24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #20192

    Köszi.
  • banok
    #20191
    Newcastle-Chelsea streamek
  • asfa
    #20190
    A Chelsea-nél van egy csomó sérült – Terry, Lampard, Zhirkov -, de a szurkolókat talán még ennél is jobban aggasztja, mi lehet a háttérben, hiszen két vezető (Ray Wilkins és Frank Arnesen) is hirtelen bejelentette távozását.
  • Japep
    #20189

    Köszönjük. :)
  • banok
    #20188
    Zilina-Chelsea
    1-0 1-1 1-2
  • Bulykin
    #20187
    gólokat majd linkel valaki?
  • Pares
    #20186
    Na azért...
    El sem tudom képzelni, mekkora szégyen lett volna, ha kikapnak ezektől.
  • bonebeni
    #20185
    na csak beszenvedték a fiúk azt a 2. gólt
  • Pares
    #20184
    Szinte éreztem, hogy a Zsolna első ként fog gólt adni. És megint az megy, mint a Birmingham ellen. Támadnak, lőnek, és semmi. Sőt, a Zsolna lő gólt... Az eszem megáll. Isten bizony, hogyha nem fordítják meg a meccset, akkor bojkottálom őket mindaddig, amíg észhez nem térnek. Ez egy Zsolna bazmeg! Simán verni kell őket, még ilyen formával is!

  • dragon11
    #20183
    meg kellett volna nekem is.. megnézve ezt a szar formát..

    de mondjuk ilyen szar kezdő mellett mit vár a csodás edző..
  • Monoton
    #20182
    Én meg nem mertem megrakni a V gólt :)
  • Matthew Prosac
    #20181
    19' Chelsea - Zilina 0-1
  • dragon11
    #20180
    éés vezet zsolna

    lol
  • Japep
    #20179

    Köszi.
  • banok
    #20178
    Birmingham-Chelsea 1-0 ::: összefoglaló
  • Pares
    #20177
    Nem találok szavakat...
  • Japep
    #20176

    No comment...
    Tartalékosan voltunk igaz, de ennyire ??? Semmi tűz ... sajnos már régen nincs... :S


    Még kiegészítem, hogy emellett most meg semmi sem jött össze...
    Szomorú... :(
  • hedonist
    #20175
    mi történik?... pár hete még vágtuk a 6 gólokat... de nem is az hiányzik, hanem az erő, a pontos passzjáték és a már említett kreatívitás..
  • asfa
    #20174
    hát ez nagyon kevés a bajnokicimhez... rá se ismerek erre a csapatra, a kreativitás annyira nulla, semmi elképzelés, nemtudom h ez játékos hiba e.. de érdekes mindenesetre.. ez nem AZ a Chelsea..
  • Bulykin
    #20173
    ááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • davidragon
    #20172
    Újabb zakó...
    Néztem a meccset, nagyon hiányzik a kreativitás játékból. A fölény megvolt, azzal nincs gond. Kb ennyi.
  • Pethy23
    #20171
    Ez hihetetlen... Szerencse megint valahol a 4000km-re van tőlünk...
  • banok
    #20170
    a streamelők szabadidejétől.
  • hedonist
    #20169
    Drogba ilyeneket nem hagy ki :S
  • hedonist
    #20168
    az mitől függ, hogy valamikor van a magyar diginek is streamje? elég fasza lenne, ha az rendszeres lenne.
  • banok
    #20167
    LasDen nem engedi... XD
  • Bulykin
    #20166
    jó lenne egy Bale a CFC-be is szerintem :D
  • hedonist
    #20165
    Spurs forditott arsenal ellen 2-0 rol 2-3 :D!!!!!!
  • banok
    #20164
    16.00 Birmingham-Chelsea
    tv: Digisport
    streamek: http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=77&mforum=stream
  • Bulykin
    #20163
    ooh...tudtam én
  • Pethy23
    #20162
    Alex játszik!
  • Bulykin
    #20161
    bazdmeg remélem a Birmingham City-t megverjük!!!!!!!
    nem lesz se Alex se Terry megint... kíváncsi vagyok kit tesz be középre Ivanovic mellé CA o.O
    GO BLUES!!!!!!!!!!!!
  • hedonist
    #20160
    A klub Michael Emenalot nevezte ki az "Assistant Coach"-i posztra. Eddig vmilyen fő játékosmegfigyelő volt nálunk 2007 óta.
  • hedonist
    #20159
    miért kéne nagyobb névnek lenni vkinek, h jobb legyen? sztem Bruma már simán decensebb lett volna.
  • Oziris666
    #20158
    Ezzel nem értünk egyet, a 6-7 gólos meccseken érdekes semmi gond nem volt Ferreiraval... Mondjuk eleve Ancelotti hülyesége volt h középsővédőt játszon!
    Arra az évi 10-15meccsre sztem tökéletes jobboldalon,nagyobb nevek ugysem padoznának...

    Hogyne lenne mérvadó 2002 óta nem kaptunk ki 3mmal otthon,főleg egy középcsapattol...nemkicsit ciki a dolog
  • hedonist
    #20157
    igazad van, de kimagaslóan fos védő Ferreira már régóta, de mindenen túltett a Sunderland ellen.

    Cole már akkor csinalta azt, amikor teljesen szét volt esve mindenki, sztem az már nem mérvadó, meg tudjuk,h ő mennyire jó amúgy.
  • Oziris666
    #20156
    Azért nehogymár csak Ferreira nyakába varj mindent!Az egész védelem szar volt Onuoha egyenesen viszi a labdát erre minden védő elfut előle!Össze vissza helyezkedett a védelem kaphattunk volna vagy 5-6 gólt!
    Ashley is gólpasszt ad az ellenfélnek pff...

    Arról nemis beszélve h az ok h szar a védelem de hogy a támadósorunk is impotens (eddig meg számolatlanul alakítottak ki helyzeteket meg lőttek gólokat) az már idegesítő...
  • dragon11
    #20155
    sztem az Arsenal nagyobb konkurens, mint az MU.
  • pilboy
    #20154
    mi meg a tieteket :)
  • asfa
    #20153
    láttam a meccset, bár ne tettem volna.. megint nem tudjuk kihasználni az Mu botlását..
    GO BLUES!!