1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • WuFraZselic
    #1138
    a képes sportnak ? :DDD
  • kispeki
    #1137
    Jupíííí, nyertünk az Unirea ellen hazai pályán 1-0-ra Ngog góljával :)
  • kispeki
    #1136
    Mit? Maximum Európai Szuperkupát. Idén nagyon elrontottuk a kezdést. Nah de majd jövőre :) Bár Gerrard a Képes Sportnak azt nyilatkozta, hogy próbálnak legalább a BL selejtezőt érő 4. helyre feljutni szezon végére. Ahogy látom, Alakulgat a Dolog, már csak a Manchester City-vel lesz gond, esetleg a Tottenhammal.

    baca01: nem CSAK most kell nyernünk :)
  • baca01
    #1135
    HAJRÁ LIVERPOOL!!!
    Nyernünk kell most! :)
  • kispeki
    #1134
    Ha jól tudom a Vörös Ördögök a Manchester United, a Liverpool a "Vörösök" becenévre hallgat :)
  • kispeki
    #1133
    Elég rég volt az utolsó üzenet, de jelentem, én 'Pool-os vagyok :)
  • Matthew Prosac
    #1132
    ezen a fórumon már nem is nagyon maradtok poolosok :D
  • hedonist
    #1131
    itt már olyan rég járt poolos,h lasan elkorhadnak a betűk is.
  • BADE
    #1130
    sziasztok!

    Ha érdekel vkit Pool-os ajándéktárgy,akkor dobjon egy privit
  • Mor3llo
    #1129
    Most őszintén, neked mindenhova be kell pofátlankodni?
  • gyepesjoint
    #1128
    grat a BL-hez :) ismét megmutatta a púl,hogy a nagy négyesből ők fognak kiszorulni,és helyetekre bemegy a City :)
  • hedonist
    #1127
    goebbels ugy néz ki mint giggs:D
  • Z
    #1126
    Egy nagyon vicces video.
  • Z
    #1125
    Koman a Liverpoolban?

    Gulácsi, Simon, Németh, Koman. Húúúú, de jó is volna ilyen embereket látni a Poolban focizni. És milyen jót tenne a válogatottnak ha ott edződnének...
  • banok
    #1124
    Liverpool-Hull City 6-1 ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/419367
  • banok
    #1123
    hát a port.hu nem írta :(
  • Rudee
    #1122
    EuroSport2-n ment élőbe.
  • banok
    #1121
    West Ham-Liverpool streamek
    tv: magyar adó nem adja! :(
  • hedonist
    #1120
    nekem csak pool meg mu szurkoló haverom van:D szörnyű:D
    viszont itt lehet kommentelni ellenvélemény nélkül:D
  • Tyler1
    #1119
    a magyarok nem szeretik a Poolt :D
  • Matthew Prosac
    #1118
    you never walk alone!? xDDD
  • banok
    #1117
    legyünk pool szurkolók!!!! XDD
  • WuFraZselic
    #1116
    azért kérdeztem, mivel kb májusban láttam itt utoljára kommentet PL szezon végén, és nem igazán járok ide... nyugizz
  • Matthew Prosac
    #1115
    egész SG-n kb 1 Pool szurkoló van -.-
  • Rudee
    #1114
    Mikor a Unitedet verték 4-1re, akkor se volt itt semmi, meg most se. Hülye kérdés volt.
  • WuFraZselic
    #1113
    hová lettek a pool szurkolók? :D
  • Jagumo
    #1112
    Fú halljátok, ez csúnya bukta volt... ideges lettem volna ha a Chelsea kap így ki :S
  • geo91
    #1111
    ciki... :DDDD
  • Fabio Capello
    #1110
  • Guilty01
    #1109
    Ja, sajna ez így van, de ezen nagyon gyorsan változtatni kell, mert az az érzésem, hogy ha jövőre se nyerünk kupát, akkor Beninek kiadják az útját...
  • mephi666
    #1108
    mindig így télen van mélypont a poolnál... amennyire emlékszem kb minden évben van valami: pl amikor benitez balhézott az amcsi tulajokkal, akkor is karácsony környékén jött egy mélypont és hónapokig x-elgetett a csapat... sajnos ez most sem maradt el :S
  • Guilty01
    #1107
    hát, amennyire én emlékszem, az év első felében nagyon jól szerepeltünk, december környékén történt valami a csapattal, és február vége felé keltünk föl a padlóról. Ez a 2,5-3 hónapnyi passzivitás elég volt a MU-nak, hogy beérjen, majd megelőzzön minket, és utána már soknak bizonyult az a 6 pont hátrány (bár még az is lehet, hogy sikerül a végére 1-re redukálnunk).
  • Z
    #1106
    Mondjuk főleg az év elején jöttek össze azok az X-ek, nem? Amikor Benitez kórházban volt.
  • Guilty01
    #1105
    Igenigen, a sportújságírók szavazatai alapján! Továbbá mi lőttük a legtöbb gólt a szezonban (ennyit az unalmas bunkerfocinkról), a legjobb gólkülönbséggel is mi rendelkezünk, arról már nem is beszélve, hogy összesen kétszer tudtak minket legyőzni a bajnokságban. A parádés 4-4-ek mellett pedig még további zseniális meccseket is játszottunk, abszolút kiszolgálták a srácok a közönséget, legalábbis a nagycsapatok ellen. A bajnokságot ott buktuk el, hogy ilyen Stoke meg Hull cityt nem tudtuk megverni. 11 döntetlen nagyon sok....

    Pozitívum viszont, hogy a PL nagyjai ellen remekül teljesítettünk, chelsea-t, Mu-t odavissza vertük (ne felejtsük: old traffordon 1-4!!!), arsenal ellen pedig egy győzelem, meg egy x, ha jól emlékszem.

    Nem nyertünk ugyan kupát, de mégis sokkal sikeresebb szezon volt ez a tavalyinál vagy az azelőttinél, mert végre látszik, hogy kezd kikristályosodni egy csapat, és már nem csak a Gerrard- Torres tengelyben lehet bízni, hanem nélkülük is képesek vagyunk fontos meccseket behúzni.

    Következő szezonban remélhetőleg meglesz a bajnokság, és mellé még jól mutatna egy FA-kupa is!:D
    Go reds!!
  • Z
    #1104
    Remek szezon volt! Parádés meccsek, gólözönök így a vége felé. Na most mindent lehet mondani, csak azt nem hogy a Pool nem szórakoztat.

    Amúgy azt gondoltam, hogy a Chelsea-Barca ilyen meccs lesz. Gyilkoljuk a játékot, labda lehet az ellenfélnél, mi hozzuk a kőműveseket, és kontrázunk. Majd találunk 1 gólt, aztán még jobban legyilkoljuk a játékot, még jobban kontrázunk. És pont ezért tudtam örülni, hogy a végén betalált Iniesta. Így legalább előreláthatólag nem lesz dögunalmas "2 teljes félidő: 0-0, hosszabbítás: 0-0, tizik: valaki bemákolja" jellegű döntő.

    Azért egy Pool-Barcán lett volna megint vagy 8 gól. :)

    Jah, és ha jól tudom Gerrard lett a legjobb PL játékos.
  • mikiking
    #1103
    Holnapi meccsre mi várható ?
  • hedonist
    #1102
    gyűlölöm mascherano-t...
  • Bogdogege
    #1101
  • Bogdogege
    #1100
  • banok
    #1099
    Hull City - Liverpool 1-3 ::: összefoglaló