1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Fluoridal
    #1098
    Ez nem tom mos gúnyos, vagy örvendező hozzászolás volt
    Mindenesetre nekem tetszett ez a 4-4, jó meccs vala
  • Golyo69
    #1097
    nah megint egy 4-4 :D:D lol meccseket nyomtok srácok..grt :D:D
  • Guilty01
    #1096
    Sajnos tényleg igazságos az x, és a semleges (na meg persze a cselzis) nézők jártak ezzel a legjobban, elképesztőt játszott a két csapat, mindkettő megmutatta, hogy mit is jelent az, ha szívből játszik az ember. Grat a cselzinek, megérdemelték a továbbjutást, sok sikert a barcához!
  • Jagumo
    #1095
    Nagyon nagy meccsvolt :) 4-4 én már aztmondtam a tv előtt aki itt nyer az érdemli meg hogy továbbjusson ezt 4-3nál mondtam. Természetesen örülök hogy a chelsea jutott tovább, de kb. az év meccse volt, igazságos végeredmény született a mai meccen :)
  • bodajoci
    #1094
    Oltári nagy meccs volt
  • bodajoci
    #1093
    ennyi bazzeg
  • hedonist
    #1092
    azt várhatod
  • banok
    #1091
    Liverpool-Blackburn 4-0 ::: összefoglaló
  • Oziris666
    #1090
    Reál???Miröl beszélsz Maki azért nem egy szint:D
    3:0ra kell nyerniük ám idegenben!
  • Winz
    #1089
    - moderalva :) -
  • limperatore
    #1088
    ha realt elintéztétek egy chelsea se okozhat gondot a visszavágón
  • mephi666
    #1087
    már csak ez van itt a topikban... real+mu elverése után senki nem szólt 1 szót sem, aztán 1-3 és jön itt a nagy kárörvendő szöveg... no comment
  • mephi666
    #1084
    szép hetek vannak most... real+mu 4-4et kapott... aston villa meg 5öt... nagyon megy most... csak így tovább... és szerencsére a fulham pontokat lopott a united-től, úgy hogy gera is hatalmasat lőtt nekik :) 1 pont a lemaradás... elég húzós lesz még a hátralevő időszak... jó lenne ha összejönne a bl és a pl is :)
  • Guilty01
    #1083
    Ez a hét fantasztikus volt, megkockáztatom, hogy a szezon 2 legjobb meccsét produkálta a csapat, pár kivételtől eltekintve mindenki maximálisan ott volt fejbe, és azt a pár egyéni megingást leszámítva (Reina kisebb-nagyobb bakijai, az újfiúk bizonytalansága) valóban remek teljesítményt nyújtott a Csapat. Mert ez már tényleg egy csapat, tényleg élvezet volt látni azt, hogy a Realt a saját játékával vertük meg (gyönyörű rövidpasszos egyérintős játékot mutattak be a srácok). Emlékszem, az odavágón volt egy passzolási statisztika, a Real kb. duplaannyit passzolt mint a Pool, sajnos a mostanin nem láttam ugyanezen adatot, de biztos vagyok benne, hogy kedden mi passzoltunk többet, és sokkal pontosabbakat is, mint legutóbb.
    Ami a MU elleni meccset illeti, háát, a védelemben voltak bizonytalanságok, többször átjátszották őket a 90 perc során, de ha megnézzük hogy Rooney, Berbatov, C.Ronaldo, Giggs és Scholes rohamozták a kaput, akkor azt hiszem büszkék lehetünk arra, hogy mindössze egy 11-es gólt kaptunk. A helyzetkihasználásunk ezúttal parádés volt, Van der sarnak egész meccsen 4-5 védenivalója volt, hát ebből 4-et benézett... Sajnálom én is, hogy stevie kihagyta azt az ordító helyzetet, de azért ne legyünk telhetetlenek. Nem sokan lőttek 4 gólt az Old Traffordon:) Sajnos még mindig 4 (sőt, inkább 7) pont a hátrány, nagyon nehéz lesz ezt ledolgozni, mindenesetre az összes hátralevő meccshez hasonló mentalitással és elszántsággal kell hozzáállni, és akkor nem lehet gond. 20-án pedig szurkoljunk a jó bl-sorsolásért!

    GO REDS!!
  • banok
    #1082
    egy másik , jobb összefoglaló
  • banok
    #1081
    Manchester United-Liverpool 1-4 ::: összefoglaló
    http://www.pixter.hu/video?id=10377
  • Z
    #1080
    27 meccsen kapott a MANU 12 gólt, most 1 meccsen megkapták az egész szezonos adag harmadát.

    A végeredmény gyönyörű volt, csak kár, hogy Sztívi fölélőtte Babel sarkazását.

    Jah, és bemondták a rádióban, hogy Zizou szerint jelenleg nem a Messi, meg a C.Ronaldo féle játékosok a legjobbak, hanem Gerrard. Mert ha nincs a pályán, akkor egész más a csapat játéka.

    Viszont tegyük hozzá, hogy iszonyatosan szar napot fogott ki a MANU védelmének szinte minden tagja (Ferdinand kilógott a sorból). Ezért lett ekkora a különbség.
  • kretyás
    #1079

    D::D:D:D
  • mephi666
    #1078
    jó kis meccs volt, igaz csak a végét láttam meg a gólokat... :S kicsit féltem, hogy nem sikerül fordítani, de bíztam bennük...
  • banok
    #1077
    Portsmouth-Liverpool 2-3 ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/312031
  • John Cena
    #1076
    A Liverpool hivatalos honlapja szerint Németh Krisztián kölcsönben a Blackpool csapatánál folytatja. A magyar utánpótlás-válogatott támadó egy hónapig áll az angol másodosztály jelenleg 15. helyezett csapatának rendelkezésére.
  • BlueJersey
    #1075
    ellég egyértelmu a sztori... tipikus angolok berugnak aztan szivoznak mindenfele szorakozohelyeken...voltam párban.
  • Petys
    #1074
    "ezekszerint..." Te talán ott voltál a helyszínen vagy mégis honnan veszed hogy minden pontosan úgy történt ahogy a mocskos média felfújta?
    Én inkább ezt a sztorit hiszem el:
    Gerrard a szoros téli program után elment szórakozni, a DJ-től szeretett volna egy számot kérni ő nem teljesítette hanem összeszólalkoztak, a DJ meglökte, Gerrard lekönyökölte, a hülye haverjai meg szétvertek egy üveget a DJ fején. Az utóbbiról valszeg nem Stevie tehet...
    Itt egy elég korrekt cikk, képekkel...
    Nekem sem rokonszenves Stevie cselekedete, de ő is ember, ő is hibázhat, és máig sem tudjuk mi történt ott, akkor.
    Mellesleg Gerrard az MBE címét is biztos a balhéi után kapta...
    A lényeg hogy már megbánta az egészet, és mind a klub mind a szurrkolók támogatják őt!
  • Cabell
    #1073
    Gerrard elég sokat esett a szememben - moderalva -
  • banok
    #1072
    Gerrard holnap játszik valszeg

    (4 zshsz pedig nem is vagyok LFC szurkoló)
  • banok
    #1071
    Newcastle - Liverpool 1-5 :::: összefoglaló
  • banok
    #1067
    és itt a verekedés oka
  • banok
    #1066
    A Dj-t verte (verték??) meg.
  • Csesza
    #1065
    mi volt ez a Gerrard bunyó?

    valaki dobhatna egy linket :)
  • mephi666
    #1064
    szerencsétlen szarkákat sajnos szégyen lett volna nem elporolni :( owent amúgy nagyon sajnálom, mert szerintem még most is sokkal jobb focista, minthogy kiesés szélén táncoló csapatban játszon... régen is a kedvencem volt és most is az... bízok benne, hogy egyszer még visszatér a poolba, mert megállná a helyét...

    amúgy tudtátok, hogy gerrard és carregher szobatársa volt anno?

    itt egy jókis videó róla... érdemes megnézni:

    :)
  • Guilty01
    #1063
    Hengerel a csapat:
    Newcastle 1-5 Pool
  • banok
    #1062
    Blackburn-Liverpool :: gólok
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/278207
  • BADE
    #1061
    Srácok,ha karácsonyra akar vki Liverpool-os melegítőt,kabátot,pólót,pulóvert jóval bolti ár alatt vasárnapig szóljon priviben!
    Ha zavartam,akkor törölhetitek.
  • Guilty01
    #1060
    hoztuk a kötelezőt, bolton 0-2 pool
  • rumkola
    #1059
    hejj de pörög a topik :(
  • rumkola
    #1058
    Torres holnap kezdő?
  • mephi666
    #1057
    hát mák? szerintem a chelsea totál színtelenül játszott... 90perc alatt nem tudtak felépíteni egy valamire való támadást hazai pályán... aki nem ezt mondja, az nem látta a meccset... senkit nem akarok megsérteni, de ez az igazság... nem lehet azt mondani, hogy a meccs a folyamatos oda-vissza támadásokról/kontrákról szólt... pedig ezt vártam volna tőle... mindegy... manchester az anfielden kapott ki, chelsea meg londonban... a visszavágó egyik helyen sem lesz leányálom, de fele legalább megvan... most hétvégén az utolsó csapat ellen megvertük magunkat, de csak azt akarom kihozni, hogy ha a nagyobb csapatok megvannak, akkor a kisebbek ellen nyugodtabban lehet játszani...
  • daviddavid
    #1056
    kb
  • Cabell
    #1055
    neharagudjatok, ez szánalmas
  • Gnome
    #1054
    nagymákotok volt...