Mu-nak speciel semmi adóssága nincs, a tulajdonos cégének viszont tetemes, de ez a kettő nemugyanaz!..
  • Fabio Capello
    #18213
    Mindig is így volt, ha adósságba került egy klub, azonnal pontlevonás járt érte (pl. Leeds vagy Wimbledon anno)
  • hedonist
    #18212
    Nem, de nem is magunkról beszélek, hanem a kiscsapatokról akik emiatt biztos meg fogják szívni párszor.. egyébként asszem a MU nak van a legnyagyobb adósága most aztán a madri követi talán.
  • Matthew Prosac
    #18211
    teljesen logikus sztem. ha adósságod van, bűnhődj, ha utána sem tudsz pluszba jönni: szűnj meg. farkastörvények, ez kell. ha valamelyik csapat akar, úgyis tud segíteni magán (játékoseladások, stb..), amelyik meg nem, az mit vergődjön?
    mit kellene tenni az uefának? méltányossági okokból jótékonykodni?
  • hedonist
    #18210
    jó kis uefa szabály, adóságod van? na akkor nesze még meg is bűntetünk!
  • Japep
    #18209

    Köszönjük és viszont. :)
  • lippet
    #18208
    Örülnék én is ilyen ajándéknak!

    Boldog Új Évet És Sok Chelsea Sikert Kívánok Minden Kedves CFC Drukkernek!!!!!44444négy
  • hedonist
    #18207
    Jaa, hogy ez nem is hivatalos??? én meg itt hiszek nektek:))
  • Japep
    #18206

    Nem szabad tényként kezelni, az biztos... nincs már olyan messze jan.2-a.
  • KAMIONOS KOGYO
    #18205
    „Nem igaz a hír. Guus jelenleg Kenyában tölti a szabadságát, és január 10-ig ott is marad. Csak azután dönt a jövőjéről, hogy visszajött Afrikából – idézi a Tuttosport Cees van Niewenhuizent. – Semmilyen hivatalos megkeresést nem kaptunk a Juventustól. Mint már mondtam, most Kenyában tartózkodik, így kivel is tárgyalhatna, talán az oroszlánokkal? Én Franciaországban vagyok, és a családommal törődöm.”

    nso
  • hedonist
    #18204
    a francba... nem jutottak ki a a VB-re, ha ezt előre tudja maradhatott volna...

    Most olvastam, h CA nem hívja vissza di Santo-t, hosszabít a Blackburn-nél még egy fél évet. ez valami vicc?
  • Japep
    #18203

    Gondoltam ... aki nem örülne neki az nem 100-as... :)
  • Fabio Capello
    #18202
    Ha nem bánod én örülök neki, Bettega legalább csinál valamit nálunk, nem alibizik mint az a pupák csigazabáló :/ :D
  • Japep
    #18201

    Guus Hiddink lesz a Juventus edzője [...]

    Ezt nem akarom elhinni... Miért? Inkább jönne hozzánk, ha... :S
    Én nagyon bírom, meg már bizonyított is, szeretett volna minket irányítani, de most nem jöhet CA miatt. Akkor miért nem vár nyárig? :(
    Nem mondom, hogy CA rossz, nem írom le, de nálunk már nem lehet csodálkozni, ha nem tölti ki egy edző a kontraktusát...
    Na mindegy, sok sikert neki - ha igaz -, legalább valaki már kiveszi az Inter kezéből az irányítást, a BL-ben meg legyenek csak mindig másodikok mögöttünk. :)
  • Japep
    #18200

    Egyetértek.
    Kivétel az Abrás rész... :)
  • hedonist
    #18199
    mindkettőtökkel alapvetően egyetértek, én sem vagyok híve az össze-vissza "divat"igazolásoknak, de ez kényszerhelyzet:) és nem szorítani ki senkit egy csatár leigazolása, mert az most nagyon hiányposzt. Nem aztmondom,h annyi minőségi csatár kell, mint a City-nél, de az sem lehet,h egy potenciális BL,PL győztes jelölt csapatban 2(Dro,Ane) alapcsatár legyen, najó még Kalou, igenis egy Agüero elférne még itt, és nem mellesleg úgy kell egy latinos technikás !gyors!, !fiatal! játékos a csapatnak, mint egy szaharai karavánnak egy kancsó víz.És afrika kupa alatt ki lesz védekező kp azt az isten se tudja... Mindehhez persze kitűnő backup egy Kakuta,Borini,Sturridge,stb motivált társaság. A rossz formánktól meg tényleg ne ijedjünk meg, nagyon nehéz egy egész idényt egyenletesen hozni, ez az a bajnokság ahol a legtöbb pontot kell gyűjteni a végső győzelemhez, itt nem lehet annyit botladozni, mint pl Spanyolországban.

    Szerintem vezetői szinten nagyobb annál a diplomácia, hogy elbeszéljenek egymás mellett, attól félek hiába "zsírozott le" már bármit is Abra, ha CA úgy dönt nem kell új arc akkor ez van, mert a tulaj a manager kezébe adja a döntés lehetőségét hiszen ő ért hozzá, kivéve persze az istencsászár Flórián bácsit aki szerint c.roni és kaká kell a győzelemhez.
  • Japep
    #18198

    Én sem keresem a hibát CA-ban, de tény, hogy ugyanezt a játékot mutattuk LFS alatt a végén... :S

    Az igazolás-stopot meg most megértem, de gondolkozzon már, (valószínűleg) 3 átigazolási szezonból ki leszünk zárva (ha ebben sem igazolunk, akkor 4).
    1-2 példa: Ashley-Terry 31, Anelka 32, Carvalho-Lampard-Drogba 33, Ballack 35 > azért ez kicsit elszomorító, mert belőlük kell építkezni akkor is ... most nem írom le őket, de lehet, hogy valaki már nem fogja bírni a folyamatos terhelést, nem lesz annyira gyors, motivált ... stb.

    Bár az is tény, hogy Abra nem fogja szó nélkül hagyni ezt.
  • Bulykin
    #18197
    én szerintem CA nagyon jó munkát végez mióta megérkezett, az meg hogy nem lesz januári igazolás...nekem nem is hiányzik, még Zhirkov és Kakuta se épült be rendesen a csapatba, egy igazolás szerintem valakinek a távozását jelentené. Igaz Ballack úgy szar ahogy van(bocsesz), nem bánnám ha végre észhez kapna.
    Az meg hogy most nem megy a csapatnak az csak balszerencse, túl fáradtak a játékosok^^ de az is lehet h csak túl elfogult és optimista vagyokXD nemtudom:)
    GO BLUES!!!
  • hedonist
    #18196
    szerintem már hülyeség ez a nem igazolunk mánia, nem is úgy kell mint régebben, de kell, 1 okos igazolás kell és az most csatár lenne, én nagyon bírom Zhirkovot, de semmi értelme nem volt, egy olyan balbekket kellett volna helyette anno venni aki bírja,h csak epizódszereplő, és mondjuk annak idején Abra elintézhette volna,h Arshavin ne az Aresenal-t válassza...
  • hedonist
    #18195
    hát ha a súgdolózások szerint igaz a hír, h az Agüero-deal már le van tudva akkor ő tuti nem padozni fog, és ezt be kell látnunk,h kell egy kreatív ember a csapatba, mert most nincs. J.Cole-tól vártuk ezt amikor visszatért, de ez láthatóan nem megy neki valamiért, csak botladozik. Nem lehet Borini-re építeni egy ekkora időszakot amikor ilyen helyzetben van a csapat, mert azt mondom, ha a lehetséges pontokat hozzuk most akkor vezetunk kb tisztán 10 ponttal és tőlem beállíthatja rhys taylort is csatárnak.
  • Japep
    #18194

    Ja, látom én is, tetszik is (végre beépítjük a fiatalokat, és neki ez megy is > Kaká, Pato...), meg nem is (itt nem egy átigazolási szezonról van szó, hanem így már négyről - nem tudhatja, mit hoz a jövő ... sajnos lehet, hogy nem is magát szívatja meg, hanem az utódját).

    A vicces, hogy Abra nem igazán figyel erre, ha akar, igazol.
    De akkor már jobb lenne, ha megbeszélnék kit, nem csak idejön valaki padozni...
  • Japep
    #18193

    Köszi.
  • hedonist
    #18192
    CA MEGINT azt nyilatkozta nincs Januári transfer... Lassan visszasírom Hiddinket...
  • Krisz018
    #18191
    Gólok:

    Gera (4.)

    Drogba (73.),

    Smalling (75. - o.g)

    Összefoglaló:
    Chelsea FC - Fulham FC
  • hedonist
    #18190
    mondjuk ez az öngól elég érdekes egy darab