24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #20152
    naja...

    Amugy meg Cech előtt le a kalappal, ha ő nem lenne... nagyon remélem nem hagy itt minket.
  • Pethy23
    #20151
    Kinek van pénze egy VdV-ra...
  • hedonist
    #20150
    Siralmas játék, Ferreira egy ótvar szar, minek van még itt, CA-t nem értem, már rég le kellett volna kapnia, Bruma helyére be... Ramires gyenge, Zhirkov jó lett volna de szarakodott sokszor.. itt jön ki, ha vn pár hiányzó, mennyire nem tudnak együtt játszani ezek az egyszerű játékosok, mióta könyörgünk már 1-2 kreatív játékosért...
  • Pares
    #20149
    Ha rajtam múlna, Ferreira már évek óta nem lenne a CFC játékosa...
  • Pethy23
    #20148
    Nagyon nem kellett túlbonyolítani:D PF játszott, de CA sajna nem idén már túl sokszor pályára engedte...
  • Japep
    #20147

    No comment...
    Tartalékosan voltunk igaz, de ennyire ??? Semmi tűz ... sajnos már régen nincs... :S
  • Pares
    #20146
    Azért egy ilyen meccs után megfordul a fejemben, hogy nem-e valami bunda van a háttérben... Tippmix gyilkos meccs...
  • Pares
    #20145
    20 percet láttam csak a meccsből, de annyi is elég volt ebből a gusztustalan akármiből. Szánalmas, undorító, nevetséges. Ferreirát már télen kettős lábbal rúgnám ki a csapatból, még akkor is, hogyha nem találunk helyébe mást. Nála még a semmi is jobb. Carlo helyébe pedig géppuskával mennék az öltözőbe rendet rakni.
  • Pethy23
    #20144
    Most látszik Lampard hiánya. Nem igaz Ramires/Zhirkov helyett inkább játsszon McEchran, de 3 védekező mentalitású nem fog halál passzokkal operálni...
  • Pares
    #20143
    Mi a F***? Simán odapasszolja az ellenfélnek a kapu előtt. 0-3. Gyönyörű...
  • Bulykin
    #20142
    édes istenem...
  • Pethy23
    #20141
    0-3... SZÁNALMAS.
  • Pares
    #20140
    Ez meg mi? Kapcsolom be a Sopcastos linket (tisztára kiment a fejemből a meccs), nézem: 82. perc, 0-2-re vesztünk! Mi a faszom? Gyerekek, mit csináltatok?

    Ferreira? Egyszerűen nem értem, hogy miért hosszabbítottak vele. Évek óta írtó gyatra a teljesítménye.
  • Pethy23
    #20139
    CA szedd már le PF-et mert szét török valamit!!
  • Bulykin
    #20138
    miafaszom van :S
  • Pethy23
    #20137
    És nem hozza le hátha még kiütnek minket Váááá
  • Pethy23
    #20136
    PF megint, mint egy f*sz, azt se tudja hogy helyezkedjen...
  • Bulykin
    #20135


  • Pethy23
    #20134
    PF takarodjon már le, nem is értem... Még egy 14 éves kezdő belső védő is jobb nála!
  • Bulykin
    #20133
    0:1
    -.-'
  • Bulykin
    #20132
    aztakúrva Cech mekkkorát védett :o
  • Japep
    #20131

    Köszi. :)
    GO BLUES!
  • Bulykin
    #20130
    GO BLUES!!!!!!!
  • banok
    #20129
    17.10 Chelsea-Sunderand
    tv : Digisport
    streamek: http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=77&mforum=stream
  • hedonist
    #20128
    Az a Pool, aki megvert minket 2-0-ra most kikapott ilyen arányban a Stoketól... nem hiszem el..
  • Japep
    #20127

    Köszönöm szépen, Te mindig segítesz nekem, örök hála. :) Köszi.
  • banok
    #20126
    Chelsea-Fulham
    1-0
  • Japep
    #20125

    Valakinek nincs meg Essien gólja letölthető formában? :)
    GO BLUES!
  • hedonist
    #20124
    mu leixelt, pedig vereséget érdemeltek volna sztem, de mindegy, meglóghatunk 6 pontra!
  • Bulykin
    #20123
    pedig muszáj lesz nyerni!
  • hedonist
    #20122
    Essien kiállítatta magát teljesen feleslegesen hétközben, szóval most 3 meccses eltiltását fogja tölteni sajnos a Sun'land ellen is, ahol pont Essien lehetne a kulcs sztem, megszorongatták a Spurs-t is, nem lesz könnyű dolgunk.
  • hedonist
    #20121
    Ray Wilkins has left the club

    na kiváncsi leszek vajon megtudjuk-e az okát
  • hedonist
    #20120
    Este Drogba, Essien kezd, Lampard a hétvégén tér vissza!
  • hedonist
    #20119
    Szóval ezért nem, ment neki, de már elvileg jól van és holnap kezdeni fog a Fulhami derbin.
  • hedonist
    #20118
    HOPPÁ! Drogba lehet, hogy maláriát kapott. BBC
  • KAMIONOS KOGYO
    #20117
    Nem értem...

    Kezdőbe nem sok értelmét látom berakni Kalou-t!
  • asfa
    #20116
    hát igen ez nem volt az igazi, nembaj még elől nyomjuk
    GO BLUES!!
  • Pares
    #20115
    Az a szerencse, hogy ennyi még belefért. De a ManU már ott "dübörög" mögöttünk 2 ponttal, szóval a következő Fulham elleni meccsre nagyon össze kell magukat szedniük, mert arra is meg van az esély, hogy a következő forduló végén már csak a második helyről fognak kukucskálni. Szóval mindent bele, ki kell mászni ebből a hullámvölgyből! Hajrá Chelsea!
  • hedonist
    #20114
    ez szarul ment, J.Cole-t meg ki nem szarja le, üröljön, majd bejönnek a 10.ik helyre a végére. fel a fejjel, még így is elsők vagyunk!
  • Pares
    #20113
    Vége...

    Webb + Anfield + hihetetlen gyatra teljesítmény

    Ebből más nem következhetett. Itt az idő következtetéseket levonni, és változtatni valamin, mert amit az utóbbi meccseken művelnek, az elfogadhatatlan.

    JC meg fülig érő szájjal tapsol a nézőtéren. Hát azért...