24199
Chelsea Fan Club
  • Oziris666
    #18189
    Mert olasz:D
  • Matthew Prosac
    #18188
    tegnap? csak Rooney szórakozott egy kicsit. Minden gólban bennevolt :D
  • hedonist
    #18187
    tény, de 61-39 volt ide a labdabirtoklás, és, ha bárkinek itt jár a szerencse az a Chelsea, az elmúlt meccsek alapján továbbá tegnap a MU is elég szerencsésen a végén hozta a meccset.
  • Japep
    #18186

    Igen, de viszont a kezdőt elszúrta ... Ferreira? Kalou? Ballack és Mikel egyszerre?
    Nem tudom mi a gond a csapattal, remélem nem CA, mert én bízni akarok benne.
  • asfa
    #18185
    hát ez megint necces volt, szerencsére még volt egy Drogbánk, nagy hullámvölgyben vagyunk most :S
    GO BLUES!
  • Japep
    #18184

    Hát én azt mondanám, hogy ezen a meccsen egyik csapat sem érdemelt 3 pontot... :S

    CA-t sem értem, mint írtam is, Iva most az egyetlen ember a Chelseaben, akinek biztos helye lenne a 11-ben...

    De mindegy, a lényeg most a 3 pont...
    GO BLUES!
  • Matthew Prosac
    #18183
    Micsoda mákos egy bagázs vagytok!! Borzasztóan játszotok, nem is tagadhatjátok (nem is teszitek), a Fulham pedig nagyon szépen és összeszedetten védekezett, erre 2-1. Mondjuk a multkori Everton meccs után járt nektek egy kis szerencse mert ott nem sok volt..
  • Barnabyka
    #18182
    Respect CA-nak úgytűnik ma sikerült jól cserélni.
  • Krisz018
    #18181
    2-1:P C. Smalling (o.g.)
  • Barnabyka
    #18180
    lement a szerencsemalac(Zolii) egyből 1-1..na még 1 gól és elfelejtve ez a szörnyű meccs

    Hahrá Kékek!!!
  • hedonist
    #18179
    nah IVA-ferreira nagyon nagy húzás!!!

    de legalább lehet,h Zhirkov feljön wingernek
  • hedonist
    #18178
    Mikelt talán még nem is láttam lőni:D
  • Barnabyka
    #18177
    Carvallho... sose volt akedvencem, de most végképp nem értem, hogy miért ő van a pályán amikor alex kimondottan jól játszott pár napja.
  • hedonist
    #18176
    Drogba mégsem rúghatja, mert akkor 1-el kevesebb aki befejelheti.

    Nem tudom mi lett Lamparddal pár éve ő volt a PL egyik legjobb szabadrúgáslövője például, azóta alig rúg, ha igen általában a sorfalba.
  • Japep
    #18175

    Ez hülyeség, mert engem mindig felb@sz pl Lamps szöglete is, hogy mindig (na jó, nagyrészt, mert azért néha-néha veszélyes a szögletünk) ez első embernek lövi - aki mellesleg az ellenfél védője.
    Ezzel nem Ballackot védem, és nem is csak ezt a meccset kell nézni, ő is szarul lövi és Malouda is.
    Még LFS elején tudtunk értelmes szögleteket lőni, meg GH idején. Azóta semmi. Nem értem.

    Pantsilt remélem kiállítják, mert egy favágó.
    Kalou lejöhetne, Ballack is, és Ferreira is szerintem ... most sem értem, Iva miért padotik...

    GO BLUES!
  • hedonist
    #18174
    Ó egyszer komolyan? 4 éve van itt...
    Ballack > < Kakuta inkább, kalou legalább ért a labdához vmennyire.
  • Pethy23
    #18173
    De Ancelotti minek ültet 4 védekező felfogású embert a padra?????
  • Krisz018
    #18172
    Egy Kalou - Kakuta csere szerintem jó lenne
  • hedonist
    #18171
    Terry az egyetlen talán, és most Cech-sem tartozik a jók közé.
    Hát azért Lampard csak jobbat lő be, mint Ballack aki 2 szer rúgta ma abba az emberbe aki csak dísznek áll oda általában szögletnél 9 m-re.
    2 normális cserénk van, az Sturridge és Kakuta:D azért ez vicc. Ancelotti persze meztelenül fog rohangálni, ha télen igazolunk, úgy,h valszeg 2 évig nem tehetjük majd és Kakuta is el lesz tiltva. IGEN!
  • kicsijanika33
    #18170
    Egy biztos:Ha a chelsea-ra fogadok halálra izgulom magam.
  • Freedom88
    #18169
    Ballakck le, bárki be!
  • Japep
    #18168

    Nem tudom, mit csodálkoztok, Lampard, Malouda és Ballack szokta beadni a szögleteket és mind hihetetlenül gyenge ezen a szinten - akármelyik lövi, 5-ből ha 1 talál Chelseast ... és ez már régóta így van.

    A meccs szánalmas - ismét, nem ismerek a csapatra.
    Nem tudok kiemelni 1 embert a csapatból, aki megérdemelné, hogy játsszon a második félidőben ... egy vicc.

    Remélem Ancelotti alkot valamit a félidőben, ha meg nem, akkor kérjen tanácsot JM-tól, mert ha itt ma bukunk, akkor valószínűleg harmadikként zárjuk a fordulót (persze ha úgy nézzük, hogy az Arsenal behúzza az elmaradt 3 pontját).

    NYERNI KELL! Ha csodával, akkor úgy, de kell a 3 pont.
    GO BLUES!
  • Pethy23
    #18167
    Ne aggódjatok Anci válaszol majd még pedig a 70'-be jön J. Cole helyett Belleti...
  • Freedom88
    #18166
    ezt a meccset nézzük most
  • Matthew Prosac
    #18165
    ez csak egy urbánlegenda, ne dőlj be neki :D
  • Krisz018
    #18164
    Ha jól emlékszek egyszer ő adott be egy szöglete és Drogba abból fejelt gólt.
  • Freedom88
    #18163
    Azért az durva h Ballack nem tud szögletet beívelni.
  • hedonist
    #18162
    Most már tudom értékelni Anelka-t, ő legalább tud passzolni és labdát tartani, de addig ne is akarjunk szép játékot amíg Ballack 5 passzból 3 at elront, és 3 szögletből 1-et tudott normálisan betekerni eddig...
  • Krisz018
    #18161
    Gooo Blues!!! nyerni kell!!!!!!
  • Japep
    #18160

    Egy vicc ... komolyan mondom.
  • Krisz018
    #18159
    ba+ gera
  • hedonist
    #18158
    há ba*meg gera golt lo a 4. percben
  • Bencee7
    #18157
    Ferreira Zhirkov érdekesde teccik...

    Kakutát még szívesen látnám ma a pályán
  • hedonist
    #18156
    Hát remélem nem a Real Madridos hírek miatt, Kakuta csere ez jó, csak azt nem értem,h minek 4 védő a cserék közé.
  • Japep
    #18155

    CHELSEA - Fulham
    - PL 20.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 16:00, DigiSport -
    - vezeti : Andre Marriner -
    - előző : 2-0 (Anelka, Drogba) -




    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Cech
    Ferreira - Carvalho - Terry (c) - Zhirkov
    Mikel
    Ballack - Lampard
    Joe Cole
    Kalou - Drogba


    Cserepad : Hilario, Ivanovic, Alex, Ashley Cole, Belletti, Kakuta, Sturridge

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Fulham :
    Manager : Roy Hodgson

    Schwarzer
    Pantsil - Hughes - Smalling - Konchesky
    Duff - Murphy (c) - Baird - Dempsey
    Gera
    Zamora

    Cserepad : Zuberbuhler, Kallio, Etuhu, Riise, Greening, Nevland, Johnson


    -----------------------------------------------------------
    Hát nem tudom, Iva miért nem játszik...de legalább YZ kezdő.
    Remélem nyerünk végre...
    GO BLUES!
  • hedonist
    #18154
    Szép napra ébredtünk, itt a lehetőség javítani! képtelenség, hogy ma is úgy játszunk igaz?
  • hedonist
    #18153
    Épp nézem az Arsenal - Aston Villa meccset, ez a 10 perc izgalmasabb, mint a mi utolsó pár meccsünk összesen és nem az arsenal miatt, hanem a Villa passzjátéka gyönyörű, mi tele vagyunk magasan tehetséges játékosokkal, ők miért nem tudnak ilyen szépen passzolni?? ezt magyarázza meg valaki. sztem az edzők az egyszerűségre erőltetik a mieinket, mert ez látszik a megoldásainkban.
  • Japep
    #18152

    Az a gond, hogy sok embernek szerintem nincs posztja ebben a felállásban (pl Lampardnak tuti nem tetszik, Malouda is inkább balszélső lenne ... Ballackot is megnézhetné ékként).
    Még Scolari is észrevette, hogy néha meccs közben is érdemes átállni 4-3-3-ra...

    Nem tudom, mi van, de kaptunk ajándékba egy hajtós, de könnyű decembert, egy "afrikamentes" könnyű januárt + MU és Arsenal pontvesztéseket ... erre semmit sem tudunk kihasználni - egy vicc sajnos.

    Remélem nem itt megy el a cím.
    GO BLUES!
  • Pethy23
    #18151
    Ez a meccs is....

    Ancelotti mikor akar már egyszer időben jól cserélni! Ballackot behozza Mikel helyett... Legalább egyel több TKP lenne....
  • hedonist
    #18150
    sajnos nekem is ez az érzésem, lampard iszonyú gyenge jó ideje már. nem passzol gyorsan, elszarakodik támadásokat, és a régi lövései hova tűntek? kicsit nagypapás a játéka ma is, egyáltalán nem kűzd meg a labdákért. Kalou végre hozott vmi pörgést a csapatba.