24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #19950
    eddig elég jó ez a forduló nekünk, szerencsére a mancityt is "meglepi" a Blackburn Kalinic vezető góljával, bár sztem egyáltalán nem meglepő. MU x-elt, Arsenal most egyelőre vezet Boltonban.
  • hedonist
    #19949
    Kalou 2
  • Takezó
    #19948
    lol, sebaj, ez is gól:D
  • hedonist
    #19947
    egyet találtam
  • hedonist
    #19946
    Essien gól 2'

    egy stream sincs ami működne..
  • hedonist
    #19945
    nem hiszek a szememnek az EVE - MU meccset a 88.ik percben kikapcsoltam, 1-3 as állásnál mondom jó oké behúzták, erre most látom :

    Cahill 90+1
    Arteta 90+2

    3-3 ra mentettek :OOO

  • Bulykin
    #19944
    aaah mindjárt megyek dolgozni -.-'

    gólösszefoglalót, kommenteket kérek!!
  • hedonist
    #19943
    Ramires! nézzük
  • hedonist
    #19942
    01 Cech
    02 Ivanovic
    03 A Cole
    19 Ferreira
    26 Terry
    05 Essien
    07 Ramires
    12 Mikel
    11 Drogba
    21 Kalou
    39 Anelka

    Substitutes

    22 Turnbull,
    33 Alex,
    10 Benayoun,
    15 Malouda,
    18 Zhirkov,
    23 Sturridge,
    44 Kakuta

    Ref: Foy
  • hedonist
    #19941
    ja bocs ez Kakuta-ról szól, ha vkinek nem volna világos:)
  • hedonist
    #19940
    oldalunkról:

    'He will be involved tomorrow in the game. Now he is first team, he will have the same opportunity as the other players and he deserves to play because he trained well, he is focused and concentrated,' explained the Italian. 'He will play and we now have to consider him not a young player but a player in the first team.' C.A.

    dejó hallani!!!

    remélem Ramires kap helyet Lampard hiányában, Terry visszatér.
  • Kocka08
    #19939
    Én ebben csak azt nem értem, hogy állítolag vannak játékos megfigyelőink, sőt nem állítolag, hanem vannak is, akik elvileg hetekig hónapokig elemzik az adott játékost, hogy megfelelő-e a csapat számára.
    18 millió font volt és nem a kispadra igazoltuk az biztos!
    Mindegy az tény is való, hogy szimpatikus a srác, de sokat nem mutatott még a tudásábol, aztán lehet hogy majd rámcáfol idén, azzal csak az lenne a gond, hogy ugyan ez lenne a helyzet csak Maloudával, szóval ez egy igazi ördögi kőr de semmi extra nincs benne, ilyen minden csapatnál van..:D
    Sőt, ha jól rémlik Maloudával is volt hasonló helyzet és mi lett belőle, sztem most a 3. legfontosabb játékosunk a francia.
  • hedonist
    #19938
    sajnos várható volt :(
  • Barnabyka
    #19937
    Én is nagyon sajnálnám, de teljes mértékben megértem. Ha a helyében lennék ugyan ezt mondanám még akkor is ha álmaim klubja a Chelsea (= .. egy labdarúgó sem a kispadra született!
  • Bulykin
    #19936
    nem lennék boldog ha elmenne, elég szimpatikus játékos, de azért megértem :(
  • Kocka08
    #19935
    Zsirkov: Ha nem játszhatok, kénytelen leszek távozni!

    Juri Zsirkov alig kap lehetõséget a játékra a Chelsea-nél, ezért januárban komolyan elgondolkozik a Londonból való távozásról.

    Az univerzális orosz játékosnak több kérõje is akad már most, hiszen a Zenit Szentpétervár és a Szpartak Moszkva is vinné a tizennyolc millió fontért igazolt Zsirkovot.

    Tavaly nyáron érkezett a CSKA Moszkva gárdájától a védelem és középpálya bal oldalán is bevethetõ játékos, aki Ashley Cole és Florent Malouda mellett, nem igazán tud bekerülni Carlo Ancelotti csapatába.

    "Mindent megteszek a következõ pár hónapban azért, hogy bizonyítsak az edzõnek, emellett ez az idõszak vízválasztó lesz." -kezdte nyilatkozatát Zsirkov. "Amennyiben nem kapok több lehetõséget, januárban akár el is hagyhatom a Chelsea-t."

    "Az utóbbi idõben remek formában van a csapatunk, így Ashley és Florent is. Sajnos már rég óta csak csereként számít rám a tréner és egy idõ után megunja ezt az ember, azonban mindig akadnak lehetõségek a változtatásra."

    "Amikor nézem a társaim a kispadról, mindig nagy a drukk bennem, szurkolok nekik, hogy minél jobban játszanak, azonban bennem van az az érzés is, hogy nekem is ott a helyem a pályán és segíteni kell a klubomon."

    Azért ez érdekes helyzet és olyasmi mint ami Shevával volt annyi a különbség hogy akkor Sheva egy extra klasszisnak számított.
    Zhirkov pedig csak egy nagy tehetségnek aki a élklubban képes lehet klasszisá válni.
    Emlékszem hogy úgy harangozták be hogy az Orosz Ronaldinho a Chelsea-be igazolt
    De azért kispadra nagyon jó mert a bal oldalunk így biztos lábakon áll sérülés esetén is.
    De ezek szerint ő sem bírja a padozást sokáig.
  • Kocka08
    #19934
    Kerestem hogy melyik szezonban lehetett de nem találtam meg konkrétan...

    Annyira emlékszem hogy 1-0 vagy 2-0 ás győzelem lehetett és talán hazai pályán de ez már nem tuti:).

    Annyira jutottam a nyomozásban hogy a Chelsea hivatalos honlapon van egy remek meccs kereső de amikor rákattintok akkor statisztikát nem ír csak időpontott.

    Ezek a meccsek közül lehetett valamelyik:
    Chelsea 1-0 Man city (Premiership: 25-10-2003)
    Man city 0-1 Chelsea (Premiership: 28-02-2004)
    Man city 0-1 Chelsea (Premiership: 28-12-2005)
    Ezekre a meccsekre tippelek.

    Abban viszont biztos vagyok hogy volt ilyen mert még haverommal is összevesztem miatta mert dicsekedtem hogy milyen fegyelmezett sportszerű a csapatom erre a United szurkoló haverom azt mondta " mi mi haggyad már magyarul lányokbol áll a Chelsea ennyit értek"..
  • hedonist
    #19933
    Az se rossz:) melyik idény volt?
  • Kocka08
    #19932
    Húú az nem semmi.
    Nem is gondoltam hogy van esély egy ilyenre:D
    Én egy Chelsea-City meccsre emlékszem nem tom már melyik szezon volt de tisztán emlékszem hogy 90 perc alatt 1 szabálytalanságot csináltunk csak..:D
    Az is érdekes adat szerintem.
  • hedonist
    #19931
    ok helló.

    Hallottátok, hogy a Wigan elleni meccsünkön nem volt szöglet egyáltalán, 1932-33 szezon óta nem volt ilyen meccs:D
  • Pares
    #19930
    Mi érthető az aláírásomból?

    Nem lehet Máltának szurkolni, vagy mi?
  • hedonist
    #19929
    jah, aláírásodból érthető már... tartsd meg magadnak ezeket, köszönjük.
  • hedonist
    #19928
    Mi bajod ezzel?
  • Pares
    #19927
  • Bulykin
    #19926
    wow
  • hedonist
    #19925
    Izrael 3-1 Málta

    Mind 3-at Yossi lőtte
  • hedonist
    #19924
    ami miatt sok chelsea játékos nem lehetne ott a hétvégi fordulókban:D
  • Matthew Prosac
    #19923
    holnap játszunk a svédekkel hello! :)
  • Freedom88
    #19922
    válogatott meccsek vannak
  • Bulykin
    #19921
    a héten nem is lesz forduló?
  • Bulykin
    #19920
    hát mondjuk a MU ellen az ő hibájából lett az egyik gól ha jól emlékszem XD
    de tehetségesnek tehetséges és még fiatal, az tény
  • hedonist
    #19919
    Chelsea's submitted squad is

    1. Petr Cech
    2. Branislav Ivanovic
    3. Ashley Cole
    5. Michael Essien
    7. Ramires
    8. Frank Lampard
    10. Yossi Benayoun
    11. Didier Drogba
    12. John Mikel Obi
    15. Florent Malouda
    17. Jose Bosingwa
    18. Yury Zhirkov
    19. Paulo Ferreira
    21. Salomon Kalou
    22. Ross Turnbull
    26. John Terry
    33. Alex
    39. Nicolas Anelka
    40. Henrique Hilario

    Our Under 21 players who currently have a squad number are:

    23. Daniel Sturridge
    38. Patrick van Aanholt
    43. Jeffrey Bruma
    44. Gael Kakuta
    45. Fabio Borini
    46. Josh McEachran

    így vágunk neki a Premier Leaguenek

    elég jó, pedig ki sem használtuk a maximális létszámot.
  • hedonist
    #19918
    helyes.
  • Bulykin
    #19917
    "A csapat fiatal holland védője, Jeffrey Bruma négy évvel meghosszabbította a szerződését, ami 2014 köti őt a klubhoz."
  • hedonist
    #19916
    és 4-ért vettük, menő!
  • Matthew Prosac
    #19915
    2 millióról szólnak a hírek.
  • hedonist
    #19914
    nem chelsea szintű igazából melléfogás volt idehozni, valszeg buktunk is rajta néhány millió fontot.
  • Bulykin
    #19913
    érthető amúgy mert kúrvára nem játszik, vagy ha igen akkor max 10 percet ha játszott... ejj pedig de kíváncsi lennék rá
  • hedonist
    #19912
    Amúgy di Santot örökbe adtuk 3 évre nem közölt összegért (gondolom szaréhugyé) a Wigannek.
  • hedonist
    #19911
    Akkor figyelmedbe ajánlom,h én megnéztem a Liverpoolt, a Fiorentinat valamint a Lyont ÖSSZESEN 6000 Ft ért? tehát miről beszélünk?

    ezek szarrágó pénzéhes arrogáns rohadékok, 2000 jegyet adnak a hazai szektorba és 1000-et küldenek Londonba a vendégeknek, a fennmaradó 8000- csak az ő szurkolóiké!!!