24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #19790
    azért sokszor pechesek is szegények.. de ez inkább Arsenal topik srácok!
  • limperatore
    #19789
    nem a faszt nem sokszor:D:D:D:D
  • Dean Winchester
    #19788
    "csak mikor ezredik 90. perces makkolást csinálja az Arsenal, akk különböző érzések kavarognak bennem-.- :D"
    ne csináld már ugy mintha olyan kurva sokszor lenne mákunk...
  • Bulykin
    #19787
  • dragon11
    #19786
    máker csapat.:D:D
  • hedonist
    #19785
    nekünk ez a legjobb,h x-eltek nemde?
  • Tyler1
    #19784
    nekem végülis mind1 hány pontot szereznek, csak mikor ezredik 90. perces makkolást csinálja az Arsenal, akk különböző érzések kavarognak bennem-.- :D

  • dragon11
    #19783
    :(

    1pont is pont..:) [lásd tavalyi bajnokság]
  • Tyler1
    #19782
    Reina bebalettezte a kapufáról visszapantanva-.- pedig 10 emberrel nyerhettek volna.
  • dragon11
    #19781
    Tényleg, sry.:)

    öngólt rúgtak 90.perc körül?

    lol:D
  • Tyler1
    #19780
    sztem meg 1:1 lett, mivel 7kor lett vége. de tényleg kaptak gólt :)
  • dragon11
    #19779
    sztem 2:1re nyernek.. de hogy gólt kapnak, az tuti.:)
  • limperatore
    #19778
    ö
  • limperatore
    #19777
    sztem örülj ha lőttek 1 gólt :D
  • hedonist
    #19776
    áá, mi már maradunk Májusig ott :)
  • lippet
    #19775
    Te valamit tudtál!
  • banok
    #19774
    Chelsea-West Bromwich 6-0 ::: összefoglaló
    http://videa.hu/videok/sport/chelsea-west-bromwich-6-0-angol-cgc-drogba-mSaD3n1htnZFJE9T
  • Dean Winchester
    #19773
    jól bekezdtetek...
    sajnálom szegény WBA-t :(
    remélem mi is hasonló eredményt érünk el az Anfilden :P talán 7:0 és akkor mi leszünk a dobogón :D
  • REALista
    #19772
    Jól bekezdtetek...:D
  • Bulykin
    #19771
    Drogba mesterhármas :D
  • Bulykin
    #19770
    már 4:0
    és jön Benayoun, kíváncsi vagyok rá...
  • Bulykin
    #19769
    vége az első félidőnek, sima meccs ez, nem erőltetik meg magukat, de azért P.Ferreira-t lazán át lehet játszani...
  • Bulykin
    #19768
    Drogba :)
  • Bulykin
    #19767
    jólvan, nagyon jó kezdés
    6-ig meg se álljunk :D:D
  • Bulykin
    #19766
    köszi~~
  • asfa
    #19765
    nah kezdődik a bajnokság... HAJRÁÁÁ KÉKEK!!
    GO BLUES!!
  • banok
    #19764
    18.30 Chelsea-West Bromwich
    streamek:
  • hedonist
    #19763
    Ja és közben meg kiírtja az értékes játékosaikat..:

    Mancini urges Ireland exit, City boss wants midfielder to move on.

  • hedonist
    #19762
    Ramires más játékos, mint Mikel csak védekezik, Ramires olyan inkább, mint Essien, támad is.
  • Bulykin
    #19761
    hát ha Ramires jobb lesz akkor padozhat nyugodtan szerintem :P
  • Kocka08
    #19760
    Hát nem tom.
    Olvasgattam és minden játékos és edző is áradozik róla!
    Bár azt azért nem szeretném ha Mikel padozna miatta.
  • Krisz018
    #19759
    Hivatalosan is bejelentették Ramires érkezését

    Az angol bajnok Chelsea hivatalos honlapján jelentette be, hogy Ramires, a portugál Benfica brazil középpályása a „kékeknél" folytatja pályafutását.



    Ramires csütörtökön kapta meg angliai munkavállalási engedélyét, ma pedig az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon is sikeresen átesett. A brazil középpályása négy évre szóló szerződést kötött Carlo Ancelotti menedzser együttesével.

    „A világ minden játékosa szívesen játszana a Chelsea-ben. Hatalmas lehetőség ez számomra, mindent megteszek majd, hogy éljek is vele. Nagyon boldog vagyok" – nyilatkozta a kontraktus aláírása után a 23 éves játékos, aki biztosan nem kap szerepet a csapat első, West Bromwich Albion elleni bajnokiján.

    Ramires klubcseréje tulajdonképpen több mint egy hete tudott volt, ugyanis a Benfica múlt csütörtökön megerősítette, hogy megegyezett a Chelsea-vel, így a brazil válogatott középpályása a londoniakhoz kerül. A hírek szerint a „kékek" 22 millió eurót fizettek ki a játékosért.

    Carlo Ancelotti elégedetten nyugtázta Ramires érkezését: „Fantasztikus játékos, fantasztikus középpályás. Ő jelenti a jövőt a brazil válogatott számára, és remélem, hogy a Chelsea számára is."
  • Krisz018
    #19758
    Ramires megkapta a munkavállalási engedélyt

    A Chelsea már megegyezett a Benficával az átigazolási díjjal kapcsolatban, azonban a munkavállalási engedélyt eleddig nem kapta meg Ramires, ami akadályozta a transzfer létrejöttét.

    A határozat tegnap délután született meg Londonban, a találkozón jelen volt a Kékek részérõl a másodedzõ, Ray Wilkins, illetve a fõtitkár, Dave Barnard. Az angolok a "kivételes tehetség" kitételre hivatkoztak, mivel a brazil nem lépett pályára az elmúlt két évben a brazil válogatott meccseinek a 75%-án.

    Tehát már csak a formalitások vannak hátra, Ramires a mai nap folyamán érkezik meg Londonba, hogy a papírmunkákat elvégezze. A hétvégi Premier League-rajton, a West Brom ellen még nem lép pályára a 23 éves játékos.

  • asfa
    #19757
    ezt ne itt! majd meglátjuk mi lesz, kiváncsian várom még a fejleményeket
  • Dean Winchester
    #19756
    aha ha a másik ugy viselkedik akkor csatlakozzunk hozzájuk,szép felfogás
  • DONGUBA
    #19755
    De azert arra kivancsi leszek hogy ezt a kákabelü neymart hogy fogjak apritani es hogy fogja birni.
  • DONGUBA
    #19754
    ya yo mondanam hogy hajra Chelsea de hat GLORY MANUTD:D
  • Tyler1
    #19753
    gondoltam h nem véletlenül :D csak ezt a modik nem nagyon tolerálják, meg amúgy is respekt és béke :)
  • Barnabyka
    #19752
    elég lesz már..
    ez a topic arról szoljon, hogy:
    C'mon Chelsea!!! .. és ehhez hasonlók, sziasztok.
  • DONGUBA
    #19751
    Ja de a b..i interesek bilanozhatnak mi furazsele