24199
Chelsea Fan Club
  • contraste
    #23800
    Nagyon okosan játszik a csapat, a Pool alig bírja idegekkel.
  • Pares
    #23799
    GÓÓÓÓL DEMBA BA!!! :D:D:D
  • Pares
    #23798
    Ez nem volt tizenegyes? Akkor mi? WTF
  • Pares
    #23797
    Jó lenne meglepni a Poolt, de nem számítok sokra. Hajrá Chelsea!
  • contraste
    #23796
    Thorgan Hazard gólja a napokban:
    Mozgása mennyira hasonló a tesójáéhoz:)

  • Japep
    #23795

    Most olvastam én is... szomorú.
  • contraste
    #23794
    Igaz.

    Közben fejezzük ki részvétünket, Tito Vilanova sajnos elvesztette a harcot a rákkal szemben..
    :(
  • Japep
    #23793

    Jogos, inkább a L'pool, mint bárki más - mint mi. Idén nem érdemli meg senki rajtuk kívül. Ők is lehettek volna jobbak persze, de akkor még így is ők azok, akik megérdemlik.
  • Barnabyka
    #23792
    "Azt szeretném, ha a barátom, Steven Gerrard megnyerné a Premier League-et. Túl sokat adott ő a futballnak és a Liverpoolnak ahhoz, hogy ne nyerje meg. Amikor a Liverpool megnyeri a Premier League-et, tiszta szívből ünnepelni fogok." (Lamps)
  • Pares
    #23791
    Ha Mou tényleg annyiban hagyja a PL-t, és "gyengébb" csapatot tesz fel, akkor az még jól is elsülhet, feltéve, hogy azok, akik esélyt kapnak, bizonyítani akarnak...
  • Japep
    #23790

    Én egyébként nem tudom hova tenni Ancelottit. Idejött, rögtön bajnokság és FA-kupa. Aztán hasonló lendülettel kezdtük a második szezonját, aztán elment Wilkins (ugye a másodedzőnk), és lejtmenetbe kezdtünk. Jött Torres, elkezdte ráépíteni a csapatot Drogba kárára (igaz ez lehet Abra nyomása volt), és még inkább lejjebb csúsztunk. Sokszor a Scolari alatti ötlettelen játékra hajaztunk, de aztán összeszedte magát a csapat és még majdnem bajnokok lettünk (pont veletek szemben kaptunk ki, ti pedig bajnokok lettetek). Na azon a meccsen is ötlettelen volt a játékunk... A BL-ből is kiestünk.

    Igaz ha jól emlékszem az első szezonban nem vert meg minket egyik nagy csapat sem. Viszont a másodikban már zsinórban 3x kaptunk ki tőletek (BL, bajnoki döntő)... :S

    Szóval nem tudom mi az ő érdeme, és mi a körülményeké. Mivel ennyire hullámzó, így az utóbbinak nagyobb jelentőséget tulajdonítok.
    De kétség kívül jó edző, nem hiába nyert BL-t nem is egyszer, és a Real sem rossz alatta - igaz ott is inkább Ronaldo viszi a csapatot.

    Nehéz döntés. De szerintem van jobb jelölt is a padotokra. :)
  • Magic Boy
    #23789
    Sziasztok!

    Manchester United drukker vagyok, de örülnék, ha elmondanátok a véleményeteket Carlo Ancelottival kapcsolatban, mert jobban ismeritek, mint mi.

    Mit lehet tudni miért küldték el anno tőletek?

    A reagálásokat írhatjátok a Manchester United topikba is, hiszen minden Manchester United szurkolót érint a dolog!

    A válaszaitokat előre is köszönöm!
  • contraste
    #23788
    Hétfőn lesz 20:45 kor 2014 FA Youth Cup Final

    Chelsea vs Fulham

    A jövő reménységei nyerhetik meg nekünk:) amúgy Az Arsenal utánpótlás csapatát búcsúztattuk az elődöntőben, úgyhogy elég jó már az utánpótlásunk..
  • contraste
    #23787
    Na meg az, hogy valaki ellenünk nem produkál az nem von le az érdemeiből, mert ellenünk egy Messi sem tudott sosem csinálni semmit. Amiért minket utálnak az pont az a játék, amivel tegnap is megfogtuk az Atleticot, fegyelmezett védekezés, esélyük sem volt, az más kérdés, hogy ezzel korlátozzuk a saját lehetőségeinket is építkezés terén. Ezért van az, hogy BL ben ilyen jól szereplünk, mert 1-1 meccsen bárkit megverünk, de hosszútávon kutya még a csapat, ezért szívunk a PL-ben.
  • contraste
    #23786
    Lehet, de Mandzukic-ot sztem nem engedi el a Bayern, legalábbis ezt mondják, persze azt sem tudom mi a tervük akkor két csatárral, amikor Pep néha 0 val játszik.
  • Barnabyka
    #23785
    Na amit még kihagytam.. Torres is nagyon jó választás volt a taktikánkhoz előre, mert ha nem is óriási lehetőségeket, de lehetőségeket dolgozott ki a gyorsaságával és cseleivel.

    Másik, hogy ez a Diego Costa kell a fasznak.. megfogtuk nem is tudott maradandót nyújtani és már a meccs elejétől kezdve folyamatosan kötözködött mindenkivel. Jöjjön csak Mandzukic még mindig őt favorizálom.
  • Barnabyka
    #23784
    Bizony kelleni fog, nélküle meg Oscar nélkül szinte nulla volt a kreativitás, de azt se felejtsük el, hogy lesz bőven eltiltottunk is a középpályáról. Ami nekem tegnap nagyon tetszett, az Mikel játéka volt, fantasztikusan védekezett, talán mióta nálunk van most volt a legjobb.
  • contraste
    #23783
    Hazard nagyon kelleni fog a visszavágóra. Jó lenne nem gólt kapni, 2 gólt rúgni és király.
  • Pares
    #23782
    Azért ilyen hiányos csapattal szerintem örülhetünk a 0-0-nak. Schwarzernek is örülök, magabiztosan védett annak ellenére, hogy így kellett beállnia. A Stamford Bridge meg teljesen más kutya lesz...
  • chrissparduc
    #23781
    Luis lesérített 2 kulcsemberünket is! Fasza........
  • contraste
    #23780
    Na fejeljünk be egy szögit aztán menjünk haza:)
  • contraste
    #23779
    De tök nagy faszság 0-0 ra játszani, mert onnantól kezdve a köv meccsen nekünk már nem jó a döntetlen. Kell rúgni minimum 1 idegenbeli gólt, ezt nem igaz, hogy nem fogja fel Jose... agyverzest kapok, ha így játszunk tovább...
  • Pares
    #23778
    Néhány támadás azért beleférne. Kockázatos ennyire 0-0-ra játszani.
  • Pares
    #23777
    Cech lesérült, atya ég...
  • contraste
    #23776
    Bakker, Cech megsérült... fasza.
  • contraste
    #23775
    Ez a sport1-es csürhe, vetekszik a Digi-s "szakikkal" már-már:DD
  • Pares
    #23774
    Hajrá! Csak attól félek, Torres nem lesz elég...
  • contraste
    #23773
    GOGOGO, ez lesz a legnehezebb két meccsünk egyike eddig!
  • davidragon
    #23772
    Na, akkor hajrá kékek!!!
  • contraste
    #23771
    Sztem is simán hozni kellett volna, szarok voltunk ennyi. Eddig voltam a lehiggadó állapotban, ezért nem írtam, de még mindig idegbeteg vagyok... Ennyi volt a bajnokság nekünk.. BL? hát nem lesz piskóta..
  • Oziris666
    #23770
    Lehet,de viszont egy bajnokaspiránsnak egy utolsó helyezettet illene simán verni bármilyen a játékvezetés sztem!

    Erre a szezonra amúgy is ez a jellemző h a kicsik ellen szopunk vagy éppen behúzzuk,ez kevés! Hiába verjük a nagyokat a kicsik ellen elcseszett pontok nagyon hiányoznak!




  • Pares
    #23769
    Ezzel nem értek egyet. Dean egész meccsen büntetlenül engedte a S'land favágó, romboló fociját. Simán nyerhettünk volna egy kis szerencsével, de a kapusuknak is most kellett élete meccsét játszania, természetesen, de még így is maximum döntetlennek kellett volna lennie. A kamu 11-es után meg már kétségbe esetten próbáltak egyenlíteni, ez látszott is a támadások minőségén, de 12 emberrel a kapuban... nehéz. Mindent összevetve igazságtalan ellenszélben kellett végigjátszani a meccset az elejétől a végéig, hála Deannek és csapatának. Mourinho meccs utáni nyilatkozatával és Faria meccs közbeni gyilkossági kísérletével teljes mértékben egyetértek. Ilyen bírói teljesítményt még a League Two-ben sem tűrnek meg...
  • Oziris666
    #23768
    A bírótól függetlenül ez megint minősíthetetlen teljesítmény volt!
    Nagyon remélem h nyáron elköszönünk a csatárainktól és Ramirestől is végre...
  • Pares
    #23767
    Remélem a stadionból kifele menet megerőlszakolják ezt a gecit. Hihetetlen bassza meg. Ez lehet, hogy a bajnokságba fog kerülni.
  • contraste
    #23766
    Nem vak. Egyértelműen szopat.
  • Pares
    #23765
    Na bassza meg, most ráfizettünk hogy ilyen vak Dean...
  • Pares
    #23764
    70. perc. Mivan gyerekek? GÓLT akarok látni!!!
  • Pares
    #23763
    Ramires is micsiná'??? Talán beszóltak neki valami rásszistát? Mondom hogy Dean vak, ott állt 1 méterre tőlük, feléjük nézett és semmit nem reagált... :D
  • contraste
    #23762
    Áhh nem jókor jön a szünet, nagyon kellett volna előtte a gól.
  • contraste
    #23761
    Nagyon nyomunk, és a kapusuk elég kutya, érik a gól. Cech gyorsan gyógyuljon, mert Mark eleg bizonytalan.