24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #23760
    Ez a Dean vak. Már két sárgát kioszthatott volna az egyik S'landesnek (talpalás + szándékos kezezés). Persze hogy egyet se kapott.
  • contraste
    #23759
    fasza.. nem baj legalább nem ülünk rá, h 80 percen át tartsuk az 1-0-át.
  • Pares
    #23758
    1:1, potyagól...
  • contraste
    #23757
    Vezetüüünk, Eto'o!
  • contraste
    #23756
    Chelsea youth team kiverte az Arsenalt a youth cup bol es igy bontobe jutottak!
  • contraste
    #23755
    Nem tudom, vmiért az volt bennem, hogy még játszunk velük, de ez talán jó hír, Everton ellen mindig szenvedünk.

    Rohadt nehéz lesz, viszont, ha megvernénk a poolt, akkor nagyon csúfos lenne, kikapni a többi közül vmelyiktől..
  • Oziris666
    #23754
    Hát én azért ennyire nem mennék előre , láttuk a City mit csinált a Sunderland ellen illetve h mennyire szenvedünk a kisebb csapatok ellen...
    Nekik meg élet halál kérdése a pontszerzés
  • Pares
    #23753
    Everton? Sundeland, Pool, Norwich és Cardiff az utolsó meccsek.
  • contraste
    #23752
    Igy van!! A pool es az everton ellen lesz a legnehezebb!
  • Pares
    #23751
    Ha jól nézem, akkor most már a Chelsea kezében a saját sorsa. Meg kell nyerni az összes maradék meccset és bajnokok. A Pool elleni lesz a döntő...
  • Oziris666
    #23750
    Na City leikszelt a tökutolsó Sunderlanddel!Ez a Mannone áhh ha a végén nem hurkázik akkor még nyerhettek volna...
  • contraste
    #23749
    Simeone Costa-Chelsea kapcsolatról, Torresről és Courtois-ról
  • Barnabyka
    #23748
    Ba nem csak a gól miatt, de nagyon jól játszott.. pont azt játszotta ami kell a mi játékunkba az erőcsatárt. Salah játéka is tetszett nekem, lendületes, lelkes, a befejezéseknél nem volt szerencséje(mint ahogy ma másnak sem), de majd a kövi meccsen. Szerintem is jók lehetünk egy bajnoki címre, de én beérem a 3. hellyel is ha BL-t nyerünk :) (ugyebár a 2front miatt nekünk a legnehezebb a 3 csapat közül, főleg, hogy a pool meccs nem a legjobbkor van.)
  • contraste
    #23747
    Ba megmentette a seggünket:D Eto'o és Salah miket szórakozott ela végén? Vicc volt ez a meccs tekintettel arra, hogy majd 80 percet játszottunk emberelőnyben. Pool nyert, ez jó nekünk, City hullassa csak a pontokat, a Poolt meg meg tudjuk előzni önerőből is, ha megverjük őket! Lehet még Bajnoki cím, de ahhoz ezt a mai játékot el kell felejteni...
  • Pares
    #23746
    Azt mondja a kommentátor, hogy az Atletico nem játszaná Kurtát cserébe még egy év kölcsönért...
  • Pares
    #23745
    Babátt nem adnám el semmi áron. 1-0 amúgy. Ba. :D
  • contraste
    #23744
    Vakon volt mind a két fél vagy ők titokban ezt be fogják tartani:)
  • contraste
    #23743
    Neeeh Eto'o... mit hagy ki 0-0 nál 60 perc utan...
  • Pares
    #23742
    Akkor az Atletico miért fogadta el és írta alá a szerződést? Miért nem fordultak rögtön az UEFA-hoz? Ugyan úgy benne vannak ők is...
  • contraste
    #23741
    Jah gondoltam aztán:D Holnapi napon még lehet fordul a szerencsénk a bajnoksággal kapcsolatban, bár José lehet rámegy a CL-re inkább. Igazából nem leszek csalódott, ha idén nem nyerünk semmit, nyáron viszont legyen egy top top csatárunk és Lukakuval jöjjön vissza, Ba, Torres mehetne, Eto'o-t megtarthatnánk back-up csatárnak, padról még tuti verne fontos gólokat, na meg, ha ne adj isten nem jön be az új igazolás, még egy évet elbír. Torres-Costa csere mehetne az Atléticoval, nyílván rá kéne dobni némi gempát:D
  • Barnabyka
    #23740
    Biztos nem itt járt az agyam amikor írtam, de hülye vagyok :D Természetesen sorsolásra gondoltam :)
  • contraste
    #23739
    Milyen szavazás? Lemaradtam valamiről? A többit értem és egyetértek:D
  • Barnabyka
    #23738
    Én boldog vagyok a szavazással, remélem igazam lesz és döntőbe jutunk, egy meccsen meg már elkapjuk bámelyik gigászt :)

    Courtois meg remélem így majd játszhat ellenünk :)
  • contraste
    #23737
    Nem ez nem így van. Ha mi kötünk 2en egy szerződést, hogy Te megölhetsz engem holnap, és ezt megtudja a rendőrség és megakadályozzák, vagy megtiltják neked, akkor ezért én nem követtem el szerződés szegést, mert egy felsőbb hatóság felülbírálja, ez esetben a BTK, a két klub esetében az UEFA szabályzata. Valójában a szerződés ezen pontja semmis, szabálytalan.

    A vicc az, hogy nyílván jogászok írják a szerződéseket, ezek szerint a mi jogászaink nem voltak tisztában az UEFA szabályaival? Ez a szégyen, nem az, hogy játszhat, sztem teljesen ok, hogy játszik.
  • Pares
    #23736
    Jó, akkor ennek értelmében megsértik a mindkét fél által aláírt szerződést, szóval Kurta jöhet is haza.
  • contraste
    #23735
    Na meg is kaptuk az Atléticot:D
  • contraste
    #23734
    Courtois szereplésével kapcsolatban:

    Ez azonban ütközhet az UEFA Bajnokok Ligája szabályzatának 3-as cikkelyével, annak is az első pontjával, miszerint egyik klub sem akadályozhatja a másik szereplését záradékokkal. Az UEFA állást is foglalt az ügyben: szerintük a Chelsea sehogy nem akadályozhatja a belga pályára lépését. Meglátásuk szerint, ha van is záradék a kapus kapcsán, az „semmis, érvénytelen és betarthatatlan.”

    Tehát, ha összekerülünk játszhat! Én örülök neki, játszon csak, bár remélem most az elődontőben a Real-t kapjuk:) Valahogy idén nem izgulok (még) a BL miatt, mert ez a csapat a jövőnek készül, már itt vagyunk az is egy plusz számomra. És, ha esetleg kiesünk most, akkor erősebb csapat ejtsen ki, ne az Atlético (ami persze szintén erős nagyon jó szimpik is), az blama lenne azért. Ráadásul Courtois se higgye, hogy jobb helyen van kölcsönben:D
  • contraste
    #23733
    Sturridge a nálunk töltött időről is..Tanúlságos.
  • contraste
    #23732
    Igen, de ez 1. A mi hibank, mert hullamzoak vunk allandoan edzot valtottunk (eddig) 2. A PL ben nem lehet egyeduralkodni ezert nem lehetun. Egy bayern vagy real, barca..

    Rocky: az lehet, de a jatekosok kozt azert van kulonbseg, egy roncsi barmikor tovabb lovi a realt. Di Maria is a topon most, Bale se kutya..
  • Oziris666
    #23731
    Ahhoz képest mindig meglepi csapatnak kezelnek minket:)
    Pedig nemis tudom aaz utóbbi 10évben azért jópárszor voltunk a 4be:)

  • Rockynhooo
    #23730
    Szerintem meg José simán lealázná taktikailag Ancelottit.
  • contraste
    #23729
    nah, lemaradt: CFC.com
  • contraste
    #23728
    De az lenne igazán szép győzelem:) Hát igen, Real, Bayer jó nagy falat, de sztem mi is azok vagyunk nekik, BL ben mindig kemények voltunk!

    Láttátok már az új mezt és a róla szóló videót?
  • Barnabyka
    #23727
    Szerintem meg a Real-t minden téren el kell kerülnünk, a másik kettő ellen továbbjuthatunk, de szerintem a Real Madrid ellen nem sok sanszunk lenne.
  • contraste
    #23726
    Sok lehetőség már nincs:D AtMa, Bayern, Real. Itt már mindegy:D Sztem az, hogy idáig eljutottunk egy újjáépülő csapattal már bőven nagy szó, a döntőbe jutás már jutalom. Én azt mondom kapjuk a Real-t és José járjon túl az eszükön, aztán a Bayernnel egy döntő megint:D
  • Barnabyka
    #23725
    Szerintem még mindig az Atleico játéka fekszik nekünk jobban, mint a Barca vagy a Bayern játéka. Néha bejön a bunkerfoci de nem minden évben.
  • contraste
    #23724
    Jaa, bocs, nem is azért örülök, mert szívesen kapnám az Atléticót:D emlékezzünk csak aszuperkupára, jó persze tét nélküli, de akkor is. Igaz, Courtois hiánya nekik elég nagy blama lenne.
    A Barcaval vívott sokszor ellentmondásos párharcaink miatt, nyílván örülök, ha kikapnak.
  • Barnabyka
    #23723
    Szerintem az Atleticot megverhetnenk, raadasul a belga kapusuk/kapusunk ellenunk nem vedhet!
  • Oziris666
    #23722
    Nyilván,bár nekünk nagyon nem feküdne az Atleti játéka sztem...
  • contraste
    #23721
    Az is óriási volt, azt nézem én is, csak rá-rá pillantottam az Atléticóra is.