24199
Chelsea Fan Club
  • davidragon
    #23720
    Én a másik meccsen Evra gólján pislogtam nagyokat. huh... :D
  • contraste
    #23719
    Igen, de azért remélem minél előbb meggyógyul! Azért persze pihenje ki rendesen! ( Ha valaki nézi: Barcát oktatják a BL-ben, ez mindig öröm nekünk nem?:D )
  • Oziris666
    #23718
    Várható volt,állandóan játszott!Így legalább "pihent"!
    Majd játszik Salah vagy Schürrle helyette - jó formában is vannak
  • Barnabyka
    #23717
    Hazard 2 hét.
  • contraste
    #23716
    Ugy legyen!
  • Oziris666
    #23715

    Holnap nektek is hasonlót h visszavágjunk Moszkváért:)
  • contraste
    #23714
    Sosem volt taktikajuk emiatt juthattunk tovabb, mert keretuk jobb.mi van hazardal?
  • Pares
    #23713
    MEGVAAAN!!! Hú micsoda meccs volt!
  • Tyler1
    #23712
    Gratula, a továbbjutáshoz! Én nem hittem, hogy innen meglesz, de ilyen kutya taktikát amit a PSG játszott ezzel a kerettel, meg is érdemelték a kiesést.
  • Barnabyka
    #23711
    Ahh micsodameccs volt.. micsoda csapat!!!
    Kicsit szegyellem magam, hogyszinte hitemet vesztettem, de ez fantasztikus volt nagyon boldog vagyok!!!!
  • Barnabyka
    #23710
    Nem egy bekapott gol, hanem Hazard kiesese, jelenti a vesztunket.. de ne legyen igazam!
  • Barnabyka
    #23709
    Én nem megelégednék a 2-0-val, hanem úsznék a boldogságban tőle, de sajnos szerintem minimálisak az esélyeink.
  • Pares
    #23708
    Akkor a Stokenak 1-et rúgtuk, majd a Napolinak 4-et. Akkor ez most azt jelenti hogy most 12-t fogunk rúgni? Én 2-0-val is megelégednék...
  • contraste
    #23707
    Hát szép lenne visszajönni.. Ha gólt rúgnak akkor szívó már:)
  • davidragon
    #23706
    És Cavani abban a csapatban is ott volt. :)
  • Barnabyka
    #23705
  • contraste
    #23704
    Én Drogbát nem szimpla erőcsatárnak tartom. Sokkal több annál, csak egy tulajdonsága ez, emelett olvassa a játékot, technikás!! és Lukakuhoz képest vékonyabb csontozatú mozgékonyabb volt mindig. Nagyon más, ez az 'új Drogba' amelett, hogy túlzás max annyiban jellemző, hogy mindketten fekák:D
  • Oziris666
    #23703
    Mindegy hány százalék csak az eredmény legyen ilyen:)
  • Pares
    #23702
    Bár sima győzelem (Stoke ellen nem fogadható el semmi más), de azért vannak fenntartásaim. Nagyon remélem hogy keddre felturbózzák magukat és a ma látottak 250%-át fogják játszani.
  • Pares
    #23701
    Nem bírom ezt a töketlenkedést a kapu előtt. Salah szimpatikus, nála labda - helyzet - lövés a logika, de ez a Willi gyerek ha éppen nem veszti el a labdát, akkor lövőhelyzetben inkább továbbpasszol... Torrest már meg sem említem. Ott áll a kapu előtt, még a lövésre is van ideje felkészülni, erre mellé lő... Most csak két bottal tudok járni, de ha beállnék helyette, meg tudnám csinálni azt a semmit, amit ő csinál. Simán lehetne már 3-0, minimum.
  • Japep
    #23700

    Mostanában nagyon nincs időm írogatni, de attól követem a fórumot. :)

    Igen, tudom, hogy milyen a játéka Lukakunak, de tény, hogy valahol Drogba is erőből játszott - hatásosan. Itt egyszerűen nem tudnak megélni a látványos fociból, nálunk legalábbis erre lehet következtetni.
    Tény, hogy Stu-t elengedtünk anélkül, hogy komolyan kipróbáltuk volna - nem mondom, hogy Romelu tuti bevállna, de megint elkövetjük majd ugyanezt a hibát. És ne feledjük hogy Lukaku sem játszott még alapemberként nagy csapatban, ahogy korábban Stu sem.
  • Pares
    #23699
    Én abban reménykedem, hogy most, hogy nem kell Ibra neutralizálására építeni a taktikát, nagyobb lesz az esélyünk... Bár nagy felrázás kell ahhoz, hogy a mutatott játékból egy minimum 2-0-ás győzelmet ki tudjunk hozni...
  • contraste
    #23698
    Amúgy jó rég nem láttunk erre, de jó, hogy visszatértél!:)
  • contraste
    #23697
    Biztosan oka van, hogy hirtelen feljavult a Poolban és igen ezt én is így gondolom, hogy nem feltétlenül az ő hibája, hogy itt nem lett sikeres, hanem egyszerűen nem olyan a csapat felépítése. De tegyük hozzá gyorsan, hogy nálunk 99% ban a szélen játszott vagy perceket kapott középen, tehát sajnos sosem tudjuk meg valószínűleg, hogyan teljesített volna, ha mondjuk egy pár hónapig első számú csatár akár egyedül is, bár látszik, hogy neki fekszik a 2 csatáros játék, viszont gyorsan tegyük hozzá azt is, hogy, amikor Suarez eltiltott vagy sérült volt, Sturridge játszott egyedüli ékként is és brillírozott.

    Ezen kívül az ilyen és a City,Utd példái miatt egyre többet gondolkozom, nem lenne-e jobb, néha bizonyos csapatok ellen nekünkis kialakítani egy 442-es csapatot. Egyértelmű, hogy nagyon jó a taktikák a nagy meccsekre (PSG blackout kivéve), de a középcsapatokkal szenvedünk, melyeket a Pool, City eléggé rendesen elpáhol az effektív 2 csatáros támadójátékkal. Jose sose fog így játszani valszeg.

    Lukakut bírom nagyon, de őszíntén szólva engem nem győzött meg. mindig nézem a játékát, csak ezért nézem az Everton meccseit és számomra nagyon statikus és csak egy féle játékstílust mutat eddig, és ez megnyílvánul abban is, hogy egy séma szerint lövi a gólokat is. Fejes gólok, vagy erőből megveri a védőt egy kontra alkalmával és elrúgja a kapus mellett. De lehet, hogy 2-en mondjuk egy Costával vagy Mandzukic-csal jól kiegészülve tudnának szerepelni, de egyedüli csatárként én nem szívesen játszatnám.
  • Japep
    #23696

    Várj még ezzel a kijelentéssel. :)
    Lukakut még egy szezonra kölcsönbe akarjuk adni, neki meg már elege van. hiába a Chelsea az álma - a Tottenhammel beszél már az ügynöke...
    Meg ott van Mata. Egyébként Sturridgenek nem feküdt a mi játékunk, itt sosem lett volna ekkora játékos. Nekünk nincsenek ilyen csatárokra "szükségünk", nekünk erőcsatárok kellene.
  • contraste
    #23695
    Sosem gondoltam volna, hogy jatékos elherdálásaink legnagyobbika Sturridge lesz.. Vissza kéne venni, mint Matic-ot:D (persze a Pool sosem adná, és talán Daniel se jönne) Na meg ki tudja, hogy egyáltalán tudná-e azt hozni, amit a Poolnál..
  • davidragon
    #23694
    szerintem amikor lezárták, akkor épp vezettünk.

    http://www.sport1tv.hu/News/2014/04/03/stv_bl3
  • miezviz
    #23693
    De miért? Szavazásban sajnos vesztésre állunk.
  • contraste
    #23692
    Az a helyzet, hogy nem csak Cech hibázott, hanem az egész csapat, ennyi:( Meg kell próbálni visszajönni ebből valahogy. Egy sima 2-0 is jó lenne:)
  • davidragon
    #23691
    már eldőlt, a mi meccsünket közvetíti a sport1! :)
  • miezviz
    #23690
    Kedd Bl meccs
  • Oziris666
    #23689
    Most hiába jöttök a kapushibákkal meg a védelmi hibákkal, az benne van,de a meccs ott megy el h a buta Ramires állandóan eladja a labdát vagy megindul és belevezeti az ellenfélbe!
    Számtalan lehetőségünk lenne kontrázni létszámfölényben de bénázunk!
    A másik töketlen meg Willian aki kontránál sprinbe fölviszi a labdát és megáál gondolkodni h most mi legyen és elcseszi vagy leszerelik!

    Én értem h védekezünk és kontra a taktika mint amit az Interrel meg a Reállal nyomott de ezzel a két nyomi brazillal így nem lehet...
  • Barnabyka
    #23688
    A legtobb kapus le sem tudta volna reagalni az elso golt, es ha ra sem mozdul akkor se mondhattuk volna, hogy kapushiba.
    Viszont az eddig remekul mukodo vedelmunk mind a harom kapott golnal hatalmasat hibazott, es ilyen tamadok ellen ez megengedhetetlen.
    Szerintem, nem lesz innen visszaut, de hatha..
  • contraste
    #23687
    Nem tudom Jose mit tud kitalálni a visszavágóra.. Na de jól megnehezítettük a dolgunkat. Ha PL ben nem buktunk volna ostobán néhány meccset, azt mondom oké, áldozzuk be a BL-t a PL-ért, de már az is veszve van, akkor ez most mi.
  • contraste
    #23686
    3 ik kapushiba... na ez már nagyon gáz... Azért volt kapushiba az első is, mert jobb kézzel elérte volna simán. Ilyen közelségben nem szabad keresztbe nyúlni ez alapvető kapus szabály.
  • Barnabyka
    #23685
    Ez mar tenyleg egy ujabb kapushiba, de ehhez a vedelem is csunyan asszisztalt..
  • Barnabyka
    #23684
    De az elso miert volt kapushiba?
  • Barnabyka
    #23683
    Luiz ongol
    61' 2-1
    Talan szqbalytalansag se volt, de erett ez a pontrugas utani gol nekik, eleg vakon vagyunk qz ilyen szituknal
  • contraste
    #23682
    ismét kapushiba:)
  • Barnabyka
    #23681
    Hat..hat, kar a meccs elejeert, vagy nem vettuk fel egybol a ritmust, vagy talan vartunk, hogy mit fog jatszani a psg, es ez okozhatta a rovidzarlatot. A gol ota viszont remekul jatszunk, Luiz fantasztikus eddig a szememben. Remeljuk nem lesz kiallitas (pl ramirsnek) es akkor jok lehetunk a vegen.