24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #19910
    Hát gyerekek szlovák oldalakat olvastam, egytől egyig mindenki fel van háborodva. Ez már nevetséges... 300 Euró? Melyik dimenzióból jöttek ezek?

    Olcsóbban megúszom, ha Londonban nézem meg a meccset, és az azért jóval nagyobb színvonal!

    Buta tótok.
  • Voyager5
    #19909
    500 euro 1 meccsért ? :DDDDDDDDDDDDDD
    Aztak... ezek nemnormálisak :D

    Bernabeuba a teljes La Liga szezonra+BL csoportkör meccsekre 1000 euro.
    (igaz, h a legszarabb helyekre, de akkoris :D)
  • Matthew Prosac
    #19908
    szarrágó zug-imperialisták.
    én rövidebb voltam :)
  • Dean Winchester
    #19907
    arra gondolnak,hogy sok ember egy Chelsea elleni derbire ugyis kifog menni még ha az utolsó pénzét szedné össze :) ha chelsea fan lennék és a városban laknék bíza én is kiperkálnám a pénzt :D ha kell akkor éjt nappalá meloznék pár napot de tuti összehoznám a rávalót D: szóval ők ebben gondolkoznak
  • hedonist
    #19906
    A Zilina nem rég ismertette a jegyárakat, be se írom olyan pofátlan, 50 euro a legolcsóbb és felmegy 500-ig, ezek hülyék...
  • hedonist
    #19905
    Ferreira visszavonul a portugál válogatottból.
  • Etelkozi Vata
    #19904
    Mivel volt szorványos érdeklődés (és még lehet is...) a zsolnai szurkolói klubos kiutazással kapcsolatban ezen a fórumon is, rövid tájékoztatás.

    A magyarországi szurkolói klub gőzerővel szervezi a várhatóan bérelt buszos utat, illetve a jegyek beszerzését, amik a vendég szektorba szólnak.

    Azonban a jegyek száma nem lesz túl magas az előzetes ígéretek szerint, így várhatóan csak klubtagok, és azok közül is a belépés sorrendjében történik majd a jegykiosztás.

    Ez azt jelenti summázva, hogy aki nem klubtag, az ne is nagyon álmodjon erről a lehetőségről, és ha valaki most csak ezért belépne, akkor sem valószínű, hogy jegyhez juthat.

    Ettől függetlenűl senkit nem akarok a belépésről lebeszélni, mert 1000 más előnye is lehet annak, ha valaki belép.
    További infok: www.chelseafc.hu

    /Amúgy a klubvezetés profi és nagyon lelkes, hihetetlen dolgokat össze tudnak hozni... Pl. idehozták Kerry Dixont-t Magyarországra, satöbbi.
    Nagyon jó csapat, remek közös programok /foci, meccsnézés, meccsre kiutazás/ szokott lenni./
  • Japep
    #19903

    :D
  • Dean Winchester
    #19902
    nem szavaztok Chelsea-ra? XD
  • Bencee7
    #19901
    Erre azért még várnék! Szvsz azért, mert most pont szarul rúgta azért nem kell ennyire hirtelen ítélkezni...
    Ahol én néztem a kommentátor mondta (bár nemtom mennyire pontos infó) de Lamps 30 büntetőt rúgott eddig a Chelsea-ben, és ebből 27et értékesített...szóval én nem írnám le ilyen hirtelen

    a szabad meg más tészta...Drogba teljesen máshogy rúgja, és úgy néz ki nagyon megy neki, és ezt Lampard is látja, mindig Drogbáé az első próbálkozás, utána van csak ő...
  • hedonist
    #19900
    Hát sztem akkor már az reálisabb,h CA Ivanovicot beteszi középre és Ferreira jobbszél, Bruma eléggé hektikus finoman szólva, Aanholt meg balbekk.
  • lippet
    #19899
    JT helyén lehet Essien fog játszani! Mondjuk szívesen látnám valamelyik ifit is pályán (Bruma, van Aanholt)!
  • hedonist
    #19898
    JT is megsérült, térdín és fari izomsérülése van, pár hetet ki kell hagynia, Lampardot meg a jövő héten műtik.

    hmm... legalább Ramires, Kalou és Yossi több szerephez jut, de a középső védelem nem tudom,h hogyan lesz megoldva..

    Kár, hogy David Luizt nem sikerült megszerezni.
  • hedonist
    #19897
    ALL PREMIER LEAGUE TIE IN CARLING CUP

    Newcastle United will be our opponents in the third round of the Carling Cup. The match will be at home on Tuesday 21 or Wednesday 22 September.

    We have played the Geordies four times in the competition before and won all the games.

    In 2006 we won 1-0 away in a quarter-final tie, a repeat of the score at the same stage in a home match in 2001. We won 2-0 away in a fourth round game in 2004. In a home third round game in 1992, we beat Kevin Keegan's side 2-1.

    The full draw is:

    Brentford v Everton
    Portsmouth v Leicester
    Stoke v Fulham
    Chelsea v Newcastle
    Aston Villa v Blackburn
    Tottenham v Arsenal
    Millwall v Ipswich
    Wolves v Notts County
    Burnley v Bolton
    Birmingham v MK Dons
    Liverpool v Northampton
    Scunthorpe v Man United
    West Brom v Man City
    Sunderland v West Ham
    Peterborough v Swansea
    Wigan v Preston
  • hedonist
    #19896
    BBC PL meccsek blogján kaptam el ezt:

    1737: BREAKING NEWS:
    Frank Lampard is to have hernia surgery in midweek and will miss England's Euro 2012 qualifiers against Bulgaria and Switzerland, Chelsea have confirmed.

    ezek szerint ma azért cserélte le CA, mert megsérült:S
  • hedonist
    #19895
    Ramires bemutatkozott, 85. percben váltotta Essient.

  • hedonist
    #19894
    Mire leírtam, Nani 2-0...

    amúgy Lampardnak át kell adnia a staféta botot 11-esek terén, szörnyű, ahogy rúgja mostanság, semmi energia, Drogba megbízhatósága és gyilkos ösztöne örök és fáradhatatlan, neki kell lőnie véleményem szerint, ahogy most már a szabirúgás is az övé, nem is kis eredményességgel...
  • hedonist
    #19893
    MU elég gyér, most csak Rooney 11-eséből vezetnek, és még van idő, egyenlíthet a West Ham.
  • hedonist
    #19892
    fogalmam sincs mi lett az eredmény, családi ebéden voltam, még nem lehet sehol sem letölteni normális formában, úgyh lehet nem bírom ki és mindjárt megnézem az eredményt, gondolom nyertünk, de nem lehetett jó meccs az elejét elnézve.
  • Dean Winchester
    #19891
    Drogba nem hibázott :D
  • Dean Winchester
    #19890
    no mi lesz srácoK? :D elég gyér termés ez a 6osokhoz képest :S
  • hedonist
    #19889
    kimás csinálni 11-est a Stokeban, nem más, mint Ryan Shawcross, Lampard kihagyja, el kell tőle venni a 11-es rúgást... 3-4 hagyja már ki, beleértve a angol válogottban lőtteket is.
  • hedonist
    #19888
    1 Petr Cech
    19 Paulo Ferreira
    33 Alex
    26 John Terry (c)
    3 Ashley Cole
    5 Michael Essien
    12 John Mikel Obi
    8 Frank Lampard
    39 Nicolas Anelka
    11 Didier Drogba
    15 Florent Malouda

    Subs: 22 Ross Turnbull, 38 Patrick van Aanholt, 18 Yury Zhirkov, 7 Ramires, 10 Yossi Benayoun, 21 Salomon Kalou, 23 Daniel Sturridge.
  • hedonist
    #19887
    bocsánat, mégsem lehet nézni...
  • hedonist
    #19886
    DIGI honlapján lehet nézni magyarul, akinek van regisztrációja.
  • banok
    #19885
    streamek a Chelsea-Stoke meccshez
    http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=77&mforum=stream
  • Bulykin
    #19884
    és pont ma nem fogom tudni nézni a meccset -.-'
    részeletes jelentést kérek majd :P XD
  • hedonist
    #19883
    Ma bemutatkozhat! reméljük gyorsan beilleszkedik, nyilatkozatait olvastam amióta itt van, elég szimpatikus srác!
  • Krisz018
    #19882
  • hedonist
    #19881
    Ramires: I need to work hard


    Ramires is fully aware of the challenge that lies ahead as he attempts to break into a strong first team and compete in the Barclays Premier League.

    The young Brazilian is keen to get to work and prove his capabilities to both manager and fans but knows how difficult making the starting line-up will be.

    'I feel like any player who joins such a big club like Chelsea,' said Ramires. 'Now I hope I can give my best and do well like I have done at previous clubs.

    'I have to work hard. When you sign a contract with Chelsea, it never has a clause saying you will be a starting-line-up player.

    'So I just need to try, work hard and hopefully I'll get into the team.

    'I understand the challenge ahead, the nature of the Premier League and Champions League.

    'If I wasn't prepared I would not sign for such a big club. I know the challenges that lie ahead and I just hope to be part of the team for these challenges.'

    Another challenge for the 23 year old is learning English, although he does have several players at the ground who speak Portuguese, including his fellow countryman Alex.

    'On the pitch I am communicating with the players in football terms, but the Portuguese players and also Alex have been trying to help me [with English].

    'I will dedicate myself to learn the language as soon as possible but all the players have been very helpful, even the ones who don't speak Portuguese.'

    For now he has to learn about his upcoming opponents in the Barclays Premier League and Champions League, although this is something he is ready for.

    'I always study the opponents before I play them, so that's what I will be doing before we face all of our opponents this season.'

    First of those will be Stoke City tomorrow. Ramires is aware of our 7-0 thumping last time we faced the Potters but although we've netted 12 times in our first two games, he is not expecting the score to be too prolific.

    Instead all he's aiming for is another three points: 'Every game is different and obviously the mood is to win the game.

    'If we win by one goal then it's three points. What's important is the three points.'

    The midfielder will embark on his first away trip the following week, when we head east to Upton Park, where he'll have to take part in a blue tradition.

    'I was told about this tradition of singing a song to the team yesterday,' explained the Brazilian.

    'But I will be able to sing at the next away game so at least I have a week to prepare and learn the song!'

  • hedonist
    #19880
    az biztos, de a magyar szurkolói klub már szervezkedik!

    még egyelőre a Zilina oldalán sincs info a jegyekről és a chelsea honlapján sem, dehát ez nem meglepő hiszen tegnap volt a sorsolás.
  • bakkerman
    #19879
    szerintem úgy menj,hogy ülj a Zsolnaiakkal,mert csak akkor mehetsz az angolokhoz,ha olyan jegyet is veszel,ami gondolom nem két forint...
  • davidragon
    #19878
    www.chelseafc.hu - Zsolna elleni meccs előzetes infók az utazásról.
  • Etelkozi Vata
    #19877
    2008-ban a szurkolói klubbal kb. (az ittenivel, kiegészülve 8 angol úrral) 50-ed magammal voltam Kolozsváron a Bl meccsen, ami 900 km. volt oda-vissza. Bérelt busszal mentünk és a meccs után azonnal jöttünk vissza.

    Gondolom Zsolnára is igyekeznek utat szervezni. Bár sok idő nincs.
  • Etelkozi Vata
    #19876
    Mehetsz,de a vendég szektorba jegyet csak a Chelsea-től vehetsz, a stadionban nem fognak ergy darabot sem árusítani...
  • Tyler1
    #19875
    azért én utána járnék h van-e ott uefa által jegyzett stadionjuk, nehogy leszervezd aztán nem is ott játszanak majd :)
  • hedonist
    #19874
    Parestől ilyen és ehhez hasonló dolgokat akartam kérdezni:)

    nem sokat fogunk magyarul beszélni, angoloknak adjuk ki magunkat majd:)
  • Voyager5
    #19873
    Örülni fognak neked Zsolnán ha elmész szurkolni ellenük, ráadásul magyar vagy :DDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zsolna = Slota városa :DD
  • hedonist
    #19872
    hoppá az szűk 3 hét:)

    Ha Zsolnán lesz néztem már szállásokat vannak nagyon olcsón panziók 10 ojró alatt, de a 3,4 csillagos szállodák is megfizethetőek, ha valaki kényes erre vagy van pénze, kb 25-45 euro / éj.
  • hedonist
    #19871
    amúgy ilyenkor lehet menni úgy a meccsre, mintha angol szurkoló lennél, és hozzájuk ülsz?