24199
Chelsea Fan Club
  • WuFraZselic
    #19750
    és még ő fakad ki, ha primitívnek nevezik :DDD
  • DONGUBA
    #19749
    Direkt irtam
  • Tyler1
    #19748
    csapatnevekkel vigyázzunk azért.
  • hedonist
    #19747
    Állítólag, a holnapi napon csatlakozik Ramires.
  • DONGUBA
    #19746
    Hogyne bokne:DDDDDDD
    Hat mert Neymar olyan hulye hogy nem a """"vilagvero"""" szarterbe megy:DDDDD
  • hedonist
    #19745
    majd erre visszatérünk pár év múlva ;)

    limperatore:na mivan mi böki a csőrőd? jó helye lesz itt:)
  • Oziris666
    #19744
    bezzeg ha wenger vesz ilyeneket az nem baj mi?:D
  • limperatore
    #19743
    na neeeee neymar aláír a napokban a chelseahez???? áááá
  • Matthew Prosac
    #19742
    + Kakuta. Meg még vegyétek meg Lukaku-t is :)
  • Dean Winchester
    #19741
    14 éves :DDD mit akarnak vele...
  • Barnabyka
    #19740
    akkor ezek szerint két "csodagyerek" lesz az idei legnagyobb erősítés?
    másik.
  • Matthew Prosac
    #19739
    Neymar nálatok? :O
  • Dean Winchester
    #19738
    nemtom miért hittem,hogy ő a hg :D komolyan ugy rémlett,hogy ott japep neve volt, mind1 benéztem :D bocs
  • asfa
    #19737
    2 éve én vagyok kb :) megzavarhatott hogy Japep csinálja a topik grafikai részlegét és stb :)
  • Barnabyka
    #19736
    de lehet, hogy csak átpártolt mondjuk hozzátok :D /tudod ő már csak ilyen divatfan, és most nekünk kilehet mondani, hogy rosszak-nagyon rosszak az előjelek/*vicc* :D

    #19735
    a kialakítása ennek a meznek nagyon király de a színe nem tetszik :D
  • Krisz018
    #19735
    Az új 3. számú felszerelésünk



  • Dean Winchester
    #19734
  • Barnabyka
    #19733
    sose volt
  • Dean Winchester
    #19732
    itt meg mi történt? hogyhogy nem Japep a hg? :O
    mivan vele?
  • daver88
    #19731
    Hát Carvalho helyett kell valakit igazolni középre, mert Alexen kívül nem nagyon van középső védő..:(
  • hedonist
    #19730
    Hoppá most olvasom az oldalunkon,h Kenyon is elhagyott minket,h teljes idejével az ügynökségére koncentrállhasson.
  • hedonist
    #19729
    Carvalho is eligazolt, ő a Madridba ment JM-hez, nem is baj, fiatalítsunk is, azért jó pár évig nagy szolgálatott tett itt, de már lejárt az ideje. Remélem jön helyette egy jó centre-half.
  • hedonist
    #19728
    hol tudott volna? akárhova adtuk köcsön, max 18 meccset játszott egy idény alatt, amelyeken szinte mind utcsó percekben állt be, Plymouthban kapta a legtöbb lehetőséget ott lőtt is egy hatalmas szóló után egy szép gólt.
  • Oziris666
    #19727
    Sose bizonyított sehol... örök ígéret kategória
  • dragon11
    #19726
    köszi
  • toysoldier
    #19725
    Chicharito
  • dragon11
    #19724
    Valencia volt ez a szerencsés gólszerző?
  • hedonist
    #19723
    Évek óta ettől (is) féltem, h eljön az idő, amikor már 67-szerre adtuk kölcsön Scott Sinclair-t, most 68-adszorra sajnos már el is adtuk a Swansea Citynek...Swansea official website
  • hedonist
    #19722
    Először megláttam, majdnem leestem a székről:)) ilyen még egy nincs :DDD

    daver: Bosingwa még mindig lábadotik sajnos, de szerencsére van egy Ivanovic-csunk aki tökéletesen helyt áll a jobb-bekk pozíciójában, és Ferreira csak ritkán játszik, akkor is csak helyettesít, Zhirkov meg még soha nem játszott nálunk jobb-bekket...

    csatárdologgal egyetértek.
  • Barnabyka
    #19721


    Számomra Sturridge játéka mellett ez a mozdulat okozott örömet csak a meccsen :D (persze ami ebből lett az már nem igazán, de valljuk be ha nem ellenünk történik igazán szívderítő mutatvány :D
  • daver88
    #19720
    Üdv!!

    Tud valaki valamit Bosingwáról?? nagyon kellene véleményem szerint P.Ferreira helyett jobb oldalra, mert Zhirkov sem igazi jobbhátvéd...

    Még mindig nem értem, hogy miért nem vesz Ancelotti csatárt..Drogba és Starridge talán a kimondottan támadó, Anelka szerintem leszállóágban, Kalou nem igazi csatár..de még nincs vége az átigazolási időszaknak, nagyon remélem, hogy jön valaki...Ramires pedig sztem az év igazolása lesz a PL-ben...
  • hedonist
    #19719
    Leaglább a reserve team-ünk megverte a Utd.-et 4-1-re!

    Chelsea (4-3-3): Jamal Blackman; Billy Clifford, Michael Mancienne, Rohan Ince, Ben Sampayo (sub Toddy Kane 90); Jack Cork, Nathaniael Chalobah, Josh McEachran; Kaby (sub Milan Lalkovic 90), Fabio Borini (sub Gokhan Tore 90), Jacob Mellis.


    a Utd. keretéről csak annyit tudok,h Gary Neville,Rodrigo Possebon és Welbeck is játszott.
  • Bulykin
    #19718
    hát...amit ebből meccsből leszűrhettünk az az, hogy a védelem nem igazán koncentrált... és Sturridge. Bizakodó vagyok nagyon vele kapcsoaltban, jól mozhott nagyon, gólt is lőhetett volna, biztos vagyok benne hogy jó idénye lesz :)
    Kalou góljának örülök, annak viszont nem hogy kikaptunk... fuck it, a bajnokságot meg kell nyerni!!!
  • Japep
    #19717

    5-ből 4 vereség.
    Nem szép ez sem... de ez csak az előszezon, és voltak biztató percek, a CS pedig semmit sem jelent... :)

    GO BLUES!
  • chrissparduc
    #19716
    1 - 3 Ha jól számolom 4 ből 4 vereség!
  • chrissparduc
    #19715
    ÁÁÁáá nem hiszem el! 0 - 1 Valencia
  • Japep
    #19714

    Jaja, nekem is, de a Cfc.com-on csak 6-ot mutattak meccs előtt... :D

    GO BLUES!


    (Egy pici átalakítás alatt a topik, banner később, ha lesz anyag... :S :D )
  • hedonist
    #19713
    de hol van Kakuta???
  • hedonist
    #19712
    Most épült fel egy kisebb sérülésből.

    HAJRÁÁÁÁÁF
  • Barnabyka
    #19711
    Patrick V. A. kimaradt a Chelsea cserék közül..fle is tűnt, hogy te cska 6-ot írtál és most TV-ben őt írták 7.-nek (:

    C'mon Chelsea!!!